Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) harry válasza fLeSs (#4550) üzenetére


harry
veterán

Kösz, átnézem. Folyamatosan próbálom átrágni magam tesztoszteronos cikkek között is, dehát van egy pár...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4552) harry válasza fLeSs (#4550) üzenetére


harry
veterán

Érdekes cikk. De akkor követem, és berakok hetente egy csalónapot. Valszeg duplázom ch bevitelt, de mindjárt megnézem ez mennyi kalóriával járna.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4553) fLeSs válasza harry (#4552) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ha 80 gr a ch-d, akkor a duplázással nem érsz semmit.
ennek a napnak az a célja, hogy átverje a szervezetet.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4554) harry válasza fLeSs (#4553) üzenetére


harry
veterán

Igen közben észrevettem. Napi 100g zabp + 350g rizs már 3-4* ch (eddigi 50+90 helyett), kalóriában csak dupla. Mondom én, hogy jó ez a diéta, minél többet kajálok, annál többet fogyok.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4555) ToxLee


ToxLee
őstag

Már nem voltam 2 hete edzeni teljesen elvesztettem az erőmet. :( :) Nem tudom mi lesz így a tesi érettségivel. ;] Nem tudom ,hogy ti hogy vagytok vele de engem kurvára zavar a derekamon lerakódott zsír. ;] :O Jövő héten el kéne menni minden nap csak kardiózni ,kb. 40 percet ,meg még valami ütős fogyólúra..... Fogyókúra nékül egyáltalán lehet fogyni a zsírból? Heti 1-2 kiló zsír leadás azért odab@szna. :)

(#4556) fLeSs válasza ToxLee (#4555) üzenetére


fLeSs
nagyúr

álmodik a nyomor... ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4557) L|zsidoboz válasza ToxLee (#4555) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

zsírleszívás... :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#4558) fLeSs válasza L|zsidoboz (#4557) üzenetére


fLeSs
nagyúr

vagy pörkölés... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4559) Adrián29


Adrián29
aktív tag

Szerintetek menyire hatékony ha délután 2-ig normálisan eszek,és utánna egyáltalán nem?
Érdemes lenne-e vajon kipróbálni?

Üdv:mindenkinek!

(#4560) fLeSs válasza Adrián29 (#4559) üzenetére


fLeSs
nagyúr

''és utánna egyáltalán nem?''

vagyis semmit nem eszel du. 2 után? próbáld ki, a fejleményekről számolj majd be... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4561) ToxLee válasza fLeSs (#4556) üzenetére


ToxLee
őstag

kabbe ;]
Ui: Most 71.8 Kg vagyok(pontos :) ) és 178 cm magas. Hány kg lenne az átlagos? :F

[Szerkesztve]

(#4562) ToxLee válasza fLeSs (#4560) üzenetére


ToxLee
őstag

Nem fog tudni beszámolni ,mert nem lesz annyi ereje ,hogy gépeljen ;]

(#4563) harry válasza Adrián29 (#4559) üzenetére


harry
veterán

Nem, de jó lenne, he legalább egy kicsit visszaolvasnál :U 4536

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4564) Zin


Zin
senior tag

Sziasztok!
En nem akarok vitatkozni!
De olyan, hogy fogyokura nem letezik!
Akkor nem lennenek kover emberek szerintem!eleg a mai nepre ranezni.Szemet meki,es pizzeria kajat esznek!Ugye az a szemet taplalkozas.10 eves korba mar kezdenek elzsirosodni a mai kölkök.Eleg szomoru!

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#4565) Integra válasza Zin (#4564) üzenetére


Integra
titán

és te hány éves vagy amúgy?
(csak sebtében elolvastam pár hsz-ed más topicokban is..)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4566) acehawk válasza Adrián29 (#4559) üzenetére


acehawk
tag

Először is azt tanácsolnám, hogy rágd át magad az előző pár ezer hozzászóláson. Nagyon sok jó tanács van benne.

