Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) blazsey2 válasza rocket (#742) üzenetére


blazsey2
senior tag

Olasz versenyző olasz csapatban :C Csak nehogy lenyomja Kimit :D

PSN ID:blazseydr

(#752) ToBeY


ToBeY
nagyúr

(#753) Oliverda


Oliverda
félisten

video

Mostmár nem csak rá hanem bele is ülhet. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#754) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mallya:

"Szeretnék köszönetet mondani Giancarlónak az elmúlt másfél év munkájáért, és hogy megszerezte az első pontjainkat. Fontos tagja volt a csapatunknak és szeretnék neki minden jót kívánni."

Fisi:

"Köszönettel tartozom Vijay Mallyának, aki lehetőséget biztosított arra, hogy a Ferrari színeiben versenyezzek. Mindig is erről álmodtam. Bízom benne, hogy sikerült hozzájárulnom ahhoz, hogy a Force India megvalósíthassa a terveit."

Én azt hittem, hogy ez csak amolyan kölcsönszerződés, de nem úgy hangzik :F

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#755) Flashcash válasza Motion_Blur (#754) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

"Mallya said he had made the decision to release his driver for the good of Fisichella and of Formula One racing, and not in exchange for any financial settlement. He also hinted that the 36-year-old’s Ferrari deal extends beyond 2009, suggesting a possible testing role for the Roman next season."

(#756) válasza Motion_Blur (#754) üzenetére



addikt

Én úgy tudom örökbe ment, csak kérdés mi lesz szegénnyel jövőre.

Egyébként nem azért engedték el, mert akkora jófejek, hanem állítólag a FI lógott a Ferkának még egy valag pénzzel a tavalyi motorok miatt.

Örülök, hogy végül nem Kubica lett, de én is szívesen megnéztem volna Fisit Monzában a FI volánjánál.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#757) Motion_Blur válasza (#756) üzenetére


Motion_Blur
félisten

4,2 milló dollárt megér nekik Fisi erre az 5 versenyre? :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#758) válasza Motion_Blur (#757) üzenetére



addikt

Schuminak versenyenként fizettek volna annyit. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#759) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#757) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A csapatvezető szavaiból arra lehet következtetni, hogy Fisichella a sérült Felipe Massa visszatérése után a Ferrari tesztpilótájaként folytatta. Fisico azonban az idei futamokon még vélhetően versenyezhet, hiszen Massa idei visszatérésére kevés az esély.

"Szeretnénk hangsúlyozni, hogy a Ferrarival történt megegyezés nem pénzügyi alapokon nyugszik"- folytatta az indiai üzletember, aki ezt azért tartotta fontosnak kiemelni, mert az elmúlt napokban a pletykák szerint az szólt Fisico átengedése mellett, hogy az indiai csapatnak nagyjából 4,2 milliós tartozása is van a Ferrari felé.

(#760) madstunt


madstunt
addikt

Mint régi fisi szurkoló én örülök hogy lehetőséget kapot hisz gondoljatok bele a legtöbb olasz versenyzőnek gyerekkori álma hogy egy ferrariban versenyezhessen....

Amúgy a 2009-en túlnyúló szerződés meg egy újabb fisi alonso párost sejtet ;] Ami mondjuk fisi szempontjából nem a legjobb lenne

Motion: nem akarok vitát szítani de nem tudom mi értelme van ennek a fisi szapulásnak :F

[ Szerkesztve ]

(#761) Oliverda válasza madstunt (#760) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát ha Raikkonen-t tényleg elküldik idő előtt és Massa-ról végül kiderül hogy nem épült fel teljesen fizikailag vagy szellemileg akkor még akár ez is megtörténhet.

