Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) fLeSs válasza Agyzuzo (#4100) üzenetére


fLeSs
nagyúr

még jó, hogy korábban már elmondtuk neki, hogy hogyan szedje ezeket a cuccokat és hogy mit/mikor egyen, de szarik ránk.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4102) Fermat válasza fLeSs (#4101) üzenetére


Fermat
tag

kicsit figyelmetlen vagyok szorri :)
de legalabb megvan a hiba forrasa :)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4103) roPHka válasza Fermat (#4083) üzenetére


roPHka
senior tag

igyál sima vizet, bubimenteset, szerintem.
engem a bubis az puffaszt, főleg ha a napi ajánlott 4-5liter folyadékot csak bubis ásványvíz formájában viszem be, szóval maradok a bubimentesnél, vagy ha már nagyon unom és egy kis ''édességre'' vágyom, akkor teszek egy kis Bolerot az ásványvízbe, abban úgysincs sok cukor.

(#4104) fLeSs válasza roPHka (#4103) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a boleroban nincs cukor.
viszont ha vkinek konkrétan szénhidrátéhsége van, annak a bolero nem fog érni semmit, mivel nincs benne cukor, és utána is érezni fogja a ch-éhséget.
sajna ez egy világméretű-betegség.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4105) Vandit.


Vandit.
addikt

Ha lemegy a vércukor,akkor nem jó a glutamin+bcaa?Én amikor kajás voltam,bedobtam 10g bcaa-t és elmúlt 1-2 órára.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4106) Agyzuzo válasza Vandit. (#4105) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha lemegy várni kell és a szervezet normalizálja. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4107) Fermat


Fermat
tag

Namost az egesznapi rosszulétet 3db eurovit kapszula hozta rendbe.(ettem nem hasznalt, ittam nemhasznalt.).
Lehet valaki utosebb anyagra kene rászállnom. :)

Egy kérdés:
Mivel nem végzek sulyzos edzéseket, futás utáni reggel(éhgyomorra) rosszulétet valami shakkel megtudom szüntetni(egyben reggelinek is szánnám) ?Protein sékeket akkor érdemes inni ha sulyzos edzés is befigyelne ?

Valami sékes megoldást keresek, ami futás utan rendbe tesz, és reggelinek is tokeletesen jo lenne(vagy legalább az elkövetkező három orára.)

(nekem mindenki a 100% whey protein ajánlja, meg tömegnöveleket, de azokra most nincs szükségem :DDD )

Na most ez a bolero sokat dobott rajtam. Sajnos valahogy ''íztelennek''(cukros italok után..) érzem a sima vizet, de ez hatorzotta hasznalt. Igy a napi fél-8 deci vizrol felugrott ket literre.

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4108) Vandit. válasza Fermat (#4107) üzenetére


Vandit.
addikt

Isotec sportital+bcaa express bele.ez garantáltan rendeberak. ;)

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4109) Agyzuzo válasza Fermat (#4107) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem t'om, nekem szimplán csak egy shake kevés szokott lenni, muszáj valami szilárdot tömnöm... Általában dobok egy sonkás rántottát.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4110) Fermat válasza Vandit. (#4108) üzenetére


Fermat
tag

bcaa expressre sokan mondjak hogy jo, csak kicsit keseru(boleros asvanyvizzel tokeletesen jo lenne :)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4111) fLeSs válasza Fermat (#4110) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nem kicsit keserű... boleróval elviselhető.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4112) Fermat


Fermat
tag

Kérdés:
BCAA expresshez ihatok reggel 100% whey proteint (csak sulyzos edzes nincs ;) )
vagy 100% whey delite(parasztvakitas vagy tenyleg dietas?) ?

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4113) Fermat


Fermat
tag

szerintem veszek egy cytogen whey proteint+bcaa express es kesz a reggeli.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4114) fLeSs válasza Fermat (#4113) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a bcaa expresst a reggeli kardiózásod előtt kéne enni, felesleges beletenni a fehéjébe, mert abban már eleve vannak bcaa aminósavak.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4115) Zs.