Mit jelent, hogy normálisan? Diéta mentes étkezés mondjuk? Sportolsz valamit mellette?

Az biztos ha ezt csinálod előbb utóbb gyomorfekély + teljes kimerültség mind fizikailag mind idegileg. A végén meg visszaszedsz mindent, mert ha a fentiek nem is következnek be, előbb utóbb győzni fog az éhség.

Nekem sikerült 2-2,5 hónap alatt lemenni 100-ról 79-81 kg közé. Volt izomvesztés is, de nem jelentős, mert kondiztam mellette és nemhogy gyengébb, de erőssebb lettem. A lényeg, hogy a tükör előtt már majdnem minden tökéletes:) Egyébként 183 cm vagyok.

Arra figyelj oda, hogy lehet 1 nap alatt is 1,5-2 kg-ot fogyni, de az nem zsírból megy az tuti. Nekem volt olyan a héten, hogy reggel 80,9 voltam, aztán volt egy komolyabb fizikai meló 8-9 órában és mire hazaértem 79,4 voltam :Y Ez csak folyadék volt.

(#4567) acehawk válasza Zin (#4564) üzenetére


acehawk
tag

A mozgásszegény életmód és a helytelen táplálkozás a modern kor szülötte.

Végül is ha életmódot váltasz és helyesen táplálkozol akkor fogyni fogsz.

(#4568) harry válasza Zin (#4564) üzenetére


harry
veterán

Hát ilyen értelemben vett 'fogyókúra' valóban nincs. Itt arra gondolok, hogy ha valaki fogyókúra néven 2 hétig csinál valamit, esetleg le is ad pár kilót, de utána ugyan úgy folytatja azt az életmódot, a szemét kajálást, stb akkor nem ért semmit. Tehát a fogyás nem ilyen 'kúrákkal' jár, hanem az étrend, mozgás megváltoztatásával, tehát egy kisebb életformaváltással.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4569) Zin


Zin
senior tag

harry...pontossan!!! :R :R :C

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#4570) LOTR válasza harry (#4554) üzenetére


LOTR
addikt

hát ha érdekel még egy tapasztalat
én a diétám alatt végig úgy csináltam, hogy 4-5-6 nap fullos kajálás, a maradék 2 - nagyon max 3 nap pedig olyat ettem főleg délelőtt és délután, hogy milánói, pörkölt, túróspalacsinta, estére próbáltam azért a standard kaját követni, volt amikor nem sikerült
persze lehet variálni, hogy a tészták helyett is rizs ment, tehát pl nem milánói, hanem rizsen darálthús meg sajt, vagy rizs+pörkölt a csirke helyett, aztán ezek kombinációja, elég sokféle kaja elfér egy tányéron, így az utóbbi pár hónapban rájöttem :D

és most lehet, hogy hülyeséget mondok, vagy másoknak egész más dolog vált be, de nekem remélhetőleg ez volt az utolsó ilyen volumenű diétám, 10 kiló ment le, ami ugyan nem sok, de engem megviselt, vagy csak összejöttek a dolgok, de egyszerűen semmihez nincs kedvem, folyamtosan fáradt vagyok, nincs erőm (habár edzésen minimálisan gyengültem csak, sőt valamiben erősödtem is - de remélem értitek mire célzok), és nem tudok mire másra gondolni, csak arra, hogy eddig ilyen nem volt, és a diétámon kívül más nagy változás nem történt
úgyhogy szerintem nagyon megviselte a szervezetem ez a dolog (mondjuk hozzá tartozik, hogy miután vége lett iskolának csak pár napot pihentem csak, mert majdnem minden nap melóztam), remélem, hogy csak pszichikai eredetű, de majd pár hét múlva kiderül, mert most azt hiszem a következő héten nem sok mindent fogok csinálni, csak ha már nem bírom edzés nélkül, az meg, hogy tábla csoki/nap az alap lesz azt hiszem

