Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) oriic válasza l.skywalker (#750) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1 hsz-szel feljebb:

"-Induláskor nem lesz crossplay az Xbox One verzióval, a fejlesztők szeretnék, azonban:
1.)Szeretnék befejezni a játékot mielőtt aktiválják
2.)A közösség visszajelzését szeretnék, hogy szeretnék a crossplay-t"

Live-Die-Respawn

(#752) l.skywalker válasza oriic (#751) üzenetére


l.skywalker
félisten

:R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#753) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Win7&Win10 Support + FOV slider :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#754) hhenry válasza l.skywalker (#753) üzenetére


hhenry
őstag

Csak jöjjön már :U

(#755) l.skywalker válasza hhenry (#754) üzenetére


l.skywalker
félisten

Idén... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#756) hhenry válasza l.skywalker (#755) üzenetére


hhenry
őstag

Igen,igen :K

(#757) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#758) hhenry válasza oriic (#757) üzenetére


hhenry
őstag

ez egyre faszábban hangzik

(#759) l.skywalker válasza oriic (#757) üzenetére


l.skywalker
félisten

Guuut! :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#760) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

AMA összefoglaló:

[link]

Live-Die-Respawn

(#761) xtremez válasza oriic (#760) üzenetére


xtremez
aktív tag

Split screen es válasz nem valami biztató.. Remélem nem egy pr bullshit 'nem' válasz.

[ Szerkesztve ]

(#762) CocooN-z válasza l.skywalker (#753) üzenetére


CocooN-z
őstag

Már csak confirmed 21:9 kell :D ;]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#763) oriic válasza CocooN-z (#762) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott van:

"Ultrawide Support - Windowed Mode, 21:9, 16:9, 16:10, 3:2, 4:3"

Live-Die-Respawn

(#764) tescodr válasza oriic (#763) üzenetére


tescodr
tag

Nagyon fini lesz 343 eddig nem volt szimpi de most egyre inkább az lesz, persze ehhez a nagytesó Microsoft enyhülése kellett. Szerintem jó az irány, a játékosoknak mindenképp. Akinel exkluzívok kellenek annak ott a Sony akinek a játékok kellenek egy cross platformon vagy egy olcsó gamer pc annak ott az Xbox. Idei év elég ütősnek néz ki,az oldschool gamerek mekkája lesz. 😊

(#765) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Xbox One-on indul először a Halo Reach béta.

Live-Die-Respawn

(#766) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Késik sajnos a Reach teszt

Live-Die-Respawn

(#767) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

HALO MCC PC / Reach
Végül akkor nem lesz se rendes >60Hz, se HDR10 támogatás, vagy később még jöhet?
Érdekességképp próbáltam az ini file-ban átírni a bUseHDRDisplayOutput=False paraméter-t True-ra, de indításkor visszaállítja. Ugyan így nem lehet innen egyedi fps limitet sem beállítani, vagy a post-process AA-t kikapcsolni.
Ha a menüben unlimited az fps, akkor G-Sync mellett is (akkor is, ha van range top alatti limit, akár nV driver-ből, akár RTSS-ből) hasonlóan akadozik a mozgás, mint ha FastSync-et használnék (az egérhúzáson ezt nem látom, de ha oldalazva futok a fal mellett, akkor egyértelműen feltűnő, hogy néha reccen).

Lehet tudni valahonnan, hogy ez saját motort használ? Az ini file-ok ugyan úgy néznek ki, mint az UE4 játékoké (pont tegnap nézegette egy olyat). ;]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#768) oriic válasza janos666 (#767) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Végül akkor nem lesz se rendes >60Hz, se HDR10 támogatás, vagy később még jöhet?"

NIncs még róla infó ahogy látom.

Amúgy saját motorja van.

Live-Die-Respawn

(#769) Giovan!


Giovan!
addikt

Most fejeztem be a Reach kampányát, és azt kell mondanom... WOW!
Elképesztő volt. A sztori, a gameplay, az érzelmi hullámvasút, minden összepasszolt. Alig várom a következő PC-re kiadott MCC címet (ami a CE lesz ha jól tudom), egyszerűen még mindig el tud varázsolni ez az univerzum, minden tiszteletem a megalkotóié :R

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#770) oriic válasza Giovan! (#769) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Még így is jó volt, hogy tudtuk, hogy mi lesz a vége. Legjobb FPS sorozat evör. (Nekem legalábbis) :B

Live-Die-Respawn

(#771) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Valaki jönne pc-n multizni?

