Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) gabesz82


gabesz82
senior tag

Zidane ismét a RM edzője... Biztos ez, hogy csak edzőt kell cserélni?!

PSN: Morfologus82

(#26402) Kristof_94 válasza akooos (#26400) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi, kár!

Ki milyen olasz ikont és karneválos lapot vár ma estére?
Szerintem Maldinire nem sok esély van, nem lövik el ilyen "hamar". Inkább Inzaghi lenne reális, a karneválra ötletem nincs.

(#26403) Digestive válasza p0ty (#26397) üzenetére


Digestive
addikt

Baby DP-ről 2018 szezon eleje óta csak jókat olvashattál itt! MdewC és Szigma a legkompetensebb ebben. Biztos megerősítik h jó kis lap! ;)

(#26404) freddyadu válasza MdewC (#26370) üzenetére


freddyadu
senior tag

Ment rá az árnyék... Este megnézem, mit tud.

(#26405) Digestive válasza Kristof_94 (#26399) üzenetére


Digestive
addikt

Chrome böngészőben

"Nyomj eloszor egy Ctrl+Shift+I ami behozza a Developer Tools-t a Chromeban, majd utana frissits ra a webappra, hogy ujratoltodjon. A Developer Tools-ban valaszd ki a Network tab-ot, majd lesz ott egy kereso mezo, oda ird be, hogy usermassinfo, ket talalat lesz. A masodik lesz a mienk, abban lesz egy olyan, hogy Userinfo, azt lenyitva valahol a vege fele lesz egy olyan, hogy unassignedPileSize, na es az ennel levo szam irja, hogy hany darab van az unassigned listadon."

akisherczegnek címezd a köszönetet!

[ Szerkesztve ]

(#26406) Kristof_94 válasza Digestive (#26405) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek! :)
135 lap, ez elég gyatra, venni kellene még. :DDD

(#26407) lujdzsi89 válasza Kristof_94 (#26402) üzenetére


lujdzsi89
tag

Inzaghi meg a másik véglet, nem sokan csinálnák meg. Jöjjön Del Piero :)

(#26408) K.J


K.J
senior tag

Nézem SB csapatokat, 2019. februári profil toty Neymar és toty Modric.. hamar összejött rá a coin.

[ Szerkesztve ]

(#26409) Chereiose


Chereiose
addikt

Zidane visszatért a realhoz :D

(#26410) kacsa7 válasza MdewC (#26370) üzenetére


kacsa7
őstag

Miért ne? Gyakorlatilag az összes pro őt használta, amíg nem lett komolyabb csapat, sőt, Msdossary még kb 2 hónapja is őt használta Gullit mellett.
PSG Rocky pl tegnap Talisca-Gullit kettőssel játszott CDM-et, az sem jobb. Nagy darab, nehéz elvinni mellette és erős. Lehet nem giga védő statok vannak, mégis működik. Workrate ellenére cdm-ben Pogba mindig ott volt, ahol kellett. Nem áll állandóan hátul mint egy Fabinho, de könnyebb is vele támadni. Van aki tudja használni, van akinek nem fekszik.

(#26411) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#26412) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Bonaventura sima gold lapját és az IF lapját is használtam anno és jó lapok voltak...

[ Szerkesztve ]

(#26413) Mrdevil válasza gabigyerek (#26394) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én ennek most neki sem kezdek, sok lesz az a 10 meccs ebből, vannak akik jól tolják a silverekkel is, ráadásul nem tudom mi szerint dob itt össze, múltkor azért többször kikaptam pedig asszem csak 4 meccs kellett.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#26414) Digestive válasza dvtkfan (#26411) üzenetére


Digestive
addikt

Ha van betárolva egy baby ikon, akkor 900k környékén kirakható DP. Az nagyon baráti ár érte! Asszem megvan baby Zola vesztőhelye! :DD

Szerk.

Mi az anyám az a 69es balance!? :(

[ Szerkesztve ]

(#26415) Kristof_94 válasza Digestive (#26414) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Főleg a magassághoz viszonyítva, érdekes!

(#26416) v-man


v-man
őstag

Annyit emlegettétek itt ma Pogbát, hogy kinyitottam 😁
Durva hogy már csak 190 pénz, de az is jól jött 😁

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#26417) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Totw SBC megint nincs. Ráadásul a következő totw sem lesz nagy szám... Ezen a héten esélyes a fut birthday, ott meg jó lett volna nyitni pár csomagot.