örülnék ha leírnátok ezzel kapcsolatban a véleményeteket, vagy esetleg ha tudtok linkeket hasonló esetek leírásáról, mert most már nagyon érdekelne, hogy talán nem csak nálam van ilyen, aztán kitudja, genetikám sux, vagy nemtudom
kösz

jó hosszú lett, de kösz, hogy végigrágtátok

One Ring to rule them all

(#4571) harry válasza LOTR (#4570) üzenetére


harry
veterán

Akkor végeztél is diétával, vagy mit tervezel? Én amúgy jól érzem magam, tehát nem igazán van ilyen gyengeség/rossz kedv. Sőt talán fittebb is vagyok (illetve szitne biztos).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4572) LOTR válasza harry (#4571) üzenetére


LOTR
addikt

amikor kezdtem a diétát kb arra gondoltam, hogy 77kilóig lemegyek, de most látom, hogy még 2 kilót le kéne dobni (''üresen'' 74,5-75 kiló vagyok, átlag olyan 76), és akkor a hasamon meg az oldalamon talán nem is lenne zsír (a combomon, seggemen még szerintem akkor is lenne), kíváncsiságból kipróbálnám, és szerintem menne is, de most annyit nem ér nekem, úgyhogy 1 hétig feltöltés lesz (már szinte biztos), a lehető legszemetebb kajákból
az őszi ''tömegelést'' meg megpróbálom úgy csinálni, hogy a testzsírom semmiképp ne menjen plusz pár százaléknál feljebb, jelenleg 10% körül van
amúgy szerintem formára (már ha lehet ezt formának nevezni) nem voltam még jobb, dehát ez nem minden
remélem majd a köv hétvégére kiderül, hogy csak elfáradtam annyi a bajom

One Ring to rule them all

(#4573) fLeSs


fLeSs
nagyúr

előtte

[kép]

utána

[kép]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4574) LOTR válasza fLeSs (#4573) üzenetére


LOTR
addikt

gyno az vagy csak így sikerült lefogynia?

meg az alsó kép készítésének dátumára is kíváncsi lennék

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#4575) tildy válasza LOTR (#4541) üzenetére


tildy
nagyúr

Mit jelent a felgyorsult anyagcsere?
Naponta két, rendszeresen jelentkező normál széklet már az ? (rendszresen jelentkező: de. 10. este 5. )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4576) fLeSs válasza LOTR (#4574) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nemtom, nem a haverom, hogy megkérdezzem tőle. :D de sztem az zsír, vagy méginkább megnyúlt bőr, a gyno csúnyább.

szerk: még1 előtte kép

[kép]

:D

szerk2: utána 2 :DD

[kép]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4577) LOTR válasza fLeSs (#4576) üzenetére


LOTR
addikt

látom már tud élni :D

tildy
hát pontosan nem tudom megfogalmazni, hogy mit is jelent, de az azért nem elég, hogy többször jár az ember wc-re, az lehet attól is, hogy többet eszik valaki
pl ha fogysz és relatív sokat eszel, akkor már lehet, hogy gyors, vagy ha megeszel/iszol valamit és az a szokásosnál gyorsabban kijön belőled, az is jelentheti azt
szakszerű magyarázatot sajnos nem tudok adni

One Ring to rule them all

(#4578) fLeSs


fLeSs
nagyúr

érdemes elnézni a bodybuilding.com átváltozás részlegébe, vannak jó kis történetek.

előtte

[kép]

utána (a középső)

[kép]

:Y

közben

[kép]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4579) fLeSs


fLeSs
nagyúr

[link]
[link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4580) L|zsidoboz válasza fLeSs (#4579) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

ezeken a képeken te vagy? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#4581) fLeSs válasza L|zsidoboz (#4580) üzenetére


fLeSs
nagyúr

:D nem.
de az előtte kép nem sokkal másabb, mint én 2003-ban. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4582) ToxLee válasza fLeSs (#4579) üzenetére


