Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18154) sagesz93 válasza zsigee (#18152) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát ez a vicc.
4.0 meg legfrissebb directx. Erre amikor telepíteni akartam valamit, már dobta be az ablak, hogy kell neki 3.5,3.0 meg mindenféle ilyen, de nem gáz mert ezt szépen leszedi. Hát persze hogy kidobott hibauzenettel, nem tudtam megoldani ezt se akármilyen neten olvasott módszert olvastam. Aztán volt egy ami a telepíti cdrol teszi fel, ezzel végre sikerült(és a directx websetuphoz is kellett egyébként a 3.5 meg ezek a hülyeségek, most jut eszembe :W )
Aztán akkor jött a directx, elkezdtem tenni fel játékokat, azoknál is van ez az installer ugye amit te is mondasz, mindegyiket kidobja hibával. A websetup is lett próbálva 100x, igaz a kompatibilitas nem lett csesztetve, majd ezt meg meglesem, de itt valami mas jellegű hiba lesz ugy erzem. Drivereket is tettem fel, hiába rakott fel ez elvileg mindent, bar a catalyst is kidobott NSIS errorral, azt már nem is emlékszem hogy oldottam meg. Ugyhogy eddig szívás a dolog, az iTunes is alig lett meg, de a software update ugyanúgy használhatatlan, semmit se tudok felrakni és frissíteni vele(ahogy ez ugyanígy volt win7en is)
Gyanakszok én itt már valami hardveres eredetű hibára, tul sok gond van itt. Win7et is ezert pucoltam már le.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.