Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:49:10

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) gulyasa válasza Jabby (#4950) üzenetére


gulyasa
őstag

Nem sok.
Van amúgy - szerény - teljesítmény növekedés (15%-ról írnak több helyen is).
Ugyanakkor ebből következik, hogy ez nem elég "erősödés" ahhoz, hogy belekerüljön a 4k és HDR tartalmak támogatása. Valószínűleg nem akartak belső konkurenciát állítani a drágább CC Ultra-nak... ;)
Ezen kívül erősebb (2.1 dBi vs. 4 dBi) beépített antenna van a CC3-ban, nagyobb a hatótávja a CC2-höz képest.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#4952) Jabby válasza gulyasa (#4951) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi szépen a választ, laikusként hasonlóan látom, nem éri meg az a 12-14 ezerHUF amibe kerülne egy váltás a 3-asra.
Az Ultra is csak az UTP miatt gondolkodtat el, de mivel 5GHz-es WiFi router és a CC2 1 méterre van egymástól, s a teló is a nappaliban van, így WiFi-vel sincs szaggatás a lejátszáskor.

(#4953) sgeza válasza Jabby (#4952) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem a cc2 is tudja a vezetékes kapcsolatot. De a sima cc3 biztos.

[ Szerkesztve ]

(#4954) Somatom válasza sgeza (#4953) üzenetére


Somatom
veterán

Így van. Csak az a különbség, hogy az Ultrát alapból Lanos táppal adják, a többihez meg külön lehet megvenni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4955) sgeza válasza Somatom (#4954) üzenetére


sgeza
veterán

Igen. Nem nagy összegért lehet is venni ilyen adaptert.
Ha valakinek kell, például ez.

[ Szerkesztve ]

(#4956) Jabby válasza sgeza (#4953) üzenetére


Jabby
őstag

Igazad van, elvileg tényleg lehet kapni Google LAN adaptert egyes cikkek szerint 30, illetve 15 USD árért, de nem nagyon találok eladót.
Viszont, mint írtam, nálam megvan a 120-150 Mbps sebesség, így ezért nem nagyon töröm magam.

Szerk: Közben olvasom sgeza hozzászólását, amelyben nagyon jó áron linkel egy LAN adaptert.
Ezen az áron elgondolkodtató egy vétel, hátha... szükség lehet rá.

[ Szerkesztve ]

(#4957) MaCS_70 válasza sgeza (#4955) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én ezt az Ugreen adaptert használom, és nagyon bevált!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4958) sgeza válasza MaCS_70 (#4957) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi! Lehet, hogy én is pörcsizelek egyet.

(#4959) ArGa


ArGa
csendes tag

Sziasztok!
Kellene egy okosító, és nem tudom biztosan, hogy ez megfelelő lenne-e nekünk.
Arra lenne szükség, hogy wifin keresztül normál PCről elérjük az eszközt és ott file-okat tudjuk lejátszani.Pl ppt file-t futtatni (ha végzett induljon újra) vagy képként stb.
Szóval az eszköz megosztható és a könyvtár elérhető PC ről és lehet rá küldeni file-okat?
Azokat lehet futtatni? Word,excel,ppt stb?
Esetleg tudnátok ajánlani valamit?
Ezen nem látok semmilyen USB csatlakozási helyet, de ha tud csatlakozni egy számítógéphez (Nas pl) és ott a megosztott mappában lévő doksit pl PPT-filet tudja futtatani akkor megfelelő.
Persze fontos az ismétlés!
Olyan információs tábla szerűen kellene használni a TV-t
Köszi előre is!

(#4960) gulyasa válasza ArGa (#4959) üzenetére


gulyasa
őstag

Sajnos nem jó topikot választottál. A Chromecast-ok elsődlegesen internetes stream tartalmak megjelenítésére valók.

Amúgy amit akarsz, ahhoz túlbonyolítod a dolgot. Inkább egy tanács a legegyszerűbb megoldáshoz.
A Powerpoint-al PPT fájlból tudsz csinálni videót is (legalábbis az Office 365-ben lévő Powerpoint-ban van ilyen).
1. módszer: Megnyitodd a PPT-t, majd "Fájl > Exportálás > Videóklip létrehozása"
2. módszer: A menüszalagon "Rögzítés" lap > "Exportálás videóba"

A 2. módszer annyiban különbözik az 1.-től, hogy "eljátszhatod" az előadásodat "lézermutató" szimulálással, hangaláfestéssel, stb. és azt veszed fel filmként.

