Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Blaze71 válasza punk17 (#500) üzenetére


Blaze71
őstag

Milyenek azok a gyári beállítások? Mert ha auto-ra állítod, akkor 800-on akarna menni és ha ilyenkor emeled az EC-t, akkor azzal a 800 is kúszik fel, tehát fesz kell neki, hogy bírja. A 238 elég kevéske EC ahhoz, hogy a procinak itt legyen a vége.

A GA-MA770 sem bírja jobban, mert abban egy 4200+ van, aminek 11 a szorzója és ezért azonos EC mellett eleve 100-150 MHz előnye van. Azzal nem sikerült elérnem a 3200 MHz-et egy pillanatra sem, míg ebben a lapban már jártam 3090 MHz-en is, de ott már egy új IE ablak miatt is fagyott. Mivel a MA770 lapban 4x1GB memória van, ami jobban bírja a húzást, mint a 4x512MB, ami ebben van, ezért ott a memória sebességem sokkal magasabb. Nem kell 270-280 EC esetén 533-ra visszaosztani, elég 667-re.

[ Szerkesztve ]

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#502) Sweet Lou 6 válasza punk17 (#500) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Hát ha ez a lapod is beszarik, próbáld meg talán egy ilyenre cseréltetni (esetleg ráfizetéssel). Ha negyedszerre szarik be ugyanaz nálad, akkor igazán megtehetik

sweetlou6.wordpress.com

(#503) punk17 válasza Blaze71 (#501) üzenetére


punk17
aktív tag

Nem autón hagytam hanem beállítottam a CL 5-5-5-18 2T és 667re osztottam így a ram kb 720 Mhz jár.
Jah igen ma reggel még próbáltam nyúzni egy kicsit suli előtt és az orthos:
1: Possible hardware failure, consult readme.txt file, restarting test.
1: ERROR: ILLEGAL SUMOUT
1: Maximum number of warnings exceeded.

És ez ment folyamatosan. Ez mit jelent?

Sweet Lou 6:
Van egy érzésem hogy a következő nem Giga lesz ;] .

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#504) Sweet Lou 6 válasza punk17 (#503) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Akkor már csak tippelni tudok...MSI? állítólag a mostani lapjaik már tuningosak is ASUS? rossz tapasztalatok, a minőségért nagyon megkérik a pénzed DFI? ritka és drága, de talán a legjobb

Szerk.: Bocs az ASRockot kihagytam...

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#505) punk17 válasza Sweet Lou 6 (#504) üzenetére


punk17
aktív tag

Szerintem ASRock vagy MSI lesz. De az szerintem kicsit odébb van. Az is elég lenne ha ez kibírni a következő pár évet.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#506) Sweet Lou 6 válasza punk17 (#505) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Meg most válság is van...ASRockom még Bartonos korszakoban volt, nem volt vele rossz tapasztalatom, de a mostani lapjai nem tetszenek. Szerintem MSI-t vegyél, egyik AM2-es lapját kb. 2 hétig használtam, megvoltam vele elégedve

sweetlou6.wordpress.com

(#507) Blaze71 válasza punk17 (#505) üzenetére


Blaze71
őstag

Elvileg az 5-5-5-18 beállítás a 800 MHz, az 5-4-4-12 pedig a 667 MHz. Nekem most az utóbbin van és így megy 710 MHz-en. Ezzel most nincs gondja, szépen muzsikál.

