Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) nrico


nrico
tag

Sziasztok!

28/30 pingnél 3-1 ide félidőtájt, aztán kb. használhatatlanná vált a csapat egy UCL swap team ellen. Kipasszoltam hátul nem túl fair tudom, de a játék sem az.

Ez a csapatom. Lenglet helyett lesz majd Kondogbia, ha lesz coin rá, de szerintem egész jó védő.

A távoli jövőben majd Stegen vissza. Maximin most jött, remélem beváltja a reményeket. Eddig jó.

PS4 Pro, nrico007, FIFA FUT, Pro Clubs Team AdyGea

(#14252) Edgar2621 válasza Hazli17 (#14247) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szép csapat, látom tolod az ipart rendesen ;)

Gondolkodtam rajta hogy mi legyen, de azért csak megérdemled, hogy berakjam ide ezt: [link]amikor csatlakoztál hozzánk aztán elfelejtettél szólni hogy mégsem és sunyi módon toltad tovább egyedül minket meg hitegettél.

Az utóbbi időben többször is utaltam erre Neked, de azt hiszem nem vetted a lapot.
Nem azzal van a gondom hogy mégsem toltad velünk, mert biztosan megvan az okod rá (nem úgy építettük a csapatot, ahogy szeretted volna, nem vagyunk szimpatikusak stb), hanem azzal hogy ezt nem mondtad meg, hanem ehelyett mindig azzal jöttél hogy nem érsz rá, és jövő héten tudsz majd játszani csak stb. Ehhez képest toltál kb. 10 meccset összesen velünk, közben meg egyszer csak feltűntél a topikban egy fullos, nagyban erősödött csapattal.

Nem haragszok Rád, ne értsd félre, szerintem egy értelmes, jó fej srác vagy, de reméltem hogy felnőtt emberek között ez úgy megy hogy felhívsz és elmondod ez van és kész. Utána ittunk volna rá valahol egy sört és röhögünk egyet, de ez így nem volt fair.

Részemről ennyi, ha szeretnél megtalálsz privátban, messengeren, telefonon, bárhol, nyugodtan keress ha van ezzel kapcsolatban valami amit megosztanál velem.

A többiektől elnézést kérek a személyes jellegű hozzászólásért, de azt hiszem nem baj ha tudjuk ki milyen a topikban.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#14253) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Prime Seedorf jött a pakkból.
Milyen chemmel érdemes használni CAM-ben?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#14254) sz_abika


sz_abika
addikt

Pfejj tényleg a hajunkra lehet kenni a ping mutatót... friendly haverral, first time ever ilyen 20-22ms ping. Játszhatatlan button delay, dragback és ball roll SE jött össze. Az ilyennel tényleg nem tudok semmit se tenni :/

PSN: xszabikax

(#14255) Woodslave válasza sz_abika (#14254) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A rivals sem tűpontos hogy finoman fogalmazzak :C.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14256) mikkristof


mikkristof
csendes tag

Season lvl 15 kivehető játékosok közül ki az ajánlott? : )

(#14257) Nandinagy válasza mikkristof (#14256) üzenetére


Nandinagy
addikt

a norvég cm egész jó. Thorsby talán

(#14258) Woodslave


Woodslave
nagyúr

3 mp delay kiléptem 0-0 nal persze nekem lost..

548 ms latency.. Nem tudom elinditsam? :F ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14259) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Jól érzékelem, hogy ömlik a content?:)

PSN: OldSlowhand74

(#14260) Hazli17 válasza Edgar2621 (#14252) üzenetére


Hazli17
aktív tag

[link]
Kereslek, mint ahogy legutóbb is én írtam fb-n, de nem reagáltatok.

:R

[ Szerkesztve ]

(#14261) Woodslave válasza Aguinaga (#14259) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ömlik alig győzöm kapkodni a fejem :C. Egy psg mez sbc :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14262) eM'82 válasza Aguinaga (#14259) üzenetére


eM'82
addikt

Kis megértést emberek! HomeOffice-ból tolják már (de tényleg).
:DDD :D

(#14263) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Srácok, valaki nem emlékszik rá, vagy valahol nincs leírva, hogy az előző icon swap-okban milyen first owner játékosok kellettek?

