Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) brownus válasza LOTR (#549) üzenetére


brownus
veterán

tényleg, ott is van neki. ezt elfeledtem,

köszi a képet

(#552) !Overdose! válasza Csabee. (#550) üzenetére


!Overdose!
őstag

Szerintem meg Hunny nélkül a topic a maradék szakmaiságát is elvesztené. Mondom ezt úgy, hogy nagyon nem rajongok Hamilton-ért és a McLaren-ért.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#553) Csabee. válasza !Overdose! (#552) üzenetére


Csabee.
nagyúr

az okés, én nem mondom hogy hülyeségeket ír, csak feleslegesen áll folyik bele vitákba! :)

Üdv: Csabee.

(#554) válasza !Overdose! (#552) üzenetére



addikt

Engem sem zavar, legalább utánanéz/olvas a dolgoknak, meg néha szokott érdekeseket linkelni. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#555) Motion_Blur válasza brownus (#547) üzenetére


Motion_Blur
félisten

dede :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#556) AMD Power válasza Motion_Blur (#541) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg nagyon jól ment Kimi. Megérdemelte a győzelmet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#557) P00By


P00By
nagyúr

Én élvezem ;] :D

(#558) Csabee. válasza Motion_Blur (#555) üzenetére


Csabee.
nagyúr

ez is Kimi-e? két helyre is rátetováltatta?

Üdv: Csabee.

(#559) vagamo


vagamo
őstag

[F1 2007 Belgium Start Onboard]

[Hamilton vs Raikkonen Spa 2008]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#560) AMD Power válasza Csabee. (#558) üzenetére


AMD Power
titán

Nem hiszem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#561)



addikt

Most volt Farkas Péterrel interjú az egyik rádioban (nem tudtam, hogy szokott nyilatkozni).
Szerinte Kimi direkt ment le és előnyt is szerzett vele, de hozzátette, hogy minden verseny előtt a versenyzői megbeszélésen szóba kerülnek ezek a dolgok, hogy a pályán melyik buótereret mikor mire lehet használni stb, mi nem tudjuk mi hangzott el ott és mivel senki sem panaszkodott Kimire, innentől nekünk is kár foglalkozni a dologgal.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#562) Oliverda válasza Csabee. (#558) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem, ez a sajátja. Aztán majd lehet levakartatni ha átül a McLaren-be. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#563) Csabee. válasza Oliverda (#562) üzenetére


Csabee.
nagyúr

most akkor 2 van neki?:D mér kéne levakarnia? jó a jégember jelző rá :)

Üdv: Csabee.

(#564) Oliverda válasza Csabee. (#563) üzenetére


Oliverda
félisten

Itt a másik: [link]

Motion-ra...? Hát nem tudom... :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#565) hunnylander válasza (#561) üzenetére


hunnylander
őstag

Ide vág: [link] :)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#566) hobizoli válasza Oliverda (#539) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nyalonzonak is volt eleg helye Rascasse-ban, megis sipakoltak, hogy jaaaaj, de az a 0.2sec az jaaaaj az pont ott ment el jaaaaj, pedig idealis iven fordulhatott vegig.

Keresztkerdes: Barics ott ahol Hami meg Button kiallt nem veletlenul egy 5m-rel kerulte csak el a palyavonalat es szerzett ezzel elonyt?

Ja es Buttonka egesz veletlelenul, nem ugyanott ment a 1. kanyar utan ahol KR is? Ja de.

hobizoli

több drón kell ;P

(#567) hobizoli válasza Oliverda (#564) üzenetére


hobizoli
nagyúr

403

több drón kell ;P

(#568) PazsitZ válasza hobizoli (#567) üzenetére


PazsitZ
addikt

Katt és enter a címsoron. ;)

- http://pazsitz.hu -

(#569) hunnylander válasza hobizoli (#566) üzenetére


hunnylander
őstag

Barics valós roncsderbit került el. Button már keresztbe állt... Továbbá Rubens ezzel nem nyert futamot se... stb.

Button; láss, ne csak nézz! Ő pozíciókat vesztett vele, tehát szabályosan csinálta a pályaelhagyást. ;)

www.HunnyF1.com

(#570) hobizoli válasza hunnylander (#569) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Tokmind1, hiszen senkit nem engedett vissza azok kozul, akik kikerulgettek a roncsokat.

hobizoli

több drón kell ;P

(#571) vagamo válasza (#561) üzenetére


vagamo
őstag

Melyik rádión volt ez az interjú?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#572) Viktor77 válasza Oliverda (#509) üzenetére


Viktor77
titán

Hamiltont mivel illetnéd a "nyíltan a bírák szemébe hazudok" eset után?

