Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33751) Bibby válasza cettlee (#33750) üzenetére


Bibby
addikt

Ő már látott olyat aki használt fehérjét is. :K
:P

Ελευθερια η θανατος

(#33752) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#33749) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ehhez még majd szolgáltatót kell váltania :DDD ;]

(#33753) BÁ Nutrition válasza cettlee (#33750) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem ez nemannyira függ össze vele

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#33754) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#33752) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Azt hittem, te már lefoglaltad előle. :DDD ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#33755) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#33754) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:K :N :F :))

(#33756) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#33755) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ja tényleg, a tied bömbiboy50@veszemajegyed.com. :DDD ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#33757) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#33756) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:)) Te hüJe vagy bazze :C

(#33758) Markgx10 válasza L|zsidoboz (#33756) üzenetére


Markgx10
őstag

Azt nagyon megköszönném, ha a mailcímemre (markgx10 kukac vipmail.hu) elküldenéd :R Szeretnék regisztrálni, de csak sunyiban, mert múltkor már gond volt belőle. Majd kitalálok valami hülye nevet ;] :D

(#33759) LOTR válasza Markgx10 (#33758) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem a Kovács Jozsó éppen megfelelő lenne :R

One Ring to rule them all

(#33760) L|zsidoboz válasza Markgx10 (#33758) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Elküldtem. ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#33761) Markgx10 válasza L|zsidoboz (#33760) üzenetére


Markgx10
őstag

:R :R :R

LOTR: :D Azt azért még sem.

(#33762) swoody


swoody
senior tag

Csirke rizset próbáltátok már turmix-ként? :)

(#33763) Radnix válasza swoody (#33762) üzenetére


Radnix
senior tag

Nem, de te remélem kipróbálod ;] :DDD

(#33764) DAVID0000 válasza swoody (#33762) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Nekem még nem volt rá okom h turmixoljam. Neked megvannak a fogaid? Vagy miért kérded ezt? ;] :DDD

(#33765) swoody


swoody
senior tag

Valahogy suliba 5 perc alatt ami közbe egyik teremből átvándorlok a másikba eltelik 3 perc és marad 2 percem enni. :)
És durván rosszul vagyok néha a kaja szagátol is.Ha ugyan az marad a tápértek és ugyan úgy használja fel a szervezet akkor egyszeröbb lenne. :C
Plusz ma volt fogtömésem és FÁJ a fogam.

(#33766) harry válasza swoody (#33765) üzenetére


harry
veterán

De sz..r hely már az ilyen, hogy nem lehet órán enni :U :D
Amúgy szerintem nem kell csirkerizs, sokkal inkább egy zabpelyhes fehérjés turmix - vagyis egy házi MRP. Régebben gyakrabban ettem én is ilyet. Még turmixolni sem kell, veszel zabkorpát, vagy valami hasonlót, rá a fehérje, aztán rázzad. Rácsot nyílván célszerű kivenni, különben elakad az anyag.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#33767) swoody válasza harry (#33766) üzenetére


swoody
senior tag

Van olyan óra ahol eszek de ilyen idióta számtech technikumra járok és a fele óráim számtech termekbe vannak ahol "KAJÁT ÓRÁN ENNI TILOS" törvény van. :)
Fehérje turmix reggel van.Suliba meg szarul járok néha reggel néha dél néha délután.

(#33768) Pópa válasza glutamin (#33746) üzenetére


Pópa
senior tag

Kilenc körül még egy láthatatlan erőtér is védi a keretet!
Majd nézd meg.... kikerülik :DDD

Trust is good, control is better!

(#33769) Pópa válasza harry (#33766) üzenetére


Pópa
senior tag

Apropó!
Venni akarok egy új turmixot. A régi egy orion márkájú, nemtudom hányvattos 2 literes kütyü, eddig nagyon remekül muzsikált, de leégett benne az erőforrás, azt' hazaküldtem tekercselni... így most nincs turmixom, és venni akarok.

Átmentem a interspárba, mondom megnézem miből élünk. Hádda bammeg, mindeféle wattok, meg überbrutál kések... jézusisten, ha' mondom minek?

Naszóval van mulinex 11 ezerért, jó nagy tölcsér, über kések, nyóccáz fajta fagylalt keverő programmal... meg van orion, 3 ezerért. Valaki vásárolt mostanában? Ha mondjuk 1 liter szmötyit kavarok fel pehellyel + turmixxal + porral, + nádi hegedűvel, akkor elviszi a 3K-s szar is? :P Jött nekem az eladó, hogy pedig nézzem meg, micsoda fagylalt programot tud... há mondom ember, ki eszik cukros fagylaltot?! Anyád esetleg, nekem tiszta mérget keverni ko''.

