Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) Cole86 válasza Lethal Gene (#10546) üzenetére


Cole86
senior tag

Mekkora a memory clockod?

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10552) Lethal Gene válasza Cole86 (#10551) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Xarax: a 800-as órajelesen

Cole: 1902

(#10553) XaraX válasza Lethal Gene (#10552) üzenetére


XaraX
addikt

30 perc múlva megnézem. :)
Most is úgy használom, de semmi megterhelő, csak 2D.

(#10554) XaraX válasza XaraX (#10553) üzenetére


XaraX
addikt

Megnéztem, gond nélkül lefutott.

De hogy a francba csináljak képet belőle úgy, hogy az MSI AF is látszódjon? :F
A ramot feltoltam 1900-ra.
A cpu 800.
Fesz 925.

[ Szerkesztve ]

(#10555) Cole86 válasza Pug (#10538) üzenetére


Cole86
senior tag

3700on megy a maffia.. maffia kivételével alapfeszen 3800on full stabil és mindent visz.. viszont abban az 1gameben fagyott 3800on.. általában azon használom ,nem tudom miért írtam 3700at. :)

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10556) Cole86 válasza XaraX (#10548) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát ez igen sajnálatos tény.. felraktam a furmark legújabbját..

XaraX eredményei megtévesztőek és mindazoké is akik furmarkkal teszteltek.. nekem 0.9v on itt simán vitte az alap órajeleket meg még kisebb feszen is... 3dMark vantage 11 alatt viszont befagyizott.. ergo gondolom gameknél is lehet akkor gond lenne,ha ott is.

Sorry ,de ez van.. Mérjétek össze ti is.. :(

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10557) XaraX válasza Cole86 (#10556) üzenetére


XaraX
addikt

Részben igazat kell adnom neked....
Aztán, hogy mi a gond, majd holnap tüzetesebben megvizsgálom.
Haven lement gond nélkül, toltam kb fél óra Dirt3-at.
Viszont a 3Dmark 11-hez följebb kellett tolnom a feszt egyel.
Nem fagyott, meg semmi ilyesmi, egyszerüen kilépett error-al.

(#10558) Cole86 válasza XaraX (#10557) üzenetére


Cole86
senior tag

Na hát az még így is irigylésre méltó eredmény neked.. nekem 975ön viszi a 800at stabilan.. bár lehet lejebb is, de azt nem próbálgattam.. 925ön megy 750et, az sem rossz..

Persze kipróbálhatnád a 3dmark Vantage-ot is.. az szerintem ahol a leginkább kifagynak:(

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10559) XaraX válasza Cole86 (#10558) üzenetére


XaraX
addikt

Vantage detto ugyanaz, kellett neki a 0.938.
[link]

(#10560) Cole86 válasza XaraX (#10559) üzenetére


Cole86
senior tag

Köszi.. nekem 800on 945el megy el.. bár a memóriám magasabban (4000en) ketyeg.

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10561) zimi1991


zimi1991
aktív tag

Sziasztok! a héten szert tettem egy gtx 480-as-ra msi re minden szépen fut rajta kivéve gta4 ezt sosem tudtam játtszani a gépemen ez miért lehet?
A gépem:
Alapalap:asrock 870 extreme3
Proci:Amd athlon II x4 640 3.6ghz @
Ram: mushkin silverline 4gb
VGA:msi gtx480 twin frozr
HDD:samu 1T
Táp fsp epsilon 700watt
Itt egy teszt kép:
Kérlek segítsetek mit cseréljek még?

A privátokra illik válaszolni!

(#10562) Qru válasza zimi1991 (#10561) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig ezen a gépen simán kéne futnia. Melyik vga drivert használod?

#nincsbennetarcsi

(#10563) zimi1991 válasza Qru (#10562) üzenetére


zimi1991
aktív tag

a LEGÚJABBAT 275-ÖST.

A privátokra illik válaszolni!

(#10564) Cole86 válasza zimi1991 (#10561) üzenetére


Cole86
senior tag

Razor verzió vagy eredeti? mindenképpen patcheld fel (1.0.7.0) és ha razor próbálgass hozzá pár cracket (win 7 32, or win 7 64bit az sem mind1)

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10565) szab.tam válasza Cole86 (#10564) üzenetére


szab.tam
nagyúr

warezre még csak az utalás is súlyosan szabályzatba ütközik, és eltiltásos figyelmeztetéssel is jutalmazhatják. néha szokták is. még a "virágbolt" dumát is.... :)
(tudod: szabályzat nem ismerése nem mentesít alóla...) :N

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10566) Cole86 válasza szab.tam (#10565) üzenetére


Cole86
senior tag

Hajajaj... :)

