Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6151) Atlantis válasza kerjani (#6149) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt nem is tudtam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6152) misanthropy


misanthropy
csendes tag

Érzésem szerint most már láthatjuk mi volt a korábbi megegyezés kémbotrány-ügyben.
A McLaren pilóták helyezési/pontjai maradhatnak, de VB nem lehet egyik sem. Hamilton annyira szinészkedve bénázott az elmúlt két versenyen, hogy már fájt nézni. Ki hiszi azt, hogy az azt megelőző 15 versenyes periódus után lehet ilyet mélyrepülni? :) Alonso pedig semmit nem tett azért, hogy VB legyen, szintén látszott, nem is kicsit.

Ezentúl 1 perc lemaradás, pont mikor a legkiélezettebb versenyre kerül sor,jó hogy nem már körhátrány. Tele van a sztori gyanús dolgokkal, csak észre kell venni.

[ Szerkesztve ]

(#6153) Vigneau válasza Atlantis (#6151) üzenetére


Vigneau
félisten

Pedig jó ideje így van. Pár évig használták összvissz. Legelőször egy brit kapta a 13-as rajtszámot, ekkor festették be zöldre - a reménység és jószerencse színére. Azóta az a szín a briteké.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#6154) Vigneau válasza Wolverine (#5931) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem inkább a Lausitzringen történ lábelvesztéses balesetére gondolsz?

AMD_ok: Szerintem itt nem vették figyelembe, hogy Magyarországon 15 pontot nem adtak meg a McLarennek. Ebben az esetben a Ferrari a bajnok szintén.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#6155) Markgx10


Markgx10
őstag

Most olvasom, hogy fellebbez a Mclaren. Komolyan mondom, ha így megnyerik a vb-t, akkor haljon meg Ron Dennis. Persze Hamiltont semmiért nem büntetik meg és világbajnok is csak úgy lehet, hogy a többi versenyzőt megbüntetik. Gratulálok, ennél undorítóbb brigádot még nem láttam.

(#6156) Motion_Blur válasza misanthropy (#6152) üzenetére


Motion_Blur
félisten

LOL, de nagyon nagy LOL :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6157) manutdzoli válasza gV (#6114) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Nagyon fasza.Ezt vártam a bíráktól.Éljen kimi! :C

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#6158) gV válasza manutdzoli (#6157) üzenetére


gV
őstag

azota ron fellebezet :((( [link]

[ Szerkesztve ]

(#6159) Oliverda válasza misanthropy (#6152) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez nekem is eszembe jutott. Az a váltó meghibásodás elég érdekes volt, illetve a boxtaktikát és rendesen elb@szták ezután. Könnyen lehet hogy ez volt az ára annak hogy nem zárták ki őket az év hátralevő részéről. Végülis még mindig jobban jártak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6160) Motion_Blur válasza Oliverda (#6159) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon meg lehettek borulva, ha tényleg ezt gondoljátok, még nem tudjátok elfogadni :)

De leszarom, ma nagyon nagy ünneplés lesz :C

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6161) manutdzoli válasza gV (#6158) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Ki gondolta volna?Nem akarják elfogadni hogy végig vezették a bajokságot,és a leges legvégen elbukták.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#6162) prmcsk


prmcsk
addikt

Miért ne fellebbezne, annak ellenére, hogy én sem értek vele egyet ? Ahol
szponzori pénzek, súlyos százmillió dollárok vannak jelen, ez a minimum......

Ha valaki nem tartja be az F1 szabályokat és ez által jogosulatlan előnyre tehet
szert, azt szankcionálni kell. Vagy ez is már attól függ, hogy melyik csapat követi
el és ez esetleg kinek hozott előnyt ? :F
Inkább azt írjátok meg, hogy szabálytalan üa. miatt büntettek e már, kit és mire ?
A példákból lehet "igazságot meríteni"

A meki megérdemelte, hogy elvesztette a VB.-t, két okból is.
1.) Egy lelkes és nagyon jó vezetői (és csak vezetői) képességekkel megáldott
pancserra bízta a VB. sorsát, rutin és tapasztalat nélkül. Erre az utóbbi két verseny
abszolúte példa.....A fagyi visszanyalt...
2.) Nem volt egyértelmű első számú versenyzője.. De ez már óvodás szint tőlük....
Hány VB.-t veszthettek már emiatt ?