Trust is good, control is better!

(#33770) Bibby válasza swoody (#33767) üzenetére


Bibby
addikt

Csináld meg... de mégis mit gondolsz? Olyan lesz mint a sózott hányás. Csak sűrűbb. Én már a gondolattól öklendezek.

Ελευθερια η θανατος

(#33771) swoody válasza Bibby (#33770) üzenetére


swoody
senior tag

Nem halottál még a gasztronómiáról? ;)

(#33772) hahajdu


hahajdu
aktív tag

már hónapok óta edzek itthon (rendelkezésre áll egy fekve nyomó pad, rúddal, két egykezes súlyzóval, csigás lehúzóval), de a mai naptól fogva konditerembe járok. Ma egy mell-tricepsz napot csináltam.hát volt minden féle földi jó :D 2 olyan géppel aminél ülve kell magam elé tolni a karokat, egy pillangó (?) géppel, fekvenyomással, tricepsz géppel, csigás tricepsznyújtással az utolsó csepp erőt is kipréseltem magamból. Mindegyiknél 3*12-t csináltam, akkora súlyokkal hogy az utolsó ismétlés alig menjen.

Kezdő lévén lenne pár kérdésem amikre nem találtam választ (a fél internetet elolvastam az elmúlt 1 év alatt testépítés ügyben). Ez a 6 gyakorlat mennyire sok egy edzésre? Tolóckodás még bele illene?

Más: Edzés után egy adag fehérje (jó minőségű tejsavó fehérje por) egy pohár tejben + egy banán mennyire jó ötlet? Persze mellette napi 4-5 ször megpróbálok fehérje dúsan táplálkozni. de kölyök vagyok még, nem azt főzök amit szeretnék.. nem lehet mindig csirkemell rizzsel :)

Szóval teljesen más konditeremben edzeni. Az itthon bevállt két kezes súlyzós gyakorlatokat teljesen felváltják a gépek (persze sosem maradnak ki teljesen, de kétkezes súlyzós fekvenyomásra, tárogatásra, mezei tricepsznyújtásra fejfölött, stb. már nem marad eneergiám).

remélem nem írtam sok hülyeséget és a múltban sem tévhitekben éltem :U :K

a segítségeiteket előre is köszönöm :R

üdv.

hunpad.com

(#33773) glutamin válasza Pópa (#33768) üzenetére


glutamin
őstag

Maga a guggolás gyakorlat csak a beavatottaknak adatik meg. Felhúzás meg szinte senkinek sem (azt neeem szabaaaaad:D)

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#33774) Bibby válasza swoody (#33771) üzenetére


Bibby
addikt

Heh? Ezzel azt akarod mondani hogy te úgy el tudod készíteni a rizscsirkét, hogy leturmixolva a lávakövön sült szűzpecsenyéhez fog hasonlítani, sült burgonyával? :F Mert akkor gratulálok. :K

hahajdu: Azért ha az edzés alapjait nem találtad meg, akkor kétlem hogy feltúrtad volna a netet. :N 6 gyakorlat összességében nem sok. A legtöbben úgy csinálják hogy két izomcsoport egy nap, és izomcsoportonként kb 3 gyakorlat. Tehát 3 a mellre, 3 a bicepszre, 3 a tricepszre...stb. Kivétel a hát, az egy nagy összetett dolog, mehet rá 4 is. Gyakorlatonként lehet változtatni az ismétléseken, sorozatokon, az alap az hogy tömegnövelésre kis ismétlésszám (8-10 max 12) és ez 4 sorozatban.
Amit ki kell emelni, az a has és a vádli, ezt általában kiegészítésként, edzés végén szokták beiktatni, akár heti többször. Többi szigorúan heti 1x.
A turmix amit írtál jó, de mindig viszel tejet meg banánt edzésre? Vagy ott megveszed? :F

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#33775) hahajdu válasza Bibby (#33774) üzenetére


hahajdu
aktív tag

mivel eddig itthon edzettem a turmixot rögtön edézs után készítettem el. Az infokat köszi, hasznosak voltak! Magáról az edzés struktúráról tényleg keveset tudok, inkább a gyakorlatokról, étkezésről olvasgattam.