Zs.
csendes tag

Hi,

bocs csak így kezdőként gondoltam a topic címéhez hozzáfűzök valamit.
Én már lefogytam 35kg, tudom ajánlani mindenkinek jó érzés :))

Az egyetlen baj az egoistákkal, hogy saját maguk jobban érdekli őket, mint én.

(#4116) L|zsidoboz válasza Zs. (#4115) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

bizony, hogy jó. ;)
esetleg tapasztalatokat megosztod a többiekkel, hogy hogyan sikerült mindezt elérni?

Good to be good, but better to be lucky.

(#4117) Fermat válasza L|zsidoboz (#4116) üzenetére


Fermat
tag

akaraterő ?:D

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4118) Zs. válasza L|zsidoboz (#4116) üzenetére


Zs.
csendes tag

A legegyszerűbb. Légy szerelmes. Nagyon jó motiváció. Táplálkozz ésszerűen, felejtsd el az összes agyatlan diétát.
Én napjában 5x ettem. Reggel 7-kor felkelés, sonkás pirítós + egy tejes kávé, 10 óra kefir abonett, 13-óra dettó, 16-óra főétkezés rizs, csirke mell valami zöldséges szósz, aztán irány edzeni (kardió: futás, bicikli semmi más két hónapon át, heti 4 alkalom) 19-óra joghurt, müzli szelet. Ez kb 900-1000 Kca. Rohadt nehéz, főleg miután előtte benyaltam napi 4000 Kca-t, de hozzá lehet szokni. Semmi nasi, de egy harapás sem, tényleg. 8 hét alatt 18kg ment le. Utána meg fokozatosan a többi. Egyre több edzés, ami mellet már lehetett normálisan étkezni. Megmaradt a napi 4-5 étkezés, de mindig odafigyeltem, hogy ne szemetet egyek. Ez kb 4 éve volt, azóta is tartom a súlyom. Ennyi…

Az egyetlen baj az egoistákkal, hogy saját maguk jobban érdekli őket, mint én.

(#4119) fLeSs válasza Zs. (#4118) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és mostanában mennyit eszel?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4120) tildy


tildy
nagyúr

Mostanában hipoxizáskor mindig leesik vagy avércukrom, vagy a vérnyomásom, elkezdek szédülni:(

PEdig szoktam enni előtte 2 órával egy ksi szénhidrátot, de ha nem pogácsa, avgy hasonló , akkor ez van. Múltkor pl. alműt ettem előtte, nem is bírtma tekerni, csak 30 percig, mert éreztem, hogy ebből megint ''ájulás'' lesz. Ha az nem is, de egy ksi megszédülés lett belőle:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4121) fLeSs válasza tildy (#4120) üzenetére


fLeSs
nagyúr

almát? az almában nagyon kevés energia van. meg úgy általában (pár kivételtől eltekintve) a gyümölcsökben.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4122) tildy válasza fLeSs (#4121) üzenetére


tildy
nagyúr

Jaja almát. Azt hittem elég lesz, de mikor 32 perc tekerésnél (rpm 60-70 közt) hirtelen felkúszika pulzusom 170 fölé, akkor már baj van. Egyébként nagyon rossz , hogy egy ilyen szimpla tekerésnél is alapból 150-160 környékén van a pulzudom, pedig rendszeresen csinálom. És nem nagyon megy 140 alá sosem, pedig nem érzem emgerőltetőnek...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4123) fLeSs válasza tildy (#4122) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és mivel méred a pulzusodat?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4124) Zs. válasza fLeSs (#4119) üzenetére


Zs.
csendes tag

Teljesen normálisan eszem napi 3x. Reggeli a szokásos piritós, sosem hagyom ki. ebéd amit kapok, valami meleg kaja, álltalában menüzöm egy közeli étteremben, aztán lightos vacsi egy szendvics gyümölcs bármi. Néha van, hogy zabálok előfordul. Pizza, gyorskaja, beesik ez is, de nem változik a súlyom. Kicsit ingadozik úgy 4kg föl le, de nem vészes pedig már vagy egy éve nem mozgok rendszeresen. Most speciel 96 kg vagyok igaz, hogy ehhez 190 cm. A strandos súlyom ;) 92 akkor érzem jól magam. Voltam már 88 is de azt mondták, hogy írtozatosan nézek ki úgy.

