Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toninho13

    aktív tag

    Valamint gameplay-jel kapcsolatos kérdések 600 meccs után... Védekezésnél mit kell csinálni, hogy ne lépje át a labdát, ha 3cm-re gurul el? L2-re csak nézi, Standing Tackle-re meg mellé lép. Illetve sokszor úgy érzem, hogy védekezésnél az AI-n múlik a szerelés. Ha célba veszi a csatárt, akkor fixen szerelek, ha nem akkor fixen nincs esélyem. Illetve hogy van valami gomb, amivel fixen a labdáért megy a csatár? Ma volt, hogy előtte volt a labda, de csak megállt az analogra se csinált semmit csak megvárta a kapust. Illetve a jobb analogos pöckölést hogy kell csinálni, hogy folyamatosan menjen? Engem James-szel szétszivatnak, az én Saném meg belassít, azt akkorát tol a labdán, hogy Halloween Pique is simán beéri. Igazából frusztrál, hogy egy 400k-s Untradeable játékost, aki statok alapján jó, nem tudok használni. Igazából Perisic, Sancho, Kaluval is kb ugyanazt tudom. Csatárnál meg gyorsban kiugratásokkal Osihmen meg Haaland vadállat. Statikusabb játéknál meg Prime Klose és TIF Kané egy vadászbombázó. Statok alapján Klose gyenge, viszont jól lehet vele tartani a labdát, fejelni állat módon tud, beadásai is jók, amin nagyon csodálkozok, finesse shotja kuka, a többi lövésben viszont jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés