Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6451) escie válasza misanthropy (#6397) üzenetére


escie
őstag

figyelj, en a McLarennek szurkolok, ezaltal a topikban mar a sarig lehordott FA-nak, es LH-nak. mindemellett be kell latni, hogy amit tegnap muvelt a csapat, es a ket pilota, verlaztioan amator, verszegeny, szanalmas produkcio volt. nagyon merges voltam rajuk, de ha valaki azt mondja, Kimi nem erdemelte a cimet, az hazudik, vagy tenyleg hulye. zsenialis, profi munkat vegzett az egesz csapat, a takaritotol kezdve a pilotakig. megerdemeltek. az nyer, aki tobb pontot szerez. ennyi.
sajnalom, hogy nem a "mieink" nyertek, de oriasi gratula a Ferrarinak, meg Kiminek, nagyot mentek. majd jovore hatha "mi" nyerunk.

amugy, ez egy ilyen topik, mindig is errol szolt, kipecezunk valakit, valakiket, aztan johet az utszeli mocskolodas. erre a kupacra sikerult meg egy-ket lapattal ratenni, meg sem latszik, ne felj. de szerintem ne minositsd oket, mindenki csak magat tudja. igy, mint te most.
ha duhit a stilus -nem csodalom-, ami itt folyik sokszor. tedd azt, amit oly sokan megtettek mar forumtarsaim, ne olvasd ezt a topikot.
en is mit keresek mar megint itt? :DDD

abban egyetertunk, hogy tenyleg rossz vicc, amit tegnap muvelt a csapat, mert az, es a negativ jelzoiddel is egyetertek. tenyleg szegyenletes, amit levagnak sokan. ez van. azt mondjak, vesziteni tudni kell. hat, nyerni is. :U
ne aggodj, ha valmelyik McLarenes nyerte volna a cimet, akkor is ez menne.

I'm back, baby!

(#6452) MPowerPH válasza hummertime (#6444) üzenetére


MPowerPH
félisten

Már elegem van az ilyenekből mint te. Az a sok bölcsesség amit írtok... Nem adta át Magny Coursban, és itt pedig csak azért adta át, hogy ne Alonso legyen a VB. Amúgy Kimi utartotta a tempót Massa -val végig.

Don't Tread On Me

(#6453) #51736960 válasza hummertime (#6450) üzenetére


#51736960
törölt tag

öregem, neked nem lehet sok barátod :( tényleg sajnállak.

(#6454) deniro2 válasza hummertime (#6431) üzenetére


deniro2
senior tag

Az utolsó nélkül is Kiminek volt a legtöbb futamgyőzelme, saját hibájából nem bukott komolyat idén, ellenben kétszer kikellett állnia a kocsi miatt... Hát ki a tököm érdemelte meg a győzelmet, ha nem ő? :F

(#6455) MPowerPH válasza deniro2 (#6454) üzenetére


MPowerPH
félisten

Így van! Kivétel Monaco, ahol ő hibázott, sajnos. :)
De hibázni emberi dolog.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6456) Carpio válasza hummertime (#6450) üzenetére


Carpio
tag

Ezzel a hsz-szel saját magadat alázod

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#6457) Calogero


Calogero
addikt

Itt nem változott semmi :(

Mindig a Világbajnokot kell szidni-szapulni

Amikor Schumi lett világbajnok akkor őt, majd következett Alonso, most meg Kimi....

(#6458) D@ni88


D@ni88
addikt

Nincs meg valakinek az a kép amin a dobogó előtt volt a 2 ferrari, és az a szürke fénylő akármik ráestek :d az rohadt szép kép volt :D valaki belinkelhetné :)

(#6459) Brent


Brent
aktív tag

Szerintem kár vitatkozni azon hogy Kimi megérdemli-e a VB címet... a futamot megnyerte .. Hamika becopta ... Alfonzo elb@szta és itt vége a 2007-es krónikának !

(#6460) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ne reagáljatok már a sok provokátorra! :)

érdekes, hogy ilyekor a modik mennyire csöndben vannak, bezzeg amikor valaki 10-et tapsolt Kimi befutója után... :U

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6461) AMD Power válasza hummertime (#6450) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt akkor most be lehet fejezni.

Jó lenne ha egy MOD picit takarítana a topicban.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#6462) AMD Power válasza Calogero (#6457) üzenetére


AMD Power
titán

Én örülök annak ,hogy VB lett. Persze nem őt szerettem volna de ez van. Így könnyebb nekem mintha Alonso lenne a VB. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#6463) escie válasza hummertime (#6428) üzenetére


escie
őstag

"A Ferrari évek óta lop, és a FIA segítségével tönkreteszi az ellenfeleket. Ld. kettősfék, berillium."

