Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#662) proof88 válasza Plutor (#660) üzenetére


proof88
addikt

Szerintem itt tegyünk pontot a vita végére.
Amit Kimi csinált, az alapjáraton szabálytalan volt, mert nem adta vissza az alapjáraton jogosulatlanul szerzett pozíció(ka)t.
Eddig senki sem háborgott miatta a csapatok közül, de eddig szabálytalannak ítéltem meg, hogy nem adta vissza a fehér vonalon túl szerzett pozíciókat. Ez volt a fura, de végre le van írva, hogy tényleg szó volt erről a versenyzői eligazításon.
Tehát előre meg volt beszélve, hogy rajt után használható a bukótér a pálya részeként, úgyhogy én már azt is mondom, nem lett volna balhé abból sem, ha Heidfeld is kimegy.
Úgyhogy Kimi tisztességesen nyert!
A KERS-ről meg nekem is az a véleményem, hogy nem tudom, Fisichellának is miért kell olyan dolgokat elhinteni, hogy "ha az nem lett volna", mert mindannyian tudjuk, hogy a KERS milyen hátrányokat okozott év elején, egyrészt kevésbé variálható a súlyeloszlás, másrészt volt mikor meghibásodott, és nem lehetett használni, meg beázott, ezért fagyizott Kimi, nem azért, mert lesz@rta a futamot Malajziában (mai napig is van, aki nem tud erről, azért írtam le, hogy beázott). Most végre látszik, hogy megérte szenvedni a fejlesztésével (bár ki tudja, lehet hogy nélküle jobban állnának pontok tekintetében).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.