Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) simi01


simi01
csendes tag

még arra gondoltamhogy ezt a pqi ramot nem szereti?!mivel próváltam nforce 570- es chipkészletü lapba de ott sem indult el vsizont a ramok jók!

(#152) simi01


simi01
csendes tag

ami még lehet hogya táp nem teljesen stabil valamelyik fesz ingadozik az meg elég ........a codegenről sok jót nem halottam

(#153) Pepe78 válasza simi01 (#152) üzenetére


Pepe78
senior tag

Hát várd is meg a tápot.........
Én soha többé nem veszek olcsó kaki cuccokat , soha nincs jó vége!

(#154) goom válasza Mr_Raven (#122) üzenetére


goom
senior tag

Ma levettük a már említett Zalman-t, és visszakerült (persze újrapasztázva) a gyári. Érdekes, a hőfok megint "kisebb" lett; relatív persze. Most nem 70-75, hanem "csak" 60-65°C újra (idle).
Tegnap azt figyeltem meg, hogy a Zalman nem feküdt fel rendesen: a két felfogatási pont mentén billegett, legalább 2-2 mm-t. Ez valamennyire (de kevésbé) a gyárira is igaz: azon alul van egy szivacs-szerű "keret". És azt is megfigyeltem, hogy - miközben több hőfokmérő program is a fent említett 70-75°C-ot mérte - a borda épp' csak hogy langyos volt: kézre talán max. 30°C körülinek becsülöm.
Azt hinném (hozzá nem értőként), hogy ilyen hőfokok mellett forrónak kellett volna lennie, és talán pont ez volt a baj. Ezért melegedett maga a chipset, mert nem adta ennek át a hőt. Vagy nem?

(#155) Pepe78 válasza goom (#154) üzenetére


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

Az , hogy billeg egy hűtő !?
Nem szabad billegnie egy picit sem. A gyári ventiről nyugodtan leszedheted azt a szivacs keretet nincs jelentősége.
Szépen le kell takarítani pl körömlakk lemosó , nitro higító ha nincs spec ilyen enyagod.
Pasztával véknyan be kell kenni és normálisan rögzíteni.
Ha nem vagy benne biztos hogyan is fogod csinálni akkor felpasztázás előtt próbálgasd , hogy megy majd a helyére.
Azt én is hallottam, hogy újra pasztázva a gyári is elmegy, de ha már megvan a Zalmi akkor .....
Esetleg akkor tenném vissza a gyárit ha alap órajelen menne a kari, vagy el akarnám adni.
Ha neked is Gigabyte GA-M56S-S3 lapod van akkor a Zalmi felrakása után kérdés honnan adsz neki kakaót!!
Nekem nem a Vga-ról megy , mert az 2 pines a Zalmi meg 3.
A syytem funra tudtam tenni, de akkor a biost be kell lőni, mert nem megy a venti a vga-n csak ha felforrósodott már minden!!!! (más hőfokot néz nem a vga hőmérsékletét!)
Ha érdekel akkor írj!

(#156) goom válasza Pepe78 (#155) üzenetére


goom
senior tag

Sajnos, nem vagyok profi. Szervizben csinálták; ott azt mondták, hogy szabad billegnie. Én meg elhittem, mert nemtom. Azt is, hogy normális az idle 60-65°C. Azt meg, hogy honnan kapja a "kakaót", szintén nemtom.
Nincs itt véletlenül valaki Vas megyéből?... :F

(#157) Mr_Raven válasza goom (#156) üzenetére


Mr_Raven
csendes tag

Hát a chip-en nemszabadna a hűtőnek "billegni".
Tedd rá az ujjadat a bordára, és ha teljessen rajta van akkor igen kellemetlen érzésed lesz.
Ha csak melegecske akkor tuti nincs rajta rendessen.
60-65 fok igencsak pörköl.
Nekem az alap hűtővel 50 környékén duruzsol.
Jobb Zalmi hűtővel nemmehet 60 fölé- :(

(#158) goom válasza Mr_Raven (#157) üzenetére


goom
senior tag

Nem forró, de még csak nem is langyos vagy "melegecske"... pont ez aggaszt. Mert akkor ugye minek?... De hát látod: a (vissza)csere után sem változott sem a hőmérséklet, sem a billegés. Vagyis igen, de csak nagyon keveset.
Valahová máshová kéne vinnem a gépet - csak nemtom, hová. :( Mert én nem vagyok ennyire megáldva barkácsoló tehetségekkel, sajnos.

