Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6751) -Mike- válasza gV (#6750) üzenetére


-Mike-
addikt

értsd úgy, ahogy akarod, az viszont biztos h ennél meggyőzőbb teljesítményre lesz szüksége, mert amit idén mutatott az nem vb szintű volt.

(#6752) Oliverda válasza -Mike- (#6751) üzenetére


Oliverda
félisten

Amit a Francia GP-ig mutatott az tényleg smafu volt, pontosabban nem túl meggyőző inkább így fogalmaznék. Kivéve az Ausztrál GP, de ugye ott még javában hajlott a padlólemez. Viszont ennek ellenére megérdemelte, de az én szemeben főleg csak azért mert már rajta kívülálló okok miatt elbukott kettőt 2003ban és 2005ben...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6753) Jarod1


Jarod1
addikt

Hami nem fogja, elfogadni hogy ha az idióta mekisek megtámadják a Brazil végeredményt.
Így nem akar nyerni csak a pályán. Korrekt fickó. xerintem :C

(#6754) manutdzoli válasza gV (#6750) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Kimi hozzáfog szokni a téli tesztek alatt,hogy nincs kipörgésgátló a kocsiban.Nem kell annyi km,mint amennyit ment lewis vagy kova a gp2-ben.Elég tapasztalt már úgy érzem.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#6755) hunnylander válasza eXodus (#6748) üzenetére


hunnylander
őstag

Látom, nem vagy egészen képben.

Mielőtt szólnál, nyálazd át az üggyel kapcsolatos meghallgatások és a büntetés és indoklásának teljes szövegét (minden letölthető az FIA website-jától, a sajtóközleményeknél), és aztán esetleg tök feleslegesen tudnál mondani róla valami érdemlegeset. Ha már ismernéd, nem írnál pontatlan közhelyeket az ügyről, sőt fel sem hoznád az ügyet.

Azokat a személyeket akik tudtak bizalmas Ferraritól származó információkról, egy kézen meg lehet számolni, és sem Ron Dennis, sem Lewis Hamilton nincs közöttük még sok-sok száz alkalmazottal egyetemben.

Szóval, hogy szummázzam, hülyeségeket írtál és tök feleslegesen.

Elmondtam már jónéhányszor, hogy aki erről az ügyről szeretne még mindig beszélgetni itt, az a minimum, hogy a hivatalos dokumentumokat és a napvilágra került tényeket ismerje. (Ha valaki nem tudna angolul, a jobb hírportálok lefordították magyarra.)

Ha soha többé nem hozod fel a témát, sejteni fogom, hogy elolvastad, vagy megjött az eszed.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#6756) eXodus válasza hunnylander (#6755) üzenetére


eXodus
őstag

Mind a kettő tény amit leírtam. Ezeket még a kém ügy előtt nyiltakozták.
Aztán birtokukba került (Mert ugye hogyan tudott róla pedróbácsi). De senki nem tudott róla. Még Alonsó sem, aki azért letesztelte amit NEM tudott. (Aki senki ezek szerint.)

Az meg h a csapatfőnök nem tudja h mit csinálnak egy vicc. Ezt aki elhiszi.....
Szánalmas.

(#6757) EQMontoya válasza hunnylander (#6755) üzenetére


EQMontoya
veterán

aha, biztos nem tudtak róla a szimulátorban dolgozók sem, azt hitték, De La Rosa megálmodta a beállitásokat, amiket tesztelni akar, ugye? hogyne... ne legyünk mrá ennyire hülyék pls.

Same rules apply!

(#6758) AMD Power


AMD Power
titán

Dennis szerint nem Hamilton hibázott

Mondhatnánk, miért ne, tipikus újonc baklövésről van szó, csakhogy Lewis Hamilton esetében ezt nem lehet ilyen egyértelműen kijelenteni, mert zöldfülűség ide vagy oda, ha a pontversenyben nem is, a jobb helyezések számát tekintve, már első F-1-es szezonjában legyőzte kétszeres világbajnok csapattársát.

Érdekes egy mondat.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6759) lacafaca válasza -Mike- (#6751) üzenetére


lacafaca
őstag

valahogy mégis ő lett a bajnok...azt az alkesz teremburáját... :o

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#6760) lacafaca válasza AMD Power (#6758) üzenetére


lacafaca
őstag

a meki lassan kezd a magyar politikai elitre hasonlítani...folyamatos ellentmondásokba keverednek :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#6761) AMD Power


AMD Power
titán

Hamilton nem akar óvással bajnok lenni

idézi az autosport.com az enyhe másnaposság következményeivel küszködő Hamiltont.

Szerintem én is másnapos lettem volna. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6762) manutdzoli válasza AMD Power (#6758) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Dennis ki akarja magyazárni a lehetetlent.Ő ült a McLarenben vagy Lewis?Egyértelmű innen a dolog.
"Az egyetlen ok, amiért elveszettük a világbajnokságot, az a váltó átmeneti meghibásodása volt."
Átmeneti meghibásodás? :U Mik vannak..