Így már lesz egy videó fájlod (pl. MP4 formátumban), amit rámásolsz egy sima pendrive-ra, bedugod a tévébe, és elindítod a lejátszást - legtöbb okos tévé végtelenszer ismétli a lejátszást...

De ugyanez történik, ha a tévé rajta van ugyanazon a hálózaton, ahol a NAS is van, csak akkor onnan kell elindítani a PPT-ből készített videó lejátszását.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#4961) tika06


tika06
csendes tag

Sziasztok, szeretném a segítségetek kérni.
Már fél éve használok egy CC3-at, és mai nap folyamán egy másik tévéhez való költöztetés után nem akarja felismerni a telefonom. Azt írja a Home app, hogy nem található az eszköz a hálózaton. Letöltöttem egy Wifi Analyzer appot, abban látszik a Chromecast és pingelni is tudom. A családban lévő másik két telefonon minden működik.
Amiket próbáltam:
-Telefon resi
-Router resi
-Home app kijelentkezés, újratelepítés
-Telefon hálózati beáll. reset
-CC factory reset (Itt a telefonommal végig tudok menni a beállításokon, de utána már nem látja azt app (Más telefonokkal utána működik))
-Routeren csak 2,4 GHz meghagyása

Akár mit csinálok, nem akarja felismerni. Minden alkalmazás látja az eszközt a telefonon, csak a Home nem (és így ofc az összes alkalmazás ami CC-t használ).
Találkozott már valaki hasonló hibával?
Esetleg ötlet, hogy mit próbálhatnék még ki?

Minden választ előre is köszönök.

(#4962) gulyasa válasza tika06 (#4961) üzenetére


gulyasa
őstag

Csak egy gondolat...
Az új tévénél is a tévé USB-jéből kapja az energiát a CC3?
Csak azért kérdezem, mert azoknál a tévéknél, ahol egynél több USB is van, általában csak az egyik ad ki normális tápfeszültséget is. A többi USB csak az extra tápellátást nem igénylő eszközök részére van fenntartva (pl. pendrive).

De ha megvan még a régi tévé, ki kellene próbálni, hogy azzal működik-e még...? :F

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#4963) tika06


tika06
csendes tag

Eddig is így használtuk és másik telefonokkal működik a cast.
Megpróbáltam másik 2 TV-nél is, már sehol sem tudom elérni arról az egy telefonról. :W

(#4964) azbest válasza tika06 (#4963) üzenetére


azbest
félisten

Akkor a telefonon kell keresni a problémát. Nincsen bekapcsolva privát dns a telefon hálózati beállításainál? Vagy valami vpn?

(#4965) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

Sony TV beépített chromecastet lehet valahogy korlátozni? Az a baj, hogy azonos hálón, lehet szórakozni az eszközzel.

(#4966) azbest válasza metrion (#4965) üzenetére


azbest
félisten

A chromecast mód sajna ilyen. Másik szeparált hálózattal lehet biztosítani, hogy a többiek ne trollkodhassanak, csak az küldhessen ki rá, aki hozzáfér ahhoz a wifihez. Vagy ha nem használod erre, akkor talán letiltható a szolgáltatás az androidtv rendszeren.

(#4967) Imifej válasza tika06 (#4963) üzenetére


Imifej
senior tag

Lehet, hogy nem azonos frekvenciára csatlakozik minden eszköz. A kérdéses telefon pl. nem tudja az 5GHz-t, a Chromecast és a többi kütyü pedig igen? Bár nem tudom biztosan, mert nálam csak 2,4GHz van.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#4968) gulyasa válasza Imifej (#4967) üzenetére


gulyasa
őstag

A CC3 tudja az 5GHz-et (is).

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#4969) Imifej válasza gulyasa (#4968) üzenetére


Imifej
senior tag

Igen, de lehet pont az a teló nem, amiről irányítaná.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#4970) sgeza válasza Imifej (#4969) üzenetére


sgeza
veterán

Az tök mindegy. Attól még egy hálózaton vannak.

(#4971) kkp900


kkp900
senior tag

Sziasztok! Vettem egy CC 2-es FHD verziót . Szeretném a barátnőm Win 10-es laptopjáról a Netflix appban lejátszott filmet a Tvre tükrözni. Mit kell beállítani és hogyan hogy működjön? Vagy az csak Crhome böngészőből lehet elérni majd.?Előre is köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#4972) MasterMark válasza kkp900 (#4971) üzenetére


MasterMark
titán

Nem történik tükrözés jóesetben.