(#159) bereczt


bereczt
csendes tag

sziasztok!
most vettem ilyen lapot. sataII-es wincsi van rajta. bios felismeri. 3 partíció van rajta egyiken régi win van. win telepítésnél ha kiválasztom az üres partíciót kiírja a telepítő, hogy ez a partíció nem támogatott és rakjam másik partícióra. kitöröltem, újra csináltam, de úgyanez.
Mi lehet a gond?

(#160) simi01


simi01
csendes tag

Hi!

Megvettema tápot-Lásd korábbi hozzászólásai.(SIMI01) hát nme lett jó a gép igy sem nme megya a két ram Dual c- be még monitor sem kapcsol be...Valakinek valami tipp??most már csak 1-et tudok esetlega eza lap Nem fér Össze a PQI ramokkal??valakinek valami tipp??

(#161) Pepe78 válasza simi01 (#160) üzenetére


Pepe78
senior tag

Hali!

Próbáltál már bele a te lapodba más ramot??? Kérj valakitől kölcsön és nézd meg.
Na meg az ördög nem alszik, miért ne lehetne hibás a lap amit vettél!? Bár Giga nem erről híres...... :C

(#162) Mr_Raven válasza bereczt (#159) üzenetére


Mr_Raven
csendes tag

Valami telepítési hiba lehet.
Csak az a vinyó legyen bedugva amire telepítesz-.

(#163) Mr_Raven válasza goom (#158) üzenetére


Mr_Raven
csendes tag

Akkor lehet hogy a hűtő nem is a laphoz való. :F

(#164) goom válasza Mr_Raven (#163) üzenetére


goom
senior tag

Nemtom... de a sajátja azért csak hozzávaló?! :o

(#165) Mr_Raven válasza goom (#164) üzenetére


Mr_Raven
csendes tag

JA a sajátja IGEN. :)
Én a zalmiról beszéltem. ;]
Lehet hogy nincs megpasztázva. Vidd be a cuccost 1 más szervízbe és megcsinálják.
Kb 3 perc. Az egész.

(#166) simi01


simi01
csendes tag

Sziasztok.

Hát nincs szerencsém ezzel lappal nem megy a a két memória modul dual c-be utolsó kisérlet táp csere volt,utánna már nem volt mit csinálni volt proci csere +minden de nem lett jó.más márkájú ramokkal sem támogatta a a dual c-t(Kingstom,kingmax,PQI,Samsung)
szoval megy vissza gariba más ötlet nincs szoval ez nem volt jó vásár.....

(#167) Pepe78 válasza simi01 (#166) üzenetére


Pepe78
senior tag

Hali!

Minden Made in China! Hiba ott is lehet néha! :C
Haverom most vett 22 colos monitort 63 k - ért és pixel hibás......
Csere és kész.
Jó a Gigabyte mindenben végül is. szerintem megbízható és stabil is!! :K

(#168) Sweet Lou 6 válasza simi01 (#166) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Nekem ASUS m2a-vm-el volt ilyesmi és a végén az jött ki, hogy házba beszerelve még a geil ramom sem megy, ha viszont kitettem az asztalra az egész cuccost, simán. Ez szerintem azért volt, mert vmi összeköttetés a pcb- n megsérült és a házban nem érintkezett. Nem azt mondom, hogy biztos ez a baj de érdemesebb lenne cseréltetned egy teljesen újra vagy másikra, mert erre rá nem jönnek...

sweetlou6.wordpress.com

(#169) punk17


punk17
aktív tag

Szevasztok!
Megjelent az F4E bios. Tapasztalatok róla?