Amúgy a sok nagyokosnak még mindig nem esett le, hogy nem csak a bírák nézték el neki az esetet (biztos véletlenül), hanem a többi csapat is (még Fisichella is). Erre mi a magyarázat? Minden csapatot lefizetett a Ferrari?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#573) válasza vagamo (#571) üzenetére



addikt

inforádio 95.8:)
igazából nem interjú volt, csak a sporthírek végén bevágták, kb 2 perc lehetett

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#574) Oliverda válasza Viktor77 (#572) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezzel:

"I am not a liar. I'm not a dishonest person. I'm a team player and every time I've been informed to do something, I've done it."

Honnan tudod hogy xy pilóta nem szólt be rádión erről a csapatának? Ha valami felett elsiklanak akkor azt nem szokták nagy dobra verni. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#575) hunnylander válasza hobizoli (#570) üzenetére


hunnylander
őstag

Tudod kiket előzött meg a jogos és indokolt pályaelhagyással? Grosjean-t és Buttont. Talán be kellett volna őket várnia? :DDD

Sem Button, sem Rubens nem szabálytalankodott.

Egyébként a szabályt ésszerűen kell alkalmazni, minden esetet külön mérlegelve. A futamgyőzelmekről döntő esetek mindig is nagyobb figyelmet kapnak, mint pl. egy olyan pilótáé, aki közvetlenül az eset után megy a sor végére. Rubens lefulladt, aztán meg kiment a boxba, és te még büntetted volna, mert egy tényleges balesetet kikerült? Még ha ezen kikerülés közben előz is valakit, ez még az elnézendő kategóriába kell hogy essen, mert különben nevetséges büntetésfesztivál lenne az egész Forma-1.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#576) Csabee. válasza Oliverda (#574) üzenetére


Csabee.
nagyúr

de ne vitázzunk már :D úgysem mérvadó egyikünk feltételezése sem..

Üdv: Csabee.

(#577) hunnylander válasza Viktor77 (#572) üzenetére


hunnylander
őstag

Na és Dave Ryan-t, a főnökét, aki vele volt?

Nem nézték el. Láttad mit linkeltem?

Az ilyen vitás dolgokat szigorúan csak a versenyzői eligazításokon lehet felvetniük. Nem lehet a sajtó előtt verni a dobot.

Azt meg megnézném, ki merne a Ferrari és az FIA ellen beszólogatni. Senki se önmaga ellensége. A Ferrarihoz 1 kivétellel minden pilóta benyalizni akarná magát, nem keresztbe tenni, az FIA-nak meg ez az egy se merne beszólni, Kiminek se, mert tisztelik egymást és őt ez a dolog marhára nem érintette.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#578) vagamo válasza (#573) üzenetére


vagamo
őstag

Köszi! Itt a hanganyag linkje:

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#579) Sanya595 válasza hunnylander (#569) üzenetére


Sanya595
senior tag

Én nem vitázom,de akkár,hogy is nézzem Bari kb 3 kocsi melett ment el ott,a karnyar levágásánál.Ráadásul nem is a füvön ment hanem valami aszfalton vagy betonon.

(#580) !Overdose! válasza Sanya595 (#579) üzenetére


!Overdose!
őstag

De utána kiállt a boxba, így nem szerzett jogosulatlan előnyt. :U

Mellesleg ebbe a szituációba hamarabb bele lehet mesélni, hogy a balesetet akarta elkerülni, nem pedig egy egyszerű elfékezés volt. :U

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#581) hunnylander válasza Sanya595 (#579) üzenetére


hunnylander
őstag

Buemit még a pályán előzte, a másik kettő meg Button és Grosjean.