Van 1olyan érzésem ,h ilyen szinten mindenki sáros, én meg csak kérdeztem.. Nem buzdítottam és egyéb..:D

Kérdezni meg csak lehet, ugye maszkos bácsi? :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10567) szasz1


szasz1
tag

Valakinek nincs olyan problémája az új driverrel, hogy szétesik a kép és a windows indítja újra a driverT? vagy rosszabb esetben teljesen lehal a gép? egy gigabyte gtx470em van, tegnap tettem fel a drivert, elötte a legnagyobb gondom az volt hogy alvó állapot után a moncsi nem kapott jelet, peidg minden felpörgött rendesen és valaki azt tanácsolta, tegyem fel az új drivert. ti mit gondoltok mi lehet a gond?

(#10568) XaraX válasza zimi1991 (#10561) üzenetére


XaraX
addikt

Hm, valami nem stimmel nekem, ami eddig fel sem túnt, mivel ati kártyákat használtam...
Itt az amd proci bő 48000 cpu score...
Nálam meg:
[link]
PhysX nélkül.
[link]
És PhysX-el.
Alig különbözik..
Valamit nem jól csinálok? :F
Ja, igen, a cpu csak 4100-on ment, de hát akkor is.... :(

[ Szerkesztve ]

(#10569) rumkola válasza XaraX (#10568) üzenetére


rumkola
veterán

nincs physx-ed, vagy rosszul van telepítve esetleg driverben cpu-ra állítva

(#10570) szab.tam válasza Cole86 (#10566) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerintem elég érthető voltam. nem rendőrködni akartam. tanácsként egy tényt közöltem, mielőtt tudatlanság miatt kapsz egy figylmeztést egy moditól, aztán meg nekiállsz csodálkozni. most már tudod, mi az ábra, innentől a te dolgod. nekem nem kell megmagyaráznod semmit, nem azért írtam. de már így is túllihegtük.... :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10571) attamero81


attamero81
senior tag

Szasztok!
Lenne egy nagy problémám.Van egy gigabyte 470 oc-m és automatikusan nem követi a venti a hőmérsékletett.Tehát amikor melegszik kb.80 fok és főlé a venti 28%-tól felfele nem megy.Csakis a manuálison állítva veszi és fogadja a parancsot.Mi lehet a baj?

Ja,azt elfelejtettem mondani,hogy 2-szer elszaladt 93 fokig és kifagyott.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#10572) Lethal Gene válasza attamero81 (#10571) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

AB-ben settingsben ki van pipalva a FAN fülnél a user enabled?

(#10573) Pug válasza Lethal Gene (#10572) üzenetére


Pug
veterán

Szerintem nem használ hozzá külön profilt :U

(#10574) attamero81 válasza Lethal Gene (#10572) üzenetére


attamero81
senior tag

Az az igazság egy itteni kollégától vettem és driver cd-t nem adott hozzá.Most én letöltöttem a gigabyte honlapról egy easyboost-ot,de ezen belül is ugyanígy viselkedik.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#10575) N_A_S válasza XaraX (#10568) üzenetére


N_A_S
veterán

Az új Vantage-ben alapból ki van kapcsolva a PhysX

Még mindig nem cserélték ki a karit. Szerintem ez is lesz vagy másfél - két hét :(

https://tinyurl.com/phnas

(#10576) Cole86 válasza N_A_S (#10575) üzenetére


Cole86
senior tag

Csak nem fognak vele problémázni vagy ez még nem derült ki..?

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10577) szab.tam válasza N_A_S (#10575) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én csak néztem és hallgattam, amikor 2-3 napról beszéltél....

jobban szeretm az olcsó, használt, gari nélküli dolgokat.
igaz, ciki és veszteség, ha pont nálam romlik el, de nem szivatnak a és bosszantanak a garinál.
olcsó, mert nincs gari.
és ha ment már egy éve, akkor tuti nem gyári hibás, és nem 2 nap után romlik el, mint a tiéd....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10578) XaraX válasza N_A_S (#10575) üzenetére


XaraX
addikt

A ************. :)
Thx.
Már leszedtem a drivert, újra pakoltam, nem lett jobb. :W
[link]
Így már más a helyzet. :)
Viszont most angol lett az nvidia control panel.
Hogy csináljak megint magyart belőle?
Hiába, nem megy nekem még ez az nvidia. :B
Hát ez nem jó hír. :(
De csak meg lesz hamarosan.
Ma az enyém 2D-ben (win háttér), vagy 2x-3X sárga pöttyöket tolt...
3D-ben nem volt eddig semmi gond vele.
Lehet, a meleg nem használ neki.