[link]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#170) Desoron válasza punk17 (#169) üzenetére


Desoron
csendes tag

gondolom csak annyi hogy támogatja a 3 magos Phenomokat.

(#171) Mr_Raven válasza punk17 (#169) üzenetére


Mr_Raven
csendes tag

Ja a 3 magos CPU.
+ a memória időzítés beállításoknál is plusz információ.

(#172) simi01


simi01
csendes tag

Sziasztok!

Szoval a lapom vissazdobta a nagyker hogy jó olvassátok a régebbi hozzászolásaimat hát nem tudom elvileg kipróbálták geil,kingmax ramokkal simán ment azt mondták hétvégére meg lesz de hát nem tudom ugyanazt visszaküldik aszerintem ugyanúgy szar lesz még megpróbálom ugy hogy nem rakom be a házba de sok eséjt nem látok szerintem beruházok más lapra.megvárom a pairt mivela nagyker jónak minősítette .Szoval ha valakit esetleg érdekel 1 jó lap olcsó pénzért eladó:) az bátran irjon a simi01@freemail.hu ra.

(#173) Mr_Raven válasza simi01 (#172) üzenetére


Mr_Raven
csendes tag

Akkor csak a PQI memókkal akad össze a lap.
Vagy a memók a rosszak. :(

(#174) punk17


punk17
aktív tag

Szerintetek milyen chipset hűtőt kéne venni rá, mert hát az gyári...?

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#175) betyár63 válasza punk17 (#174) üzenetére


betyár63
csendes tag

Szia én ma vettem rá egy ZM-NB47J chipset hűtőt és egyből 10 fokkal hidegebb lett az everest szerint.

" Let there be ROCK "

(#176) Pepe78 válasza betyár63 (#175) üzenetére


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

A chiphűtő csere valóban javasolt. Én Zalmi ZM-NBF 47-t raktam fel. Alapban37-39 fokos.
Játék közben + 4-5 fok ha jól emlékszem.

Az új BIOS milyen memó időzítési beállításokkal bővült?

(#177) pimbi


pimbi
csendes tag

ha a gyári hűtőt leveszem róla akkor ugrik a gari? :F :U :F :U

(#178) simi01


simi01
csendes tag

Sziasztok!

Na szóval megjött a lapom(olvassátok elöbbi hozzászolásaim)gariba küldtem vissaz azt irták , hogy kingmax, geil ramokkal tesztelték semmi hiba nem volt memteszt-ben sem,most összeraktam és változatlan 2X1 gb PQI power ramokkal ddr2 800-as al dualc be nem indul ,csak ddr2 fesz emeléssel da akkor hálózatmegszakítás után nem éled fel.utolsó probám volt hogy a ddr2 átálítottam auto- rol 667 mhz re igy simán megy stabilan nem fagy illetve indul stabilan bár még tuningal nm próbálkoztam.Lehetséges hogy a ramokkal van valami nem birják a 800 mhz-t mert most 670 en mennek de így jó.viszont volt benne 2x1 gb kingston ddr 2 800 azzal sem indult még a bios sem.szoval érdekes lehet valami jobb memóri kellene minőségibb de már igy látatlanba rákölteni nem éri meg.szoval a lap visszaellenőrizve nagykernél,Az AQUA-s szervizesek nézték rendesen papírral mindennel vissazigazoltak hogy jó.(ott vettem)más nem tudom mi okozhat ilyen problémát már tápot cseréltem 1 fsp 400 -as ra nem hinném hgy.mem teszt et még nme futattam letöltöttem de nem tudom h kell elindítani valaki esetelg?