[Szerkesztve]

Az egyetlen baj az egoistákkal, hogy saját maguk jobban érdekli őket, mint én.

(#4125) tildy válasza fLeSs (#4123) üzenetére


tildy
nagyúr

Hipoxyn van pulzsmérő. füécimpára, vagy kisujjra kell rárakni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4126) Vandit. válasza fLeSs (#4121) üzenetére


Vandit.
addikt

Igen,viszont a gyümölcsukor egyből megy az agyba. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4127) fLeSs válasza Vandit. (#4126) üzenetére


fLeSs
nagyúr

akkor te ezért vagy ennyire okos... :D ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4128) Vandit. válasza fLeSs (#4127) üzenetére


Vandit.
addikt

bizomány ;) :P

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4129) robekri válasza Zs. (#4124) üzenetére


robekri
addikt

190/88 annyira nem lehet írtózatos gebe! :DDD

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4130) Zs. válasza robekri (#4129) üzenetére


Zs.
csendes tag

Mihez képest. Amilyen elötte voltam 190cm/127kg :Y

Az egyetlen baj az egoistákkal, hogy saját maguk jobban érdekli őket, mint én.

(#4131) Fermat


Fermat
tag

PSMF Diéta :
[link]
[link]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4132) #57764352


#57764352
törölt tag

Sziasztok!

Kb. egy hónapja elértem a 100 Kg-t. Mindez a 173 cm-hez kicsit sok. Nem érzem magam jól a bőrőmben, fogyni kellene. Saját kútfőből próbálgatok vmit, de nem megy, ill. az esti kajálások látják kárát szvsz... (Sokszor csak 8 után tudok rendesen enni, ill., 12-kor ettem utoljára). Sport most sajna nem megy, bringa kilőve, focizni nincs kivel, vízbe pedig csak labdával..
Mi lenne a célravezető?
Mit lehet enni? Mikor? Hányszor ;] ?
Sport? Reggel, este? Milyen gyakorisággal?

(#4133) LOTR válasza #57764352 (#4132) üzenetére


LOTR
addikt

1. olvasgasd a topikot
2. szakíts időt, hogy sokszor tudj enni naponta (5-6x), de ha többször az sem baj
3. sport akkor jó, ha tudod csinálni 45-50 percig (1 óránál több nem kell), de ez folyamatos biciklizés, gyaloglás legyen kb 120as pulzussal, természetesen az a legjobb ha minden nap 1x amikor időd van rá
4. fehérjedús, ch szegény, zsírmentes (csak a minimum szükséglet kell) étrend
hmm, röviden ennyi

kajáról még annyit, hogy egyenletesen legyen elosztva a ch a nap folyamán, és a végére, tehát estére már maximum csak zöldséget egyél, mint ch, fehérjét meg folyamatosan sokat, vagyis hát neked megfelelő mennyiséget (kb úgy 100g kellhet neked /nap, ha nem tudsz edzeni, ez kb 400g csirke)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#4134) nRu3 válasza Zs. (#4124) üzenetére


nRu3
addikt

szerintem a 190/96 az pont tökéletes :) lejebb az már pálcika gebe stb, azért kell a kis megjelenés is közel a 100hoz :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#4135) Vandit. válasza #57764352 (#4132) üzenetére


Vandit.
addikt

ajánlom figyelmedbe a 4131-es hsz-t. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4136) Fermat válasza Vandit. (#4135) üzenetére


Fermat
tag

Azért ez nagyon drasztikus diéta, de a tesztoszteron.hu talal egy ket hasznalhato dolgot :)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4137) #57764352


#57764352
törölt tag

Köszi, megnézem őket!