Amúgy nem lehet itthon elkészített fehérje túrmixot palackban elvinni? vagy nagyon leül az aljára a por? Kajaszállítás megoldható, itt van 10 percre a terem. meg gondoltam még cukros lötty fogyasztására edzés közben, hogy energiát adjon meg, hogy az inzulin folyamatosan magasabb legyen és csökkentse a kortizol szintet, meg hogy fokozza az izmokban a fehérje szintézist. a banánra is ezért gondoltam

[ Szerkesztve ]

hunpad.com

(#33776) Bibby válasza hahajdu (#33775) üzenetére


Bibby
addikt

Figyelj, vidd el a port, és idd meg vízzel. Utána meg told be a zarcba banánt és kész. Vagy veszel szőlőcukrot és azt raksz a fehérje mellé.
Edzés közben meg nem lesz semmi bajod ha nem iszol semmit, az elején próbálj meg koncentrálni a helyes gyakorlatvégzésre, a súlyokra. A többi majd kialakul.

Ελευθερια η θανατος

(#33777) Pópa válasza hahajdu (#33775) üzenetére


Pópa
senior tag

What kind of sugar? :DDD

Trust is good, control is better!

(#33778) L|zsidoboz válasza Bibby (#33774) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ilyenkor szokta írni a sok HC gyúrós, hogy ez a sport nem az ízekről szól.
Magyarul nem vagy méltó ehhez a topikhoz, viszlát! ;] :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#33779) Finwe


Finwe
őstag

Van ez a Vitalade L-Carnitine fél literes sport ital 1000mg-al az említett anyagból. Ezt jó ha edzés közben iszogatom vagy közvetlen előtte döntsem le az egészet?

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#33780) God Vazzeg válasza Manitou (#33738) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Boldog szülcsinapcsit te kötsög :)) :C :D

(#33781) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#33780) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Isten éltessen sokáig, bicód érjen tokádig Manyituka! ;] :R :K

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#33782) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Scitec 100% Whey Delite 5kg tejszínes málna ízben ára:18.500

szerintetek ez megéri, vagy a scitec-et, mint savófehérje-dílert feledjem?

(#33783) harry válasza ngabor2 (#33782) üzenetére


harry
veterán

Ha scitec, akkor szerintem már a Whey Professional. Az talán egy 20as körül van 5kg, és szintén sok finom ízben kapható (erről írtam is, eddig a fehércsoki-eper a befutó).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#33784) Bibby válasza God Vazzeg (#33780) üzenetére


Bibby
addikt

Neked külön gyúrósos naptárad van? :Y Boldogot neki!

Ngabor: Annyiért megvenném, mert jó az ára. De én például csóró vagyok. :D

Ελευθερια η θανατος

(#33785) ngabor2 válasza harry (#33783) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pillanatnyilag ez az egy íz, és ez az egy darab van, ebből az egyféle termékből. ha lehetne választani, valszeg válogatnék :D

Bibby: én is csóró vagyok... de inkább a gázszámlát nem fizetem be ;]

(#33786) Markgx10


Markgx10
őstag

Mai válledzésemet nem értékelem túl szarra, pedig kedvem az nem sok volt, de valahogy ilyen "csakazértis"-ből :D lenyomtam az egészet és magamhoz képest meglepően normálisan, ezért 3/4-re értékelem :U :D

Manitou: Boldog születésnapot! :R

[ Szerkesztve ]

(#33787) penene válasza Bibby (#33770) üzenetére


penene
őstag

Jah, én is azért mondtam le a meló zabos shakeről, mert valahogy nagyon nem úgy nézett ki, mintha turmixoltam volna. Felét kanalaztam, de nem volt valami szimpi a cucc. :D

Amúgy lesérültem, de szerintem nem is az edzésen, hanem valahol meghúztam a vállizületem (melóban amikor nyitottam a nagyon nehezen nyíló ajtót, akkor kicsit kifordult vállizülettel rántott bele egy óriásit), és bár nem éreztem utána, rádolgozhattam és most besokallt. :( Minden esetre elég szar, ilyenem még nem volt.

Így most csak karra edzek a többi helyett is (a has és láb mellett). Legalább feljön picit. ;]

Dokihoz benézek jövő héten, nemtom az ilyen hogy múlik, nem volt, de nyugalmi helyzetben is szaros. Remélem túl nagy baj nincs, elvileg túlságosan nem szedhettem szét.

[ Szerkesztve ]

(#33788) God Vazzeg válasza penene (#33787) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Baszki, te ha hirtelen nézel jobbra, megrándul a retinád :DDD Abba kellene hagynod, ennek tényleg nincs értelme. Több mint 8 éve edzek, de nem voltam annyiszor lesérülve, mint te 1 hét alatt :D

(#33789) glutamin válasza God Vazzeg (#33788) üzenetére


glutamin
őstag

:C :C :C :C

penene: Jobbulást!