Ha esetleg lapot cserélsz és már nem akarsz Gigabyte kínálatából választani a rossz tapasztalat miatt, amit megértek, akkor MSI-t ajánlok. Nem annyira jó a tuninglehetőségük BIOS-ból, de a DualCoreCenter program sokkal jobb, mint az EasyTune. Gyönyörűen lehet vele játszogatni és jobb a profilozhatósága is. Nekem volt egy nagyon olcsó MSI lapom, ami 690/SB600 Chippel volt ellátva és alaplapi X1250-es VGA volt rajta. Volt vagy 11 ezer forint kb 1 éve és olyan 6-8 hónapig nyúztam. Csak azért adtam el, mert közben vettem ezt és a GA-MA770-es deszkákat. Ezek azért jobbak, de azért a pénzért szépen muzsikált az MSI. Megbízható is volt, bár azt eleve nem húztam ennyit, mint a Gigabyte lapjaimat. Az AsRock lapokat meg eleve kihagynám, mert nekem rossz tapasztalataim vannak velük. Egy meg lett főzve, de tényleg, a másik simán megadta magát, a harmadik pedig úgy döglődött egy P-IV 3 GHz-es Prescott alatt, hogy ha beakadt, akkor egy P-II Celeron jobb értékeket produkált Everest memteszten, mint az AsRock. Azt végül cserélték és megszabadultam tőle rögtön. Egy életre elég volt belölük. Annyira megbonyolítják őket, hogy különleges legyen, hogy a végén nem ér semmit.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#508) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Srácok, az EasyTune 6 műxik a lappal, szerintem sokkal átláthatóbb, mint az 5. Innen lehet szedni /ajánlom az orosz ftp-t, onnan nem jön olyan lassan!/

sweetlou6.wordpress.com

(#509) punk17 válasza Sweet Lou 6 (#508) üzenetére


punk17
aktív tag

Én már azt használom egy ideje de csak venti szabályozásra :D .

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#510) Killing válasza punk17 (#509) üzenetére


Killing
addikt

Mikor nem akar a játék akadozás mentesen futni egy időre én is igénybe veszem e hasznos szoftvert :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#511) Blaze71 válasza Sweet Lou 6 (#508) üzenetére


Blaze71
őstag

Egy ideje már nekem is ez van fent és szerintem is sokkal jobb és áttekinthetőbb, mint az 5-ös volt. Viszont szívtam vele és erre kicsit figyeljetek. Elvileg végtelen számu profilt lehet elmenteni és ezeket igény szerint betölteni. Csináltam egy alulfeszelt profilt, ami zenét hallgatni és netezni bőven elég. Visszaosztva a memória, levéve a szorzó 8-ra és alap EC. Ekkor 1600 MHz. Valamilyen fura módon úgy jártam vele, hogy mindegy volt, hogy melyik profilban volt, amikor le lett állítva és hiába volt bekattintva, hogy "load last save next reboot", akkor is ezt az alacsonyra állított profilt töltötte be. Pedig nem is ez lett mentve utoljára, sőt ki is töröltem a végén mérgemben a profilokat.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#512) Killing válasza Blaze71 (#511) üzenetére


Killing
addikt

Szintem leosztani egy procit hülyeség.Vagy ennyire fogyasztás koncentrikus vagy? :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#513) Sweet Lou 6 válasza Killing (#512) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Hát ha folyamatosan megy a gép (éjjel-nappal), akkor már érdemes bekapcsolni a CnQ-et, nálam ilyenkor a cpu feszt visszaveszi 1,1 voltra, a villanyszámlán szerintem ha nem is nagy, de látható különbség van. És mellesleg hűvösebb is a rendszer.

sweetlou6.wordpress.com

(#514) Killing válasza Sweet Lou 6 (#513) üzenetére


Killing
addikt

Én nem használom a C'n'Q-t.Ha pl.:elindítassz egy játékot akkor mennyi idő alatt rakja vissza a normál órajelet? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#515) punk17


punk17
aktív tag

De ha húzva van a gép akkor nem igazán hasznos, én inkább RMClock-ot használnék. Így extrém módon is vissza lehet venni a feszültséget. Logouton le van írva hogyan kell belőni: [link].

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#516) Sweet Lou 6 válasza Killing (#514) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Rögtön. Egy másodperc alatt, többször is tudja változtatni a cpu szorzót (pl. 1000Mhz-ről 2500Mhz-re kb. 0,1 sec alatt ugrik vissza)

sweetlou6.wordpress.com

(#517) Sweet Lou 6 válasza punk17 (#515) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Köszi a linket, tuningnál tényleg hasznosabb az RMClock. :R

sweetlou6.wordpress.com

(#518) Killing válasza Sweet Lou 6 (#517) üzenetére


Killing
addikt

Csak nálam tök mindegy,mert nincs tuning,csak ha rászorulok,akkor is addig ameddig játszom.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#519) Sweet Lou 6 válasza Killing (#518) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Akkor simán bekapcsolhatod a Cool n Qiuet-et.

