Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10201) szab.tam válasza Laraxior (#10200) üzenetére


szab.tam
nagyúr

normális. én 13.6-ért vettem a vr004 kittel együtt...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10202) Laraxior válasza szab.tam (#10201) üzenetére


Laraxior
titán

rá lehet tenni vajon még a Scythe Ninja Minit? Úgy ahogy te is akartad..
Csak én nem bontanám le a lamellákat,csak középről kiszedem azt a nagy bordát...ha van rá lehetőség. Bár ahogy látom a lefogató arra van erősítve :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10203) szab.tam válasza Laraxior (#10202) üzenetére


szab.tam
nagyúr

le kell marni. én ha azt használom fel, akkor a + lemezek hozzáragasztása módszer lesz.
de kicsit elbizonytlanodtam. riser még sehol.

méhsejtes házoldalt 1-2 pár napon belül megkapom. feldobom őket, és lehet, hogy nem foglalkozom egy darabig az egésszel.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10204) Laraxior válasza szab.tam (#10203) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor felejtős..én nem rendelkezem ilyesfajta cuccokkal..csak egy csavarhúzóm van :D
Marad a Mini... elég ez is.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10205) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lara neked nem is kell ház. MInek, jó ez így csupaszon. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10206) szab.tam válasza oriic (#10205) üzenetére


szab.tam
nagyúr

van neki. csak az idióta gpu-ra tákolt hűtőivel nem fér be.
kéne már neki is egy riser...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10207) oriic válasza szab.tam (#10206) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő, láma kérdés de mi az a riser? :F

Live-Die-Respawn

(#10208) Laraxior válasza oriic (#10205) üzenetére


Laraxior
titán

Én nem is akarok házat magamnak :) jól el van ez így :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10209) szab.tam válasza oriic (#10207) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egy olyan kábel, amivel a foglalatból meghosszabbítva távolabb vihető az eszköz. jelen esetben pce16x riser-ről beszélünk. csak én már annyit posztolam mostanában a témában, hogy sokan unhatják...

itt elég sok fajta van.
nekem egy 15 centiset hoznak. kipróbáljuk, és ha működik, akkor 30 centisre toldják. van benne buktató, de meg kell próbálni. konyhanyelven. vga-nak megy adat, és ha a hosszú út miatt nem érkezik vissza időben a "vissazigazolás" feladóhoz, úgy veszi, hogy nem jutott célba, és újraküldi. tehát bukta.
elvileg a régi pcie16x 15"-ra toldható, a 2.0 már csak 12"-ra. elvileg. aztán meg majd kiderül....
már rég mo-on kéne legyen, de kínából jön, és valahol út közben van...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10210) #15779328 válasza szab.tam (#10209) üzenetére


#15779328
törölt tag

Ilyen kábelen gondolkozok én is,fizikának akarok berakni valami kisebb vga-t,de hosszabító nélkül nem fér el.
Honnan rendelted te be?

(#10211) #15779328


#15779328
törölt tag

Az elöző teaztet 275.50-el csináltam,csak 3D-ben az egyik monitor késett,és elég idegesítő volt. Visszaraktam a 270.61-et itt szuperul müködik minden,csináltam itt is frapsot:

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
7845, 148404, 35, 64, 52.862
6 fps-sel kevesebb az átlag,és ez hosszabb tesztnél csak nő.
Jó felé megy a driver fejlesztés, kapunk teljesítmény növekedést,csak a 3D részleg lesz egyre szarabb a friss drivereknél. :W

(#10212) VIGA77


VIGA77
tag

kérlek segítsetek :R
az afterburner progiba nem bírom a voltot aktiválni
raktam egy új rendszert eddig pik pakk sikerült most nem jön össze
mindent kipipáltam

(#10213) oriic válasza VIGA77 (#10212) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Setting/Unlock voltage control.

Ha így sem jelzi ki, akkor a kártyád nem támogatja a fesz állítást.

Live-Die-Respawn

(#10214) szab.tam válasza #15779328 (#10210) üzenetére


szab.tam
nagyúr

tőle.
ő felkutatja behozatja, majd átalakítja, ha kell.
szerintem most már várd meg, hogy az enyém működik-e. remélhetőleg nemsokára megjön...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10215) VIGA77


VIGA77
tag

evga 580gtx
karim van eddig tudtam használni

(#10216) rumkola válasza VIGA77 (#10215) üzenetére


rumkola
veterán

???

