Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20101) kicsigeri válasza semetka (#20100) üzenetére


kicsigeri
senior tag

auto-t

nekem is ez a problémám, én nem tok autot állítania Smart Fan Control on, csak enabled és disabled van.

(#20102) HWSW válasza Atla (#20076) üzenetére


HWSW
tag

Ez a prime 1 magos procik tesztelésére jó. A 2 magosokat csak 50-50%-ban terheli. Ezért is hibázik az orthos, mert az leterheli mindkét magot 100%-ban.

[ Szerkesztve ]

(#20103) kicsigeri válasza sz.j (#20099) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Persz vedd ki öket. :DD
Na ez a vicc volt :D

Van egy olyan topik hogy is néznek ki gépeink.
Gorneck23 képét láttam eben a topikban, és neki bevált. Ha jól emlékszem akor valami gumival függesztette fel a vinyókat.

(#20104) Bagira01 válasza HWSW (#20102) üzenetére


Bagira01
veterán

Akkor ez mi ;)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#20105) semetka válasza kicsigeri (#20101) üzenetére


semetka
őstag

De végül is az enable ha beéállítom az is jó mert azt írja csak akkor használhatóm a 2. smart fan beállítást ha az első enablén van. :U

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#20106) HWSW válasza Bagira01 (#20104) üzenetére


HWSW
tag

Az a 2 magos procira optimalizált prime! ;) Én is azt használom!

[ Szerkesztve ]

(#20107) _ak_ válasza semetka (#20105) üzenetére


_ak_
addikt

Első enable vagy legacy (attól függ melyik van) a 2ik pedig, ha 3 tűs hűtőd van akkor voltage, ha 4 tűs akkor pwm.

[ogg]HWSW: ezt gondolt át mégegyszer[/off] ;)

Let's begin, de gozaimasu!

(#20108) kicsigeri válasza semetka (#20105) üzenetére


kicsigeri
senior tag

igen

nekem nem vezérli a procihűtőm ventiét :W
windows alól tudom vezérelni, külömben állandóan 1800 on pörögni :(

(#20109) kicsigeri válasza _ak_ (#20107) üzenetére


kicsigeri
senior tag

na ezt kipróbálom:)

(#20110) semetka válasza kicsigeri (#20108) üzenetére


semetka
őstag

Hogy hogy ne mvezérli??
A 945PL-s3 as lapom tudja vezérelni akkor ez hogy nem??

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#20111) HWSW válasza _ak_ (#20107) üzenetére


HWSW
tag

Mit is? >>>Ezt<<<? :F

Annyiban tévedtem, hogy nem mind2 magot terheli, hanem csak az egyiket! De affinitással be lehet állítani, hogy melyiket! De ezzel nem hiszem, hogy egyszerre lehet terhelni mind2 magot! Hacsak nem így csinálja az ember!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#20112) Macka válasza HWSW (#20111) üzenetére


Macka
veterán

Érdekes,hogy a Quadot terheli rendesen - mind a 4 magot.

(#20113) bim válasza HWSW (#20111) üzenetére


bim
veterán

ennyire ne legyünk bénák.elég ha a threads to run-nál beirod hány magot kivánsz terhelni.egyébként telepitésnél automatikusan megsasolja a progi hány magos a prockod és alap definicionak azt állitja be.

macka:nálad is azért inditja azonnal 4 magra a terhelést.esetleg leveszed a számot a négyzetben 1 re és láss csodát. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20114) kicsigeri válasza _ak_ (#20107) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Semmi változás

Pörög mindt a Pics....

(#20115) kicsigeri válasza semetka (#20110) üzenetére


kicsigeri
senior tag

nem tudom.

De már mindenfél áálítási lehetőséget kipróbáltam és mindig pörög 1800 on
csak az I-col veszi vissza 800 ra

(#20116) Laraxior


Laraxior
titán

itt is van a bios frissitésnél ilyen flashmenu vagy nem kell semmi extra? feltenném az F8at...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20117) kicsigeri válasza _ak_ (#20107) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Bocs az elöbb elrontottam, sikerült

Köszi szépen :R :R :R

(#20118) semetka válasza kicsigeri (#20115) üzenetére


semetka
őstag

És ha belépsz egy játékba akkor nem megy feljebb a fordulat h jobban hűtse??

Vagy az easytune az gondolom szabályozza

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#20119) bim válasza Laraxior (#20116) üzenetére


bim
veterán

tedd.
semmi extra nem kell hozzá
csak rácsomizni a biosfált egy floppyra és go..