(#772) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A Reach-et* leszámítva újra végig nyomtam az összes játékot, az 5-ben még a legendary endinget is kioldottam de azt a Cortanas teasert nem értem még mindig az Infinite előzetesekből, hogy ez most itt akkor mi és merre hány méter lenne: [link] Valaki feltudna világosítani? Köszönöm. Az 5-ben Cortana nem pont egy a slipspacebe került és a domain által rendbe tett "szilánkja" önmagában? Ez egy másik darabka lenne vagy mi? :D Nem kristálygömbös jóslás miatt kérdeztem hanem nem tudom eldönteni, hogy nem hintettek el direkt több infót vagy valahol valamilyen részlet fölött elsiklottam.

Btw technikailag ezek a darabok, képesek teljes értékűen funkcionálni? Mert akkor a 7 éves tervezett élettartama az AI-knak kb semmisnek tekinthető? :F

Ja valószínűleg túl sokat gondolok a shooter sztorija mögé. :B :DDD

*már pereg le, még vizsgák előtt azt is ki kell maxolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#773) oriic válasza Micsurin (#772) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A fragmentek önállóan nem működnek huzamosabb ideig, mindig kell hozzá az original forma is, hogy a megszerzett adatokat fel tudják dolgozni. Lényegében ideig-óráig képesek önállóan dolgozni, de nem teljes értékű Smart-AI-ok. Cortana eredeti formája került a slipspace-be, ahol a Domain rakta rendbe.

"Cortanas teasert nem értem még mindig az Infinite előzetesekből,"

Egyelőre csak megy a találgatás, hogy ez mi lehet. Egyesek szerint ez az Infinite-ben egy beszélgetés részlete Chief és Cortana között, mások szerint visszaemlékezés/flashback lehet.

Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy fogják behozni a Halo Wars 2 végén látott dolgokat az új részbe, főleg úgy, hogy lesznek ismét Brute-ok ellenfelek. (Akik ugye a Banished, akik Halo Wars 2-ben tűntek fel)

Live-Die-Respawn

(#774) Micsurin válasza oriic (#773) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, akkor ez ment félre én úgy értettem egy fragment volt. :D

Szóval nulla esély van arra, hogy valamiképp visszakapjuk a fejünkbe? Kár lenne, a 4. rész hihetetlen jó volt amint egyre emberibb és emberibbé vált gyak.

A Wars 1 és 2 is kötődik erősen a fő cselekményhez? Vagy elég csak a 2. pótolni? Azokat sose toltam.

Én abban bízom az Osiris osztagot nem teszik fel a polcra, a háttérbe. Nekem bejöttek lehetne rájuk építeni legalább egy mellékszálat.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#775) oriic válasza Micsurin (#774) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A Wars 1 és 2 is kötődik erősen a fő cselekményhez? Vagy elég csak a 2. pótolni? Azokat sose toltam."

Az 1. rész nem, lévén jóval korábban játszódik, mint Halo1, meg Halo Reach. A 2. rész időugrassal indul, de ezt elmondják az elején. Na itt a sztori azért már kapcsolódik az FPS szériához, de leginkább a Legendary befejezés.

Live-Die-Respawn

(#776) Micsurin válasza oriic (#775) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Muszáj végig tolni vagy elég a cinematicokat megnézni ha érdekel a sztorija? Egy ideje nem vagyok RTS-es hangulatomban. :B

btw láttam pár Chief-es Series X rendert azok hivatalosak? Vagy fanart csak? Ha előbbi azért lehetett volna több fantáziájuk... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#777) oriic válasza Micsurin (#776) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lényegében elég ha megnézed az átvezetőket, ha meg nem értesz valamit kicsit utána olvasol majd.

Chief-es Box még csak fanart, de állítólag készül valami.

