Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22301) shteer válasza brownus (#22300) üzenetére


shteer
titán

no problem ;) érthető

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#22302) barnam_


barnam_
nagyúr

El ne felejtsétek, szombat-vasárnap Race Of Champions!
Nagyon kíváncsi leszek Vettel-re, tavaly jól ment, de odacsapta a gépet ;]
Tavaly a Eurosport közvetítette, most nem tudom, nem találtam a műsorok között :F

(#22303) hunnylander válasza barnam_ (#22302) üzenetére


hunnylander
őstag

ZDF

Lesz hivatalos online stream is, de a hírek szerint nem teljesen ingyenes. 5 euro / teljes hétvége. Tavaly néztem a Freecaster streamet, emlékeim szerint az Autosport.com-on; mint embedded player-t. Akkor ingyen volt. Talán a lényegi streamek most is azok lesznek, csak, ha az egészet akarod nézni a kiegészítő anyagokkal, akor lehet fizetős. Egyelőre nem tudom kitalálni, hogy pontosan hogy tervezik.

The Race of Champions will be screened LIVE on the web this weekend by www.freecaster.tv

The webcast costs just €4.99 for the whole weekend, offering two days of elite racing that no motor sports fan could afford to miss.

Join our English commentators John Hindhaugh and Martin Haven for a front row seat, delivered direct to the comfort of your home thanks to the latest webstreaming technology. Watch it on your computer, or link up your TV for the ultimate home entertainment experience.

ROC és DTM szezonzáró (Sanghajból); jó lesz ez F1 hiánypótlónak. :)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#22304) Oliverda válasza hunnylander (#22303) üzenetére


Oliverda
félisten

ZDF? Én nem látom a programjukban... pedig az HD-ban jön.:))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22305) hunnylander válasza Oliverda (#22304) üzenetére


hunnylander
őstag

Pedig ezt írják az ROC honlapon:

Coverage of the event will also be available on television, including Sky and ZDF in Germany and Motors TV throughout Europe.

Akkor lehet, hogy ARD vagy esetleg Sport1.

HD-ben jön nálad a ZDF? Nálam még analóg, de jövőre szeretnék BBC 1 HD-t nézni élőben (műholdról). A BBC 1 néhány hete kezdte csak a HD adást; a 2011-es F1 HD közvetítés esélye meg úgy 95% (mármint FOM részről, a BBC 1 tuti megveszi). RTL Klub részről 0,1%, hogy megvennék. :N

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#22306) barnam_ válasza hunnylander (#22303) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát ZDF nincs nálunk, talán lesz majd valami online -ingyenes- stream.

(#22307) hunnylander válasza barnam_ (#22306) üzenetére


hunnylander
őstag

100%, hogy lesz.

A hivatalos stream is úgy van reklámozva, hogy a player beilleszthető blogokba, weboldalakra, mint ahogy az Autosport.com is tette tavaly. Nem értem mi értelme fizetőssé tenni, ha beilleszthető (vagyis a populáris nézettségre mennek).

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#22308) Oliverda válasza hunnylander (#22305) üzenetére


Oliverda
félisten

Én itt nem látom sehol és a Sport1-en sem. :(

Igen, a ZDF HD tök ingyenesen fogható az Astra 1-ről. A BBC 1 HD-hez baromi nagy tükör kell sajnos mert az pont az Astra 2D-röl sugározzák.

"Az Astra 2D (részben köszönhetően az üzembeállás után kissé csökkentett teljesítményének) csak részlegesen vehető: Budapesten profi 180 cm-es antennával már sikerült elcsípni a vertikális tp.-eket, ám az állandó vételhez ~210 cm-es antenna mindenképpen ajánlott. A horizontális csatornák magyarországi vételéről nincs információ. (Még 5 méteres antennával sem érhető el!) "

Az még legalább szerencse, hogy a BBC az pont vertikális.