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#6763) AMD Power válasza manutdzoli (#6762) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy hülye duma. Főleg azután ,hogy LH elismerte a hibát. Nem értem ezt a hülye csapatot. :U :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6764) AMD Power


AMD Power
titán

Ez meg a másik fele!!

Hivatalos: a McLaren beadta a fellebbezést

Miért van erre a balhéra szükség?? :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6765) venember83 válasza AMD Power (#6764) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogy beszeljenek a Vodafone McLaren Mercedesrol. Aztan meg a sajtot hibaztatni marhasagokert...

[ Szerkesztve ]

(#6766) AMD Power válasza venember83 (#6765) üzenetére


AMD Power
titán

Ez akkor is egy baromság. Még LH-nak se tetszett.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6767) gV válasza venember83 (#6765) üzenetére


gV
őstag

inkább arrol beszéljenek h Kimi a h lett VB, 26 pontos hátrányt asszem még senki nem dolgozott le :R

ha tévedek bocs

[ Szerkesztve ]

(#6768) Motion_Blur válasza gV (#6767) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Inkább az a durva, hogy 2 futammal a vége előtt még 17 pont a hátránya ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6769) AMD Power válasza Motion_Blur (#6768) üzenetére


AMD Power
titán

Jó volt Kimi! Megérdemelte a győzelmet!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6770) válasza gV (#6767) üzenetére



addikt

Ha tényleg 26 pont volt a legnagyobb hátrány akkor az új rekord.

Eddig Schumi tartotta, éppen Kimi ellen 2003-ban. Nem emlékszem pontosan, de azt hiszem 23 pontos hátrányt dolgozott le. (de 26-nál biztos kevesebb volt)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6771) george11 válasza AMD Power (#6764) üzenetére


george11
senior tag

"A Mercedes sportigazgatója, Norbert Haug elmondta, hogy nem a bajnoki cím megszerzése a cél, hanem az üzemanyag hőfokára vonatkozó szabály tisztázása. A csapat közölte, hogy nem feltételez szándékosságot sem a BMW, sem a Williams esetében."

Hát hogyne ... teljesen hihető :R Szegény Haug/Ron egész éjszakákat forglódott verejtékben fürödve, mert nem volt tisztázva ez a szabály :O :DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6772) hunnylander válasza EQMontoya (#6757) üzenetére


hunnylander
őstag

Látom te sem olvastad a jegyzőkönyveket. De la Rosa nem tesztelt Ferrari beállításokat a szimulátorban. Plusz a két autó beállítási adatai egymás számára meglehetősen haszontalanok is lettek volna, mert két teljesen különböző konstrukció.

Javaslom, hogy ne a saját agyszüleményeiddel hozakodj elő, hanem először ismerd meg a tényeket az ügyben.

Ja és azokat ne a Blikk és társaiban keresd. :DDD

www.HunnyF1.com

(#6773) EQMontoya válasza hunnylander (#6772) üzenetére


EQMontoya
veterán

De La Rosa akarta őket tesztelni, és fel is hozta. végülis nem tesztelték, az tény, de hogy beszélt róla másoknak, az halál biztos.

jah, és anyádnak gyere a blikkel. ;)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#6774) hunnylander válasza AMD Power (#6763) üzenetére


hunnylander
őstag

Egy nemlétező francia újság hírei szerint.

Hamilton nem nyilatkozott még a valós kanadai La Presse-nek sem. Ez rosszindulató álhír kreálmány ami a bulvármédiában terjeng.

LH közvetlenül a verseny után, és a McLaren ma is műszaki problémát közölt, és cáfolta a Hamiltont lejáratni akaró 'médiaszemetet'.

www.HunnyF1.com

(#6775) EQMontoya válasza hunnylander (#6774) üzenetére


EQMontoya
veterán

az a baj, hogy annyira elvakultan vagy Hamilton párti, hogy azt sem veszed észre, ami a szemed kiszúrja. el tudod képzelni, hogy egy ekkora csapatnál pont 3, magas beosztásban lévő emberke tudjon egy dokumentumról, és rajtuk kivül senki más? nonszensz, elképzelhetetlen, fatális marhaság. keressek még jelzőket rá?

Same rules apply!

(#6776) hunnylander válasza EQMontoya (#6773) üzenetére


hunnylander
őstag

Nézd, egy dolog amit a vizsgálat napvilágra hozott és ténnyé tett, és egy dolog, hogy mi milyen további dolgokat szövögetünk bele a történtekbe.

Megbüntették őket. De annak örülhetünk hogy a két pilótájuk tovább versenyezhetett. Baromira unalmassá vált volna a szezon nélkülük. És végül Kimi nyert, úgyhogy mindenki happy lehet aki utálta a Mekit emiatt.

