Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) Woodslave válasza toxicjew (#14700) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Örülj mert változatos. Nincs két ugyanolyan nap. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14702) Woodslave válasza evibly (#14699) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Érdekes amikor nézek egy meccset akár a sajátomat amit felvettem teljesen más mint játszani de olyan furcsa látni hogy nem az van hogy a másik lerohanja mint a mérgezett rozsomák. Én folyton úgy érzem meg se tudok mozdulni Középpályán... Nemhogy gyenge bronzokkal. Durva. Tényleg olyan mint a souls játékok. Van aki hit nélkül végignyomja másnak meg megoldhatatlan

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14703) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Tegnap 12-1-nél elvert egy gyerek és utána normálisan rám írt gratulált meg bocsánatot kért. Méghozzá azért mert Akanji 22 méterről lőtte ellenem a győztes gólt.(51-es lövéssel) ;] megkérdeztem hogy áll most és azt mondta 12-8.A matchmaking az hibátlan továbbra is :C
Valaki amúgy nem tudja, hogy milyen chem style kell a védőimre, hogy maguktól blokkoljanak? Vagy nem vettem meg az auto block dlc-t a játékhoz? ;] ;]

(#14704) #08094976


#08094976
törölt tag

ma volt egy kis időm, gondoltam játszok pár online meccset. hát.... nem kellett volna. nem vagyok egy profi fifás, de azért már a 2000-es óta játszok azaz 20 éve és nem gondolnám, hogy ez a mai statisztika normális. 9 meccset játszottam és ez volt a végeredménye:
az az egy győzelem is kapcsolat megszakadás miatt volt ;)

(#14705) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Első meccs sima győzelem. Második meccs alap serie a csapat komolyan mindenki áll meg se mozdul. Két rúgása van két gól... :C pofám leszakad tényleg ettől :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14706) MdewC


MdewC
nagyúr

16/14 után most is megálltam, stresszmentesen, ahogy kell. :D

Mentek a srácok mint a mérgezett paripa, sikerült megdönteni egy rekordomat, plusz 100% lett a passz pontosság: [link]

Aztán még jött egy Pelé 5-ös pont a 14. winnél, szóval most szavam sincs a wl-re, sőt.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14707) eM'82 válasza Nandinagy (#14703) üzenetére


eM'82
addikt

Itt egy 14-4 lett a vége. Többi bent marad. Gold3 biztosítva.

3 srác írt rám meccs után.
Egyik gratulált és kérdezte hogy milyen HL Neymar, megéri-e? (6-ot lőtt neki :) ), másik mondta hogy rohadtul scripttelt meccs volt, és igaza is volt, de kultúráltan megbeszéltük, hogy ez benne van.
Harmadik pedig rám írt egy kínszenvedéses meccs után (ahol amúgy tényleg nem voltam toppon, de ő se volt egy #Harry, sőt.. ) hogy pay to win, és ilyen egy pay to win game.

Kérdés, melyik volt a honfitársunk (aki amúgy avatarnak CristijAn képét használja) ? :)

(#14708) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Hogy az a gyökér fejlesztő rakja meg az édesanyjánál a kályhát, amelyik ezt kitalálta, hogy a 11est és a szabadrúgást elrúgja magától a halál retkes véreres fülére..
Felkúsztatom a ficakba a jelet, mint ahogx 99%ban szoktam és nincs kapus aki kiszedi. Erre elrúgja a halálba.. És akkor ez miatt kapok ki.. Hogy rohadjon le az egész ea sport...
Pontosabban úgy ez miatt, hogy 2-0ról feljövök 2-3ra, itt rúgom a 11est,lehetne 2-4 és win. De neem, kiegyenlít egy fejessel, majd a meccs megkoronázásának kent átvétel nélkül, olyan 22-26 méterről berakja yashinnak és utána hiába támadok még ezerrel, nincs mit tenni. Vereség.
Gratulálok ea sport..! Szépvótezis

[ Szerkesztve ]

(#14709) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na, most csináltam egy 88 ezres profitot. Pár órája vettem egy moments Pirlot 1,05 millióért licitben és 3 listázás után végre sikerült eladnom 1,2 millióért. Persze ingame, nem a béna web/comp appon...
Gold 1 meglett 4 vereséggel, egyelőre nem megyek tovább.