Ki akarom árulni a teljes klubbot, mert van összesen 2000 játékos, amiből 1300-1500 kb. eladható, ami azért nem rossz összeg, de egy pár csapatot meghagynék, hogy meglegyenek a nyitott lapos csapatok a következő körben... :F

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#14264) Woodslave válasza dvtkfan (#14263) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem az 5 fő ligából legyen aztán azzal már jó vagy. Asszem talán még egy angol vagy olasz volt mármint nemzet.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14265) K.J


K.J
senior tag

B..sszátok meg nem hiszem el, hogy ezzel a nyomorult bundás csapattal nem tudok nyerni!
Eddig kettő kín keserves győzelmem volt.
Egyszerűen nem megy. Már a 9. osztályban vagyok, de szerintem most másznak innen vissza az ide hullott emberek, mert legtöbbnél már ott van egy pár prime ikon.
Nagyon bamba vagyok :D

Bocsánat a nyafiért :)

[ Szerkesztve ]

(#14266) dvtkfan válasza K.J (#14265) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Ajánlom a pénteket, vagy a szombatot, mert akkor sokan a wl-t tolják, így könnyebben kapsz verhető ellenfelet...

#14264 Woodslave

Köszönöm a választ... :R

Közben megtaláltam [ezt az oldalt] ahol minden le van írva, ha valakit még esetleg érdekel rajtam kívül...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#14267) Woodslave válasza dvtkfan (#14266) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja én is mindig szombat vasárnap jutok feljebb :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14268) K.J válasza dvtkfan (#14266) üzenetére


K.J
senior tag

Köszi a tippet! Kipróbálom ezeken a napokon a nem létező tudásom :D :)

Egyébként régebben kölcsön moments ikon lapokból Ronaldinhot választottam.
Szuperlatívuszokban tudnék róla mesélni, annyira tetszik! Amúgy is nagyon tetszett a játéka a való életben is, de tényleg brutális a játékban ez a kártya!
Sajnálatos módon ebben az életben nem tudom megvenni :)

(#14269) MdewC válasza K.J (#14265) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem értem se ezt.

Múltkor div 4 szenvedtem, most meg lassan div 1 swap csapatokkal. 1860 ponton állok, idei rekord... Remélem sikerül. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14270) Bohus84


Bohus84
tag

Nem tudok dönteni, fenti csapatot cseréljem a lentire?
Kante jó de csak védekezni tud, passzot sokat ront és ha előre keveredik használhatatlan. Vidal szinte biztos vagyok, hogy jobban tetszene.
Manet már próbáltam, jó meg minden de nekem Nedved nagyon adja, van benne valami plussz(erős,week foot, stamina) ami miatt jobbnak érzem.
Szóval valamit, valamiert helyzetben vagyok...
4231 és 442 megy általában.

(#14271) Mrguba válasza K.J (#14265) üzenetére


Mrguba
őstag

Hat en nem vagyok jo jatekos...de ma szabi volt...es csak a nemet es az UCL volt hatra...nemet csapattal 6 meccs alatt megvolt...UCL meg 5 alatt ma..

(#14272) K.J válasza MdewC (#14269) üzenetére


K.J
senior tag

Az azért nem semmi, te tudsz valamit! :) :R

Mrguba: Most miért vágsz fel? ;] :P :D :)

[ Szerkesztve ]

(#14273) Mrguba válasza K.J (#14272) üzenetére


Mrguba
őstag

Nem felvagok...a hetfot probaltam cafolni :D Tokmindegy milyen nap ha osszedob proval...egyik meccsem ugy ment el h a gyerek durva volt mint az allat...2 kozepso vedojet is kiallitottak az elso felidoben...es elvert 6-3 ra mert kecijo volt..egyszeruen nem tudtam mit csinalni ellene

(#14274) Hazli17 válasza Bohus84 (#14270) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Akkor a kettő közti állapot legyen. Vidalt cseréld, Nedved maradjon. Főleg, ha Nedvedet jobban is érzed.
Nedved tényleg nagyon bitang!!!

[ Szerkesztve ]

(#14275) Kristof_94 válasza Aguinaga (#14259) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A héten jönnie kell valami normális promonak, mert itt fogják hagyni a játékot az emberek. A mostani állapot még hónapokig jelen lesz, szóval nem tojhatják le.