sweetlou6.wordpress.com

(#520) Killing válasza Sweet Lou 6 (#519) üzenetére


Killing
addikt

Majd leszedem de nem érzem túl nagy szükségességét.A C'n'Q a 65W-ból mennyit farag le?
(AMD Athlon X2 4400+,Brisbane)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#521) Sweet Lou 6 válasza Killing (#520) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Így tippre picit több mint a felét, az AMD64 CPU Assistant szerint 23,5W-ra, de nem hiszem, hogy ez pontos adat lenne. Sajnos nem tudom hogy kell pontosan kiszámolni.

sweetlou6.wordpress.com

(#522) Killing


Killing
addikt

Valaki írta itt hogy 125 Wattos a legnagyobb prockó amit ez a lap elvisz a 3 fázis miatt.Ha én belerakok egy Phenom II (AM3) 140W TDP-s prockót akkor mi lenne?Nem működne?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#523) Blaze71 válasza Killing (#522) üzenetére


Blaze71
őstag

Elképzelhető, hogy menne benne, de csak az AM2+-os változatot tudod belerakni. Viszont messze nem tudod kihasználni a tudását. Ha már ennyit költenél egy új procira, akkor érdemes egy rendes AM2+-os lapot tenni alá, mint a GA-MA770.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#524) punk17


punk17
aktív tag

Hát én nem hiszem el :W :W :W :W . Ilyen létezik? Múlthéten sorozatos kék halál és utána nem kapcsolt be a gép csak pittyegett(1 hosszú 1 rövid). Megnéztem a kézikönyvébe motherboard error. Bios reset sem segített, aztán kivettem az elemet és utána "ment". Aztán megint kékhalál hegyek és már be sem kapcsol a gép csak felpörögnek a ventik:W . Nagyon örülök :( :( . Jah igen a kék halál nekem átment egy kicsit búzás változatba mert rózsaszín is volt benne. Szóval mindjárt viszem is vissza és kérek helyette egy MSI-t. Ha valaki tudja mitől ment tönkre megoszthatná velem mert nekem fingom sincs.

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#525) Killing válasza punk17 (#524) üzenetére


Killing
addikt

Nem hiszem hogy az egyik legjobb alaplapgyártó cucca ilyet produkálna.Ez biztos hibás darab,mert nem ezt szoktuk meg a Gigabyte-tól.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#526) punk17 válasza Killing (#525) üzenetére


punk17
aktív tag

Ha ez a legjobb akkor nem tudom mi a rossz gyártó...

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#527) Killing válasza punk17 (#526) üzenetére


Killing
addikt

J&W-ről hallottál?Én még nem.Csak olvastam hogy van ilyen márka is.Szerintem nem lehet túl jó. :C

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#528) punk17 válasza Killing (#527) üzenetére


punk17
aktív tag

Persze és eléggé jó lapokat csinál :P .

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#529) Killing válasza punk17 (#528) üzenetére


Killing
addikt

Látod,akkor vegyél azt! :K
Én még mindig a márka híve vagyok! :D (Azaz Giga,Asus,MSI)
Én csak most hallottam róla.Jópár év után... :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#530) Blaze71 válasza punk17 (#524) üzenetére


Blaze71
őstag

Próbáld meg a Gigabyte GA-MA770-DS3, vagy UD3 lapokat. Igen jók. Nekem DS3 a másik és nagyon szakít. Csak figyelj, hogy Rev2.0-ás legyen, ne Rev1.0-ás.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#531) Blaze71


Blaze71
őstag

Na, ma olyan történt velem, illetve a lapommal, amilyet még nem láttam.