Ejtsük a témát. ;)

www.HunnyF1.com

(#6777) hunnylander válasza EQMontoya (#6775) üzenetére


hunnylander
őstag

De te most a váltóproblémás hsz-emre válaszolsz egy kémügyes felvetéssel. :F

www.HunnyF1.com

(#6778) EQMontoya válasza hunnylander (#6777) üzenetére


EQMontoya
veterán

az még az előző hsz-edre akart menni.

Same rules apply!

(#6779) hunnylander válasza EQMontoya (#6778) üzenetére


hunnylander
őstag

De szerintem a #6776-os hsz-em lefedi valamelyest a kérdésedet.

Én sem csak annyit gondolok bele az ügybe amennyi ténnyé vált belőle, de viszont a vétkeseknek joguk van csak annyit elismerni, amennyi rájuk bizonyítható.

www.HunnyF1.com

(#6780) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez biztos valamilyen fogyatékkal élő műve: [link] :DDD

Don't Tread On Me

(#6781) -Mike- válasza MPowerPH (#6780) üzenetére


-Mike-
addikt

;))) az biztos mivel billentyűzettel játszik;)

(#6782) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Á VÉ Ó :D

90 87.5 87.8 87.5

(#6783) george11 válasza kicsitomi88 (#6782) üzenetére


george11
senior tag

Jól belevittél a málnásba :DDD oda írtam kommentet :W

Szóval, lehet, hogy spanok, és így más a leányzó fekvése ;)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6784) venember83 válasza george11 (#6783) üzenetére


venember83
nagyúr

szep hiba :)) Egy klasszikus.

(#6785) -Mike- válasza kicsitomi88 (#6782) üzenetére


-Mike-
addikt

érzékenyebb lettem. ha visszalehetne csinálni visszacsinálnám.
okádok magamtól.

[ Szerkesztve ]

(#6786) kicsitomi88 válasza -Mike- (#6785) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Tudom Mike, mondták, sajnálom, csak letelt az 5 perc. Sajnálom, tényleg. ;]

90 87.5 87.8 87.5

(#6787) manutdzoli válasza MPowerPH (#6780) üzenetére


manutdzoli
senior tag

:DDD Nem százas az biztos.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#6788) george11 válasza venember83 (#6784) üzenetére


george11
senior tag

Még nem jártam így :B Majd ezentúl jobban figyelek ki az arcomból :K

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6789) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

DJ Hamilton

[ Szerkesztve ]

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#6790) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Állítólagos Hamkó nyilatkozat:

"Az ujjam megcsúszott a kormánykeréken, és véletlenül megnyomtam a rajtszekvencia indítógombját" ... "Az autó üresbe ugrott, és újra kellett indítanom a rendszert, vagyis újra betölteni a sebességváltó kezelőprogramját."

forrás

Ha volt már, akkor sry, de nem értem az egészet...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6791) venember83 válasza Motion_Blur (#6790) üzenetére


venember83
nagyúr

Volt, termeszetesen, hunnylander mar meg is cafolta egy masik nyilatkozattal... Ugyhogy minden vilagos mint a vakablak, kb Hamiltonon es a Mekis gardan kivul mas se erti...

[ Szerkesztve ]

(#6792) vagamo válasza manutdzoli (#6789) üzenetére


vagamo
őstag

De a zene borzasztó, na meg a mozgása HI-HI! :DDD :DDD De itt, már Ő sem volt józan!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#6793) george11 válasza manutdzoli (#6789) üzenetére


george11
senior tag

Bakker ezekszerint mégsem droid :R
Szarul nyomta, de azért jó volt :)

(Arra azért kíváncsi lennék, hogy a Raikkönnen féle bulin mi történhetett :DDD )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6794) -Mike- válasza Motion_Blur (#6790) üzenetére


-Mike-
addikt

"először azt hittem alonsonak bevan kötve hamilton pitlimitere és szopatja ;)"

"Ha igaz, akkor inkább a McLaren hibája ez. Egy volt Ferrari alkalmazott szerint, hogy az ő rendszerük csak akkor engedi a rajtprogramot aktiválni, ha üresben van az autó."

(#6795) vagamo válasza george11 (#6793) üzenetére


vagamo
őstag

Szerintem az

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#6796) tiv83us válasza EQMontoya (#6773) üzenetére


tiv83us
veterán

Kerlek csiszolj a stilusodon, eleg regota vagy itt, hogy tudd mirol szolnak az Alapelvek...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6797) EQMontoya válasza tiv83us (#6796) üzenetére


EQMontoya
veterán

roger that!

Same rules apply!

(#6798) -Mike-


-Mike-
addikt

(#6799) #51736960 válasza -Mike- (#6798) üzenetére


#51736960
törölt tag

:R :R :R

(#6800) MPowerPH válasza george11 (#6793) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én sejtem miből állt a dolog. :DDD Szerintem Kimi nem sokra emlékszik a dolgokból... :DDD

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.