Switch Tax

(#4973) totopad válasza kkp900 (#4971) üzenetére


totopad
senior tag

egy négyzet alakú jel fog megjelenni a videó lejátszásakor, ha a két eszköz ugyanazon a hálózaton van, ki kell választani és ki fogja lőni a CC-re a jelet

(#4974) kkp900 válasza totopad (#4973) üzenetére


kkp900
senior tag

Sajnos nincs a négyzet alaku jel! Ezért írtam ide , hogy akkor pontosan mit is kell letölteni beállîtani még. Jelenleg Televizióba CC bedugva tökéletesen is működik telóról a Netflix. De a Netflix app letöltve a Windows storeból még se ajánlja fel a laptoppon . Otg lejátsza a filmeket de a tükrözést nem! Ezért kérdezem , hogy mi a bibi ? Vagy csak a Google Chorme böngészőben megnyitott Netflixen fogja csak majd ezt a lehetőséget felajánlani?

(#4975) azbest válasza kkp900 (#4974) üzenetére


azbest
félisten

igen, chrome alól próbáld

(#4976) sgeza válasza totopad (#4973) üzenetére


sgeza
veterán

Nem négyzet, hanem téglalap! :D

[ Szerkesztve ]

(#4977) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Egy kép többet mond ezer szónál:

Elfogadom a sütiket.

(#4978) ArGa válasza gulyasa (#4960) üzenetére


ArGa
csendes tag

Szia!

Remek amit írsz!!!!Köszönöm!
Egyébként az itthoni TV-m (Samsung) perdriveról valóban tudja a végtelen lejátszást, de azt nem tudom egy NAS-t vagy bármilyen hálózati meghajtót hogyan tudnék elérni vele.
Tudsz segíteni, vagy olyan topikot/fórumot mutatni ahol ez téma lehet?

(#4979) gulyasa válasza ArGa (#4978) üzenetére


gulyasa
őstag

Nincs Samsung-om, LG tévém van. A hálózati megosztott dolgok eléréséhez az INPUT (bemeneti lista) oldalon a HÁLÓZAT (DLNA) ikont kell választani. De szerintem a Samsung-oknál is valami hasonló megoldás lehet. Gyakorlatilag ide tartozhat egy streaming szerver is, amit a legtöbb NAS is tud.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#4980) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Mostanában nálam a CC2 nyelve random átvált angolra. Lényegtelen, csak amikor telóról állítom a hangerőt, akkor a szöveget a hangerő szintjénél angolul írja, pedig egyébként "tud" magyarul.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4981) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!
Két kérdésem lenne.
1. Adott egy SONY XF9005 beépített Chromecasttal. A TV WiFi-n kapcsolódik a hálózathoz (Xiaomi router AP módban). Asztali PC Lannal csatlakozik a hálózathoz (közvetlenül a fő routerhez), de nem tudom a TV-re castolni a PC-n futó YouTube videót. Jó darabig működött, viszont a TV frissítése óta nem. Mit lehet ezzel kezdeni? :F
2. Van a fiókban egy CC2. Ha azt csatlakoztatom a TV-hez, akkor vajon tudok castolni a PC-ről a CC2-re ami WiFi-n kapcsolódik a Xiaomi routerhez?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4982) UberMutant válasza Dolphine (#4981) üzenetére


UberMutant
őstag

2 igen, bár gyorsabban megkaptad volna a választ, ha egyszerűen kipróbálod. :)

(#4983) Dolphine válasza UberMutant (#4982) üzenetére


Dolphine
addikt

Azért kérdeztem, hogy ne feleslegesen kezdjek el vele játszadozni! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4984) Dolphine válasza UberMutant (#4982) üzenetére