A tömegbaleset miatt indokoltan hagyta el a pályát, az a két fickó meg kiesett a versenyből, nem kellett semmit sem visszaadni. Ha Buemi előzése nem tetszik neked, amiatt sem szólhattak és büntethették, mert még ugyanabban a körben Barrichello bement a boxba. Mit kért volna vissza Buemii? Semmit! Büntethették Barrichellot? Nem! Barrichello zavart vizet a győzelemért? Nem. Nagyítóval kellett elemezniük az esetét a stewardoknak, mikor utolsóként körözött az SC mögött, akkor amikor a stewardok nézegették a felvételeket? Nem, azt mondták, 'lapozzunk, Barrichellot felesleges és indokolatlan büntetni, lássuk Kimit, Grosjeant, stb.'

Nagggyon gyenge próbálkozás volt ez a Barrichellos. :D Ezek a stewardok már következetességből sem büntethették volna, még ha ugyanannyit is előz, mint Kimi, ez méginkább hangsúlyba hozta volna Kimi büntethetőségét.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#582) Sanya595 válasza hunnylander (#581) üzenetére


Sanya595
senior tag

Akkor azt mond meg nekem és mindenki aki azt látta,hogy nem akar befurdulni,hogy egy f1-es kocsinak menyire lehet kiforditani a kormányát?
Mert ezzen videót nézve,1:03-nál látszik,hogy menyire is forgatja el a kormányt.

(#583) vagamo válasza hunnylander (#581) üzenetére


vagamo
őstag

Mit lovagoltok ezen? Tényleg!
Minden évben rajt után használják ezt a bukóteret, és még senkit sem büntettek érte! Hamiltont sem, mikor Alonsoval szemben szerzett előnyt a bukótér segítségével.

Szerintem rajt után ez közös megegyezés, hogy senkit nem büntetnek ezért a manőverért, viszont utána már senki nem használja futam közben.

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#584) !Overdose! válasza Sanya595 (#582) üzenetére


!Overdose!
őstag

Én nem akarok belefolyni ebbe a vitába, de a te érvelésed egy vicc. Persze, koppig eltekeri, de aztán mégis visszafordítja. :W

Mod: Igazán lezárhatnátok a vitát. Ezt a futamot Kimi nyerte és kész. Jövőhéten jön Monza.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#585) Motion_Blur válasza vagamo (#578) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Egy lassabb autóval nyerni mindig nagyobb dicsőség, mint egy gyorsabbal" :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#586) Pompi válasza Csabee. (#563) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Segítek értelmezni a mondatokat:

Te kérdezted Motion-től:
- ez is Kimi-e? két helyre is rátetováltatta?
Válasz Oliverdától:
- Nem, ez a sajátja (értsd: Motioné). Aztán majd lehet levakartatni ha átül a McLaren-be.

Vágod már? :DDD

Feel Good Inc.

(#587) Oliverda válasza Motion_Blur (#585) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát nem tudom...nekem az Eau Rouge utáni egyenesben nekem határozottan gyorsabbnak tűnt az autója. :P

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#588) bogingrol


bogingrol
aktív tag

...hu ha Palik tudna milyen szuggesztiv, biztos sokkal jobb vicceket csinalna ebbol a kepessegebol....teszem azt a kovetkezo futamon kitalalna azt, hogy pl nakajimat kellene megbuntetni mert mondjuk lany, szerintem ebbol is jo kis parazs vita lenne itt a topikba :N de naon jol kulditek.... :D

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#589) hunnylander válasza Sanya595 (#582) üzenetére


hunnylander
őstag

A videón kormányzást tekintve nincs semmi meglepő. A La Source egy hajtűkanyar, ott így kellett volna tekernie, de nagyon hamar meggondolja magát, mint aki ráun várni a sorára. És továbbra sem az a probléma, hogy kirándult a bukótérbe, hogy koppig ne üsse azt a szegény kormányt amit később is minden körben koppig kellett ütnie, sőt, ennél hosszabban, mint ahogy az elsőben kedve volt, hanem csakis amiatt vitázik erről világszerte az egész F1 közösség, mert nem amögé a srác mögé jött vissza a kirándulás után, aki mögött megunta a várakozást. Sőt, azok leelőzése céljából őrizte meg és gyűjtötte fel a tempóját a bukótérben.

De az a gól amit a bíró megad, csak az a nevetséges, hogy nem esik le egyeseknek, hogy miért támadható a manőver.