Mondjuk egy spanyol-olasz duo nemzetiségek szempontjából tökéletes lenne a Ferrari-nak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#762) Motion_Blur válasza madstunt (#760) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"nem akarok vitát szítani de nem tudom mi értelme van ennek a fisi szapulásnak"

Ferrariba Barika óta kizárólag klasszis versenyzők ülnek. Fisi minden, csak nem az.. csupán ennyi a bajom. Úgy gondolom, hogy ez elég nagy presztízsveszteség a Ferrarinak.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#763) válasza Motion_Blur (#762) üzenetére



addikt

Jó de most hirtelen honnan akasztasz le egy klasszis versenyzőt?
Fizikó nem annyira rossz a körülményekhez képest.

Aztán jövöre jön Lonzi, meggyúgyul a Mester, túl sokan is lesznek. :))

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#764) Oliverda válasza Motion_Blur (#762) üzenetére


Oliverda
félisten

"Ferrariba Barika óta kizárólag klasszis versenyzők ülnek."

Badoer-rel az élen. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#765) Csabee. válasza Oliverda (#764) üzenetére


Csabee.
nagyúr

ott a pont :DD

Üdv: Csabee.

(#766)



addikt

Belgiumi video volt már?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#767)



addikt

A5-tel meg mi van? Kicsit elkéstek a fő hírrel. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#768) Nowhereman válasza (#763) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem rossz, megveszik a konkurencia hasznavehető pilótáit tesztpilótának a teszttilalom ellenére. Fisico ezennel visszavonult... Csak arra leszek kíváncsi, hogyha agyonnyeri magát a maradék futamokon, akkor hogy nyomják le a digók torkán, hogy kispadon tartják...

Utánam a kondenzcsik!

(#769) proof88 válasza (#766) üzenetére


proof88
addikt

még nem, thx! :)

(#770) JColee válasza Nowhereman (#768) üzenetére


JColee
őstag

nem fogja agyonnyerni magát :)

(#771) Oliverda


Oliverda
félisten

"Fisichella 1995-ben Fioranóban vezethette a Ferrari 412 T2 autóját Luca Badoer, Pierluigi Martini és Gianni Morbidelli társaságában, 2004-ben pedig a Sauber-Ferrari színeiben versenyzett a Formula-1-ben.

A Formula-1 története során csak két olasz versenyző tudott nyerni Monzában, Ludovico Scarfiotti (1966) és Alberto Ascari (1951, 1952)."

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#772) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Tudni már hogy ki helyettesíti következő futamtól Massa-t?

Üdv: Csabee.

(#773) Oliverda válasza Csabee. (#772) üzenetére


Oliverda
félisten

:F

Pár órája már erről szól itt a fáma. Tekerj kicsit feljebb. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#774) Csabee. válasza Oliverda (#773) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Fisichella?

Üdv: Csabee.

(#775) Jadro válasza Csabee. (#774) üzenetére


Jadro
veterán

Nyert. :) Mondjuk én nem örülök neki, de lássuk mit sikerül összehoznia.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#776) JColee válasza Csabee. (#774) üzenetére


JColee
őstag

ön nyert :)
lassú :D

[ Szerkesztve ]

(#777) Csabee. válasza Jadro (#775) üzenetére


Csabee.
nagyúr

tökjó:) én örülök neki! Sőőt remélem nyerni is fog Olasz pilótaként! :)

Üdv: Csabee.

(#778) proof88


proof88
addikt

Kimi:
I’ll give my best to gain as many points as possible in the remaining GPs. It won’t be easy, because the other teams will show up with further developments, while we “froze” the F60, concentrating on the project for 2010.
~
A legjobb formámat fogom hozni, hogy a lehető legtöbb pontot gyűjtsük össze a hátralévő futamokon. Nem lesz könnyű, mert a többi csapat további fejlesztésekkel fog előrukkolni, amíg mi befagyasztjuk az F60-ast, koncentrálva a 2010-es projektünkre.