(#20120) ottesz válasza Laraxior (#20116) üzenetére


ottesz
aktív tag

Az alaplapi cd van egy @bios progi azal csináld!De a füzetben le van írva:D
Persze ha van win a gépen:)

[ Szerkesztve ]

(#20121) Laraxior válasza bim (#20119) üzenetére


Laraxior
titán

de nekem nincsen floppym....nem bírja a táp :DD tényleg nincsen,körülnézek a füzetbe,meg a cd-n. mehet pendrivera is asszem ugyi... de nekem win alól kéne,bittos ami bittos. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20122) kicsigeri válasza semetka (#20118) üzenetére


kicsigeri
senior tag

nem tom nem próbáltam megnézek egy othrost

De feljebb ment, most 48 a mok és 1300 a fordulat

[ Szerkesztve ]

(#20123) ToBeY válasza bim (#20119) üzenetére


ToBeY
nagyúr

De megteszi egy pendrive is. Mert az emberek nagy százaléka már nem használ flopy-t :K

(#20124) sz.j válasza Laraxior (#20121) üzenetére


sz.j
nagyúr

Pendrive-ról legegyszerűbb frissíteni, ráadásul szvsz még biztonságos is.

Én kb. így csináltam:
1. amit kicsomagolsz, azt a told a pendrivere
2. restart, majd del, be a biosba. ott lesz olyan, hogy load optimized default, arra ok. ez alaphelyzetbe állít minden beállítást.
3. ezután restart megint, de már úgy, hogy a pendrive csatlakoztatva van.
4. most az END gombot nyomd meg, hogy a bios update menübe kerülj
5. itt válaszd ki a pendrive-ot (hdd-nek látjha azt hiszem), majd mentsd rá el a mostani biosod.
6. ha ez megtörtént, akkor nyomhatsz update biosra, válaszd ki a pendriveon az új biost, amit fel szeretnél tenni, majd oké
7. reménykedj, hogy nem nem áramszünet
8. ha felmásolta, akkor ok, majd restart
9. megnyomod a DEL-t, belépsz az új biosodba, nyomsz szinten egy "load opti.....", majd elkezdem a saját beállításokat

A leírás nem az enyém, valahol a hsz-ok között találtam. Kösz a szerzőzének.

;)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#20125) HWSW válasza bim (#20113) üzenetére


HWSW
tag

Béna az aki....
Állíts be egy v.24-es prime-ot, úgy, hogy az 100%-ig leterhelje az összes magot (természetesen kivéve az egy magos procikat)! Ha jól tudom a 25-ös verzióktól kezdve lehet több magot is leterhelni 1 prime 1 idejű futtatásával!

[ Szerkesztve ]

(#20126) Laraxior


Laraxior
titán

F8 kész :)) régebben elrettentettek tőle hogy biost frissítsek,mert ha nem sikerül meghal a lap meg hasonlók,hát nem nagy dolog. ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20127) ottesz válasza Laraxior (#20126) üzenetére


ottesz
aktív tag

Mirt nem F10?Nem az a legjobb?

(#20128) Laraxior válasza ottesz (#20127) üzenetére


Laraxior
titán

nem tudom...érdekes,eddig biosból beállítttam az 1.52V-ot,akkor kapott 1.488,most pontosan adja...persze csak az everest szerint... és a CPU-Z szerint

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20129) semetka


semetka
őstag

Most akkor nem értem a p35c-ds3r on nem lehet cpu ventit szabályozni_??
Mert a mostani lapomon a easytunén van olyan beállítás hogy pl 20fokon bizonyos %kal menjen a procihűtő és 50 fokon max fordulattal.
Ilyen nincs a p35c-ds3r-en??

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#20130) ottesz válasza Laraxior (#20128) üzenetére


ottesz
aktív tag

Vagy mondjuk azt most pontosan írja ki :)) (érzékeli) :C

(#20131) Kristof86


Kristof86
tag

Nah leírom mégegyszer hátha kapok most választ
Érdekes kérdésem lenne.

Játék közben kilép 30 perc múlva a windowsba, mint ha mi sem történt volna. Quad proci hózva 3,2őn 58C fokos, alaplap ds3p eléri az 55C, Videókari + hűtéssel 60 C fok, hűtés felhúzás nélkül 72C). Egyszerűen nem értem mi lehet a probléma?(memtest az simán ment.)