(#4138) deniro2


deniro2
senior tag

Biztos olvastátok már, de azért:[link]
Ekkora barmokat... :W :(

(#4139) L|zsidoboz válasza deniro2 (#4138) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

azok... :W

Good to be good, but better to be lucky.

(#4140) Fermat


Fermat
tag

Leallt a fogyasom 95kgnal, és tegnap(meg ma is) lementem futni(ugy fel orat) és megint elindult, fél kilo lejott rolam.
A seta+szobabicigli+dieta nem eleg, kell a futas is.
Alfa burn kidobtam francba rosszul lettem tole, inkabb lkarnitint+halolaj kapszulat szedek, edzes utan 1 pupozott kanal feherje.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4141) fLeSs válasza Fermat (#4140) üzenetére


fLeSs
nagyúr

inkább elküldted volna nekem...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4142) L|zsidoboz válasza Fermat (#4140) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

tényleg kidobtad? :Y

fless: nekem is ez jutott eszembe... :U :DDD

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#4143) Kobe


Kobe
veterán

futás tényleg nagyon sokat segít
én 135 kilóról kezdtem, iszonyat durva volt mert 20 kiló lement és ha 2 mogyorót ettél naponta csak, gykorlatilag akko se ment lejjebb
1 hete elkezdtem rendszeresen, minden nap huzamosabban futni esténként fél órát -40 percet és gyakorlatilag az 5. napon beindult, 2 nap alatt másfél kiló szó nélkül lement
még durván 17 kilót le kéne adnom, az a cél nyár végére
szóval hajrá táposok :)

amit én követek diéta emellett az gyakorlatilag elég sablonos de könynen megszokható
reggel egy kis üveg ivójoghurt, délben és 1 óra között, nem később, valamilyen zöldségféle párolt vagy saláta sülthússal vagy hallal, este fél 9 előtt egy újabb ivójoghurt és ennyi

[Szerkesztve]

(#4144) fLeSs válasza Kobe (#4143) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Isten hozott a jojósok táborában... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4145) Ariadne


Ariadne
őstag

Hú de rég jártam erre. :D

Most már hónapok óta ''valódi'' kerékpározást űzök a kerékpározás kedvéért elsősorban, de remélem zsírégető hatása is van azért a dolognak, főleg mivel 1000-1500 mg L-karnitint be szoktam dobni túrázás előtt. Utána turmixot is iszok néha, Vita Diet Shake-et (tudom, kevés benne a fehérje, de csökkenti az éhséget), és visszagondolva már vagy egy éve zömében rizs vagy zöldség körettel natúr húsokat ebédelek. Egyelőre a zsírok formába alakulásáig jutottam csak el, kilóban nem csökkentem, viszont meg tudok mászni már olyan emelkedőket, amit korábban nem. :D Remélem idővel azért lesz némi súlycsökkentő hatása is, bár tkp a formai alakulás a lényeg.

Pulzusmérővel szoktam menni mostanság, benne volt a füzetkéjében az a sok helyen megtalálható módszer, ami alapján 230-életkor 65-80%-a körül kell legyen a pulzus tartósan, akkor zsírégetés folyik (aerob), 80-95% között pedig azt írja, anaerob az edzés. Kérdésem, hogy szerintetek használható ez a 80 feletti pulzuskategória is valamire, vagy azzal csak túlhajtja magát az ember?

Tudom, némi konditermi emelgetés kellene még a bicaj mellé, csak nem merem otthagyni a bringát sehol, mert ebben a városban ugye még ami le van betonozva, azt is... :DDD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#4146) npp


npp
csendes tag

sziasztok!

elhataroztam h itt az ideje lefogynom :) (180cm 90kilo kb. 10kg felesleg)
heti 2x jarok kondizni, mostantol heti 4x szobabicajozom majd 1 orat

naponta a kovetkezot ennem 4 alkalomra osztva:
450g mexikoi salatamix
125g rizs
400g csirke v. pulykamell (minden nelkul sutom)

szamolgattam ez 1650kcal, 27g zsir, 130g feherje, 165g szenhidrat

a kerdes h ez igy megfelelo e. vagy valtoztassak. elore is koszi a segitseget
ja es kb ezek az alapanyagok vannak (tej muzli esetleg) aranyok valtoztathatoak, illetve van 1kis wheypro es kreatin itthon (ja es napi 2activalmax)

