Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21951) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Mit szólsz Fernando reakciójához, a verseny végén úgy tűnt a mozdulataiból, hogy téged okol a VB elvesztéséért?
Petrov: Harcolni jöttem ide,meg akarom mutatni mit tudok, és nem akarok elengedni senkit ennyi. Ez a verseny. Remélem majd lenyugszik.

###
Oliverda: Végül megjelent ő is a boxban, állítólag.

[ Szerkesztve ]

(#21952) Peat;) válasza Oliverda (#21950) üzenetére


Peat;)
veterán

Mivel a pályán történteket írtam le, ami neked "hülyeség" akkor csak nem tetszett valami a mai napon ;] . Vettelt viszont jó látni örülni.

szerk: jah nem te linkelted, sry. Te majd Webbereset fogsz, hűen önmagadhoz :)

szerk: mondom én hogy valami nem stimmelt, szóval a pénz előbbre van mint a kedvenc...ejnye :)) , sima győzelemre fogadtál vagy vb-re? Ha vb-re akkor szépet szakíthattál.

[ Szerkesztve ]

(#21953) McCartman válasza Oliverda (#21942) üzenetére


McCartman
senior tag

nyilván , én is örülök , hogy ilyen izgalmas lett a végjáték.:)
csak azt mondom , hogy legalább annyit hibáztak mint Alonso , ha nem többet. :U
és vhol az is csodaszámba megy , hogy a Ferrari így össze tudta magát kaparni és egyáltalán esélye lett az év végére a győzelemre.

@DV: ennek , és az orosz millióknak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#21954) qdak válasza #40731136 (#21931) üzenetére


qdak
addikt

természetsn :D
bocs de annyi fele irok meg még bezsélenk is hozzám h nincs kedvem visszaolvasni ...

Oliverda rem a pirelli jobb lesz :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#21955) Oliverda válasza Peat;) (#21952) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem a kettő nem fedi egymást de ezen kár tovább pörögni. :P

9,5-ös szorzó volt még a hét elején Vettel címére. Kemény 500at tettem rá, forintban sajnos.:) Hamilton-ra 51es volt...de annál értelemszerűen buktam az 500at.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21956) prmcsk válasza MPowerPH (#21865) üzenetére


prmcsk
addikt

Ezen a futamon csak annyi feladatuk lett volna, hogy mielőtt kihívják Alonso -t a boxba, megnézik, hogy ugyan már ki mögé is skatujázzák be

Hát ezaz...A leggyengébb csapatnál is alapvetés ez...Arról már ne is beszéljünk, hogy anno a ferka vitte ezt szinte tökélyre és most mégis elcseszik ?
A "tót meg a barna" idejében mindent előre kiszámoltak, ennek köszönhetik vagy három VB.-jüket...

Amatőrök... :DDD

venember83 Hajrá tilke, csak így tovább... :W

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#21957) Calogero válasza Oliverda (#21955) üzenetére


Calogero
addikt

Tipmixxen én is fogadtam 2 szelvényen
[link]

(#21958) venember83


venember83
nagyúr

Gyenge autó, gyenge taktika, vonatozós pálya.

Jöhet a következő szezon.

(#21959) P00By


P00By
nagyúr

Amit rocket írt, azzal nagyrészt egyetértek!

Schumi nyerte a VB-t lul :U :D

[ Szerkesztve ]

(#21960) Oliverda


Oliverda
félisten

Az szép. :K

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21961) sh4d0w válasza qdak (#21954) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy klasszikust idézzek, szerintem nincs "olyan élő, vagy holt nyelv, amit helyesen le tudnál írni". ;]

No offense!

Remélem, jövőre a Merci is összekapja magát és végre ütőképes autót hajítanak össze Haugék. Jó lenne ismét harcban látni Schumachert...

Jah, azt is remélem, hogy jövőre végre lesznek előzések, mert idén csak akkor volt izgalmas egy futam, ha eső volt.

https://www.coreinfinity.tech

(#21962) P00By válasza Oliverda (#21960) üzenetére


P00By
nagyúr

Petrov, Alonso is faster than you. Can you confirm you understood that message? ^^ :D :C

[ Szerkesztve ]

(#21963) Neoteric válasza sh4d0w (#21961) üzenetére


Neoteric
addikt

Ezaz.. már szinte imádkoztam, hogy essen, mert akkor volt nagyobb izgalom..
Koreában is simán mehettek volna, aztán ott sírtak páran Webberrel az élen, hogy esőbe ne induljanak már el..

PSN: ne0teric_sAN

(#21964) zolynet válasza sh4d0w (#21961) üzenetére


zolynet
addikt

Helyette inkább Rosberget látnám szívesebben harcba, bár Ő idén is szép eredményeket hozott. Majdnem dupla annyi pontot szerzett mint a nagy Sumi. :U

Life is too short to stay stock!