[ Szerkesztve ]

(#14710) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na teszünk egy próbát baby Yashinnal. Elég sok coin ez egy kapusért pláne hogy ter stegen is beférne de legalább eladható ha nem produkál

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14711) toxicjew válasza Woodslave (#14710) üzenetére


toxicjew
addikt

Én is őt vadászom, de nincs a piacon :(

Ogbonna shadow vagy anchor szerintetek?

(#14712) Woodslave válasza toxicjew (#14711) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Remélem nem ps4-en vagy mert akkor vmit nagyon elbaxtam ;] :DDD

Gyerek belehuzott az új csapattal 13 win még 4 meccs van. Hát kíváncsi vagyok. Mondjuk elég alap csapatokkal jöttek halisten

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14713) Nandinagy válasza eM'82 (#14707) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jól is teszed. :D Én is valahogy úgy hagytam ott.Leültem kicsit gyakorolni a cseleket meg a védekezést. Mondom nem érdekel a wl. Hazaiba vagyok maxos latency 32 ms. Elindul a meccs olyan laggal, hogy 1 kirugásom után a következő kép az volt, hogy középkezdés van. Mondjuk azt a HL Neymart én is nagyon szívesen kipróbálnám :D a sima gold lapja 1050 meccse van meg és még mindig nem szívesen cserélném le.

(#14714) toxicjew válasza Woodslave (#14712) üzenetére


toxicjew
addikt

PC. Konzolon ritka az ilyen jellegű probléma :)

(#14715) K.J


K.J
senior tag

Sikerült összekaparni a lapokat, kevés időm volt és amennyi ideget beleraktam, azt a kicsit is sajnáltam erre a játékra, de kifarmoltam a packot.
Nos, nem tudom mennyire használható,
Prime Sánchez jött belőle.
4wf/3skill. Nem tűnik rossznak, esetleg van valakinek véleménye róla, tapasztalata vele?

(#14716) csanady97


csanady97
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Nem vagyok túl jó a játékban, igazából decemberben kezdtem el fifázni, de nem is az a lényeg.
Van egy csapatom ami nem úgy mozog mint ahogy szerintem kellene. Az én játékosaim általában csak áldogálnak, sétágatnak, ha van egy lappattanó labda csak nézik. Ezzel mit lehetne kezdeni, mert úgy vettem észre hogy az ellenefelemnek mindig mozgékonyabbak a játékosai pl a belsővédők futank a csatárral pedig nem is azokat irányítja. Custom tactics- mik az optimális beállítások, vagy nem ott kell állítani?

Ez a csapatom hol mit kellen változtatni rajta?

Előre is köszönöm!

(#14717) almos94


almos94
aktív tag

Ma sikerült megcsinálni az icon swap utolsó küldetéseit, ami a prime icon pakkhoz kellett. Legjobban egy jó CDM-et akartam vagy bárki volt Chelsea játékost.
Kettő az egyben:

Komolyan el sem hiszem! Azt hittem valami totál használhatatlan fog adni. Nagyon sokat szenvedtem a meccsekkel, de végre azt kell mondanom, hogy megérte! Köszi EA!

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#14718) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Potyognak a birthday kártyák. Mondjuk Mbappet kértem :O :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14719) K.J válasza Woodslave (#14718) üzenetére


K.J
senior tag

Jóvanmán! :D :)

Én meg nyitogatom itt a 75-ös rare goldokat...jó esetben :)

[ Szerkesztve ]

(#14720) Woodslave válasza K.J (#14719) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D untrade unusable :C jó lesz swap csapatba úgyse maradt senkim

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14721) K.J válasza Woodslave (#14720) üzenetére


K.J
senior tag

Akkor nem szóltam :)

(#14722) v-man


v-man
őstag

Ramsey vajon megéri az árát? Barella helyére jöhetne 😊

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#14723) Woodslave


Woodslave
nagyúr

15 win a vége. Utolsó kettőt oda akartam adni az első srác jó volt 3-3nal elhuztam a kapust a végén. A masik viszont 1-0-nal rqzott lehet ő is ajandekot akart adni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14724) arpo04 válasza Woodslave (#14723) üzenetére


arpo04
őstag

Nálunk 9 még bent van és bent is marad... Felesleges erőltetni, gold1-be is ugyan azt kapjuk mint gold3-ba... semmit. Utoljára 3 hónapja jött egy 150k Mané, fejleszteni így nem igazán lehet. Amióta toljuk az Ut-t, 500k volt a legértékesebb játékos az is a június, július környéken. :F

