Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) EA's hit válasza m4rk.89 (#14047) üzenetére


EA's hit
őstag

Péntek reggel 8-tól hétfő reggel 8-ig.

(#14052) Kristof_94 válasza toxicjew (#14048) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A román határ nekem is 50-60 km szóval fura!
Tervezem cseréltetni a router, ha a Telekom hajlandó rá, hátha jobb lesz az egész.

(#14053) gjoe válasza Mrguba (#14050) üzenetére


gjoe
őstag

Neked kell eldönteni. Lehet bejön a lottózás és nyitsz egy nagyon jó ikont, de lehet kidobod a kukába. Az is lehet, hogy egy 83+x25 ad egy jó pár foddeert vagy egy nagyon jó fb lapot.
Lutri az egész.

Benzemát kényszerből vettem ki de lehet marad mert jó lap.

Renaton még gondolkozom kivegyem-e, kicsit jobbra számítottam. Biztos nagyon jó de nem end-game szerintem. Inkább lett volna drágább és még kicsit húzhattak volna rajta. Vidal is tetszik de nehézkes a beépítése.

Most jones guenduozi a cdm páros ami amúgy rendben van, sőt ha egyet rúg ma a hertha akkor guend fejlődik még +2.

Na mindegy csinálok ma vagy 20 picket mert lejár aztán meglátom még mik jönnek.


(#14054) Mrguba válasza gjoe (#14053) üzenetére


Mrguba
őstag

Ez a Csaduri is hizza a JONES szintet cdmben amugy

(#14055) gjoe válasza Mrguba (#14054) üzenetére


gjoe
őstag

Még nem vettem ki, de lehet nem is lesz rá időm. Pedig kedvenc lapom volt a silver csapatomban a játék elején.

+ a döntésedhez: Nálam az ikonok nagy része már fél lábbal kint van a csapatból.
Van aki már most kikerül, de a többi max tots alatt már biztos. Max petr cech marad a kapuban.

[ Szerkesztve ]

(#14056) thebigK válasza Mrguba (#14031) üzenetére


thebigK
addikt

82+ ×25, 83+ ×25, base ikon pakk

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14057) zzolli11


zzolli11
csendes tag

időközben az EA megadta a flair shot-os objective-et.

Nehéz szülés volt...

(#14058) EA's hit válasza thebigK (#14056) üzenetére


EA's hit
őstag

Ennél rosszabb már csak az lenne, ha Decot szedné ki, a maradék tokent meg bronz upgrade-be rakná :D

(#14059) |AP| válasza EA's hit (#14058) üzenetére


|AP|
veterán

mi a baj 82-83 pakkokkal? Amennyi szar ikon nyitást láttam én már Decon is elgondolkodtam :)

(#14060) zzolli11 válasza |AP| (#14059) üzenetére


zzolli11
csendes tag

egyébként én is komolyan gondolkodom rajta, hogy a 81-82-83-as csomagok mellé kiveszem fixen Deco-t.

91-es középpályás icon jól fog jönni SBC-be ahol kell rating meg valamennyi chemistry is.

(#14061) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én a maradék 2 tokenből kiveszem a 25*81+ csomagot, remélem beadja Tomorit. De a valóság ennél másabb lesz, úgy érzem. :DDD

(#14062) Mrguba válasza zzolli11 (#14057) üzenetére


Mrguba
őstag

Jo neked..nekem mar 30.meccsem van mar benne es egyet se szamolt.mult.het ota :DD

(#14063) skroy


skroy
senior tag

Nekem elég is volt a token gyüjtögetésből, előzőből maradt 2, most kivettem még hármat a 25*83+ csomaghoz. Nem is rossz:

(#14064) thebigK


thebigK
addikt

Undoritoan vette el a jatek a gold1et, mocskos modon. 3-0rol leadott meccs, ellenfelnek 4loves 4 gol, utolso meccsen 85. Percig hibatlan vedekezes 1-0nal, de toty mbappe ele kell pattanni a labdanak, hogy aztan utana 3 perccel freeze adama is beverje ballal egy visszapattano utan termeszetesen. Ellenszelben nehez

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14065) Sinya_24


Sinya_24
kezdő

Én is a 83+-t vettem ki,de én lusta voltam az összes swap küldit megcsinálni,nekem a bundesligás épp elég volt. Nagy mákom volt,esett belőle egy Neymar, meg még 2 87-es is talán.

