Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Google AdSense

Hozzászólások

(#301) #41133696


#41133696
törölt tag

Próbautalást fogok kapni, és a pontos összeget beírva igazolni.

A Bank-nál FT-ban lesz kijelezve?

(#302) Criminal017 válasza #41133696 (#301) üzenetére


Criminal017
őstag

Forintban kapod a próbautalást.

(#303) #41133696 válasza Criminal017 (#302) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

(#304) dani0113


dani0113
senior tag

Sziasztok!

Várok most a youtube-tól egy nagyobb összeget adsense-re és a kérdésem az lenne,hogy ha a küszöböt eléri, akkor afelett az egész pénzt küldik amit utalnak, vagy csak annyit amennyi a küszöb? Valamint 12én jön a pénz és 21én utalják ki,de ha 12-e után átállítom a küszöböt akkor az a 21.-ei utalás előtt még érvénybe lép, nem? Köszönöm!

iPhone 13 Pro 128GB

(#305) #41133696 válasza dani0113 (#304) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szia, az egészet :K

(#306) dani0113 válasza #41133696 (#305) üzenetére


dani0113
senior tag

Köszönöm a választ, az nagyszerű,akkor nem kell matekoznom. :C A második kérdésemre is tudod esetleg a választ?

iPhone 13 Pro 128GB

(#307) #41133696 válasza dani0113 (#306) üzenetére


#41133696
törölt tag

Arra sajnos nem tudom :(

(#308) Romeo619


Romeo619
senior tag

Sziasztok,

nem igazán értek a dologhoz de kaptam 1 hatalmas listát és azt se tudom hol álljak neki a javításának.

A felhasználók, és ne a keresőmotorok számára készítsen oldalakat.
Ne alkalmazzon álcázást és rejtett átirányításokat.
Ne töltse meg az oldalt irreleváns szavakkal.
Ne készítsen ismétlődő tartalmat felvonultató duplikált oldalakat, aldomaineket vagy domaineket.
Ne csatlakozzon olyan linkrendszerekhez, amelyek célja a webhely rangsorolásának javítása vagy a PageRank mutató növelése.
Ne készítsen csak keresőmotoroknak szóló oldalakat, ne használjon tartalom nélküli társprogramokat, sem más megtévesztő módszereket.
Kerülje a keresőmotorokon belüli pozíció növelését célzó trükköket. Jó kiindulási pont megvizsgálni azt, hogy mennyire érezné jól magát, ha az alkalmazott módszert egy konkurens webhelynek kellene megmagyaráznia. Egy másik hasznos kérdés: „Mennyiben segít ez a felhasználóimnak? Akkor is ezt tenném, ha nem lennének keresőmotorok?“
Ha webhelye partnerprogramban vesz részt, ügyeljen rá, hogy a webhelye is rendelkezzen hozzáadott értékkel. Kínáljon egyedi, releváns tartalmat, amely miatt a felhasználók elsőként akarhatják megnézni a webhelyét.

(#309) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hali!

Az Automatikus befizetés függőben: Bankszámla • • • •, az most pontosan mit takar?
Elég kétértelmű a szó... :U

(#310) vlogger


vlogger
újonc

Üdv.! Valószinű már nem is fogja a google kifizetni azert tartja vissza!Hatalmas valtozasok elé néz a Youtube game over

(#311) ΞΔGLΞ válasza vlogger (#310) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt miből gondolod?

(#312) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az USA-ban tegnap hálaadás ünnep volt, ami óra szerint kaliforniában 6 órája volt vége. Utána meg BF, ami ott felér még egy ünneppel, a net tele függőben tranzakciókkal.

(#313) vlogger


vlogger
újonc

Ez nem véletlen van...beindult a kavarás...érzi a vesztét a youtube az EU s szabalyozas miatt milliard dollaros veszteségek elé néz...és nem akar fizetni....

(#314) ΞΔGLΞ válasza vlogger (#313) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Olvass

Vagy ez:

Unfortunately we have recognized a delay in the November payments for all publishers and our payments engineers are working hard to send your payment as quickly as possible.

We appreciate your patience while we are working on resolving this issue and sincerest apologies for this inconvenience to you.

[ Szerkesztve ]

(#315) zorgmania válasza vlogger (#310) üzenetére


zorgmania
csendes tag

Szia,
Sajnos nálam is jelentkezett ez a probléma, eddig nem volt semmi gond vele, csak novemberben... :W
Remélem nem tart sokáig... :(

(#316) ΞΔGLΞ válasza zorgmania (#315) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem 1 órája megküldték, de ott a link, technikai probléma volt.
A fizetéseket már elindították... Mail-t ugyan nem kaptam, de SMS-t a banktól már igen, tehát ezt tegnap este elküldték.