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#14725) Nandinagy válasza v-man (#14722) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nekem bőven mert az egyik kedvenc Arsenal játékosom volt. De igazából ha megnézed shadowwal egészen jó statjai vannak. Mondjuk ha keresel 1 nagyon védekező típusú játékos mellé 1 olyat aki besegít támadásban és védekezésben is annak hibátlan. 97 staminával bírja is majd meg a kapu előtt jól jön az 5* weak foot.

(#14726) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Messi 94es lapját érdemes lecserélni a 95-ös Totw lapjára? Megéri azt a 350k-t, amivel többe kerül?

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#14727) Mrguba


Mrguba
őstag

Ez az uj Ozil milyen.lehet cmben??

(#14728) Sickboy25


Sickboy25
addikt

de joo, hogy itthon vagyok igy jatszahatok ezzel a fossal. Vegeztem a swapokkal vagyis meg egy lesz az ucl. Div 6 aljarol Div 9 aljara kerultem... :Y ez egyszeruen vicc, hogy mindenki profi lett 1 het alatt. Ha nyertem 6-8 golt rugtam, a veresegeknel szinte kivetel nelkul. Rengeteg helyzetem volt nulla gollal, hiaba nyomtam a gombot semmi nem tortent es tarsai... mondjuk szar csapatokkal is voltam, de... nah mind1 ti is tudjatok.
Kinyitottem a prime pakkot es o jott: Szerintem nem jartam rosszul, lehet potm Auba most megy nyugdijba, legalabbis par meccsig :-)

valaki hasznalta? Ellenem mindig nagyon penge.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#14729) Woodslave válasza Sickboy25 (#14728) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C grat ez nagy W ;] en a midet de nem az én stílusom de nagyon jó

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14730) Gaborz1 válasza Sickboy25 (#14728) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Nálam a baby van még mindig a kezdőben és imádom. 16-on belülről halálos.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#14731) Sickboy25 válasza Woodslave (#14729) üzenetére


Sickboy25
addikt

En 19- ben hasznaltam egy loan verziojat, az is halalos volt...

Mas: twitch hasznalot keresek, aki par kerdesemre valaszolna, akar privatban is , hogy ne offoljunk koszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#14732) drachoHUN válasza v-man (#14722) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Barella FS kártyája szerintem jobb.

Forza JUVE!!!

(#14733) Hazli17


Hazli17
aktív tag

[link]
Ez ilyen.. :((

(#14734) v-man válasza drachoHUN (#14732) üzenetére


v-man
őstag

Lehet, mindenesetre kiraktam a walesit, kipróbálom shadow lappal jónak tűnik, aztán legfeljebb jön vissza Barella a kezdőbe.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#14735) Ragnar17


Ragnar17
tag

Sok-sok gold1 után, ezen a hétvégén, végre öszzejött az elite, 24wint sikerült elérni.

A csapat egy ideje fix, megfelelő rm-et kerestem régóta. UCL Dembelét váltotta Maxi, nem volt rossz hétvégéje, bár még szokni kell..De van valami különleges a mozgásában, tetszik.

A hétvége MVP-je viszont Alex Sandro. Egy gép. Nem sokan mentek át rajta.

[ Szerkesztve ]

(#14736) Aguinaga válasza Sickboy25 (#14728) üzenetére


Aguinaga
őstag

Hú, jól jártál, én idén loanban próbáltam a Moments lapját, egy állat volt.

PSN: OldSlowhand74

(#14737) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] mit gondoltok? Gyűjtitek a pakkokat péntekre, vagy az eheti felhozatal jobb? (már ha igaz ebből a mostani képből bármi)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14738) Zimmi91 válasza Woodslave (#14737) üzenetére


Zimmi91
addikt

Atyaég az a Son mi lesz? Pogba jöhet :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#14739) arpo04 válasza Woodslave (#14737) üzenetére


arpo04
őstag

Maximum te :DD Eddig nem nyitottam ezután se fogok.