Beállítások:

EC 270, szorzó fix 10 és fél, meória 533 MHz-re visszaosztva, proci fesz 1,45 V, memória fesz 2,1 V és az NB-nek is adtam 0,025 V-ot. Bios F5

Mivel nem akartam szórakozni az EasyTune-nal, gondoltam leveszem a fix szorzót, hogy működjön a C&Q. Visszavettem picit a feszt is úgy, hogy proci fesz 1,4 V, memória fesz 1,9 V és az NB-nek nem adtam. Erre amikor indítom újra a gépet megállt boot közben. Jó, gondoltam resetelek és vissza a Biosba, állítok rajta. Belépek a Biosba és ahogy beléptem az egyik menübe megfagyott. Mást nem tudtam csinálni, mint megint resetet nyomtam. Indítom megint a gépet, nyomom a Del-t, belép a Biosba és semmi, de semmi nincs benne. Egyetlen menüpont se. Nagyot néztem és nyomtam egy resetet, erre kiírja, hogy Flash Rom protected, majd megfagy. Megint reset és van Bios menü, de belépve egy almenübe megint fagyás. Újra az előbbi játék, majd amikor újra volt menü, akkor defaultra tettem az egészet, azóta jó. Mi a lószar volt ez??? :W

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#532) Sweet Lou 6 válasza Blaze71 (#531) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Egyre furcsább dolgokat olvasok :O Nálam szerencsére semmi gond (most kopogom le :) )

Blaze71: Én a helyedben ezután flashelnék rá egy új biost, csakhogy nyugodt legyen a lelkivilágod.

sweetlou6.wordpress.com

(#533) Sweet Lou 6 válasza punk17 (#526) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Ha lapot akarsz váltani, nem kell erőltetni a Gigát. Rossz tapasztalataid voltak/vannak vele, inkább vegyél MSI-t vagy J&W-t (ugyanolyan nyákra épülnek, mint a Sapphire lapok). Nekem is volt egy Asus lapom, amivel fél évig folyamatosan csak az egyre változó gondok, gariztatások emlékeztetnek, azóta nem veszek és ajánlok senkinek Asust, pedig tudom, hogy vannak jó lapjai.

sweetlou6.wordpress.com

(#534) Blaze71 válasza Sweet Lou 6 (#532) üzenetére


Blaze71
őstag

Igaz, hogy most alapon van minden, csak azokat állítottam át, ami fontos, de azóta megy rendesen. A Biost lehet, hogy tényleg újrateszem.

Punk17!

MSI K9A2 Neo-F

Szintén 770-es Chip, bár azt hiszem ezen még SB600 a déli híd.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#535) punk17 válasza Blaze71 (#534) üzenetére


punk17
aktív tag

Most 2 lapon gondolkodok: MSI KA780G és az ASRock A770CrossFire között. Péntekig kell utána néznem mert akkor megyek a boltba. Majd alszok rá.

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#536) Sweet Lou 6 válasza punk17 (#535) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Egy szavazat az MSI-re ;)
Igaz, hogy az ASRock megmókulta a Crossfiret a 770-es chipen, de az int. vga sztem neked jobban jön majd vészhelyzet esetén. Szerintem: msi-nek jobb a biosa, jobb a tápellátása, meg sztem megbízhatóbb. De ez csak az én véleményem :R

sweetlou6.wordpress.com

(#537) Blaze71 válasza punk17 (#535) üzenetére


Blaze71
őstag

Mégegy szavazat az MSI-re!

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#538) Killing válasza Blaze71 (#530) üzenetére


Killing
addikt

A Rev.1.0-ás miért nem jó? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#539) Blaze71 válasza Killing (#538) üzenetére


Blaze71
őstag

Gyengébb tápáramkör, SB600 déli híd. A Rev 2.0-ás támogatja teljesen az új Phenom procikat, a DDR2 1200 MHz-es memóriát. Fejlettebb SB700-as déli híd, sokkal gyorsabb, mint a GA-M56S-S3. Árban meg ugyan annyi, csak meg kell nézni a dobozon, hogy Rev 1.0, vagy Rev 2.0. Sokszor a kereskedő sem tudja és azt mondaná, hogy mindegy.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#540) punk17


punk17
aktív tag

Sweet Lou 6 és Blaze71:
Hát egyre nagyobb a dilemmám. Egyszerűen nem tudok dönteni. Nagyon szeretem az ASRockot, eddig mindig bevált (igaz sose vettem hibrid lapot) és még MSI-m sose volt. Az ASRock biosát nagyon szeretem csak hát nincsenek hűtve a lap MOS-Fet-jei. Viszont ahogy nézegettem a tesztjeit nagyon tuningos a kicsike és árba is ott van. Teszt1, Teszt2.
audi100td kolléga viszont a sok negatív tapasztalat miatt nem ajánlja: 1, 2. Megkérdeztem egy MSI tulajt, z00li-t aki eddig megvan vele elégedve. Sem az integrált vga sem a crossfire nem érint engem, azok csak extra dolgok. Mind2 lapon ugyan az a hang chip, szilárd elektrolitos kondik, támogatja az AM3-mat. Árba 3-4k a különbség annyi meg belefér. Nehéz hetem lesz :DDD. Aki esetleg németül tud elmondhatna 1-2 hibát az MSI-ről. Most hogy döntenétek :F :F ?