(#317) hunterk43


hunterk43
csendes tag

Sziasztok!

Adózni hogy kell adsense bevétel után?

Jópár hónap alatt jött össze a 20 000Ft, ezt gondolom számlára fogják utalni.

(#318) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Inaktívról aktívra váltásnál ingyenes?,nincsen telefonom és nem tudok aktiválni.

(#319) MBenitro


MBenitro
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék. Februárban összehoztam egy Youtube csatornát, saját tartalmakat tolok, jogtiszta Youtube zenetáras zenéket használok csak, illetve szerintem megfelelek az irányelveknek, megcsináltam minden AdSense beállítást, összekapcsolást a csatornával..., Június 5-én elértem az 1000 feliratkozót, és bőven a 4000 óra nézettséget. Ki is írta, hogy a vizsgálat elkezdődött, de most már több mint két hónap alatt sem kaptam jogosultságot a bevételszerzésre.
Ez a szöveg jelent meg:

"Csatorna ellenőrzés alatt
Szép munka! Elérted a(z) 4 000 órányi nézési időt az elmúlt 12 hónapot tekintve, és a(z) 1 000 feliratkozót. Csatornádat most ellenőrizzük, hogy biztosan megfelel-e a YouTube Partnerprogram feltételeinek és Közösségi irányelveinknek. A döntésről általában egy hónapon belül, e-mailben értesítünk.

Miután csapatunk áttekintette a jelentkezésedet, megállapítottuk, hogy jelenleg nem rendelkezünk a döntéshez elegendő információval. Emiatt a csatornádat további vizsgálat céljából visszatartjuk annak érdekében, hogy biztosan megfeleljen az irányelveinknek. További információ"

A további információ alatt semmi érdemleges infó nincs.

Ez normális, vagy hol lehet megsürgetni a dolgot, vagy bármi infót kapni, hogy mikor kapom meg a jogosultságot. Esetleg min kell változtatni,... vagyis milyen lehetőségeim vannak?

Köszönettel:
Szerencsevadász

(#320) GoodSpeed válasza ΞΔGLΞ (#309) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Helló,

most nekem jött egy ilyen üzenet az Adsensen belül:

Akkor ez most mit jelent?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#321) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#320) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Megjött ;)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#322) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Youtube studio-ban (aki használja), nem vetettek észre mostanában (több hete már) jelentős nézettség csökkenést?
Mármint ott lehet ezt a legjobban követni, ha van csatornád.

(#323) MBenitro válasza ΞΔGLΞ (#322) üzenetére


MBenitro
csendes tag

Én inkább nagyon gyenge emelkedést vettem észre, de szerintem ez a tartalmaktól függ amit felraksz.

(#324) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne az AdSensel kapcsolatban, hátha tud valaki segíteni. Amikor be szeretnék lépni vagy regisztrálni, folyamatosan azt írja, hogy szüntessem meg a másik fiókomat. Amit e-mailba küldenek, hogy szüntessem meg, az ugyanaz az email cím amivel belépek. 1 hónapja próbálom megoldani, de egyszerűen nem találom sehol hol lenne a másik account. Emailek között se találok semmit visszamenőleg róla. Ügyfélszolgálatot nem tudom elérni, pirossal hibát ír mikor az email kapcsolatfelvételre megyek.

(#325) beef


beef
őstag

Adsense használatban tud valaki segíteni?
A probléma a következő: direkt tiltva vannak a kényes kategóriák, a teljes egészség és még néhány nem releváns kategória.
Teszteltetem több ismerőssel, és időnként becsúsznak ilyen merevedési zavarok, meg potencianövelő reklámok.

Ezeket sajnos csak direk url tiltással tudom kizárni, de ez elég impossible mission.
Hogy lehet megnézni, hogy az adott reklám melyik kategóriába tolja be magát?

(#326) energy4ever


energy4ever
addikt

Sziasztok!

Google Ads-al van olyan problemam, hogy a hirdetesemet megjeleniti jofogason is. Ezert rengeteg teves hivast kapok, mert azt hiszik az ott hirdetett termekhez kapcsolodik a telefonszam az en reklam hirdetesemben. :(
Hogyan tudom beallitani azt, hogy jofogason NE jelenlen meg? :F

(#327) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Hány hét alatt szoktak reagálni ezek, ha ír nekik az ember?
Miért van az, hogy a wordpress.com-on simán mentek az AdSense hírdetések, ugyanazzal a tartalommal saját tárhely+domain alatt meg mindenbe belekötnek? :W

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Google AdSense
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.