(#179) Pepe78


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

Memória időzítéssel kapcsolatban várnék tőletek hozzászólást.Az alaplapom természetesen GA-M56S-S3.
Köv. a probléma: 2x1Gb Geil Ultra 800 ramom van. 859-n járatom őket, asszem 232 az FSB-m(hála istennek mostanában nem kellett piszkálni már nem is tom pontosan mennyi ;] )
Szal az van, hogy alapban ha a bios (F3) automatikusan állítja be akkor 5-5-5-18 on megy.
Ha manuálisan állítgatom, akkor 4-4-4-12 re tolom, de 4-4-4-18 lesz. :((
A 18-soha nem lesz 12 valamiért. Eddig memset-et használtam , hogy 4-4-4-12 legyen.
Volt már 4--4-4-10(11) is. De ez szoftferesen van "erőltetve" , 1-2 kékhalál hetente ilyesmi.... :W
Biosba szeretném belőni minden segédprogi nélkül.
Szal mit tudtok erről? (F4 Bios segíthet?)

Előre is köszike.

Szevasztok!

(#180) laragirl83


laragirl83
őstag

Tulaja lettem egy ilyen lapnak :)

4200+ Windsor BH-F2-vel tolom, 10*250MHz-en alapfeszen, teljesn stabil, CnQ is megy :R

Már csak egy jó kis 1000MHzes RAM kéne, mert ugye 250/5=50, és ezt *10-el pont 1GHz jön ki ramra, amit jelenleg alap low goodramokkal nem igen érek el...!

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#181) Mr_Raven válasza laragirl83 (#180) üzenetére


Mr_Raven
csendes tag

Üdv a Gigalaposok klubjában!! :C

Oszd vissza a memóriákat 667 re.
És már nem is fog 800 fölöt nagyon szaladozni.Az FSB je.

(#182) macy


macy
addikt

Sziasztok. Pár napja én is egy ilyen alaplapot használok. Tudok valahol állítani a ramok órajelén, hogy ne 718MHz-en menjenek? /Kingmax 2x1024MB 800MHz/ 4800+ X2 van a gépben 2500MHz-en megy. /12,5*200/

(#183) Laraxior válasza laragirl83 (#180) üzenetére


Laraxior
titán

hova lett a 8200? :Y

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#184) laragirl83 válasza Laraxior (#183) üzenetére


laragirl83
őstag

??!!
A 8200 már nagyon régen kuka lett, helyette lett 8400@4GHz, az ment egy darbig, de kihasználatlanság miatt eladtam a power cfg-t :)

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#185) Kwisatz


Kwisatz
tag

Sziasztok!
Én is beszereztem egy ilyen gyönyörűséget!
Config: Gigabyte GA-M56S-S3, A64 X2 4000+ Brisbane BH-G1, 2*1GB/800 Kingmax 5-5-5-18, Chieftec 450W, Antec házikó.
Procit akartam cserélni, de miután elolvastam ezt a fórumot megpróbálkoztam a tuninggal :)
Visszavettem a HT szorzót 4-esre, memókat 667-re, időzítések auton.
Így sikerült 250re felvinni az fsb-t alap feszen, gyári hűtővel.
CPU clock 2618 Mhz (10.5*250), htt speed 997.6, memók 374-en mennek 5-5-5-15-ös időzítésekkel.
Fél óra orthos után a cpu 44 fokos, lap 55 fokos (gyári borda), 0error!
Ez eddig mind szép és jó, de gondoltam biztos tud ez még többet.
HT szorzó 3, memó 533, időzítéseket visszaállítottam 5-5-5-18-ra.
De hiába adok a procinak feszt (elmentem 1,4-ig), mégis hibázik orthosban 5mp után.
Pedig memók sebessége se megy 800 fölé.
Nem melegszik túl az tuti.
A poén a dologban hogy memók 533 ra visszavéve, alap fesz 280fsb is megy, csak orthos errorozik. (1,250 helyett 1,4v vel is ugyanez)
Mit kellene állítanom még? Segítsetek pls!