(#21965) McCartman válasza zolynet (#21964) üzenetére


McCartman
senior tag

de Schumi dönti el ki legyen a VB. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#21966) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21967) zolynet válasza McCartman (#21965) üzenetére


zolynet
addikt

azért Petrov is megérdemel egy meleg ölelést :D

Life is too short to stay stock!

(#21968) Integra válasza venember83 (#21958) üzenetére


Integra
titán

gyenge autók, gyenge taktikák, vonatozó pályák lesznek jövőre is. :U
sok jóra nem számítok.
mindegy még mindig van wsbk :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21969) Sandormaster válasza Motion_Blur (#21966) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Azt hiszem beindul rövidesen a marketing gépezet és a Tescoba is vehetek majd VettelBull -t :D
RedBull Shot helyett meg Webber Shot lesz :D

(#21970) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Fabrice Lom (Renault motor részleg vezető)
Köszönet Adrian Neweynak, a kezdeti nehézségek után nagyszerű autót tervezett a Renault motorhoz.
-Motor terén minimálisan de le vagyunk maradva a Mercedes mögött. A KERS-el nagyon jól állunk, úgy gondolom ezen a téren nem lesz lemaradásunk a Mercedessel szemben.

Martin Brundle
Úgy gondolom, hogy a Ferrari a mai napon túlságosan is lebecsülte az ellenfeleit, akkor amikor figyelmen kívül hagyta Rosberget és Petrovot. Emellett hibáztak amikor nem várták meg hogy mi történik Massával a kerékcserék után.

Rob Smedley (Ferrari)
Nagyon csalódottak vagyunk, mert úgy gondoltuk, hogy nyerhetünk ma Fernandoval. Nem nyújtottuk a maximumot ma, de büszkék vagyunk rá hogy az utolsó versenyig harcban voltunk. Petrov egyszerűen túl gyors volt az egyenesben, lehetetlen volt megelőzni. Webber ellen védekeztünk, de emellett úgy gondoltuk, hogy sokkal erősebb lesz a gumikopás is. Visszatekintve könnyű kritizálni, vagy azt mondani, hogy a lágy gumik tovább bírták volna de mi egész hétvégén a hátsó gumikkal küzdöttünk. Kockázatot vállaltunk, és nem jött be. Ilyen a versenyzés.

Christian Horner
Hogyan lehet fokozni ezt az eredményt amit idén elértetek?:
Jövőre kevesebbet fogunk hibázni, és nem az utolsó versenyeken szeretnénk megnyerni a VB címet.
119nap és kezdődik a következő szezon....
Csak 119? pffff

(#21971) McCartman válasza zolynet (#21967) üzenetére


McCartman
senior tag

azért Alguersuari is szépen beintett a nagytestvér pilótájának. Szép lett volna ha ezen múlik.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#21972) shteer válasza Flashcash (#21970) üzenetére


shteer
titán

akkor kb 100 nap múlva ugyanitt, jövőre legalább ilyen jó évadot, jobb befejezéssel :)

..szerintem jónak tűnik

(#21973) DeckardCain válasza shteer (#21972) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Yes. Yes. ;]

Most kell vigyorogni :DDD
Kukk az 1:10-hez :P

shteer : Bocs ez nem neked akart menni.

[ Szerkesztve ]

(#21974) Iron Funeral válasza zolynet (#21964) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Alábecsüljük, alábecsüljük. Öreg hiba :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21975) MPowerPH válasza DeckardCain (#21973) üzenetére


MPowerPH
félisten

És akkor mi van? :)
Jövőre csak kicsit lesz a Ferrari vagy a McLaren közelebb az RBR-hez, akkor ez egy újabb Button féle pünkösdi királyság volt. ;)

Don't Tread On Me

(#21976) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21977) cyberkind válasza DeckardCain (#21973) üzenetére


cyberkind
félisten

De jó is vot ! :K

Paranormal Cocktivity

(#21978) DeckardCain válasza MPowerPH (#21975) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Semmi... A Mercedes-t ne hagyd ki ;]
A jövő év az érdekes lesz. A kers is megkeverheti a dolgokat. A Ferrari, ha pedig VB szeretne lenni akkor a Dominicalli-t küldje el jó messzire. Az elmúlt 1-2 év jó ok volt erre.

[ Szerkesztve ]

(#21979) Sandormaster válasza Motion_Blur (#21976) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Ez nagyon komoly kép!
Az élő legenda és a tanítvány :))

(#21980) csucsbicep válasza Sandormaster (#21979) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

A felső képen igen, de az alsón már szerepcsere van.... :)

(#21981) MPowerPH válasza DeckardCain (#21978) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igaz, a Mercedes. :)

Igen, én is azon a véleményen vagyok, hogy neki is menni kellene. De ezt már a Raikkoneni időkben is mondtam...

