Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#371) zippofcy


zippofcy
senior tag

13.-án vettem egy Chuwi Vi8 inteles tabletet (android + win8.1 dual) az EU raktárból, ma meg is jött.

24 ezer Ft volt + 4 ezer posta. Nagyon király, IPS 720p-s kijelző, 2GB RAM, androidnak 6GB, windoznak 10GB tárhely.

Antutu 35 ezer pont, GFXbench Manhattan 17 fps, T-Rex 29 fps (majdnem One + One sebesség)
3D Mark: 14770 score, 75 / 55 fps

Az US töltő senkit ne tévesszen meg, 100-240 volt között műxik csak egy műanyag bizbasz kell hozzá amivel bedugható az itteni konnektorba (én ebayen vettem 1 dolcsiért 5dbot még régen)

Az előlapi kamerája videochatre megfelel, a hátlapi kb semmire. De tablettel fotózni ... :D

Mindenkinek ajánlom ennyi pénzért best buy.

OTGn az egeret simán kezeli, ha veszel hozzá BT billentyűzetet meg rákötöd egy monitorra játékon (meg prociigényes munkán) kívül mindenre elég. Youtube 1080p-s videókat is viszi.
(Aki nem akarja TVre / monitorra kötni annak talán jobb a Hi8 annak szebb a full HDs kijelzője.)

Fólia gyárilag rajta van. Adnak hozzá egy OTG kábelt is.

Win8.1 alatt nem működik a képernyő forgatás, a screen properties alatt kell kézzel átállítani ÉS a jobb oldalról kihúzható menüből LOCKOLNI a képernyőt különben mindig visszaállítja portréba.

(A windowst még nem néztem de havernak KMSel "regisztrált" verzió volt rajta.)

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.