a kedvencem ebbe a temaban, meg a Mika vs. Schumi erabol szarmazik. asszem, malajziaban, kitort a botrany, valami szabalytalan Ferrari alkatresz miatt. meg is buntettek oket ahogy kell, aztan Jean Todt ment sirni, hogy inkabb kifizeti, csak ne a pilotaktol vegyek el a pontot.
mi a duhito ebben? hat kedves Jean, csalsz b+, aztan meg megveszed a pontokat, ejnye, ejnye? :DDD
annyira birom szanni a nepeket, akik fujnak Ron Dennisre, hogy mekkora hiena. kicsit kene csak levenni a szemellenzot, es rajonnenek, hogy mekkora utolso fereg embernek kell lenni, hogy egy ilyen f1 csapatot sikerrel menedzselj. legyen az Todt, Dennis, Briatore, Stoddart, es a tobbi...:U
--
(muhaha, mi lett volna, ha Hamilton nyer?! holnap menne a lovacskas zaszloval Motion tuntizni, az arpadsavosok koze. provokator. lol es lol es lol. :)) )

[ Szerkesztve ]

I'm back, baby!

(#6464) MPowerPH válasza Motion_Blur (#6460) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, próbálkozok! Csak nehéz elviselni a sok szemetet, amivel rotják a topicot. :(

Don't Tread On Me

(#6465) AMD Power válasza escie (#6463) üzenetére


AMD Power
titán

A Ferrarit se kell félteni ez biztos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#6466) enterlaci válasza D@ni88 (#6458) üzenetére


enterlaci
senior tag

Találsz sok érdekes képet a Formula oldalán! :)

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#6467) hunnylander válasza Calogero (#6457) üzenetére


hunnylander
őstag

Mindig a Világbajnokot kell szidni-szapulni
Amikor Schumi lett világbajnok akkor őt, majd következett Alonso, most meg Kimi....

...jövőre meg Hami. :DDD

Úgyhogy, most még ne szidjuk. :))

www.HunnyF1.com

(#6468) escie válasza AMD Power (#6465) üzenetére


escie
őstag

persze...
mindenki addig megy el, amig mer, illetve amig le nem bukik. ilyen ez a biznisz.
olyan, mint a dopping.
az doppingol, aki lebukik.
az keveredik "kemugybe", aki lebukik.
egyik keverek, masik korcs.
:)

I'm back, baby!

(#6469) Integra válasza hunnylander (#6467) üzenetére


Integra
titán

ebben van valami:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6470) Integra válasza Motion_Blur (#6460) üzenetére


Integra
titán

modok között is van pár túlbuzgó, de többségében rendben vannak:)

tényleg, brent aláírása nálad mennyire provokáció? az nem zavar?:D

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6471) hunnylander válasza escie (#6463) üzenetére


hunnylander
őstag

Wise man said. :D

www.HunnyF1.com

(#6472) eXodus


eXodus
őstag

Látom egyesekben nagy lelki törést okozott h Kimi lett a VB. :D

(#6473) Brent válasza hummertime (#6416) üzenetére


Brent
aktív tag

De hogy volt kamu Hamilton bénázásai ... nem bírta az iramot a hamika , kevés Redbullt ivott !

(#6474) bajuszati


bajuszati
tag

Ferrari megérdemelte a győzelmet......a végén is odatették magukat.....év közben is mindig jók voltak...aki meg Mclarenes az is elismerheti hogy ezt az évet elkurták...haha nem kicsit nagyon......

(#6475) Motion_Blur válasza escie (#6463) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kedves escie!

Hamilton nem nyert. Nem nyerhetett, ahogyan a McLaren sem. Hogy miért, azt kérdezd meg magadtól, hátha megtalálod a választ.

Egyébként most hűtöm a Lambrusco-t, illetve készítem a zászlókat, mert este iszonyat nagy buli lesz ;)

Egyeseknek meg marad a fintorgás, szarkeverés, provokálás.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6476) george11


george11
senior tag

kép Kiminek meg mi nőtt a kezére? :D Még nem is láttam, hogy tetoválása van.(vagy benéztem?)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6477) Brent válasza hunnylander (#6467) üzenetére


Brent
aktív tag

...jövőre meg Hami

Csak szeretnéd ... ;]

(#6478) eXodus válasza george11 (#6476) üzenetére


eXodus
őstag

Egy napocska volt régen. (fogadásból lett az)

A mostani:
2007
"Az ausztrál nagydíj évadnyitó futama utáni sepangi tesztre Kimi egy új tekóval érkezett,kriksz-krakszos mintákkal,de valószínűleg ez a tekó csak egy henna,tehát idővel eltűnik.A minta alatt látszódik még a régi,napocska alakú tetoválás.Nem tudni,miért és hol készült,de feltehetőleg a Thaiföldi nyaralás nyoma.Kimi elmondása szerint a motívum semmit nem jelent,és arra a kérdésre,h igazi-e,vagy csak ideiglenes így felelt:"Nem tudom.Majd meglátják."....
"
Nem tűnt el. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6479) Vistaboy válasza misanthropy (#6397) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem jól nézz körül még utoljára a PH!-n, mielőtt egy modi véletlenül nem olvassa ezt a hsz-t. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6480) bajuszati


bajuszati
tag

Kimi már régóta ott volt a VB cím közelében...és hálistennek most megszerezte,....és nem a F...sz..ó Mclarennel.... :C :C :R

(#6481) hunnylander válasza Brent (#6477) üzenetére


hunnylander
őstag

Jobb, ha már most megbarátkozol a gondolattal, mert lesz rá esélye...