Tudnátok segíteni??

(#20132) ottesz válasza Laraxior (#20128) üzenetére


ottesz
aktív tag

Figy neked alap beállításokkal csinált 12559 pontot a 3dmark06?

(#20133) ottesz válasza Kristof86 (#20131) üzenetére


ottesz
aktív tag

Ne Húzd és jó lesz :C Nem tudom minek húzni az ilyen procika :F Valami nem fut??

(#20134) Laraxior válasza ottesz (#20130) üzenetére


Laraxior
titán

Nem-nem,ki lett tesztelve és ez volt alegkisebb beállított érték biosban ami stabil.

3dmark: alapon 93xx-et csinált...szét lett tépve minden,úgy lett ennyi.1.61V a procinak,víz a CPU-n és a GPU-n is. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20135) ottesz válasza Laraxior (#20134) üzenetére


ottesz
aktív tag

Kiváncsi leszek nekem alapon mennyit csinál :DDD

(#20136) szeva000 válasza ottesz (#20133) üzenetére


szeva000
addikt

na most akkó mivan...az ati chipes X1050-el tökéletes a gép.Most újraraktam a windowst és az nvidia kértya ugyanúgy behal,az ati tökéletes.
Ráadásul már kínomban megszüntettem az intel raidet és csináltam egy giganyte raid 0-át,de a hiba ugyanaz.De csak az nvidia karikkal????

(#20137) mobal válasza ottesz (#20097) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

vistával készitett particio nemszabvány :DD full használhatatlan viszafele. fonotos hogy töröld mbr formázás miatt.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20138) mobal válasza szeva000 (#20136) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ez nem normális... sztem nédd meg máshol is a kártyákat vga és ha rossz gari.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20139) szeva000 válasza mobal (#20138) üzenetére


szeva000
addikt

a kártyák tuti jók,azt leteszteltem az msi lapomban,ott mennek tökéletesen

(#20140) _ak_ válasza HWSW (#20125) üzenetére


_ak_
addikt

:F mi a faxért használsz 24eset? 25.6-os is van.. 32 és 64 bites is

Let's begin, de gozaimasu!

(#20141) finest válasza szeva000 (#20139) üzenetére


finest
őstag

Nem a kari a probléma. Az alaplap. :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#20142) semetka


semetka
őstag

Lécci válaszoljatok erre
http://prohardver.hu/tema/gigabyte_ga-p35_c_alaplapok/hsz_20129-20129.html

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#20143) ToBeY válasza semetka (#20142) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Majd ha rendesen linkeled :P

(#20144) szeva000 válasza finest (#20141) üzenetére


szeva000
addikt

nem is alaplap!!Úgy néz ki,hogy a hálókari ugrik össze az nvidia driverrel.DE mit b*sszak ennek??????????????
legalábbis most úgy néz ki a helyzet,hogy ez a baj.

[ Szerkesztve ]

(#20145) mobal válasza semetka (#20142) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

van. biosban keresd a fan controlt.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20146) mobal válasza szeva000 (#20144) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

másik bios? azé ez igy nem lenne jo ha hálokari + vga driver kinyirja egymást. uj opre? több ötletem nincs.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20147) HWSW válasza _ak_ (#20140) üzenetére


HWSW
tag

Ki mondta, hogy azt használok? Szerintem ti elveszítettétek a fonalat:
Atla írta, hogy míg a prime-mal a gépe "stabil", addig orthossal nem az. Erre írtam azt, hogy persze, hogy az, mivel az a fajta prime, amit ő használ csak 1 magos procikat tudja 100%-ig terhelni, míg az orthos multithreaderes. Erre írta Bagira01, hogy akkor az ő prime-ja miért terheli le mindkét magját. Erre írtam, hogy az az "új" prime, ami már "kezeli" a több magos procikat. Erre meg jöttek a többi "észrevételek", hogy én béna vagyok, meg gondoljam át mégegyszer, hogy mit írok.

[ Szerkesztve ]

(#20148) fdisk válasza sz.j (#20099) üzenetére


fdisk
őstag

[link] :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#20149) semetka válasza ToBeY (#20143) üzenetére


semetka
őstag

Jó volt a link
http://prohardver.hu/tema/gigabyte_ga-p35_c_alaplapok/hsz_20129-20129.html

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#20150) semetka


semetka
őstag

[link]

Így gondoltad??

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.