(#10217) norb55 válasza VIGA77 (#10215) üzenetére


norb55
senior tag

Tedd újra az MSI Afterburnert. :F

(#10218) VIGA77


VIGA77
tag

újra tetem na most már mükszik
köszönöm :R :R

(#10219) norb55 válasza VIGA77 (#10218) üzenetére


norb55
senior tag

Nagyon szivessen ! :R

(#10220) #15779328 válasza szab.tam (#10214) üzenetére


#15779328
törölt tag

Az lesz,megvárom!

(#10221) Sandrew


Sandrew
őstag

Helló!

Msi GTX480-hoz elég lesz egy CM GX450? Egybenhagyott 12V-os ág 35A 420Watt. X4 955 lesz melette alulfeszelve +1HDD :R

(#10222) N_A_S


N_A_S
veterán

Gyűlnek az MSI tulajok, jövőhéten sztem XaraX is csatlakozik majd hozzánk :)

https://tinyurl.com/phnas

(#10223) kicsipapucs


kicsipapucs
őstag

Én is csatlakozni szeretnék az MSI GTX 480 tulajokhoz, de én már rögtön síró arccal, mert az enyém bármi mókolás nélkül meghalt az első furmark bench alatt (1 napos a kari). Délután sztem viszem vissza gariba (már holnap van)...
Mé' mindig én fogom ki a szart? :O :( :DD
Van hasonló cipőben járó kolléga? Nálam a konkrét jelenség: levágta a tápot, azóta a 8 pines csati 12V és GND-i zárnak egymással. Asszem vmi nem kóser itt. :N
Üdv, Dávid.
U.i.: hűteni senki sem próbálta még prolima mk-13-al? Mert ez esetben én leszek az első (már ha kapok új karit) és majd akkor dobok fel eredményeket.

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#10224) norb55 válasza kicsipapucs (#10223) üzenetére


norb55
senior tag

Sajnállom kolléga , nem mindegyik kártya 100%-os.
Kifogtad a sz@rt sajnos . :W

Hűtés terén én MSI afterburnert használok , optimálissan beállítja a ventilátot fordulatot.
Nállam referencia karik vannak 78foknál megállnak 80%-os ventivel.
Kicsit hallani a hangjukat , de ha játszok hangossan hallgatom a játék hangját :)

(#10225) Cole86


Cole86
senior tag

Korábbi reakciókra nekem stabilan megy alafeszültségen a karim : gpu 840, memó, 4100.

840en funmark alatt néha csíkozott egy kicsit ,de 835nél se tesztek ,se gamek alatt nincs gond.

Szerintem elég jó eredmény.. a hőfok nem megy 70fölé olyan 65-70% os venti fordulat mellett.. (v3 black thermaltake ház)

Szerintem nem rossz.

üdv

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10226) N_A_S válasza Cole86 (#10225) üzenetére


N_A_S
veterán

És mindez milyen VGA, milyen hűtéssel?

https://tinyurl.com/phnas

(#10227) Sandrew válasza Sandrew (#10221) üzenetére


Sandrew
őstag

Helló!
Rendelném a tápot :R

[ Szerkesztve ]

(#10228) szab.tam válasza Sandrew (#10221) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezeket másnak írtam, de a lényeg benne van:

[link]
[link]

szerk: a kis türemetlen. helló... :((
mindenki csak és kizárólag a tápvásárlásoddal van elfoglalva.... :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10229) Sandrew válasza szab.tam (#10228) üzenetére


Sandrew
őstag

Hát remélhetőleg vinni fogja :))

Köszi am jah :D

[ Szerkesztve ]

(#10230) szab.tam válasza Sandrew (#10229) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a határon. de ahol egy ágon le bírja adni, ott nem szokott gond lenni. ne furmark + linx-elj 24/7-ben. ennyi...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10231) Cole86 válasza N_A_S (#10226) üzenetére


Cole86
senior tag

MSI Twin frozr ii . :)

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10232) Sandrew válasza szab.tam (#10230) üzenetére


Sandrew
őstag

:R

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#10233) N_A_S válasza Cole86 (#10231) üzenetére


N_A_S
veterán

az alapfesz az mennyi? 1.013V?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#10234) Cole86 válasza N_A_S (#10233) üzenetére


Cole86
senior tag

1.025

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10235) norb55 válasza Cole86 (#10234) üzenetére


norb55
senior tag

Én a helyedbe a memoriával nem játszanák, főleg hogy néha csíkoz és a határait feszegeted.
memoria nem dob sokat játékok alatt, hagyd alap órajelen vagy max 3900-on .