[ Szerkesztve ]

(#10579) N_A_S válasza Cole86 (#10576) üzenetére


N_A_S
veterán

Nem fognak vele az szinte 100%, csak ki küldték MSi-hez (mert muszáj). Ha Giga lett volna akkor meglett volna 2-3 napon belül.

Amúgy megkértem a szervizes csávót hogy nézze már ki nekem a gépből hogy eddig mennyit vittek vissza, és ebben az évben 7db került eddig vissza, a több százból.

https://tinyurl.com/phnas

(#10580) N_A_S válasza XaraX (#10578) üzenetére


N_A_S
veterán

Nem tudom megnézni most a Control Panelt sajnos, de 99% hogy az enyém is angol mivel a legfrissebb beta van fenn.

https://tinyurl.com/phnas

(#10581) XaraX válasza N_A_S (#10580) üzenetére


XaraX
addikt

Na, csak sikerült, megmagyarosodott. :)

(#10582) kicsipapucs válasza Laraxior (#10525) üzenetére


kicsipapucs
őstag

szab.tam:Én ip*n-ba múlt kedden vittem a karit, pénteken már nálam is volt az új.
Xarax: szeretem a vw-ket, de a phaeton (tuning nélkül) az egyik legellenszenvesebb vw nekem, ami valaha készült. Főleg ezzel a "négykettes efesível". Nem értelek, hogy ebben a kategóriában mért nem inkább A8, S-osztály, vagy Lexus LS jön be. :D
N_A_S: Muszáj MSI-hoz küldeni? Ezt nem értem. Nekem benyomták a nagykerhez, ott rábólinottak és küldtek egy másikat készletről. Majd ha lesz nekik egy valag MSI hibás cuccuk, akkor gondolom egyben visszaküldik.
Laraxior: Na hogy állsz a szendvics vga hűtéssel? És küldj nekem légyszi pár képet arról, hogyan rögzítetted a karira a ninja minit és ha különböző módon, akkor a true-ról is kérexépen képeket.
Üdv, D.

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#10583) Speedhs


Speedhs
őstag

Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni ? Ma hazajöttem munkából, indítanám a gépet, s a Palit gtx 480 ventillátora felpörgött, és azóta nem ad képet. Most egy 9500 gtről írok.
Kérlek titeket, ha van valami tippetek mi lehetett ez, akkor írjatok :R

...Ja és most vasárnap vettem volna hozzá vga hűtőt :W :W :W

(#10584) Qru válasza Speedhs (#10583) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Másik monitor csatira dugod akkor sem ad képet? Ventije pörög csak képet nem ad? Milyen tápod van?

#nincsbennetarcsi

(#10585) Speedhs


Speedhs
őstag

Szia !
Hipro 700 W, eddig simán ment minden..
A ventillátort beállítottam, hogy alapból 70 % legyen a sebessége. Nem értem ..

(#10586) Speedhs


Speedhs
őstag

Venti pörög, kép nincs, majd egy perc után kb újraindul.

(#10587) zimi1991 válasza XaraX (#10568) üzenetére


zimi1991
aktív tag

Igen bő 48000 a cpu scorte de csak mióta mushkin ramok mennek benne de ígysem jó a gta4 minden más full on megy amit csak tudok rá pakolok full hd mellé és minden megy csak a gta4 nem dem egpróbálok valami más verziót beszerezni.

A privátokra illik válaszolni!

(#10588) szab.tam válasza Speedhs (#10586) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pár ilyenkori alap. (idegbajnál csőlátás van, tudom...) :K

totál 0 kép? tehát biosba sem tudsz bemenni? (mert ha igen, akkor sata kábel megigazít...)

ha semmi kép:

a 2 tápágat cseréd meg. (vagy csatikat megnézni, helyükön vannak-e.
nekem hasonlót egy gtx280 + cm real power m620 páros csinálta...

vga a pcie sínből ki-, betesz.

összes alaplapi tápcsatlakozó megnéz.

memória 1-esével kivesz, hogy csak 1 maradjon bent. (meghibásodott ram kizárás)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10589) Speedhs válasza szab.tam (#10588) üzenetére


Speedhs
őstag

Megnéztem mindent. Nem jó. Beleraktam a 9500 gt-t, ezzel stabil a rendszer. Vissza a gtx 480at, gép indít venti maxon kép nincs. Bios nincs. Garancia még van 1 év Iponhoz. Remélem ők le tudják gariztatni hamar :/
:S A karin 1 matrica van megsérülve, pont az amire ez van írva: Don't remove thise ... Keep it for warranty. Ugye ezen van egy X bevágás. Itt az X egyik lábánál el van szakadva ..:S Használtan vettem, minden tartozékkal.

