Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43699) w333 válasza Danny365 (#43698) üzenetére


w333
félisten

hogy mondjuk a fent említett budai vár nem fog elmenni ez idő alatt a 2 másodperc alatt

Igen az nemfog elmenni, viszont egy naplemente elég kellemetlen tud lenni :DDD

Arról pedig nem is beszélve hogy általában az auto módban lőtt képek szoktak lenni a legjobbak (vagyis nálam általában inkább azok), persze nem azt mondom hogy Manuál módban nem érdemes fényképezni csak azt hogy mire mindent beállítasz hogy tökéletes legyen majd lősz 15 képet amiből kb. 1 sem tetszik, na ez mondjuk nálam elég gyorsan ki tudja borítani a bilit :B

mennyire van érzéke a fotózáshoz, minthogy mit tud a hardver, mert az i6, s6, g4 trióval nem lehet mellélőni.

És hatalmas +1 :K

Láttam én már komoly profi géppel is nagyon sz*r képet, viszont láttam már gagyi tescos fényképezővel is jó képet, szóval ez tényleg elég fontos ! :D

Az iPhone egyébként sokszor elvisz a zöldségesbe, ha már a valós színekről beszélünk.

Pont ellenkezőleg nálam az S6 képek színei néha túl élénkek (nem valóságos) :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.