Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98022) Aryon87 válasza akooos (#98020) üzenetére


Aryon87
félisten

És ezt nem én írtam :))

Bár meglátásom szerint nem 3 éves lemaradásban van, de már kezdi behozni azt. A 10x optikai zoom képességet tavaly kellett volna bepakolni az S20 Ultrába, ahogy az S10+-nak meg az 5x optikait. És mellé nem elcseszni a minőséget a 20as szériában, mert a képesség megvan hozzá. Csak az ész nem volt meg a tervezőasztalon. A 9-es család jó képeket tudott, a 20-as nem hozza a 9-es szintjét sem az én szemeimnek. Bár nem tudom, azóta mennyire kalapálták ki ezt a "bakit". A többi rész a 21-es esetében meg.. khm, minden, csak nem költséghatékony.

Ricardo: Én is kíváncsi vagyok mit fog villantani. Bár számomra amúgyis kiesik, mert Exynos. Snapdragonnal érdekelne is az Ultra. Csak nem idén :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.