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6163) Markgx10 válasza Oliverda (#6159) üzenetére


Markgx10
őstag

Könnyen lehet??? :Y Teljesen idióta vagy. :D A fellebbezés is csak a színjáték része vagy már megbánták, hogy hagyták a Ferrarit győzni?

(#6164) Anthony28 válasza hossszú (#6135) üzenetére


Anthony28
őstag

Vazze! Ez gyönyörű!Grat! :C :C :R A belső sárga ötletes, jól szimbolizálja a "blokk feelinget". :K

Na és persze hogy én is Ferrari-s vagyok!Meg Kimi-s is még pluszban! :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#6165) Oliverda válasza Markgx10 (#6163) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

"Az FIA Nemzetközi Fellebbviteli Bíróságának azonban még el kell fogadnia Ron Dennis csapatának beadványát, és ha ez megtörténik, akkor ki kell jelölni az időpontot a meghallgatásra."

Lehet hogy kapásból visszadobják... gondolom ezzel ők is tisztában vannak. ;)

Nem sokkal jobban mint te. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6166) Andrew_31 válasza Vistaboy (#6108) üzenetére


Andrew_31
Modder

Nem én irtam ,hogy kutyaszaros, azt piszkáld aki ilyeneket ír.

(#6167) Motion_Blur válasza prmcsk (#6162) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Aláírásoddal mi a helyzet? :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6168) prmcsk válasza Motion_Blur (#6167) üzenetére


prmcsk
addikt

Semmi, megtették...... :D De mivel az idei idényre már nem aktuális, költök egy
másikat.

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6169) kerjani


kerjani
aktív tag

ez a Mercis rekám tényleg jól összefoglalja a 2007-es évet :DDD ;]
Míg a 2 óvodás veszekedett, Kimi megnyerte a VB-t

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#6170) gV válasza prmcsk (#6162) üzenetére


gV
őstag

tessék [link] itt a példa

(#6171) Andrew_31 válasza hossszú (#6135) üzenetére


Andrew_31
Modder

Kicsit én is Ferraris vagyok.
[link]

(#6172) venember83 válasza Oliverda (#6159) üzenetére


venember83
nagyúr

Szepjonapot!

Nagyon valoszinutlennek tartom ezt a teoriat, de ha igy is tortent, legyen, szep evunk volt s Kimi megerdemelten lett vilagbajnok, a Ferrarival egyutt. Akinek ez nem tetszik az csamcsoghat s ragodhat a tortenteken, de megvaltoztatni ugyse fogja! :P

Hu bakker, de utalom a masnapot s a fejfajast... :W

mod: Mekkora elmeny lehet ilyenkor Maranelloban lenni :Y

[ Szerkesztve ]

(#6173) prmcsk válasza gV (#6170) üzenetére


prmcsk
addikt

Hát akkor így kell tenni ! Ez lenne a következetesség...

A védső eredményt nem befolyásolja, de büntessék meg őket.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6174) Oliverda válasza venember83 (#6172) üzenetére


Oliverda
félisten

Mér' nem mentél? :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6175) gV válasza venember83 (#6172) üzenetére


gV
őstag

remélem Kimi a meki sz@rakodásaból semmit sem tud, őt is most gyötörje csak a fejfájás :D