(#14276) K.J válasza Mrguba (#14273) üzenetére


K.J
senior tag

Akkor írd oda, mert félre értettem :) :R

Passz, hogy mi fog történni, mindenesetre kipróbálom ezt a módszert, bár ha meggondolom, akkor TOTW-kel nem tudom mi lesz, így lehet az emberek nem foglalkoznak majd a WL-lel és inkább engem idegesítenek rivalsban :)

(#14277) MdewC válasza K.J (#14272) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na jól megfogalmaztam. :D

Nem értem én se mi van a div-ben, úgyértem. (Bár nekem ez patch függő is. Vannak patchek, amikor tehetetlen vagyok és van olyan verzió, mint most is, hogy tudok játszani.) Néha olyan érzésem van, mintha lejjebb nehezebb lenne a div idén, vagy nem is tudom. Mondom most div 2 csak hasított a team, múltkori körben meg halomra vertek. Nem értem. De azért remélem sikerül 1x feljutni idén, még soha nem maradt ki a div 1.

Hozzáteszem sokan swap teammel jönnek, úgy azért egy fokkal könnyebb, mintha mindenki a full keretével jönne.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14278) Bohus84 válasza Hazli17 (#14274) üzenetére


Bohus84
tag

Nem lesz mindenki 10es chemen :(

(#14279) Edgar2621 válasza Hazli17 (#14260) üzenetére


Edgar2621
őstag

Az teljesen rendben van hogy keresel és azt is értem hogy főleg nem Te játszol, nem ezzel volt a gond. De én tényleg lezártam, leírtam amit szerettem volna, sajnálom hogy ez nem másképpen történt meg. :R

XO: Gollami26

(#14280) nrico


nrico
tag

Undorító ez a játék :)

Pedig mostanában nyerek. DIV8

PS4 Pro, nrico007, FIFA FUT, Pro Clubs Team AdyGea

(#14281) MdewC


MdewC
nagyúr

Kristóf ma nem úgy ment a gyilok! :D

Lezúgtam helivel meg vmi lépcsőn a legjobb cuccokkal, aztán a legkönnyebbeket is elcsesztem. :D

Vmi tipp hol lehet jól lootolni?

Ja, meg kivettem 2 offline swappot, hogy haladjon a sztori.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14282) Hazli17 válasza Bohus84 (#14278) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Azért 7-8as chemen még mindenki jól működik.

Mdewc,
arra törekedj, ha egyedül játszol, hogy meglegyen 6ezer pénzed és le tudd kérni a loadout dropot. Abból kiveszed a saját loadoutodat (amit előre összeraksz kint a menüben)
Nem vettem észre, hogy valahol jobban adná a sima droprate. Kb mindenhol ugyan olyan.

(#14283) arpo04 válasza Hazli17 (#14282) üzenetére


arpo04
őstag

Azok alap fegyverek, viszont itt is van rare, epic stb ami jóval jobb mint amit össze raksz. Azt is el kell dönteni milyen stílusban játszik valaki, pl sniper+smg ott high ground pozíciót kell keresni. Jól védhető legyen és csak egy helyről lehessen megközelíteni. Az is más fegyvereket kíván ha kör szélén vagy esetleg középre mész és rad szűkül.
Mint az összes br játék itt is számít hova érkezel, mások a lootok.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#14284) Hazli17 válasza arpo04 (#14283) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Az tiszta sor, hogy vannak epic, rare, legend fegyverek. De pl amit magadnak összeraksz, egy fegyver thermal scooppal, az szerintem hasznosabb.(és ugyan azokat a kiegészítőket tudod rárakni, mintha epic, rare, fegyvert vennél fel. Persze, ha az alapjátékban ezek ki vannak farmolva.)
De nyilván játékstílus függő, ahogy Te is írod.

[ Szerkesztve ]

(#14285) Bohus84 válasza Hazli17 (#14282) üzenetére


Bohus84
tag

Tudom és igazad van.
Nálam viszont elvi kérdés, csak 10 chemen indul mindenki. Tudom butaság de ilyen vagyok :))

(#14286) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Tegnap volt kis időm és elkezdtem farmolni az xp-t. Belefutottam egy 81-es ratinges csapatba SB-ben. Semi pro fokozat....
úgy emlékeztem, hogy semi pron passzolni már azért tud a gép, de kapu előtt ügyetlen.

Hát, 16 ról kapáslövésből megszerezte a vezetést, 10 percre rá a következőt.
Végül sikerül nagy nehezen fordítanom 3:2-re, de kb legendary szintnek éreztem :)

Szerintetek csak úgy lehet összeszedni 100k xp-t, ha minden nap folyamatosan az összes küldit kipipálja az ember? vagy azért lájtosabban is összejöhet?