Dolphine
addikt

Megcsináltam, az asztali gép nem látja a Chromecastot! :O
Lehet, hogy a routeren kellene valamit változtatni? :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4985) gulyasa válasza Dolphine (#4984) üzenetére


gulyasa
őstag

Előtte konfiguráltad a CC-t telefonnal a (Google) Home alkalmazással?
(Legalább annyira, hogy a CC rá tudjon csatlakozni a wifi hálózatodra a megfelelő jelszóval...)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#4986) Dolphine válasza gulyasa (#4985) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez megvan. :K Azonos hálózatról a castolás tökéletes!
Akkor leírom a teljes sztorit, akkor hátha érthető, hogy mit szeretnék. :B
Adott az otthoni hálózat, melyet egy Synology router lát el. Ehhez vezetékkel kapcsolódnak eszközök, pl switch illetve két PC.
A dolgozóban van egy SONY TV, de mivel a falak árnyékolnak, ezért kénytelen voltam egy Xiaomi Mi 4a router AP módban beüzemelni, csatlakoztatva a switchez, tehát csak a netet osztja tovább. Azt szeretném elérni, hogyha a Synology hálózaton (WiFi vagy Lan) vagyok, akár PC-vel, akár mobillal / tablettel castolni tudjak az Xiaomi routerhez csatlakozott eszközökre - Chromecast, illetve TV. Ez így megoldható, vagy esélytelen? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4987) sgeza válasza Dolphine (#4986) üzenetére


sgeza
veterán

Nem elhanyagolható szempont a topológia! Úgy csináld, hogy a xiaomi router elérési címét tedd arrébb a synologyhoz képest (pl. 192.168.1.2), utána kapcsold ki benne a dhcp-t, és a synologytól jövő vezetéket ne a wan, hanem az egyik lan portba dugd! Így pont úgy fog viselkedni, mint egy sima switch wifivel. Akkor tuti egy alhálózaton lesz minden. Szerintem jelenleg az AP móddal NAT mögött, egy újabb alhálózaton vagy a xiaomi routeren lévő eszközökkel.

[ Szerkesztve ]

(#4988) Dolphine válasza sgeza (#4987) üzenetére


Dolphine
addikt

Tehát ha jól gondolom, akkor ez a beállítás nem jó:

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4989) gulyasa válasza Dolphine (#4986) üzenetére


gulyasa
őstag

Lehet, az a kulcs, amint írod: "Xiaomi Mi 4a router AP módban beüzemelni, csatlakoztatva a switchez, tehát csak a netet osztja tovább."
Az egész hálózatot kellene oda továbbítani, nem csak az internetet - ha jól értettem... :F
Vagyis a te esetedben a másik szobában lévő tévédre rakott CC nincs rajta azon a hálózaton, amin a PC-d van.

Pl. arra gondolok, hogy ha tévét UTP-vel csatlakoztattad a Xiaomi-ra, és megosztanál a PC-den egy mappát képekkel, videókkal, stb. azt sem látná a tévéd DLNA módban.

Ha nem tévedek, akkor a Xiaomi-t repeater módban kellene használnod és akkor minden ugyanazon az otthoni hálózaton lenne.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#4990) Dolphine válasza gulyasa (#4989) üzenetére


Dolphine
addikt

A Xiaomiba megy egy LAN kábel arról jön a net, a Xiaomi WiFi-je ezt osztja tovább, viszont nem ugyanabban az IP tartományban, amelyben a többi eszköz van.
Az alap hálózat 192.168.1.
A Xiaomi hálózat 192.168.31.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4991) sgeza válasza Dolphine (#4988) üzenetére


sgeza
veterán

Nem így fogalmaznék, hogy nem jó, hanem erre az esetre ezt ki kéne kapcsolni, de előbb állítsd be úgy (vagy ellenőrizd le), hogy a xiaomi router elérési címe ne egyezzen a "fő" routered címével. Viszont ami fontos még, hogy a xiaomi routerhez menő kábelt az egyik lan portba dugd! Illetve az elérési címét úgy állítsd be, hogy amit dhcp-n a fő routerből kapsz, az ahhoz beállított maszkkal később elérd a xiaomi routert! Tehát ha 255.255.255.0 a subnet maszk, akkor az első három szám legyen azonos azzal a címmel amit kioszt a fő routered. Ez jelenleg 192.168.1.xxx. A xiaomi routered gondolom 192.168.31.valami, tehát ha ezt nem változtatod meg, akkor 255.255.0.0 kell, hogy legyen a maszkod, így elegendő az első két számnak egyeznie. De ha a fő routered elérése mondjuk 192.168.1.1, akkor a xiaomi legyen mondjuk 192.168.1.2!
Elképzelhető, hogy - ahogy a kolléga írja - tud a routered repeater módot, vagyis megoldja ezt a WAN portba dugott kábellel is, de nem ismerem a routered, így ezt nem tudom megmondani. Jelenleg nem így van, az biztos.
Amit én írtam, azzal tökmindegy, hogy milyen routered van, milyen plusz képességekkel, mindenképp működni fog az, hogy egy alhálózaton van mindenki.