Nekem alapfeszültségen 1,025V-on 830MHz-et bír , 840MHz-en már kifagytam ! :D

De olvastam 1,125V a fogyasztást majd 90wattal terheli meg .
Így aki tuningol és feszültséget ad a GTX 480-nak az számoljon arra is hogy a 416vattos fogyasztás 506wattig is emelkedhet 0,1V miatt :)

(#10236) N_A_S válasza Cole86 (#10234) üzenetére


N_A_S
veterán

Azt nem értem hogy az AB mért rakja 1.013-ra ha nyomok egy resetet?

https://tinyurl.com/phnas

(#10237) Lethal Gene válasza N_A_S (#10236) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Nálam ha beresetel az AB, illetve mialőtt elindulna, a monitor 1,066-ot ír.

Szóval lehet, hogy a MSI Frozr II GTX480-on emeltek egy picit az alapfeszen is.. ? :F

Nem igazán izgat, mivel én eleve csökkentett feszen 0.988-on járatom 780-on...mindenre tökéletes, majd húzom, ha már nem lesz elég...

(#10238) Cole86 válasza Lethal Gene (#10237) üzenetére


Cole86
senior tag

Nem hiszem.. Ez "talán" alaplap függő is vagy a softverek? Talán más a referenciáké és más az MSI model..?

Sok helyen olvastam ,h az alap 1.025v máshol is.

Szerintem érdemes újra tenni az msi-t és felrakni a legújabb verziót.. Ha ez sem segít akkor nvidia drivert is újra kell pakolni a legújabbat, utána tuti nem lehet gond!

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10239) Qru válasza Cole86 (#10238) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Alaplap biztos nem, valószínűleg ez az MSI nem teljesen ref kari. Annyi előnye van a magasabb fesznek hogy a gyengébb gpu-kat is ki tudják szórni, ami ref feszen nem menne stabilan (ez persze csak nekik jó).
Vagy csak a tuningolhatóság miat kap többet alapból...

#nincsbennetarcsi

(#10240) N_A_S válasza Lethal Gene (#10237) üzenetére


N_A_S
veterán

Nálam ez a beresetelt állapot:
neked itt is 1066-ot ír ki vagy csak a monitron?

https://tinyurl.com/phnas

(#10241) Lethal Gene válasza N_A_S (#10240) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

AB-ben reset után 1.063 (akkor rosszul emlékeztem, nem 1066 volt..)

(#10242) N_A_S válasza Lethal Gene (#10241) üzenetére


N_A_S
veterán

Nem értem hogy lehet neked annyi, mikor neked is TF2-d van. Én nem cseréltem BIOS-t

https://tinyurl.com/phnas

(#10243) Cole86 válasza N_A_S (#10240) üzenetére


Cole86
senior tag

Ejha.. talán nem bétát kéne használni?:D

Végleges utolsó verzióval próbáld meg szerintem:)

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10244) Cole86 válasza N_A_S (#10242) üzenetére


Cole86
senior tag

Na és persze BIOS is lehet rajta más. az még látod lehetséges ,h miért magasabb alapból a fesz..

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10245) Lethal Gene válasza N_A_S (#10242) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

fogalmam sincs...nem cseréltem BIOS-t, csak beraktam a karit, leszedtem az MSI-ről a AB-t és játszottam egy kicsit a beállításokkal...az volt a fura, hogy amikor a próbálgatások közben elszállt a Heaven, akkor a monitoron láttam, hogy 1063-ra resetelte magát a fesz...(low voltage teszteket csináltam), és a windows startkor is annyival kezd, mieltt elindulna az AB.

(#10246) N_A_S válasza Cole86 (#10243) üzenetére


N_A_S
veterán

megnézem nem beta-val de nem hiszem hogy az a baja.

https://tinyurl.com/phnas

(#10247) Cole86 válasza N_A_S (#10246) üzenetére


Cole86
senior tag

Ha nem sikerül akkor talán rakjál fel egy gyári 480as biost.

Ha nem hardveres a probléma akkor elvileg azzal meg kell javuljon..! Bios gyűjtemények listájában megtalálod. 1próbát megér, ha új MSI afterrel sem lesz jó.

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10248) N_A_S válasza Cole86 (#10247) üzenetére


N_A_S
veterán

Nem akarok ezért másik BIOS-t felrakni. A gyári TF2-es BIOS van rajta.

https://tinyurl.com/phnas

(#10249) Lethal Gene válasza N_A_S (#10248) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

szerintem tök mindegy, hogy mennyi az alapfesz, ha úgy sem azon járatod a kártyát...

[ Szerkesztve ]

(#10250) Erdei88 válasza N_A_S (#10248) üzenetére


Erdei88
veterán

Érdekes, Nekem 1,05V-ot ír alapfesznek
Igen, Msi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.