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#33790) penene válasza God Vazzeg (#33788) üzenetére


penene
őstag

Nem, akkor a nyakam áll be. ;]

Sajna semmi köze nem volt az edzéshez. Sose húzódtam még meg konditól, a könyököm is a túlterheléstől lett szar.
Remélem, hogy nem szakadt semmi, meg ilyenek... Ilyen sérülésem még nem volt, nemtok viszonyítani. :(

Majd jövő héten kiderül. :D

Amúgy meg szépen fejlődöm, szal nincs okom a panaszra. Olyat még sosem hallottál tőlem, hogy fú, lassan fejlődöm, meg 2es osztályzat. ;] Ha tudom nyomni, akkor fejlődöm is. :K

(#33791) LOTR válasza penene (#33787) üzenetére


LOTR
addikt

húú Pepe, téged lassan már tajgetoszról is kinéznek, pedig oda sem egyszerű emberek járnak :D

One Ring to rule them all

(#33792) L|zsidoboz válasza LOTR (#33791) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

És képzeld el, milyen lesz nyugdíjasan.
Jobb, ha közel költözik a kórházhoz. ;] :D

Good to be good, but better to be lucky.

(#33793) penene válasza L|zsidoboz (#33792) üzenetére


penene
őstag

;] Bekaphatjátok mind! :DDD

(#33794) harry


harry
veterán

Ma voltam edzeni végre, 1,5 hét kihagyás után, jól esett, már ideje volt. Volt mindenből egy kicsit, mell, kar, láb, hát. Továbbá ma tartom nagyon hosszú ideje az első rendezett zabálós napomat (amolyan betöltés jelleggel). Már szeptemberben is úgy voltam, hogy lehetnének csalónapok, de aztán betegség miatt kihagyás, majd átmozgatás, ismét diéta kezdés, és most vagyok ott, hogy van egy csalónapom. Az eddigi ~130g rizs után a mai ~480g azért soknak is tűnik, de el fog férni úgy érzem ;]
Ma eddig volt reggel egy turmix, nagyobb adag zabpehely, egy adag pulykarizs, edzés után nagy turmix, mákos rétes ( :D ), nagy adag pulykarizs zöldséggel. Most edzés/evés utáni pihenőt tartok ;] Aztán folytatom a zabálást, még van bőven. Azért durva dolog lehet benyelni egy kilót rizst, hogy lehet azt elosztani, hatalmas mennyiség, már a fél kiló is egy normálisabb lábosnyit kitesz. Mondjuk ha több olajjal csinálnám, és rendesen lepirítanám, akkor azt hiszem könnyebben csúszna, na de nem lehet mindig sok olajjal főzni. Drágább rizsre meg nem szeretnék váltani. Marad az, hogy zöldséggel eszem, és így könnyebben csúszik. Lehetne még játszani a fűszerezéssel, valamilyen joghurtos öntettel, mittomén.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#33795) harry válasza penene (#33790) üzenetére


harry
veterán

"Ilyen sérülésem még nem volt"

Azért az komoly, az edzésnapló mellett vezetni kéne egyet a sérülésekről is ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#33796) Bibby válasza penene (#33790) üzenetére


Bibby
addikt

De mi ez a sérülés mégis? :U Nehezemre esik kimondani, de szerintem egyszerűen nyápic vagy... nekem is meghúzódott már a vállam, de attól még nem szarom magam össze. fáj akkor fáj, rendbejön. Az emberi test az ilyen, nem igazán hiszem el hogy leszakad a karod csak mert berántottál egy nehéz ajtót.
Ha megszakadt volna valami, ahogy írod (gondolom szalagokra gondolsz), akkor ordítva fetrengenél a földön.

Ελευθερια η θανατος

(#33797) Vandit. válasza Bibby (#33796) üzenetére


Vandit.
addikt

Ne essen nehezedre. :N Nyápic és kész... ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#33798) harry válasza Bibby (#33796) üzenetére


harry
veterán

Szerintem nem nyápic, csak kicsit szerencsétlen, arról meg nem feltétlenül tehet... :F

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#33799) Vandit. válasza harry (#33798) üzenetére


Vandit.
addikt

Nyápic és kész. ;] Állandóan panaszkodik valamiért... :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#33800) God Vazzeg válasza Vandit. (#33799) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Természetes szelekció. A gyenge elhull :D ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.