(#779) proof88


proof88
addikt

Erről eddig csak egy képet láttam, viszont most találtam videót is:
Safety Car vs Medical Car! :C

szerk.: hogy lehet egy 2005-ös bejegyzésben 2006-os videóról írni? :F

[ Szerkesztve ]

(#780) Motion_Blur válasza proof88 (#778) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szép lenne, ha meg tudnák tartani a konstruktőri 3. helyet. Valszeg ezért is választották Fisi-t, bíznak benne hogy legalább pontokat tud hozni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#781) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Fisichella: A hetedik mennyországban érzem magam

Nem gondoltam volna, hogy ennyi fog neki örülni. Átülni egy lassabb autóba :F :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#782) rocket válasza proof88 (#779) üzenetére


rocket
nagyúr

Nagyon jo ez a video :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#783) válasza Motion_Blur (#781) üzenetére



addikt

Lassú, lassú... De piros. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#784) andy83 válasza proof88 (#779) üzenetére


andy83
aktív tag

Azért a medical car is tolja neki rendesen... :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#785) Csabee. válasza Motion_Blur (#781) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Örülök hogy a Ferrarihoz került. Remélem sok pontot szerez még a Ferrarival. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#786) Timyyy


Timyyy
őstag

Most láttam a reggeli híradóban hogy Fisichella megy a Ferrarihoz... :Y hát sokmindenre gondoltam Badoer helyett de rá egyáltalán nem... azért én még emlékszek arra amikor pár éve még Schumi mögött mindig a mezőny végében volt, erre most meg beül a Ferrariba...
Remélem úgy lesz ahogy mondták, erre az évre megy csak, a következőre már visszajön Massa, és maradnak Raikkonennel. Alonso meg a másik akit nem akarok pirosban látni. :o

(#787) SzalaiG válasza Timyyy (#786) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hát ne is. Nem való oda.

(#788) Csabee. válasza Timyyy (#786) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Voltak jó futamjai a Benettonnal még anno.. :)

Üdv: Csabee.

(#789) #70869248 válasza Timyyy (#786) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem ez a döntés érzelmi alapon született.
- a pénz nem hiszem...mert azt a Force India-nak ki kell fizetnie punktum, ha nem tud fizetni a Ferrari-nak a tavalyi motorért akkor hogy fizet a Mercedes-nek az ideiért, ha meg fizetésképtelen akkor mit keres itt..és tulaj miért épít a pályát állami segítség nélkül India-nak.
- ha meg a versenyző személyét nézzük akkor több jobb választás lett volna Fisichella-nál, elsősorban fiatalokra gondolok, ezzel az öt futammal nyugodtan lehetett volna csábítgatni. De a mezőnyben is vanak olyanok akik jobb választásnak tünnek.
..igazából még Sutil-t is ide sorolom. De a már nem versenyzők között is vannak jó nevek, pl.Liuzzi is az, de Davidson is...őket nem tartom feltétlen jobbnak, de egyszerűen megszerezhető nagyon jó versenyzők.

- Szal Fisichella nagyon hasonló okból kerülhetett be az autóba mint Badoer, neki azt gondolták hogy ez kijárt. Giancarlo-nak, aki leszálló ágban lévő, de annak ellenére hogy nem körülötte forog/forgott a media, igen is karizmatikus figura az olaszoknak, .. egyébként meg nagyon szerethető figura.
Aki egyébként majdnem megnyerte az elöző nagydíjjat a Force India-val, ez volt valszeg a döntő...olyan sajtóviszhangja volt, és újra visszakerült a köztudatba...pláne olaszoknál.
...szal jó döntés volt, és ráadásul gyors is, mert az, láttuk.

