- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bambano: Bambanő háza tája
- gerner1
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- ldave: New Game Blitz - 2026
- sziku69: Szólánc.
Aktív témák
-
hobizoli
nagyúr
A tobbi csapat a szajuk jaratasa helyett hogy majd iden igy, meg majd iden ugy, meg a jovo evi verda az olyan lesz, hogy huuu...az ilyen szelesebb_a_vallnal_az_arc pilotak is, mint JPM, DC, inkabb a kocsi fejlesztesbol vennek ki reszuket hasonloan nagy tudassal a teszteleseikkel.
A Ferrari 10 eve sehol nem volt, es lam mi lett belole koszonhetoen a mernokoknek, a csapatmunkanak, a gyozni akarasnak, es par hozzaerto ember szakmai tudasanak, es ezek olytan dolgok, amik szerencsejuke egy idoben egy helyen talalkoztak...ezeket nem lehet szajalassal meg frocsogessel heelyettesiteni, feljeszteni kell, esz kell, nem kobmeter love, lasd Toyota...mas autogyarak is elobb egy mar mukodo konstrukcioba szalltak be, nem nagykepuskodtek mint ezek
Ja, es meg annyit, hogy MS ilyen eredmenyekkel a hata mogott is a legtobbet tesztelo pilota, ezert (is) tart ott ahol a csapat meg O is.
hobizoli
[Szerkesztve]
Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