Live-Die-Respawn

(#778) Micsurin válasza oriic (#777) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#779) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ninja-val bepromózták a Halo 2-t, úgy néz ki maholnap kint van
https://wccftech.com/halo-2-pc-release-imminent-tomorrow/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#780) Micsurin válasza l.skywalker (#779) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Néha öregnek érzem magam amikor nem tudok kik ezek... Ninja és társai.... :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#781) l.skywalker válasza Micsurin (#780) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak nem vagy benne a mai mainstream dolgokban. Biztos hallottál már róla, a lényeg, hogy régen "profi" Halo játékos volt innen kezdett el Stream-elni. Most, hogy leigazolta az MS a Mixer-hez most érezhetően próbálja levetkőzni ezt az egész Fortnite dolgot és valszeg vele fogják a Halo-t is reklámozni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#782) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo Infinite Gameplay holnap! :)

Live-Die-Respawn

(#783) Giovan!


Giovan!
addikt

Végre sikerült befejeznem a Halo 3 kampányát. Nem gondoltam volna, hogy a 2-t is felül fogja múlni, de sikerült neki. A warthog run (az a zene annyira király volt, hogy rendesen elterelte a figyelmemet a vezetésről :D) után az a lezárás. Zseniális, le a kalappal a Bungie előtt.
Ha az Infinite-be csak tizedennyi epikusságot sikerül átmenteni, az már szép eredmény lesz a 343-től szerintem :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#784) oriic válasza Giovan! (#783) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Ha nem legendary-n toltad, akkor youtube-on nézd meg azt a befejezést is. :) (4hez kapcsolódik az a pár másodperc)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#785) Giovan! válasza oriic (#784) üzenetére


Giovan!
addikt

Most megnéztem, tényleg pár másodperc a különbség a HC endinghez képest. Így, hogy tudom mi van a 4-ben, annyira már nem sejtelmes ez a befejezés, de azért kösz hogy szóltál :D

Mindenesetre ez is tök jól példázza, hogy a Bungie mennyivel jobban értett a lore kreáláshoz. Sokkal több volt a misztikum sztoriban, amiket a 343 csak lebontani tudott (azt is hogy...), de újakat meg nem hozott a helyükbe, vagy legalábbis nem annyira érdekeseket, illetve amit mégis behoztak, és érdekes is lenne (pl. az ancient humanity) azzal meg nem kezdenek semmit. Na mindegy, valószinűleg ki fogom majd játszani valamikor a 4-et is az ODST után, csak azért sajnálom, hogy nem a régi Bungie vitte tovább a sztorit :(

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#786) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Látom nem nagyon megy a topik.
Mindegy,egyetlen dolog.A monster energiaital füle alatt van egy dupla xp-s kód,ha van rá érdeklődés írjatok.

(#787) oriic válasza Elims (#786) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem johet, tisztelettel elfogadom. :)

Live-Die-Respawn

(#788) Giovan! válasza Giovan! (#785) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem tudom van-e bárki akit érdekel az ilyesmi, szóval offba teszem. Találtam ezt a lore theory videót, amiben elmagyarázzák, hogyan lehet majd egyszerre igaza a Bungie-nak és a 343-nek a forerunner-ökkel kapcsolatban (vagyis miért utalnak rá többször is a trilógiában, hogy a forerunner-ök emberek voltak, és miért jelennek meg mégis külön fajként a 4-ben). Ha tényleg ezt az utat választja a 343, akkor megkövetem őket mindenért amit a lore kreálási képességeikről (illetve azok hiányáról) írtam.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#789) Elims válasza oriic (#787) üzenetére


Elims
veterán

Ha tudom,hogy neked akár csak egy kicsit is hasznos veszek egy pár tálcával pedig nem szeretem a monster-t. :-)
Küldöm..

(#790) btf


btf
aktív tag

Sziasztok

Megvettem a Halo MCC-t PC-re, le is töltöttem a Store-ból. (130GB)

Indítás után csak a Reachet érzékelte, a többi résznél kiírta hogy fentvannak de le voltak lakatolva.

Most ismét elkezdtem leszedni immár az XBOX appal, így elvileg 160GB-ot fog leszedni.

Mi a telepítés helyes menete?

