Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#5000) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Üdv. Muszáj megosztanom valahol a tapasztalataimat... Vettem 2db Thrustmaster GP XID Pro kontrollert idén... 2-3 hónap telt el a két vásárlás között. Már az újabbik is rossz... nem hiszem el, hogy maximum 25 óra az élettartalma egy 10000 Ft-os eszköznek! Mindkettőnek ugyan az a problémája, a jobb oldali analóg kar már kontakt hibás, magától húz balra... elég sokat! Az érdekes az, hogy ez a legkevésbé használt része a kontrollernek, mivel csak forza horizon 4-hez használtam és a kamera forgatás funkció van rajta. Abszolút semmi választék nincs ebben az ár kategóriában. SpiritofGamer szarok stb, MSI GC20 vagy 30 ami jónak néz ki elsőre, de ugyan ez a hibája, analóg kar drift... Ez után vagy egy hatalmas árszakadék és jönnek a 80000 Razer cuccok. Ipon, PCX-en, alza, emagon nézelődtem. Persze lehet venni túl árazott Xbox one játékvezérlőt 25e-ért, +15e-ért bluetooth vevőt mert nem működik ám más cég gyártotta BT-USB adapterrel. Kábelen meg nem tud kommunikálni csak tölteni mekkora vicc! Még akku se jár hozzá... Ha még most vennék egy ilyet már 60ezer forintnál tartanék, annyiért már majdnem kormányt veszek... és semmi garancia ár, hogy az microsoft kontrollere nem ugyan azzal a ultra silány kínai vacak potméter/joystick kombóval van szerelve.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.