(#186) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Sziasztok! Nem tudjátok hogy ebben a lapban mennek-e az új 4magosok ( 9750, 9850...)?Mert GIGA honlapján CPU Support-nál nicsenek csak a régi tlb hibás 3 és 4magosok.

sweetlou6.wordpress.com

(#187) Taitai


Taitai
csendes tag

Én is egy ilyen lap boldog tulaja vagyok már február óta és csak egy dolog zavar.(ami sok más embert is) A North Bridge hőmérséklete.
Olvasgattam visszafele és ZM-NB47J hűtőt rakosgatták itt rá a kollegák. Megéri rá ezt venni,vagy van más is ami visszafogja kicsit a sivtagi hőmérsékletet?

[ Szerkesztve ]

(#188) menalcas


menalcas
őstag

Uraim , megváltam ilyen tipusú lapomtól, de a zalmi csipp hűtőt nem adtam hozzá mivel az ár nem tartalmazta, ha valki, ilyen lappal rendelkezik és lecserélné a bordát az nálam érdeklődhet , 800 Huf az ára :C
[link]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#189) laptopkell


laptopkell
csendes tag

nekem is ilyen deszkám van nagyon szupi meg minden, de a hűtés.....
ingyen vagy 1 zacskó zizivel meg lehet úszni gari vesztés nélkül 1 régi ótvar P1-ből kiszedjük a proci hűtőt és 2 ponton(lehetőleg átlósan) vékony (fa)csavarral fefogatjuk a ventit majd áramot a ventinek és cod4 közbe langyos alapjáraton meg gondolkozhatunk azon nincs e túlhűtve :DDD :DDD :DDD :DDD

"...a mennyiség és a minőség nem érdekel csak sok legyen és jó!..."

(#190) L4mie


L4mie
veterán

Sziaszok, van egy ilyen lapom, és 1 dolog zavar nagyon...
Szerintem ez a HD audio beállítás egy rakat kaksi...a mikrofon hangerejénél pl. nincs csúszka... most vagy én vagyok nagyon noob vagy valami tényleg el van rontva...
Ventriloban pl. nem tudom beállítani, hogy a mikrofont vegye input eszköznek, csak CD audiót látja!

Realtek weblapja meg be sem jön :S :S vagy csak firefoxxal nem?
WTF?

PLS help!

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#191) L4mie


L4mie
veterán

Okéé megoldottam valahogy :S de nem az igazi...
Kezelő felületen még mindig nem tudom állítani a mikrofon..ect. hangerejét, se az erősítést :S
Front panelre hiába dugtam rá megfelelően a kábeleket (máshogy nem ment volna mert 1be volt, mint az usb) nem jön ki belőle hang :S :O

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#192) Kiskutyák


Kiskutyák
aktív tag

Szevasztok!

Na barátnőm is boldog tulaja egy ilyen lapnak!

Most ruháztunk be egy kis update-ra!:)

A gép:

AMD A64 X2 4200+
Gigabyte GA-M56S-S3
2*1 GB DDR2 KingMax ram
Gigabyte ATI Radeon HD2400XT 256MB GDDR3 silent
WD 160GB SATAII 7200RPm 8MB
FSP400WPNF táp
Thermaltake TMG A3 procihűtő

Vélemény?

Internetre,msn,iwiw,muzsika,film,kb ennyire kell :))

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#193) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Hát én hiába nyomok alt + F1-et, semilyen plusz menü nincs. Menória időzítést, és HT-t nem lehet sehol állítani? Ez hihetetlen, de nincs a biosba semmi ilyen opció.

Mi a trükk, mondjátok légyszi!?

(#194) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát azt hiszem, mehetek venni ATA dvd írót, próbáltam 2 satával, mind a kettővel gáz van. Befagyasztja a gépet, vistát lehetetlen telepíteni, ahogy más is írta a nyelv választás előtt üres marad a képernyő, illetve csak a háttér látszik, a hdd-led egyfolytában világít.

Az biztos, hogy sata NEC 7200, és 7170 dvd-íróval lehetetlen együtt nűködnie a lapnak, hiába kapcsoltam be a hept-et 64bitre.