(#6176) Anthony28 válasza Oliverda (#6159) üzenetére


Anthony28
őstag

Váltó meghibásodás?? :Y Láttál már olyan váltót amelyik meghibásodik majd Hamilton megnyomja az "öngyógyító gombot" és utána még kibír 50 kört? Mert én ilyenről nem tudok. :U Amit P. Laci is mondott hogy lehet hidraulika is...ebből adódóan az is kizárt.Ahogy Mansell-nél is(nekem a best of! :K ) volt hogy megnyomott valami gombot véletlenül és leállt az autó verseny közben.Itt is valami ilyesmi történhetett, én arra gondolok hogy csúnyán elváltotta magát.Vezetéstechnikai probléma volt.Egyértelmű.Hamilton-t sokkolta a szitu.Fiatal, nem volt még hasonló helyzetben.Az átlagnál tehetségesebb is, bár ne felejtsük el hogy mindenki végigjárta a szamárlétrát (Schumi Benetton) kevesen kezdték Ferrari-ban és Mercedes-ben az első idényt.Tehát az hogy ilyen jól szerepelt nagyban hozzájárult az autó is.Ezt is meg kell szokni hogy elviselje és úgy kezelje ahogy kell.Lásd az első kakaskodását Alonso-val.Ez a verseny tükrözte a rutinját amiből látszik hogy első idényes. :U
Massa sztem a Ferraritól fog nyugdíjba menni mert tuti nem fognak tőle semmi pénzért megvállni.Jól is teszik mert nagyon egyenletes teljesítményt nyújt,amikor az autó is jó,Ő is jó, igazi profinak tartom.
Alonso attól függetlenül hogy nem tartozik a kedvenceim közé, roppant korrektül viselkedett, kellemesen csalódtam benne.Az Ő viselkedés RD-n múlott.RD nem tudta kezelni a szitut, ezért is esett egymásnak a 2 versenyzője.Az pedig hogy ilyen lett a hangulat az évad közepétől, és hogy ennyit romlott a McLaren megitélése szintén neki köszönhető. :U
Kimi pedig roppant szimpatikus ezzel az egyéniségével ha Ő bulizni akar, és vedelni akkor bulizik,és vedel. :DDD Nem egy "robot" mint sokan az F1 versenyzők közül, éli az életét és nem hagyja magát irányítani,befolyásolni ilyen szinten. :K

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#6177) gV válasza prmcsk (#6173) üzenetére


gV
őstag

eszerint még a csapatokat sem lehet megbüntetni [link]

[ Szerkesztve ]

(#6178) Anthony28 válasza kerjani (#6169) üzenetére


Anthony28
őstag

Ez a reklám qurva jó! :DDD

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#6179) Andrew_31 válasza Anthony28 (#6176) üzenetére


Andrew_31
Modder

Váltót még nem láttam, de elektronikát ami roszalkodik azt már igen.
Bíztos Windows oprendszer van az autóban és kékhalálozott. :DDD

(#6180) misanthropy válasza Motion_Blur (#6160) üzenetére


misanthropy
csendes tag

Ha az ember ekkora színjátéko lát a fináléban, még jó ha meg van borulva. :))

(#6181) hunnylander válasza venember83 (#6172) üzenetére


hunnylander
őstag

Akarod még tűzzel-vassal büntetni a szabálysértéseket? :DDD Vagy rugalmasan és ésszerűen? :K

Mondanom sem kell, hogy Hami köszöni szépen, de nem kér egy asztalnál szerzett címből. És én sem.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#6182) -Mike- válasza Anthony28 (#6176) üzenetére


-Mike-
addikt

Anthony fiad hogy van?

(#6183) prmcsk válasza gV (#6177) üzenetére


prmcsk
addikt

Na azért már láttunk az évek folyamán ennél sokkal "egyértelműtlenebb"
(milyen szép magyar szófüzér) :F helyzeteket is kőkeményen büntetni...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6184) Anthony28 válasza -Mike- (#6182) üzenetére


Anthony28
őstag

Kifejtenéd bővebben? :B

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#6185) venember83 válasza hunnylander (#6181) üzenetére


venember83
nagyúr

A csapat hibazott, nem a pilotak, penzbunti BMW-nek es Williamsnek + csapatpontok levonasa, lattunk mar ilyet ;) Vagy szerinted a pilotak kertek extra huvosen az uzemanyagot?

prmcsk: mit szolsz a kevesbe egyertelmu szokapcsolathoz?

[ Szerkesztve ]

(#6186) -Mike- válasza Anthony28 (#6184) üzenetére


-Mike-
addikt

hát lewis?

(#6187) Oliverda válasza Anthony28 (#6176) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem láttam, pont ezért furcsa, de lehetett akár elektronika is.

"Láttál már olyan váltót amelyik meghibásodik majd Hamilton megnyomja az "öngyógyító gombot" és utána még kibír 50 kört?"

Láttam, Luca Di Grassi a monzai GP2 versenyen pont így járt.

"én arra gondolok hogy csúnyán elváltotta magát.Vezetéstechnikai probléma volt.Egyértelmű."

Szerintem ez egy egyértelmű hülyeség. Lehetett hallani hogy nem akarja bevenni az egyes fokozatot amikor próbált újból elindulni.

"Massa sztem a Ferraritól fog nyugdíjba menni mert tuti nem fognak tőle semmi pénzért megvállni.Jól is teszik mert nagyon egyenletes teljesítményt nyújt,amikor az autó is jó,Ő is jó, igazi profinak tartom."