(#10590) szab.tam válasza Speedhs (#10589) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok, értem.

de. a 480-at kivetted. a 9500-at baraktad. a a 480-at beraktad újból?
tehtát volt a 480-nál volt egy teljes kivét és újbóli berakás?
és csináltál ezzel együtt egy pcie tápág cserét,
mert ez egy tipikusan olyan dolog, amit könnyű elintézni egy legyintéssel.
mechanikusan végig kell járni. még ha nem is tűnik logikusnak.

ha igen, akkor gari. cska a fentiekkel megúszható az, hogy beviszed az iponba, berakják, működik, és visszakapod 2 hét múlva, hogy semmi baja...

mert hgoy a 9500-adnak nincs 2 tápágra (6+8) szüksége. és ha az egyik ág kicsit kontaktos, akkor nem derül ki azzala hiba, hgoy beraksz egy 9500-ast és megy....

tessék aprólékosan ezekt akár 2x is végigjárni. "a megnéztem mindent", az nem egyenértékű azzal, hogy 2x is ki- beszereled a vga-t, csatlakozót cserélgeted. jártam már így, ezért mondom. sőt nemcsak a gtx280-al, hanem volt egy hasonló esetem gecube x1950xt agp időkben is...

de ha a 9500-al megy, akor legalább tudni, hogy nem lap, ram, proci.

vga vagy táp pcie.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10591) gYaLo válasza Speedhs (#10583) üzenetére


gYaLo
őstag

FAIL !! :D ;]

Annyit tudni kell a srácról h jelentkezett a kártyámra h megveszi, berendeltem a saját 480- as karimat és szépen szarban hagyott..

Gari meg offos lesz :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10592) #93794560 válasza szab.tam (#10590) üzenetére


#93794560
törölt tag

Pontosan ugyanilyen problémám nekem is volt egy HD5670-essel. Bekapcsoláskor a venti 100%-on pörög, és semmi más nem történik. POST folyamat nincs, BIOS csipogás nincs, sem a sima egy csippantás, sem pedig a VGA hibát jelző egy hosszú, két rövid. A merevlemezek sem mozdulnak, semmi. Ez nálam azért volt érdekes, mert az 5670-esnek nincs is tápcsatlakozója. A hivatalos adatok szerint legalább 400 wattos táp kellett volna neki, s nekem egy Chieftec 450-es táppal sem mindig akart menni. Az egyik számtech. boltos ismerősöm azt mondta, hogy a hivatalos leírásokkal szemben legalább 550 wattos táp kell neki. Ez elég furcsa egy tápcsati nélküli VGA-nál.
A témánál maradva egy 480-as VGA-nak ennél nagyobb étvágya van, nagyon valószínű, hogy Speedhs barátunknak is a tápellátás miatt nem megy rendesen a VGA.

(#10593) szab.tam válasza #93794560 (#10592) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ha jól értem, akkor ment már neki. tehát nem alaptünet, hanem új.....

gYaLo
konfigleíráodban: MSI GTX480 Twin Frozr II & Gainward GTX295 1792mb
ezt milyen felállásban használod egyszerre? :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10594) #93794560 válasza szab.tam (#10593) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nálam is ment. Néha ment, néha nem. Volt, hogy egy hétig ment, aztán egy nap úgy döntött, hogy nem megy.

(#10595) szab.tam válasza #93794560 (#10594) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. így értem.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10596) #93794560 válasza szab.tam (#10595) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nem tudom, hogy a 480-asnál ez gyakori-e, de a HD5670-esnél ez valószínű, hogy típustünet. A számtech-es haver elmondása szerint volt, hogy egy nap három ilyen VGA-t vittek nekik vissza, hogy nem megy. Ki érti ezt?

(#10597) gYaLo válasza szab.tam (#10593) üzenetére


gYaLo
őstag

Konkrétan sehogy, nem elég hozzá a tápom.
A szekrény tetején pihen a 295 ;)

Metro 2033 aplication error miatt nem indul el :W
Frissítés nélkül ne is számítsak másra ?

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10598) szab.tam válasza gYaLo (#10597) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. így értem. csak a konfigleírás az konfigleírás, és nem a szekrényben lévő raktárkészlet. ezért nem értettem, mert feltételeztem, hogy egyszerre van a gépedben mindkét vga...
(ez nekem nem fáj, csak mint látod, erősen félreérthető...) :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10599) Qru válasza gYaLo (#10597) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig PhsyX-re pont jó lenne a 295... :D

#nincsbennetarcsi

(#10600) gYaLo válasza Qru (#10599) üzenetére


gYaLo
őstag

Áááá, gyenge lenne :B ;]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.