Olyan pack nem hiszem hogy van,ami tuti megéri, nekem pl a 81+ pick nem adta,megcsináltam vagy 20 darabot,és egy 84 volt a legnagyobb,de láttam, egy csomó embernek meg Fut lapokat dobált,meg ilyenek. :D

(#14066) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Nem tudom mit gondoljak erről a játékról... Egész héten vártam a hétvégét, hogy új Renato kártya de fasza lesz a játék kurva jól ment mostanában, jöttek a gold1k is+div1 rank1. Úgy voltam vele a kötelezőt most is hozom aztán hátha nyitok valami 4 100k+-os packból.

Ehhez képest 1 DNF(net sara nem a játéké)+1 játékfagyás úgy, hogy 13650 pontom lett volna ha lemegy az a meccs. Így nyilván elestem a div1 rank1től is.

Nem tudom mi változott múlthéthez vagy azelőtti héthez képest de életem legrosszabb fifás élménye volt.
Konkrétan bármit csináltam,bárhogy lőttem képtelen voltam gólt lőni. [link] [link] A másodiknál ráadásul én nem nyomtam olyan lövéserősséget+elhúzta a gyerek a hosszúba a kapust.
Ezek a kapott gólok mik? :D [link] [link] Azon túl, hogy aura van a játékosaik körül 0 szögből? rövidbe? Most komolyan? :D
De ami a legidegesítőbb az a védekezés. [link] Akanjinál nem nyomtam szerelést mert tisztában voltam vele, hogy háromszögezni akar. Mit csinál a gép? egy full kamu teljesen felesleges szerelő mozdulatot amivel esélytelen vagyok visszazárni.
Utána Benderrel hiába nyomkodtam a szerelést szintén csak állt egy helyben :D :D

(#14067) dkaro válasza Nandinagy (#14066) üzenetére


dkaro
őstag

Támadásoknal nálam ezek mindig így mentek még tavaly is. Szerintem átlagosan a kaput eltaláló lövések fele megy be nekem (ide értve azt is amikor centivel megy mellé ahogy a te példád is), már kb megszoktam. Tegnap írtam hogy 46 kaput eltaláló lövésem volt egyik meccsen amiből 6 lett gól

(#14068) JackeL válasza Nandinagy (#14066) üzenetére


JackeL
tag

Az utolsó esetnél be kell csúszni, lesz ami lesz alapon, ha jó a pozid, akkor tuti bejön. A kapott góloknál nem szabad ott hagyni, mert képes ilyenekre sajnos, én is kaptam már így gólt... persze ez no komment kategória szerintem. Amiket meg nem lőttél be, az elsőnél egy chip shot orvosolta volna a problémát, a második meg nálam meccsenként előfordul, hogy a kapufát széttöröm. Ez a játék ilyen, néha ad, néha elvesz(pontosabban agyvérzést ad) :D :D

(#14069) toxicjew válasza Nandinagy (#14066) üzenetére


toxicjew
addikt

Az Akanji dolog az egy "auto lounge" animáció, számtalanszor megtörténik nálam is, elvileg akkor csinálja, ha a sprintet is nyomod jockeyzás közben. Gecire idegesítő...

(#14070) Nandinagy válasza JackeL (#14068) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a baj, hogy a szerelést nyomtam. Csak a játék nem reagálta le :D Az a baj abban a helyzetben a chip shootal, hogy nem állt szembe a kapus. Ha megnézed ott Schmeichel eldőlt jobbra. Csak bekellett volna lőni az üres kapura. Kapásból nem szoktam chip shotot nyomni.

#14069toxicjew
Nem vágom.. :D Hetek óta egy darab sem volt nálam. A hétvégén meg végig. Meccsenként négyszer tuti megtörtént :D Úgy meg nehéz védekezni.

[ Szerkesztve ]

(#14071) JackeL válasza Nandinagy (#14070) üzenetére


JackeL
tag

Próbáld ki a chip shotot kapásból, kutya nem számít rá a kapus meg ugyanúgy elfekszik. Mondjuk kapásból van amikor a világűrbe megy a labda, szóval én már hanyagolom ha tudom.