...nem kicsit, nagyon. :D

www.HunnyF1.com

(#6482) george11 válasza eXodus (#6478) üzenetére


george11
senior tag

Hát, ha az évadnyitón is ottvolt, akkor úgynézki, hogy rendes tetoválás :DDD (vagy ritkán mos kezet :D )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6483) Vistaboy válasza hummertime (#6450) üzenetére


Vistaboy
veterán

Még egy kultúrát terjesztő egyén. Hát szerintem a Forma-1-el együtt ennek a topiknak is vége lesz hamarosan, ha ilyenek irkálnak ide... :O

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6484) Chili7 válasza Calogero (#6457) üzenetére


Chili7
őstag

Ja, a futam kezdetéig meg Hamilton volt teritéken hetek óta, pedig még meg sem nyerte. Csak hát szerintem már mindenki elkönyvelte neki a cimet.

(#6485) Oliverda válasza Motion_Blur (#6475) üzenetére


Oliverda
félisten

100as zsebkendő már elfogyott? :D

Ja, tényleg, milyen zászlókat és hol lesz a buli? A Kossuthon? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6486) Motion_Blur válasza Oliverda (#6485) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az öröm könnyeit nem szokás felszárítani ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6487) attisx válasza AMD Power (#6462) üzenetére


attisx
addikt

Erről van szó.

Kimire már nagyon ráfért ez a győzelem. Kár, hogy ehhez a Ferrarihoz kellett igazolnia. ;]

Hamilton pedig második és ez is hatalmas dolog. Jövőre viszont győzni fogunk... ;)

LEWIS, GO FOR WIN!!!

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#6488) bubuka71


bubuka71
aktív tag

komolyan van még aki elhiszi hogy az f1-ben az asztalnál döntik el a vb címet ? túl nagy pénzekről van szó .

(#6489) Diego! válasza D@ni88 (#6458) üzenetére


Diego!
senior tag

(#6490) Carpio válasza misanthropy (#6397) üzenetére


Carpio
tag

És a tegnapi hsz-mat k****g szó miatt kimoddolták.
Akkor ez miért maradhatott benn?

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#6491) escie válasza Motion_Blur (#6475) üzenetére


escie
őstag

te magadat provokalod, kedves baratom.
nem olvasod amit irok, vagy nem vagy hajlando/kepes felfogni?

de vicces vagy, orom nezni, ahogy vered a segged a foldohoz. :)

I'm back, baby!

(#6492) Brent válasza Integra (#6470) üzenetére


Brent
aktív tag

Tényleg , csodálkozok hogy még nem osztottak ki a Magyar Gárdás aláírásom miatt ! Fujj a szemét náci , nyilas mocsok ...már neten át hallom a gondolatokat :( :)) :DD

(#6493) hummertime válasza AMD Power (#6461) üzenetére


hummertime
csendes tag

Azért mert én ellent merek mondani a művilágbajnokotoknak, már ki kellene moderálni? Állítsd már le magad.

(#6494) kerjani válasza Diego! (#6489) üzenetére


kerjani
aktív tag

itt a link, ugye erre gondoltál? :DDD ;]

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#6495) hummertime válasza bubuka71 (#6488) üzenetére


hummertime
csendes tag

Önmagadnak mondtál ellent. Pont ezért kell az asztalnál eldőlnie, mert túl nagy a tét.

(#6496) Vistaboy válasza Brent (#6492) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem ha már így felhívtad rá a figyelmet, előbb-utóbb valaki biztosan gondolja. Persze le nem fogja senki írni, mert ennek semmi köze az F1-hez és persze mert senki nam akar figyelmeztetést kapni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6497) Diego! válasza kerjani (#6494) üzenetére


Diego!
senior tag

Igen, ezt hol találtad? Ugyanis onnan nem tudtam kimásolni a képet.

(#6498) MPowerPH válasza hummertime (#6495) üzenetére


MPowerPH
félisten

Légyszi tartsd már meg magadnak ezeket a bölcs hozzászólásokat. nem sokan kíváncsiak itt rád, és rontod a topic -ot.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6499) Brent válasza attisx (#6487) üzenetére


Brent
aktív tag

Hunny és teis tévedsz ....

Jövőre ÉN leszek a bajnok :DDD :DDD :DDD Kimit lefizetem egy kamionji Heineken-nel , elszürcsölgeti a finom söröcskét ... ellesz vele :D

(#6500) hummertime válasza MPowerPH (#6498) üzenetére


hummertime
csendes tag

Bocsánat, ez egy nyílt topik, és ide leírhatom a tárgyszerű véleményem, ugyanúgy, ahogy ti a személyeskedéseiteket. Az, hogy nem tetszik neked, a te bajod, de ez egy vélemény. Nem az átkosban élünk tudtommal.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.