(#4147) L|zsidoboz válasza Kobe (#4143) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

azt tudod, hogyha abbahagyod ezt a drasztikus, önmegtartóztató étrendet, akkor sok kilo vissza fog jönni?

futással pedig óvatosan, izületgyilkos mozgás. ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#4148) LOTR válasza npp (#4146) üzenetére


LOTR
addikt

tuti lesz ez
reggeli lehet tojás(fehérje), esetleg a turmix zabbal (müzlivel), tejet nem ajánlatos fogyasztani, de nem lesz tőle különösebb bajod
úgy szoktuk számolni, hogy:
400g csirke ~ 100g fehérje
125g rizs ~ 100g ch
habár a zöldség is ch, de azt nem szoktuk beleszámolni a napi össz chba
és ha még jobbá akarod tenni, akkor naponta megehetsz egy kanál lenmagolajat, omega3 zsírsav miatt, meg a zsírban oldódó vitaminoknak vagy valami ilyesmi miatt kell :D

nem tudom hogy állsz jelenleg, de lehet kezdésnek kevés lesz a ch, fokozatosan vond meg egészen addig amíg hetente nem fogysz többet max 1 kg-nál

One Ring to rule them all

(#4149) Kobe válasza L|zsidoboz (#4147) üzenetére


Kobe
veterán

a gond az hogy nálam ez nem önmegtartóztató étrend, llegalábbis már most sem vagyok veszettül vészesen dagadt, mégsem tudtam visszaállni a rendes étrendre, egyszerűen és szimplán ez vette át a régi helyét....család többi tagjának még mindig kell pörköltet, töltött káposztát meg ilyesmit főzicskélni, de én akkor sem szoktam enni, mostmár nem visz rá a gusztusom a zsírosabbra
legalábbis ha eddig kibírtam és nem kívánom a régi zabálásokat akkor nem fogok félni ha a kitűzött súlyt elérem

futás meg izületgyilkos igen, multkor volt egy húzódásom-bevérzésem talpamon, egy hétig nem bírtam menni szal msot csak lightos kocogás max míg meg nem gyógyul...de perpill még így is a legtöbb leadott kilónál tartok, nem kezdtem el ingadozni a futás visszafogása miatt

legalábbis ha a napi rutin mellett hétvégente nincs késztetésem a családi ebédhez mert 1nél több fogásos, akkor nem aggódok ilyesmiken :)

[Szerkesztve]

(#4150) degu válasza Kobe (#4149) üzenetére


degu
senior tag

Ne haragudjatok,de ez nekem egy ismeretlen terulet!
Vilageletemben hatvankilo voltam a vasaggyal,es BARMIT ehettem...nem hiztam meg!
De hozzatartozik a temahoz,hogy sohasem addig ettem,amig kaja volt elottem,hanem amig jol nem laktam!
Segitsetek!
Van egy kislany,akit nagyon szeretek,de...
Egyre hizik!
Nem kover,nem tulsulyos...hanem egyre hizik!
/Persze most mar tulsulyos,de nem ez a problema,mert imadom a molett habitusat!/
Ecceruen...feltem!
Nem szeretnem,hogy egyszercsak meguti a guta.../.es es pelenkazhatom tiz evig!
Probaltam finoman figyelmeztetni...egy hetig nem beszeltunk!
Egyszeruen tehetetlen vagyok!
Amikor megvacsoraztunk,es eloveszi a libazsirt,es vastagon megken egy kenyeret...
Osszefacsarodik a szivem!
Gondoltam arra is,hogy ha igazan szeretem,akkor hagyom ugy elni,ahogy Neki jo...
Legyen boldog kover...ameddig el...
En mindekeppen szeretem,de ne akarom elvesziteni...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.