(#14072) toxicjew válasza Nandinagy (#14070) üzenetére


toxicjew
addikt

Akkor üdv a halandók között :D Túlzás nélkül állíthatom, hogy minden meccsen megtörténik akár többször is. :(

(#14073) Nandinagy válasza JackeL (#14071) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szoktam használni. De mikor rámhozza a kapust nekem mindig leszedik. Pont ezért nem akartam itt sem mert arra tuti rávetődik.
Egyébként nem azért linkeltem ezt a kettőt mert ez volt a 2 legnagyobb kihagyott helyzet, hanem mert minden meccsen ilyeneket hagynak ki :D Nem azt mondom, hogy profi szinten lövöldözöm be a helyzeteim de azért a meccsenként 3-5 megvan a nemlétező védekezések ellen :D Na most örültem ha kettőt lőttem egy meccsen.

(#14074) gjoe válasza Nandinagy (#14066) üzenetére


gjoe
őstag

Tegnap így kaptam ki rivalsban gold PL csapattól Srác 5X futott el manéval, be a rövidig és a rövid felsőbe beverte. Kapust oda sem lehetett húzni, és akanji bender duón úgy ment át mintha ott sem lettek volna.
Ezek mindennaposak, a legdurvább az volt mikor 5 különböző játékossal 5x szereltem a támadót(rashi) és mind az 5x róla pattant vissza elé.

(#14075) gjoe


gjoe
őstag

Van valami infó kik lesznek még sbc playerek? Ma bailly és utána lesz még?

(#14076) JackeL válasza gjoe (#14074) üzenetére


JackeL
tag

A visszapattanóson már csak röhögni tudok, mert szánalmas, főleg mikor már 20.jára szereled, de tudod, hogy úgyis visszapattan...

(#14077) K.J válasza Nandinagy (#14066) üzenetére


K.J
senior tag

Nagyon szépen megkérlek, küldj már egy pontos kamera beállítást, de minden adattal, ami létezik, mert egyszerűen nem tudom ilyen szinten belőni a látószöget!
Vagy függ attól is, hogy milyen stadionban játszom? (FUT champions stadium)

(#14078) toxicjew válasza gjoe (#14075) üzenetére


toxicjew
addikt

St. Juste ha minden igaz.

(#14079) Nandinagy válasza K.J (#14077) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szívesen elküldeném de mióta élek nem nyúltam a fifa kamerabeállításaihoz :D Tehát alapon van minden.

#14074gjoe
A visszapattanós iszonyat idegesitő de mikor mondjuk 10-12 meccsenként van egy meccs ahol ez van azt eltudom fogadni. A hétvégén viszont 5ből 4 meccs ilyen volt :D Az a vicc, hogy Kurzawán meg Brunon kivül elégedett vagyok mindenkivel mégis szar volt az egész. Na majd jövőhét :D Új csapat új remények.
Atal baromi jó lap de inkább eladom míg haszon lesz belőle.

(#14080) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Na sracok, kinyilt 70 pakk, kozte 1 125k-s 2 100k-s. 86+*2, 85+*5, 83+*10 meg eleg sok kb 20 35k-55k-s pakk. Promo vagy ikon persze semmi. WO jott egy par (Lewa, Alisson, Salah, Hazard, Case, IF Soucek, Mariska, Bruno, Sommer). A 3/4-e tradable volt, megis a fentiek kozul csak Maris az eladhato. :U Igazabol csalodott vagyok, egy promo jatekost vartam volna. IF-ot is csak a cseh csavot adta.
A pickek kozben legalabb adtak. 10 korul csinaltam 84-5 korul volt az atlag benne. Volt egy Bappe is, igy el tudtam adni a sajatomat.
Swapbol a mid or primeot terveztem, de mivel nem nyitottam promot lehet kivennem a 81+-ot es egy base icont. Nagy hulyeseg? Ugyse adna jo ikont ez a szutyok. Bar a 81+ se fog adni promot... ;]

[ Szerkesztve ]

(#14081) Mrguba válasza gjoe (#14055) üzenetére


Mrguba
őstag

Na megerte szenvedni..
Prime or.moments..
90 es OKOCHA.. :W :W :W :W :W :W

(#14082) K.J válasza Mrguba (#14081) üzenetére


K.J
senior tag

Az f.sza.. mehet sbc-be szerintem. Nálam ott végezte.
Hiába volt 5 skill, meg kis pici, mégis lomhának éreztem, alig volt agilitása.
De hátha neked bejön majd. :)

[ Szerkesztve ]

(#14083) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Skcok! Győzzetek meg, hogy megéri a foddert ez a Sanchez lap. :B Megvettem az UEL lapját, de csak hajt a kíváncsiság. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#14084) JackeL válasza Madn!ght (#14083) üzenetére


JackeL
tag

Van az a Gullit nevű úriember, na Renato kb azt a szintet hozza.