Állítólag a retek klub tervez külön prémium verziót. 16:9-es képarány, válaszható hangsávok, meg HD. Nyilván ez nem lesz benne a szolgáltatók alapcsomagjában. Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyivel kérhet majd többet a HD minőségű képért a FOM mint a simáért. Börnit ismerve sokkal. :W

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22309) hunnylander válasza Oliverda (#22308) üzenetére


hunnylander
őstag

Igen, az Astra 2D lenne a Freesat és körülményes lenne a vétele az antenna méreti igények miatt. Mivel ez is nagyon költséges lenne, éppezért Sky Box-ban gondolkodok. Ahhoz elég egy normál antenna, viszont nem igazán ingyenes, bár pl. a BBC 1 az ingyenes benne.

Vannak közvetítő cégek, amelyek ellátják Sky UK előfizetésekkel egész Európát; magánszemélyeket, szállodákat, nyaralókat, yachtokat.

www.HunnyF1.com

(#22310) Oliverda válasza hunnylander (#22309) üzenetére


Oliverda
félisten

Na, ha ezt sikerül megvalósítanod akkor majd meséld el nekem is, hogy hogyan csináltad. Bár én nem szívesen fizetnék havonta ezreket csak ezért...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22311) Nowhereman válasza shteer (#22297) üzenetére


Nowhereman
őstag

Inkább az a szánalmas, hogy már a falusi pletykanet sem kell, hogy nagy marhaságot olvassunk: Az eredeti közleményben a teljes motyó ért 200 000-et, nem az óra.

Különben meg börni alapból egy oltári nagy rabló. Csak ő "Pénzt vagy F1-et" szlogennel rabolja a fél világot...

Utánam a kondenzcsik!

(#22312) SzalaiG válasza shteer (#22295) üzenetére


SzalaiG
addikt

Pedig lenne pénze testőrre. Ennyi idősen egyébként is kéne.

(#22313)



addikt

Állítólag a Merci már be is röccentette az új kocsit.

Kicist korainak tűnik, egyelőre azt se tudom eldönteni, hogy ez jó vagy rossz dolog-e. Már ha igaz egyáltalán.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22314) SzalaiG válasza (#22313) üzenetére


SzalaiG
addikt

Legalább lesz idő tesztelni és úgy tenni, mint a Honda utolsó évében, mert nekem úgy tűnik, h az idei Mercit hamar abbahagyták, h a jövőévire összpontosíthassanak.

(#22315) Iron Funeral válasza (#22313) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Egyébként jó ez, de mit értenek beröccentésen? Az a V8-as már röccent idén is nem egyszer :D Gondolom, hogy nem körözhettek vele sehol sem, majd csak januárban. Persze ha úgy értik, hogy bekerült a szélcsatornába, az már valami.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22316) hunnylander


hunnylander
őstag

Nagy felbontású képek az ROC autókról (+ Prost, Vettel és Kovalainen; Schumiról valamilyen oknál fogva nem volt 'practice' fotó; vagy nem gyakorolt vagy licenc okból nincs)

(#22315) r1E3S3E7T: Már tavasz vagy nyár óta a szélcsatornában van az 50-60%-os modell. A beröccentést úgy kell érteni, hogy összerakták az első 1:1-es tényleges versenyautót és beindították. Ez a gyárakban mindig egy ünnepélyes esemény és alkalom, mindenki odasereglik és örömködnek felette, megtapsolják stb.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#22317) barnam_


barnam_
nagyúr

Este 6-tól 9-ig tart ma a RoC a Motors TV-n. Pechemre a szolgáltató kivette a csatornák közül, úgyhogy majd egy online streamet pls, aki tud :R

(#22318) hunnylander válasza barnam_ (#22317) üzenetére


hunnylander
őstag

Németországban van, itt van az a bizonyos két német, ZDF a reklámfalon és mégsem közvetítené? :F

(Mondjuk a Sky is ott van és abból van német is. De akkor minek szponzorkodna a ZDF ha ki lesz zárva a közvetítésekből.)