Ha Todt lelép akkor a jövő év végén repül Massa is. Profi...háát...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6188) Anthony28 válasza Andrew_31 (#6179) üzenetére


Anthony28
őstag

Ennél az igénybevételnél előjött volna többször...szted milyen állapotban volt az az autó hogy kibírt egy olyan versenyt ahol minden rá volt tekerve hogy 120%-ot teljesítsen? Ez is tükrözi a McLaren megbízhatóságát. ;) Nem volt ott műszaki hiba. ;)

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#6189) enterlaci


enterlaci
senior tag

Jó reggelt mindenkinek!

Ma reggelre még mindíg nem múlt az öröm, már reggel az olasz himnusszal indítottam - 15 perce megy :)) :C :C :C

A Hamiltonnak szerintem sem lehetett műszaki baja, nehezen tudom elképzelni, hogy az autó helyre állt és lenyomott vele több mint 50 kört! Na neee!

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#6190) gV válasza prmcsk (#6183) üzenetére


gV
őstag

ez spec igaz: schumi monacoi büntije el is ment miatta a vb cím

(#6191) hunnylander válasza Anthony28 (#6176) üzenetére


hunnylander
őstag

Egyértelmű egy fenét. Elváltotta magát? Ez nem botváltó.

Q: What went through your mind when the car was stuck in neutral?


Hamilton: "To be honest I didn't have a great start to the race. I locked up to avoid hitting Fernando [Alonso] and ran a bit wide.


"I was quite relaxed when I came back on because I knew I had the pace to get back my position, but I was downshifting into Turn 4 and the car just selected neutral. I coasted for some time.

"Eventually it clicked back in and I was able to get it going - I don't know how. From then on I had to manage the engine, so I was running quite low rpm."

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#6192) Anthony28 válasza -Mike- (#6186) üzenetére


Anthony28
őstag

Megköszönném ha érthetően fogalmaznál, mert lehet hogy te érted...de én nagyon nem. :F

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#6193) prmcsk válasza Oliverda (#6187) üzenetére


prmcsk
addikt

Ugyanezt gondolom massáról. Kiváló "slave-man", de VB. szerintem soha nem
tudna lenni, mert ahhoz túl forró az agya.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6194) enterlaci válasza hossszú (#6135) üzenetére


enterlaci
senior tag

hosszú: nagyon kúúl a géped! Garat és kösz hogy megosztottad! :C :C :R

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#6195) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Igen Massa profi, ha Monzában nem megy tönkre az autója akkor most ö ünepelne nem Kimi. És ha Todt megy az nem jelenti Massa távozását 2010-ig aláírt.
Nem Todt a menedzsere ,hanem a fia.
Remélem jövöre megkapja amit megérdemel és VB. első lesz.
Én neki drukoltam ,de örülök Kimi gyözelmének is ,mert én elsősorban Ferrari druker vagyok.

(#6196) Andrew_31 válasza Anthony28 (#6188) üzenetére


Andrew_31
Modder

Hát ha ez volt a 120% az ciki.
Tavaj Sumi ,na az 120%-on használta a Ferrarit.
Fel is jött majdnem körhátrányból a 4. helyre. :DD

(#6197) Jadro válasza Oliverda (#6187) üzenetére


Jadro
veterán

Massa nem világbajnok típus, de másodhegedűsnek profi. :)

Vénember: Ha ez megnyugtat egy kicsit, biztos vagyok benne, hogy Kiminek is fáj a feje és másnapos. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6198) enterlaci válasza hunnylander (#6191) üzenetére


enterlaci
senior tag

Igen ezt valahol olvastam magyarul is, de én nem hiszem hogy alacsony fordulaton kellett volna haminak autóznia! Valahogy megfutotta egyszer a leggyorsabb kört is!

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#6199) hunnylander válasza venember83 (#6185) üzenetére


hunnylander
őstag

De te most elmondtad a rugalmas és ésszerű megoldást, de nem a vaskalaposat, amiért nemrég még sírtál. ;)

www.HunnyF1.com

(#6200) Anthony28 válasza hunnylander (#6191) üzenetére


Anthony28
őstag

És? :Y
Ez pont azt bizonyítja hogy üresbe váltott.Miért is? :F Erről beszéltem. Akkor ez nem elváltás mi? ;)
Gondolod azt fogja nyilatkozni hogy kislányos zavaromban beváltottam az üreset fax voltam ez van... :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.