Viszont egy régebbi pata pio111-ről gond nélkül települt. Mindhárom meghajtóval 5x reseteltem amikor a vista nyelvválasztóhoz érne a telepítő, a 2 sata, mindig rossz volt, a pata, minden esetben jó.

Nem igaz, hogy ilyenekkel kell szenvedni, egy csomó idő el megy vele. Valakinek megy sata odd-vel?

(#195) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

sziasztok! nekem olyan problémám lenne hogy ha játszok vagy bármit csinálok néha egy két másodpercre hülye hangot ad a cucc.... egy OKOS haverom azt mondja hogy szerinte összeakad az alaplap HD a vga HD cuccával..... de sztem ez hülyeség valaki sejti hogy miért lehet.... vagy ha téll a HD szarakszik mit tegyek? előre is köszi :C

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#196) MR. Anderson válasza antikomcsi (#194) üzenetére


MR. Anderson
tag

szia nekem se ment satával ezért vettem egy ATA-s asus 1814 light scribe írót ezzel tökéletesen megy és semmi baj nem lépet fel nekem csak a hanggal van bajom mint azt az előbb írtam..... :C

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#197) joe-ker


joe-ker
senior tag

Csa mindenkinek!
Beruháztam énis egy ilyen lapba :DD ,hozzászólások alapján már az északi hídon le is cseréltem a hűtést: ZM-NB47J
Egy AMD 5200+ proci és 2x1gb/800 Kingmax és Sapphire Radeon HD 3850 512 DDR3 vga megy bele.A gép a jövőhéten lesz összerakva,de látom soknak van problémája vele,a ramtól kicsit tartok hogy mennek-e dual-ban,A proci gyári hűtése is cserélve lesz erre:[link]
mint mondják kb 10 fokkal hűvösebbet produkál.Véleményt mondanátok a konfigról, jó választás volt-e? Sata átalakítóval tudom-e IDE vinyóra az OP rendszert telepíteni vagy rakjam IDE-re? Milyen bios beállítások a megfelelőek ehhez a konfighoz?
Segítséget és a véleményeket előre is thx mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#198) antikomcsi válasza joe-ker (#197) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!

Tőlem, hála istennek, ma délelőtt elvitték, de a ramok miatt ne aggódj, én is 1gigás tbga kingmax 800-as ramokkal szereltem, kicsivel 1000-felett mentek 5-5-5-18-on, időzítést nem lehetett biosból állítani, (mondjuk HT-t se) de plusz feszültséget lehetett adni. Végűl úgy adtam oda, hogy 866-on mennek dualban.

IDE vinyót tedd ide portra, ne átalakítózz, de én azt javaslom, azt a két ide csatlakozási lehetőséget, hagydd meg ODD-nek, és használj inkább sata vinyókat, mert nekem egyik sata ODD sem működött, vistát telepíteni sem tudtam. Végűl egy pio115D-t vettem bele, (ezzel oda is lett a haszon) amivel viszont teljesen jó.

Marhára nem értem, hogy mi a gondja a lapnak a sata optikai meghajtókkal, de egyik sem működött. Biosban ott volt rendesen, de az biztos, hogy 64bites vistával nem megy. Viszont úgy halottam 32bites XP-vel pedig mennek.

Összességében egy kicsit többet vártam, a laptól, 1-2 bios beállítás nagyon hiányzott, de ennyi pénzért még talán így is megéri.

(#199) antikomcsi válasza MR. Anderson (#196) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!

Gondolom Te is vistával probálkoztál. :U

Hanggal nekem nem volt bajom, amíg a teszt kedvéért 5-6 órát airbornoztam rajta. :B Egy gagyi tescos 199ft-os headsettel, is meglepően tisztán szólt. Sőt, szerintem olyan jó, hogy aki nem egy vájtfülű zeneszerző, az semmiképpen ne vegyen bele külön hangkarit. Pláne, hogy az drágább, mint maga a lap, amin eleve van hang.

(#200) kali válasza antikomcsi (#193) üzenetére


kali
legenda

minden hiányolt opció előjön a bios beállításaiban; Ctrl + F1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.