ToxLee
őstag

Ez most fogyot is, vagy csak gyúrt? Elég érdekes... :U

(#4583) L|zsidoboz válasza ToxLee (#4582) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

miért, szted a két képen ugyanakkora az illető hasa? :U

fless: nálam meg sajna az utána képpel van hasonlóság... :)

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#4584) fLeSs


fLeSs
nagyúr

na rólam nem nagyon van előtte kép, de kb. így néztem ki :D (mármint a zsír eloszlására gondolok)

[kép]

:( :DDD

csak hogy fer legyen, itt az utána kép is (nemtom mi ez a buzi póz, de mind1)

[kép]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4585) ONE-T


ONE-T
csendes tag

sziasztok, olyan 20 kilot kellene leadnom a munkarendem nem engedi hogy konditerembe jarjak meg mellette iskolaba jarok, valaki tudna ajanlani egy tuti hatasos dietat? vagy a 600 kaloria/nap az valoban celravezeto? elore is koszonom.

(#4586) fLeSs válasza ONE-T (#4585) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ha a célod a temető, akkor igen. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4587) LOTR válasza ONE-T (#4585) üzenetére


LOTR
addikt

étrendváltás kell
sok fehérje, kevés szénhidrát, minimális zsír
egyél sokszor keveset egy nap, ch-t folyamatosan csökkentve, kb napi 50-100g-ig nyugodtan lemehetsz, fehérje meg legyen 100g felett (bár nem tudom milyen nagy vagy)
meg olvasgasd a topikot, sokszor ki lett már tárgyalva

One Ring to rule them all

(#4588) ONE-T válasza fLeSs (#4586) üzenetére


ONE-T
csendes tag

akkor ajánlj valamit legyszives


Szerk:köszi

[Szerkesztve]

(#4589) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Ha tucc angolul, akkor ezt javaslom: [link].
Az átváltozók 99%-a ugyanazt a módszert használta a lefogyáshoz, szóval nincs titok.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4590) harry válasza ONE-T (#4585) üzenetére


harry
veterán

Akkor neked is [link] meg amiket már leírtunk.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4591) fLeSs


fLeSs
nagyúr

előtte

[kép]

utána

[kép]

[link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4592) Kobe


Kobe
veterán

ha már előtte, utána, akkor mutatnék én is két képet, előbbi tavaly nyáron készült, a második idén nyáron, szinte 1-2 nap eltérés híján kereken 1 év a különbség
[link]
[link]

(#4593) fLeSs válasza Kobe (#4592) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és itt mit kell látni? ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4594) LOTR válasza fLeSs (#4593) üzenetére


LOTR
addikt

degonosz;]

One Ring to rule them all

(#4595) Kobe válasza fLeSs (#4593) üzenetére


Kobe
veterán

neked semmit...

(#4596) Fermat válasza fLeSs (#4573) üzenetére


Fermat
tag

Ő még egész turhetoen járt. Amugy srácok kettlebell power, remélem november-karácsony elött énis csodat mutatok nektek, de most meg nem nagyon lehet látni azt a minusz pár kilót.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4597) fLeSs válasza Kobe (#4595) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a második képen egy nagy vakító fényesség látszik a pólódból, a testvonalaid/domborulataid nem igazán jönnek le.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4598) Kobe válasza fLeSs (#4597) üzenetére


Kobe
veterán

(#4599) fLeSs válasza Kobe (#4598) üzenetére


fLeSs
nagyúr

így már más... ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4600) harry válasza Fermat (#4596) üzenetére


harry
veterán

Én még max 2-4 hétig csinálom. Eddig szerintem egész jól haladok. Most kicsit szar mert lehet megfáztam meg hozzá allergia is, csöppet nehezebb edzeni... De mindegy, lassan de biztosan.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.