Don't Tread On Me

(#21982) venember83 válasza DeckardCain (#21978) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak kérdés, ki lesz helyette. Már jó ideje csak ez a kérdés, szerintem.

(#21983) prmcsk válasza Sandormaster (#21979) üzenetére


prmcsk
addikt

Milyen tanítvány ?

Ha jól tévedek ebben a korban szvetter még csak gokartozott, amiről itt már páran elmondták, hogy az F1-ben nem jó semmire, a gyakorlati haszna nulla... :D :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#21984) venember83 válasza prmcsk (#21983) üzenetére


venember83
nagyúr

Kivéve a Tilke-féle gokartpályákon. :U

(#21985) McCartman válasza csucsbicep (#21980) üzenetére


McCartman
senior tag

hogyne. :DDD

@Motion_Blur: Webberes pólók mennek a kukába? :U

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#21986) AMD Power válasza Motion_Blur (#21976) üzenetére


AMD Power
titán

Mekkora kép!! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21987) -Mike- válasza AMD Power (#21986) üzenetére


-Mike-
addikt

Nincs még 800*600-as sem.

(#21988) laci666 válasza venember83 (#21982) üzenetére


laci666
senior tag

Hát ki más mint Flavio Briatore a legalkalmasabb szerintem.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#21989) Motion_Blur válasza McCartman (#21985) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Olyan pólók nem is voltak. Dávid Sándor bátyánk régen megmondta, hogy le van zsírozva Vettelnek a cím :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21990) #16741888


#16741888
törölt tag

Amúgy senkinek nem tűnt fel a Vettel Anakin párhuzam? :D Ahogy mutogat meg ahogy villog a szeme egy az egyben a kis Ani... :D Marko meg Palpatine :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21991) MPowerPH


MPowerPH
félisten

(#21992) Motion_Blur válasza MPowerPH (#21991) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem tudom, hogy érdemes lenne-e Montezemolo-t leváltani. Inkább Domenicali-t kéne eltüntetni. Olyan szépen elmesélni, hogy milyen taktikai hibákat vétettek, hát akkor feleljen is érte. Már 2007/2008-ban is kurva sok pontot dobtak el azért, mert olyan emberek voltak a pitwall-on akik teljesen logikátlan döntéseket hoztak, vagy nem hoztak és várták hogy a körülmények majd a kezükre játszanak.

csak erős idegzetűeknek

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21993) cyberkind válasza Motion_Blur (#21992) üzenetére


cyberkind
félisten

Amit linkeltél, a mai napon történt ! :K

Paranormal Cocktivity

(#21994) #56474624


#56474624
törölt tag

(#21995) MPowerPH válasza Motion_Blur (#21992) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, Montezemolot butaság lenne felelősnek kikiáltani. Vagy talán mégsem?! Ő már régen megtehette volna, hogy Domenicali helyett valami normál embert ültet oda a csapatvezetői székbe. És igen, mióta ő a csapatvezető, azóta óriási taktikai baklövéseket követett el a csapat, amit már sokan észrevettek. :( Ez a mai volt mind közül a legnagyobb, és ez járt a legsúlyosabb következményekkel. Mint mondtam, amatőrök... Horner -nek a Ferrarihoz is kellene pezsgőt küldenie, azon belül is annak, aki ezt a taktikát kitalálta és leokézta.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21996) SzalaiG válasza Motion_Blur (#21992) üzenetére


SzalaiG
addikt

:W :((( :P

(#21997) Lauda válasza Motion_Blur (#21992) üzenetére


Lauda
félisten

csak erős idegzetűeknek

:C :DDD

(#21998) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vettel Räikkönenre gondolva szállt harcba a vb-ért

"...aki ismeri Kimit, tudja róla, hogy van egy nagyon előnyös tulajdonsága. Nem mindig jellemző rá, de akkor éppen az volt, hogy néha - elnézést a kifejezésért - magasról lesz*rja az egészet, és csak a saját dolgára koncentrál. Nekem is ez volt a célom egész hétvégén."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21999) kpal


kpal
veterán

Délután sajna a futam felénél elkeltett mennem :O :W de most bepótoltam és a sajtettem hogy a kedvencem nyeri és be jött és az egész mezőnyt keresztbe lenyelte :) . Grat Vettel :R :R .
Remélem jövőre is ilyen színvonalas verseny lesz és továbbra is bizok Vettel-ben ;) .

(#22000) kpal válasza Motion_Blur (#21976) üzenetére


kpal
veterán

A legjobbak :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.