Ennek az a lényege, hogy ha a fő routerből jövő kábelt az egyik LAN portba dugod, akkor közös hálózaton lesz mindenki. Viszont hogy a kettő ne vesszen össze, a xiaomi routerben ki kell kapcsolni a dhcp-t, így a fő routeredtől fognak kapni címet a xiaomi routeren lévő eszközeid is. Ennek a routernek a címét azért célszerű igazítani a fő hálózat tartományába, hogy később elérd ezt a routert is ugyanabból a hálózati címtartományból anélkül, hogy pöcsölnöd kéne az aktuális eszközöd ip címével.

[ Szerkesztve ]

(#4992) sgeza válasza Dolphine (#4990) üzenetére


sgeza
veterán

A legegyszerűbben ebben a sorrendben elvégezni:
0. A biztonság kedvéért húzd ki a fő routertől érkező kábelt
1. A xiaomi routerre kötött eszközzel átállítod a routered elérési címét a 192.168.1.2-re
2. Kikapcsolod a DHCP-t
3. Bedugod a LAN-portba a fő routertől érkező kábelt
4. A biztonság/egyszerűség kedvéért újraindítod a xiaomi routert, hogy az azon lévő eszközök újra kapjanak címet, immáron a fő routertől
5. Ha mégis valamiért a korábbi címet tarják meg, akkor magukat az eszközöket indítsd újra, vagy kérj újra ip címet (ipconfig /renew, wifi ki-be, stb. módszerek valamelyikével)

[ Szerkesztve ]

(#4993) Dolphine válasza sgeza (#4992) üzenetére


Dolphine
addikt

Sikerült! :Y :R
Kiderült, hogy nem is Repeater módban volt a Xiaomi router. Amikor anno beüzemeltem, akkor a WAN portba csatlakoztattam a LAN kábelt, ami a fő routerből érkezik és van rajta net és automatikusan úgy állította be magát, hogy a Xiaomi egy alhálózatot hozott létre.
A Xiaomi menüjében át kellett kapcsolni Network Amplifier módban (a videóban a WiFi amplifier van bemutatva, de alatta ott van az a lehetőség ami nekem kellett) és láss csodát, minden rendben, úgy működik ahogy annak lennie kell.
Az asztali gépről is elérem a Xiaomi menüjét, azt az IP-t használja, amit a fő router osztott neki!
Most már a TV beépített Chromecastja is működik!
Ezer hála és köszönet a segítségért! :R

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4994) sgeza válasza Dolphine (#4993) üzenetére


sgeza
veterán

Akkor ezek szerint maga a router tud úgy működni, ahogy neked kellett.
Most a xiaomi mögött lévő eszközök is a fő routertől kapják az ip címet?
Egyébként ha valakinek olyan routere van, ami nem tud a wan portján keresztül csak simán switch-ként működni, akkor annak ajánlom a fentebb leírt megoldást, az működik mindegyiken.

(#4995) Dolphine válasza sgeza (#4994) üzenetére


Dolphine
addikt

Igen, úgy tűnik, hogy a fő routertől kapják az IP címet. :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4996) sgeza válasza Dolphine (#4995) üzenetére


sgeza
veterán

Ez a lényeg, akkor működik.

(#4997) Dolphine válasza sgeza (#4996) üzenetére


Dolphine
addikt

Biztos, hogy működik! Most épp egy tabletről írok a Xiaomi által létrehozott WiFi-hez kapcsolódtam és az IP cím 192.168.1 tartományban van.
Öröm boldogság! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4998) sgeza válasza Dolphine (#4997) üzenetére


sgeza
veterán

Királyos!

(#4999) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! Ismerős vatta új CC3-mal folyamatosan szív, de csak Netflix-szel. Nem akar csatlakozni, töltöget stb., minden más tökéletesen megy. iPhone-ról küldi, de PC-ről Chrome alól is ez van. De csak Netflix esetén. Mi lehet a gond, mit lehetne kipróbálni? Újrabeállítás megvolt már. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5000) gulyasa válasza tylerddd (#4999) üzenetére


gulyasa
őstag

Van olyan, amit innen még nem próbált ki?
https://help.netflix.com/hu/node/10377

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.