PS4

(#14287) Woodslave válasza gabigyerek (#14286) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én minden nap tolom. De van hogy a gold weekes feladatot nem tudom megcsinálni. Meg szoktam csinálni a loan játékos feladatokat a dailyt minden nap. Kb két héttel a lejárat előtt meg szokott lenni a 100k a végén 130k körül. Sztem lájtosabban is meg lehet csinálni :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14288) Kristof_94 válasza Hazli17 (#14284) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ezt a thermal cuccot fel tudom úgy oldani, hogy nincs meg az alapjáték? Jól jönne!

(#14289) arpo04 válasza Kristof_94 (#14288) üzenetére


arpo04
őstag

Ment üzenet privátba, hogy ne offoljuk szét :DD
CR rare lapján gondolkodom, hogy cserélném az if-et. Így felszabadulna coin de normális ikon 1,2M alatt nem igazán van...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#14290) Woodslave válasza arpo04 (#14289) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen posztra akarsz ikont?

(egyik este játszunk inkább warzone-t végre normálisan) :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14291) Nandinagy válasza MdewC (#14277) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azt nem tudom, hogy nálad is így van-e de múlthéten felmentem div2-be és valami katasztrófa. Játszottam 3 meccset de a labda szerintem egyik meccsen se volt nálam többet 35%-nál. Hiába nyertem meg 2-t inkább visszaestem div4-be mert vicces, hogy ott senki nem akar támadni csak labdát tartogatni. A pozitivum, hogy a csapat fittnesse szerintem a 3 meccs alatt nem ment 95 alá pedig mind a három meccs végigment :D :D

(#14292) Sickboy25


Sickboy25
addikt

bill+egér kombóval játszotok konzolon cod-ot? Vagy meg lehet tanulni a kontrolleres verziót is a célzáshoz? Kicsit öregnek érzem magam ennek az elsajátításához... :B

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#14293) arpo04 válasza Sickboy25 (#14292) üzenetére


arpo04
őstag

Bill+eger pc-re valo.... megtanultam en is pedig nem vagyok fiatal :DD nem nehez. Szokatlan az elejen, pc-n jatszottam fps-t de belejottem. Menni fog neked is :R

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#14294) Raunchy


Raunchy
tag

Jó kis COD fórum lettünk :D
Érdemes venni valami felszerelés pakkot úgy hogy nincs meg az alapjatek? Azokat be lehet tenni Loadout boxba? Vagy mit mondanátok egy full kezdőnek?

[ Szerkesztve ]

(#14295) Sickboy25 válasza arpo04 (#14293) üzenetére


Sickboy25
addikt

akkor mese nincs, kifogás nincs csak life long learning :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#14296) arpo04 válasza Woodslave (#14290) üzenetére


arpo04
őstag

Cam vagy csatar posztra keresek, Mendy es Griezman akit el akarok adni. Ha nem lesz promo kiarulom a toltelek lapokat.kb 1,2M jonne ossze +a toltelek lapok

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#14297) dracox válasza Hazli17 (#14247) üzenetére


dracox
addikt

Cuphead-ot coop-ban toltam, de idegtépő volt a vége fele már. :DDD
Dead cells majd meglesem. köszi az infót.

(#14298) Bohus84 válasza arpo04 (#14296) üzenetére


Bohus84
tag

Mid Del Piero hunterrel. Mindket posztra tökéletes, nálam kb 350 online meccs van benne. Nem lassú, forog, mindkét lábbal jól lő és passzolni is tud. Gold cr7 van előtte, mellette nálam.

(#14299) Jamesford válasza kisengi1 (#14183) üzenetére


Jamesford
csendes tag

Nekem is Ő jott a prime icon pack-bol.. fejelni nem kell vele, de szerintem jo!!
viszont kiraktam a MID icon sbc-t.. egyszer, es Ronaldinho-t adott :DD sajnos 60.-ban le kell cserelni, de nagyon jo lap! Orultem neki! :)

PSN: otto880912

(#14300) MdewC


MdewC
nagyúr

Ki, hogy áll a swappokkal?

Van olyan rajtam kívül aki megvárja a következő adagot és jobb lapot vesz ki?

vagy mindenki kivette a pakkot?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.