Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37586) #04441088 válasza bul07 (#37585) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nekem augusztus 6.-a óta van egy nyitott vitám, ami 8.-án már a PayPal közbelépésével folytatódott. Azóta nincs döntés. Mindig csak tolódik kifelé a dátum. Leírtam mi a problémám, GB válaszolt, reagáltam, aztán azóta semmi. Döntés alatt az ügy, jó sokáig tart...
Meg tegnap is nyitottam egy másik vitát rájuk. Alfawise P2 levegotisztito. Volt náluk promó, kettőt küldtek olyan 16-17 ezerbe fájt a kettő. Az egyik meghalt. Se kép, se hang. Be se kapcsol. Küldtem GB-nek egy mailt, leírva mi a hiba, illetve nyitottam rá Ticketet. Válaszoltak. Bővebben kifejtettem a hibát, mindenféle létező azonosítót megadtam nekik (Order number, Tracking, a termék URL-je), de S/N kódot nem, de jeleztem, hogy se a terméken, se a dobozan, se a hozzá kapott használati utasításban nincs semmiféle S/N vagy vonalkód, vagy bármilyen azonosító. Csatoltam nekik képeket, videót, többféle formátumban, 10 MB alatt. Erre jött egy olyan válasz, hogy látják mikor lett feladva a termék, remélik, ha megérkezik és elégedett leszek vele, ha mégsem vegyem fel velük a kapcsolatot. Mondom ez így wtf, semmi köze nincs ahhoz amiket írogatnak, hogy mi a hibája a gépnek, és amiért nyitottam a Ticketet. Egy három üzenetváltás volt azóta, akkor se foglalkoztak azzal, amit írtam. Vagy agyhalottak, vagy automata üzemmódban tolják. Ment is a jelentés PayPalon. Eléggé lecsúszott egy banda lett belőlük manapság, pedig régen milyen jó dealek voltak, nem hazudtak össze vissza, és tudtak érdemi választ adni.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.