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#791) hhenry válasza btf (#790) üzenetére


hhenry
őstag

Ha jól tudom,PC-n még csak a Reach játszható

(#792) Giovan! válasza hhenry (#791) üzenetére


Giovan!
addikt

Mindegyik játszható már PC-n is.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#793) hhenry válasza Giovan! (#792) üzenetére


hhenry
őstag

:R

(#794) btf válasza btf (#790) üzenetére


btf
aktív tag

Sikerült unlockolni unlockolni a játékokat amit megvettem. :C

Ismét letöltöttem storeból, most viszont már a "DLCs" licenszek is lejöttek. (gondolom ezek unlockolják a játékokat)

Így már mindegyik indítható lett.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#795) Giovan!


Giovan!
addikt

Ez a 4 nem is volt olyan rossz mint amilyenre számítottam a gameplayek alapján, a vége kifejezetten tetszett (még úgy is, hogy a sztorit már ismertem). Lehet kissé túl kemény voltam korábban a 343-vel, ez egy egész tisztességes alkotás lett szerintem (bár speciel nekem kissé sok volt a Prometheanokból meg ebből az új forerunner designból). Remélem az Infinite-tel is kellemes csalódásban lesz majd részem, mert amit eddig láttam belőle (a Banished mint főellenség...) az nem volt éppen bizalomgerjesztő.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#796) oriic válasza Giovan! (#795) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amugy en ezzel az ujabb Forerunner dizajnnal siman elegedett vagyok, kar hogy jatekokban amugy nem kaptak nagyobb szerepet. Persze lehet olvasni roluk meg ott a Legends animacios sorozatbol az a bizonyos 2 resz de nekem keves :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#797) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A most megjelent PC-s Halo 4 csak nekem fosik be, ha a fov-ot 90-re állítom? UE4 hibával crashel.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#798) janos666 válasza Plazmacucci (#797) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az passz. Én még mindig a Reach elején járok.
Viszont most (nem tudom, hogy pontosan melyik patch óta, de próbálgattam néha menet közben) már jól működik a játék VRR+limiter mellett. Vaj simán fut, és visszajön az az igazi "retro FPS feeling", hogy nyugodtan oda lehet rántani az egeret a mozgó ellenség vonalába, és azonnal nyomni az egérgombot, mert pont a célkeresztbe fog lőni (és eltalálja a célkeresztbe sétált ellenfelet).
Szóval most szerintem elkezdek vele játszani. :B
Ami még hiányzik, az a HDR10 képmód, és a rádió-csevegések feliratozásra, mert így eltorzítva nem mindig értem hibátlanul az angolt (főleg ha viszonylag halkan játszom, pl. így éjjel).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#799) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Üdv Mindenkinek! Őszre/télre tervezek valami multi FPS-t. Az új rész zárt tesztjéből láttam eddig gameplay-t. Soha életemben nem játszottam egyetlen résszel sem (tudom, szégyelljem magam), de ez a multi most felkeltette az érdeklődésem. Crysis és Titanfall hangulat kapott el, amik annak idején nagy kedvencek voltak. A játékmenet várhatóan hasonló lesz a véglegesben is mint zárt tesztben? Ha jól láttam, most TDM ment csak, gondolom itt is létezik egyéb játékmód.

[ Szerkesztve ]

(#800) oriic válasza Corpuscle (#799) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A játékmenet várhatóan hasonló lesz a véglegesben is mint zárt tesztben? "

Ugyanez lesz, sok változtatásra már nem számítanék.

"Ha jól láttam, most TDM ment csak, gondolom itt is létezik egyéb játékmód."

Itt Slayer-nek hívják a TDM-et, igen, most ez megy a tech test alatt. Természetesen lesznek más módok is, kvázi majdnem ugyanazok mint amiket COD-oknál megszokhattál, némi módosítással persze. A pontos playlistek még nem ismertek, de korábbi Halokban volt ugye Capture the flag (zászlószerzés), king of the hill (kvázi domination), oddball (koponyát kell tartani minél tovább pontszerzéssel), free-for-all, Shotty Snipers (csak snipered és shotgunod van), SWAT (nincs pajzs, fejlövés egy golyóból halál) stb. Plusz ott van még Big Team Battle, amiben 24 fős csaták lesznek, járművekkel is.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.