Giancarlo pedig ezzel a döntéssel kihuzta a dugót az F1-s karrierjéből vélhetően. Ezt az évet tisztességgel végig akarja kűzdeni ahogy mindig is tette egyébként, és egy kiváló tesztversenyzői állásből kiöregszik majd.
...és feltehetően soha nem ül be már versenyre.
Nem tudom hogy mekkora tűz lobban benne hogy megpróbálja legyőzni Kimi-t, sztem semekkora...szvsz inkább a biztos pontszerzés a célja mint az autó határon vezetése.
...de aztán kitudja, lehet akar még mutatni valamit :)

[ Szerkesztve ]

(#790) hunnylander


hunnylander
őstag

A McLaren egyenesvonalú aerodinamikai tesztet hajtott végre a napokban a Royal Air Force egyik bázisán.

Fotó; az MP4-24 egy Harrier társaságában

Videó

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#791) brownus válasza Motion_Blur (#757) üzenetére


brownus
veterán

jaja, fura... majd sutil hozza a pontokat!? nem hiszem, hogy az indiainak ne lenne szaros 4 millája

ferkának már nincs esélye se egyéni se konstruktőri dobogós helyezésre... vigyék kubicát...

[ Szerkesztve ]

(#792) Motion_Blur válasza brownus (#791) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"ferkának már nincs esélye se egyéni se konstruktőri dobogós helyezésre"

Khmm :P

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#793) brownus válasza Motion_Blur (#792) üzenetére


brownus
veterán

oups:)

végül is még kimi is lehet bajnok, a hátralévő 5 futamot megnyeri a többiek botladoznak és meg is van:) de király lenne....

[ Szerkesztve ]

(#794) JJános válasza Csabee. (#788) üzenetére


JJános
addikt

Igazából a Renaultban Lonzival voltak jó évei. Nem tartom rosz pilótának, de kiemelkedőnek sem. Bár kitudja, egy jó autóban?

Nem lenne 36 éves, azt mondanám, érdemes lenne megtartani jövőre is.

2007-05-06 óta itt!

(#795) wildrain


wildrain
addikt

Fisichellával kapcsolatban van nyilatkozat arról, hogy tényleg tesztpilóta lesz a Ferrarinál, vagy csak tartalék pilóta lesz? Csak azért kérdem, mert az utóbbi nem zárja ki, hogy a Force Indiánál marad versenyzőként.

(#796) -Mike- válasza #70869248 (#789) üzenetére


-Mike-
addikt

Érzelmi alapon is de nem elhanyagolható szempont, hogy a fő rivális motorjával, váltójával felszerelt kocsiból jön.
wild: tartalék versenyző lesz a ferrarinál jövőre, legalábbis ezt írják, de amilyen gyorsan változnak itt a dolgok, lehet csak egy versenyre ugrik be. : -)

(#797) Oliverda válasza brownus (#793) üzenetére


Oliverda
félisten

Elég nehéz lenne, főleg úgy hogy az autót már egyáltalán nem fejlesztik tovább.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#798) brownus válasza Oliverda (#797) üzenetére


brownus
veterán

ugyan... kimi a hátralévő futamokat megnyeri úgy, hogy kubica meghágja az előtte guruló vettelt vagy barikellót, mindenkit aki előtte van. webber alatt megáll az autó az összes futamon, button meg el sem indul...

(#799) #70869248 válasza Oliverda (#797) üzenetére


#70869248
törölt tag

A bajnoki címek már elúsztak mind a McLaren-nek mind a Ferrari-nak.
De azért érdekes lesz a szezon vége sztem, Monza után jön szingapur sztem ott is sanszos lesz a KERS, Suzuka-ban ott a hátsó egyenes amire megint jó lehet, Interlagos-ban ugye a legfontosabb kanyar a célrafordító ami után teligáz van a dombra...szal oké állítólag a Ferrari nem fejleszt (bár tuti van Monza csomagjuk), de a McLaren még csak nem is mondott hasonlót..ők a szezon végére szvsz akarnak egy jó autót amire lehet építkezni, végül is az év felétől egész jók szal úgy gondolom jó alapjuk lesz jövőre is.
De hogy idén még odakavarnak az ziher :)

(#800) Oliverda


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.