Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#4010) SlausK


SlausK
tag

Sziasztok,

Lassan közeleg a BlackFriday és elgondolkodtam 2db kontroller beszerzésén PC-hez (Win8.1 és 10). Nem vagyok otthon ebben a témában, ezért is nézzétek el ha olyat kérdeznék.

Kompatibilitás miatt a Microsoft féle Xbox kontrollerek között keresném az igazit és mivel vannak mindenféle Kit-ek, szeretnék a lehető legjobban választani.
Néztem ezt a Play and Charge Kit-et. Nem lenne rossz hisz kapok akkut (bár sok panaszt olvastam róla, mert gyengécske), illetve egy kábelt is ami meg csak töltésre jó, adatra nem (elvileg). Tehát PC-n semmi értelme. Persze ha nem így van javítsatok ki!
A másik Kit az amiben a kontroller mellé vezetéknélküli adapter jár. Ugye Windows 8.1 alatt is simán működik és nem csak 10-hez van? Hasonlóan a vezetéknélküli egerekhez itt is van/lehet némi késés a vezetékeshez képest?
Ha vezeték nélküli módban használom akkor a kontrolleren lévő jack csatira kötött fülesre megy az audió? (pár helyen írták, hogy csak kábellel ad jelet a jack PC esetén)

Ezek tükrében szerintetek mi lenne megfelelő számomra? Az Elite variáns az ára miatt kiesik. A többi játszik. :)

Köszönöm a válaszokat!

Ui.: Valaki használja az Xbox Chatpad kiegészítőt PC-n?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.