A német Sport1-en meg GT1 lesz Interlagosból, 18:00-tól. Érdemes belekukkantani annak, akinek van ilyen csatornája. Az ROC csak 19:00-tól kezdődik magyar idő szerint.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#22319) Iron Funeral válasza hunnylander (#22316) üzenetére


Iron Funeral
őstag

LOL az olvastam, hogy megtapossák, jól van :C
Egyébként én úgy értettem, hogy 1:1 méretbe berakták a szélcsatornába, bár most így bele gondolva talán csak a Ferrarinak van olyan szélcsatornája amiben 1:1 lehet tesztelni :F Régen úgy volt legalábbis :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22320) hunnylander válasza Iron Funeral (#22319) üzenetére


hunnylander
őstag

Az 1:1-et nem kifejezetten engedik a szabályok. Max. 60%-os modelleket lehet használni.

Olyan szélcsatorna nemigen van csapatok tulajdonában, amibe érdemileg be lehetne tenni egy valós autót. Reklámfotók céljából szoktak, de az nem érdemi munka.

Idén volt olyan engedélyezve hogy a 6 vagy 8 (inkább 6) aerotesztnapból ki lehet váltani valamennyit 1:1-es szélcsatorna munkára. Nem tudom, hogy valaki is élt volna a lehetőséggel, de olyat olvastam, hogy korábban a csapatok az ilyet az Egyesült Államokban tudták lebonyolítani; a Windshear szélcsatornában (Észak-Karolina).

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#22321) barnam_ válasza hunnylander (#22318) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igazad van, a Motors TV UK oldalát néztem csak, és nem számoltam az időkülönbséggel :B
A másik két csatornáról nem tudok, nem néztem a programjukat.

(#22322)



addikt

Én azt nem értem mi értelme van ilyen korán átadni az autót, ha úgysem tudnak érdemben tesztelni? Mert ha most pályán lehetne bele nyomni a kilómétereket, akkor ok. De így nem értem miért nem használták ki még azt a pár hetet fejlesztésre... de remélem ők jobban tudják nálam, mit miért csinálnak.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22323) hunnylander válasza (#22322) üzenetére


hunnylander
őstag

Ettől függetlenül fejlesztik azt tovább.

Egy autónak van alapszerkezete, alapkonstrukciója, amivel mindegy, hogy novemberre vagy februárra készülsz el, a megvalósítása egy nagyon hosszú gyártási, megépítési folyamat és a végeredmény megy FIA töréstesztekre és homologizálva lesz.

A aero és mechanikai fejlesztések zajlanak tovább, akárcsak majd a szezon folyamán.

Jelen pillanatban más csapatok is az autó első változatának megépítésével vannak elfoglalva.

De egy kis decemberi tesztecskét én is el tudnék viselni. De valószínűleg csak kevesen tudnának vagy akarnának megjelenni rajta 2011-es autóval. Tehát inkább magánteszt lenne.

www.HunnyF1.com

(#22324) #95904256 válasza hunnylander (#22320) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ez a Windshear nagyon komoly! :Y

(#22325) kpal


kpal
veterán

(#22326) kpal válasza hunnylander (#22316) üzenetére


kpal
veterán

Valami ilyesmit láttam 1-2éve az Euro Sport-on most nem közvetítik ?

(#22327) Integra válasza kpal (#22325) üzenetére


Integra
titán

nem eléggé.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22328) hunnylander


hunnylander
őstag

(#22329) SzalaiG válasza kpal (#22325) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egész jól kisminkelték. :C

Véletlenek márpedig nincsenek.