Nekem azzal a kimissel, ferrarissal nincs semmi problémám, aki úgy áll hozzá, hogy oké, nem volt a legkóserebb megoldás, de szerencsére nem büntették. Azok viselkedése a bicskanyitogató, akik úgy képzelik, hogy a manőver vitathatatlanul és teljesen szabályos.

www.HunnyF1.com

(#590) #70869248 válasza vagamo (#583) üzenetére


#70869248
törölt tag

Hamilton-t kirakta Alonso, de ha ezt nem is nézed azt azért látni kell hogy az Eau Rouge-ba együtt érkeztek és aztán Hamitlon elvette a gázt.
..bár ez sztem már egy másik történet, legalábbis nálam, de ha az hogy ALonso akkor ott kitette Hamilton-t nem győzőtt meg akkor nézd ezt a részét.
Nem ua a két eset.

(#591) D@ni88 válasza Oliverda (#587) üzenetére


D@ni88
addikt

és az nem tűnt fel hogy pl az Eau Rouge-ig nem tud határozottan közel kerülni a BMWhez? majd ahogy mennek át a kanyaron egyből esik a nyakára. Sztem nem merte padlógázzal megküldeni a BMW a hideg gumik miatt :) (nemtomkiült benne)

[ Szerkesztve ]

(#592) 7Heads Drago válasza simonzé (#377) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tutti hogy neked van igazad. Már csak azt kell hogy a pályabírókat, majd a csapatokat is meggyőzed. :DDD
Te hallod amit mondasz? Szerintem a szél visszafújta rád az egészet. :D (széllel szemben nehéz hugyozni)
Tavaly Hami rövidített, Kimi itt hosszabbított. Tényleg ugyanaz... :N
Tavaly Hami ezt verseny közben csinálta, amikor csak ketten voltak, itt Kimi ezt a rajt utáni tumultusban, amikor egy indokolatlan fékezéssel több embert és autót is veszélybe sodorhat. Ez is ugyanaz... szerinted? :O
A videót pedig azért raktam be, (szövegtől függetlenül) mert be van lassítva, és akkor én még csak ezt az egyet találtam róla.
Illetve ajánlom figyelmedbe ezt: [link] S mint látszik tavaly ugyanitt sokkal többen mentek el. Szóval nem egyedi az eset és nem kell dramatizálni. Lehetne persze büntetni a pályaelhagyást, de akkor ezt már tavaly is kellett volna meg előtte is.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#593) hunnylander válasza 7Heads Drago (#592) üzenetére


hunnylander
őstag

Tavaly Hami rövidített, Kimi itt hosszabbított. Tényleg ugyanaz...

[link]

A többi no comment, bicskanyitogató No. 1.

www.HunnyF1.com

(#594) 7Heads Drago válasza Sanya595 (#582) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezen a videón jól látszik hogy Button ugyanúgy ment át az ominózus kanyaron mint Kimi. Viszont Hamit Webber feltartotta és Button azért ment el mellette így. És Barchi elég rendesen elhagyta a pályát hogy kikerülje a balesetet. ---> Büntit neki. :D (nem komoly)
Nagyon jó videó.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#595) JColee válasza D@ni88 (#591) üzenetére


JColee
őstag

tök jó ez a videó, badoert barichello úgy előzi meg hogy a pályán marad, a ferrari pedig a nagy íven haladt
most akkor melyik is a jobb :F

(#596) hunnylander válasza 7Heads Drago (#594) üzenetére


hunnylander
őstag

(#595) JColee: Melyik a jobb? Kimi vagy Badoer? Kimi.

Az hogy Badoer ügyetlen és emiatt kellett kirándulnia, nincs ráhatással arra, hogy Kimi mire használta a bukóteret.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#597) Oliverda válasza D@ni88 (#591) üzenetére


Oliverda
félisten

...és ez most miért is kellet volna hogy feltűnjön?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#598) bogingrol válasza Viktor77 (#572) üzenetére


bogingrol
aktív tag

...szerintem is errol lehet szo... :DDD naon nagy otlet :K

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#599) 7Heads Drago válasza hunnylander (#593) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha következetes akar lenni egy pályabíró akkor nem kell neki messzire mennie. Épp csak a tavalyi rajt videót visszanéznie. Vagy a tavaly előttit.
Azt nem vitatom hogy szabálytalan. De a rajt utáni tülekedésben ezt nem fogják a bírók beinteni.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#600) hunnylander válasza D@ni88 (#591) üzenetére


hunnylander
őstag

"Kimi swerved directly in front of me, and I elected to go into safe mode," reported Kubica afterwards.

www.HunnyF1.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.