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#541) Blaze71 válasza punk17 (#540) üzenetére


Blaze71
őstag

Amit ajánlottam, az MSI K9A2 Neo-F szintén 770-es Chippel szerelt, mint a Gigabyte GA-MA770. A szilárd kondik, a 140 W-os CPU támogatás és az AM2+ mindkettőnél megvan. Árban 20 ezer körül van. A Bios nem rossz MSI-nél sem és tuningolni is tudod. Nekem volt több MSI lapom és nem volt rossz tapasztalatom.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#542) punk17 válasza Blaze71 (#541) üzenetére


punk17
aktív tag

Megnéztem a lapot amit ajánlottál de azon csak sb600 van. Pedig a többi része tetszene de így nem.

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#543) Blaze71 válasza punk17 (#542) üzenetére


Blaze71
őstag

A francba. Akkor örülök, hogy az én GA-MA770-DS3 lapom már Rev 2.0-ás, mert azon SB700 van. Csak azt nem értem, hogy ha 770-es, akkor miért 780-as Chip van rajta... :F

Vegyél Gigabyte-ot. Azért, mert egy típus nem jött be, még bejöhet egy másik.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#544) punk17 válasza Blaze71 (#543) üzenetére


punk17
aktív tag

Nem kockáztatok. Egy életre elegem lett a Gigabyte-ból. Amúgy megmondom arra hajazok hogy egyik lap ne legyen náluk és akkor megkönnyítik a döntésem. Mert egyszerűen képtelen vagyok dönteni. :W Majd kiderül:DDD .

"Csak azt nem értem, hogy ha 770-es, akkor miért 780-as Chip van rajta... :F" - ezt nem egészen értem :F :F

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#545) Blaze71 válasza punk17 (#544) üzenetére


Blaze71
őstag

Az everest szerint az északi híd RX780! :Y Pedig az 5.00-ás verzió van fent, de a régebbiek is ezt írták.

Szerk:

Egyébként az SB600 sem rossz. Nekem volt egy MSI K9A lapom, de a pontos típusra már nem emlékszem. Abban 690-es Chip volt és SB600-as déli híd. Semmi bajom sem volt vele.

[ Szerkesztve ]

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#546) punk17 válasza Blaze71 (#545) üzenetére


punk17
aktív tag

Hát azért az sb600-nak még voltak hülyeségei amit már kinőtt az sb700, meg hát az sb700 jobban bírja az OC-t ;] . Most nagyon az ASRock felé hajlok majd a MOS-Fetekre csinálok hűtést egy slot A-s procihűtőből :DDD . Csak azt nem értem az ASRock-nál mért nem tudják értelmesebb helyre rakni az ATX csatit :B .

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#547) Blaze71 válasza punk17 (#546) üzenetére


Blaze71
őstag

Minek húzni a hangkártyát? :F

Szerk:

Meg az USB-t. ;]

[ Szerkesztve ]

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#548) Killing válasza Blaze71 (#547) üzenetére


Killing
addikt

Hogy lehet húzni a hangkártyát és mi értelme (meg az USB-t :DDD )? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#549) Blaze71 válasza Killing (#548) üzenetére


Blaze71
őstag

Punk írta, hogy az SB700 jobban bírja az OC-t, mint az SB600. Erre írtam, hogy minek húzni a déli hidat? A hangártya és az USB vezérlés miatt? :DD Jó, tudom, hogy a PCI-E is azon van, de jól hangzott a tuningolt hangkártya.... :DD

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#550) Killing válasza Blaze71 (#549) üzenetére


Killing
addikt

Lehet jobb lesz tőle a térhangzás!
És az USB eléri a 600Mbit/s-ot. :D :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.