(#22330) hunnylander


hunnylander
őstag

ROC stream

(A legfrissebb Veetle telepítését kérheti, ha nincs a gépeden; utána megy.)

www.HunnyF1.com

(#22331)



addikt

itt is lehet nézni, telepítés nélkül :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22332) sekli válasza (#22331) üzenetére


sekli
addikt

köszi, a css kikapcsolásával a reklámok se ugrálnak a képre... :)
A kék lámpa mikor kapcsol be? Lemaradtam az elejéről a műsornak... :B

(#22333) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Schuminak ennyi volt?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22334) válasza Motion_Blur (#22333) üzenetére



addikt

Nem, ez most a csapatverseny és még csak a selejtezők. Még simán továbbjuthatnak az elődöntőbe, de sztem még a selejtezőben is fog menni egyet.

szerk: én se néztem az elejét, de úgy látom hogy a kék lámpa egyfajta booster, olyasmi lehet mint a KERS az f1ben. A kék lámpa akkor ég, amikor használják és az oldalablakon a szám azt mutatja, hogy még hányszor lehet használni. De csak az egyik fajta kocsinál van ez.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22335) Integra válasza hunnylander (#22309) üzenetére


Integra
titán

sky-om van, és tudtommal még mindig nincsen jövőre érvényes szerződésük.. kicsit balhé lesz belőle, ha bukják, mert ezzel is hirdetik magukat többek közt..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22336) sekli


sekli
addikt

Érdekes, hogy a Tag Heuer stoppernek, ami most már négy tizedesjegyet mutat, kell egy másodperc, hogy kiírja az időt, és akkor se deltát mutat...

(#22337) Motion_Blur válasza (#22334) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Megijedtem, mert akkor kapcsolódtam amikor falazott a Mester :D

köszi az info-t és a linket ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22338) sekli


sekli
addikt

na, most meg X-Faktor... :DDD

(#22339)



addikt

itt megy

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22340) Motion_Blur válasza (#22339) üzenetére


Motion_Blur
félisten

amíg be nem jön az ablak, hogy fizetős :DDD

szánalom, hogy egy ilyen színvonalas rendezvényt egyik csatornának se kell.. a sok megaszar közé nem fér be..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22341) válasza Motion_Blur (#22340) üzenetére



addikt

he? én azóta is ezen nézem, nekem nem jött be semmi :F

épp Schumi megy amúgy
és azt sem láttátok, amikor a csajszi felborult? :D

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22342)



addikt

Aki nem látta, az elődöntőben nagy fölénnyel nyertek Schumiék.
Aztán a döntőben az angolokkal nyomták. Schumi könnyedén verte az ellenfelét, aztán Vettel kikapott Priaulxtól. A mindent eldöntőben pedig Schumi nagyon szoros csatában lenyomta Priaulx-t, szóval a németek megvédték a címet.

Schumi jó volt ma. A kicsúszásán kívül mindent kényelmesen nyert és a döntőt is hozta.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22343) Motion_Blur válasza (#22342) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hoppá :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22344)



addikt

itt a nőci borulása

Érdemes nézni Schumi fejét a video közepén :D

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22345) sekli válasza (#22341) üzenetére


sekli
addikt

hát igen, nekünk pechünk volt, folyton a fizetős verziót akarta rám erőltetni, nem lehetett nézni, de köszi az összefoglalót...

itt meg a döntő

[ Szerkesztve ]

(#22346) cyberkind válasza (#22344) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy ilyen legendás, és jó kocsit, egy nő kezébe adni, halálos bűn ! :W

Paranormal Cocktivity

(#22347) SzalaiG válasza (#22342) üzenetére


SzalaiG
addikt

Gratula! :)

(#22348) Zé_Mester válasza cyberkind (#22346) üzenetére


Zé_Mester
őstag

az a kocsi pont annyira legendás, mint az a nő (Michèle Mouton).
elég sokat letett az asztalra, amiért részt vehetett ezen a rendezvényen, nem egy plázába nevelkedett Csitri Szpírsz-ről van szó ;)

(#22349) cyberkind válasza Zé_Mester (#22348) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért megnézném, hogy egy Travis Pastrana csinálna-e ilyet ? ;)

Paranormal Cocktivity

(#22350) Dragbajnok válasza cyberkind (#22346) üzenetére


Dragbajnok
tag

LOL! Az a nő aktív korában egy ilyen autóval versenyzett.Nem is rosszu!
1985-ben pedig első nőként megnyerte a Pikes Peak-i hegyiversenyt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.