(#14085) Mrguba válasza K.J (#14082) üzenetére


Mrguba
őstag

Ki se.probalom..elfaradna 50.perc alatt...
Verjem bele ezert szenvedni.
Egy baszo st kellett volna

(#14086) thebigK válasza Madn!ght (#14083) üzenetére


thebigK
addikt

Vidal nem opcio?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14087) sumi4623 válasza Madn!ght (#14083) üzenetére


sumi4623
tag

En kiszedtem, sztem brutalis lap elol hatul afja nagyon, kicsit keves a 75os finishing de azt leszamaitva bomba!

(#14088) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Fú basszus, brutálisan scriptelt a játék. Jelenleg csak szenvedek, hogy mihamarabb elérjem a gold 3-t.

(#14089) Madn!ght válasza thebigK (#14086) üzenetére


Madn!ght
addikt

Köszi srácok! Néztem, hogy Gullit statjait kb lehozza, de 730k értéket kicsit sokallok érte. Persze, ha endgame kategória, akkor nem variálok.

Tulajdonképpen Vidalt is be tudnám most építeni, de a portugál link, illetve a későbbi Atal tervhez a Sanchez jobban illeszkedne.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#14090) #04441088


#04441088
törölt tag

86-88-as chemmel el lehet szórakozni vagy sokkal nagyobb előny a 100-as. Bár még pár meccs és olyan 90-93 körül fel fog menni. Máshogy nem tudtam beépíteni pár playert. Pl egy CM Gomez az ST.

(#14091) gjoe válasza Mrguba (#14085) üzenetére


gjoe
őstag

Részvétem.

(#14092) EA's hit válasza toxicjew (#14078) üzenetére


EA's hit
őstag

Meg holnap Kondogbia.

(#14093) EA's hit válasza #04441088 (#14090) üzenetére


EA's hit
őstag

Érdemes a 100-ra rámenni, vagy legalább megközelíteni, de igazából amekkora fostenger ez az egész, kaptam már ki analfabéta gyerektől is kb. 73-as chemmel, szóval túl van misztifikálva a chemistry szerepe is :D Amíg egy játékosnak nem vesz le az értékeiből a rossz chem, addig nincs vele igazán gáz.

Mi a csapatod?

(#14094) Nandinagy válasza #04441088 (#14090) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mindenképp legyen 100. Alakítsd át pozi modikkal a játékosokat és akkor meglesz :D Egyrészt ha nem max chemes akkor a chem styleok nem adnak annyit+a helyezkedés,passzok sem úgy fognak menni. Érdemes már a legelejétől figyelni erre.

(#14095) Zimmi91 válasza Mrguba (#14081) üzenetére


Zimmi91
addikt

Legalább nem román 🤷🏼‍♂️🤣🤣

" Just remember Manchester is RED! "

(#14096) eM'82


eM'82
addikt

Remélem ez a juharszirupos brigád nem lesz akkora sóher, hogy Jota-nak újabb IF-et adjon.

(#14097) #04441088 válasza Nandinagy (#14094) üzenetére


#04441088
törölt tag

Az nehéz lesz. Nemrég felkrt a játék, quicksell ment mindenkire, a játékot is töröltem. Ja és csak 82 a chem, többre emlékeztem.
Pénz sincs, sub sincs értelmes. Van két draft token, de csak offline merem eltolni, az meg értelmeset nem ad. Player is talán 2-3 tradeble.

[ Szerkesztve ]

(#14098) toxicjew válasza Zimmi91 (#14095) üzenetére


toxicjew
addikt

Nevetsz, de Hagi még mindig a csapatban van 239m 116g/137a :D :B

(#14099) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ha már a wl szar legalább ez a 83+ adott egy Kentet :D Elpasszoltam Atalt aztán majd kipróbáljuk Kentet :D :D

(#14100) zadir1


zadir1
tag

Hali!

Nézegetem most az eLaLigát Twitch-en, ezért várható valami jutalom, csomag stb? Vagy tök random kapja meg csak pár arc?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.