Guardiola helyett keresek egy mindenes kp-t kb 1,3M. Anderson tökéletes lm poszton így Nedvedet is eladom. Ötlet?

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#14740) Sickboy25 válasza Aguinaga (#14736) üzenetére


Sickboy25
addikt

Koszi! Teszteltem is 16-on belulrol es kivulrol is halalos, mellette jol mozog es passzol.7 meccs 8 gol es 4 passz. Sajnos potm Auba nyugdijba vonul 440 meccs 348 gol.

valaki hasznalja meg rajtam kivul a 433 (4) felallast? Sokat teszteltem, de ez jott be a legjobban, tavaly ota hasznalom. Ha jo a game, akkor megallithatatlan, ha nem, akkor hiaba valtok mas formaciora, a masodik passz mar nem jo...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#14741) arpo04 válasza Sickboy25 (#14740) üzenetére


arpo04
őstag

Csak alap felállásnak max. 442 és 4231 is megöli azt a formációt amit eddig tapasztaltam. Nézz rá MdewC taktikájára, használható és labda ki hozatal is egyszerű.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#14742) Sickboy25 válasza arpo04 (#14741) üzenetére


Sickboy25
addikt

koszi akkor, igy kezdek es eroltetem, akkor ezeket...
Igen azokat be is allitottam, bar a fo csapattal meg nem teszteltem oket.

csak az a bajom, hogy azok a jatekosok, akiket hasznalok ragaszkodom hozzajuk es 442-nel pl. De Bruyne kikerul szelre... es ott nem jo neki nagyon. Akkor valszeg a 4231 lesz a befuto azt fogom eroltetni, mert ott 3 cam van es akkor Ronaldo es James lenne a ket szelso cam a kozepso meg de bruyne...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#14743) Hazli17 válasza arpo04 (#14739) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Ragnar17 gratula! Szép eredmény. Majd a csütörtöki rewardot is mutasd!

Arpo04, ez az új sissokko? Egy próbát megér nem?

(#14744) Zimmi91 válasza Sickboy25 (#14742) üzenetére


Zimmi91
addikt

4-4-2nél mér kerülne ki szélre? Legyen Butra az egyik csatár és De Bruyne a másik :) Szélen ugyan úgy maradhat James és CR.

" Just remember Manchester is RED! "

(#14745) Woodslave válasza Sickboy25 (#14740) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van észrevehető különbség a 4-2-3-1-hez képest a lw-rw lcam-rcam poziknál? Nem nagyon szoktam ilyen formációkkal kisérletezni, de a winger get behind akár még érdekes is lehet...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14746) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#14744) üzenetére


Sickboy25
addikt

Baszki erre nem is gondoltam... csak az jart a fejembe, hogy Ronaldo legyen csatarban.

Woodslave: erre nem tudok valaszolni, mert eddig csak 443-at jatszottam szinte kivetel nelkul...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#14747) Woodslave


Woodslave
nagyúr

imádom a futbin komment szekciót. Egyik komment best player a következő absolute dogshit... :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14748) arpo04 válasza Hazli17 (#14743) üzenetére


arpo04
őstag

Ránézek, talán meg ful chem is lesz. Prime Essient néztem meg aki belefér a keretbe. Mid lapját használtam és nem győzött meg. Vagy jön vissza Mendy. Ő nem okozott csalódást.
DP akit megtartok, elképesztő a pali. Még játszott imádtam. Thx

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#14749) Aguinaga válasza Sickboy25 (#14740) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem PIM Butragueno a 7 meccs alatt (csak online, icon swap meccsek) valami 15 gólt és 6-7 gólpasszt vállalt, ha jól emlékszem (gólpasszt nem mutatja az app). Igaz, csak div9, de ilyen csatárom sose volt, sose lesz....

Más,megcsináltam ezt a Ramsey sbc-t, James meg az ikonok miatt be is tudom építeni, milyen chem javasolt rá? Mellette baby Blanc (anchorral) lesz középső középpályás poszton.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#14750) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Hónapok óta nem nyitok semmit, erre 81+ ból Unitedesként nyitok egy Birthday Cancelot a következőből meg egy UCL Aguerot :O

Miért ver az isten?!! :O

PS4

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.