(#26418) uszid94


uszid94
tag

Egyebkent ronaldinho vagy ronaldo sbc sose lesz?

(#26419) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Kinyitottam a swap jumbo rare player pakkot: 2 gyenge IF, és egy 87-es Fernandinho.
Mindig többre számítok.... :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#26420) MdewC válasza p0ty (#26397) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát idén nem próbáltuk. :)

A tavalyi teszt az a múlt.

Sztem kevés az agility és balance, lehetne több a pace és a strengh. Inkább középső Nedved. ;)

De ezt a baby Del Pierora írtam. Többi még kérdőjelesebb a wr miatt, esetleg a moments, balane uppal.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#26421) Kristof_94 válasza uszid94 (#26418) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem biztos lesz, majd 1-2 hónap múlva!

(#26422) MdewC válasza kacsa7 (#26410) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ameddig nem volt coinjuk komolyabbra max.

Plusz ha vki “pro” tudja használni, az nem jelenti azt, hogy mindenki tudja, ez nem érv. Sőt.

Az H/L wr védekezésbe semmit nem ér, teszteltük, aki szereti hogy egy jobb játékos kikényszerítőzi, az tegye csak be CDM-be. Ha meglátom Pogbat az ellenfélnél, már dörzsölöm a tenyerem. ;)

Maximum CM, három kp-s alakzatban és kell mellé vki, aki tud is védekezni.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#26423) dracox válasza gabesz82 (#26401) üzenetére


dracox
addikt

Pár játékos is cserélve lesz

(#26424) gabesz82 válasza MdewC (#26422) üzenetére


gabesz82
senior tag

Én 4-2-3-1ben használom Fabinho a párja és a vicc az hogy a brazil többször kolbászol a kapu előtt mint Pogba. És már nem 2 meccset jàtszottam vele, ráadásul gólt se sokat kapok rólw, nagyon jól szűr, odaér mindig és a póklábaival oda tud piszkálni. Kikényszerítőzni meg bármelyik cdmet ki lehet.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#26425) uszid94 válasza Kristof_94 (#26421) üzenetére


uszid94
tag

Hat nagyon remelem most mar ... bar biztos olyan feltetelek kellenek hozzajuk mint egy socrateshez ...

(#26426) Kristof_94 válasza uszid94 (#26425) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azt duplázd meg, legalább! :D

TOTW sbc január végén volt utoljára, ugye?

(#26427) Szigma70 válasza MdewC (#26420) üzenetére


Szigma70
addikt

Azért tavaly egy komplett szezont végignyomtunk azzal a 87-es Ale-val, és nem volt vele gond :K

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#26428) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Talisca pipa, már csak a maradék három heti objectet kéne befejeznem. Máskor is ilyen könnyű megcsinálni? Kb 13 meccsből megvolt, abból 1-et elbuktam, mert ikonokat cseréltem be, egyen jobb volt az ellenfél, egyen 11-est rúgtam a 85. percben 1-1-nél, úgy, hogy CR a 3. perctől játszott nála, és kilépett a lövés közben. Mondjuk ez rohadt sok meccs a DR-al együtt egy hétre.

Del Pieroval kapcsolatban, nekem a középső lapja nagyon bejött. 66 meccsen 63 gólt rúgtam vele, úgy, hogy nem vagyok egy Fifa mester. 93-as Lewandowskival állok 39 meccsen 35 gólnál. Del Pierot játékban és a 16-oson belül jobbnak érzem, Lewával meg kb bárhonnan gólt lehet lőni. Workratetel csatárként semmi gondom vele, pont jókor szokott beindulni. Középpályán viszont sokszor lemarad a támadásoknál 4-2-2-2-ben.

[ Szerkesztve ]

(#26429) dejvid8


dejvid8
őstag

Nekem is tökre bejön ez a weekly objective, egyszerre kettőt csinálok párhuzamosan, Taliscát és Ben Arfát.
Öszvissz eddig 8 meccset játszottam a silver team-mel, Talisca 6/10-en áll, Ben Arfa 4/8-on.

Élvezem a meccseket, olyan újfajta gameplay feelingje van. :) Ha minden jól megy holnap már meg is lesz, talán egyszerre pont Talisca és Arfa is.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#26430) Digestive


Digestive
addikt

Na akkor csapassuk! :DD

(#26431) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Várom én is itt a csodát pl carniball lap nyitással kapcsolatban, ez a majom Castro nyitott 50 db ULTIMATE pakkot, volt benne egy carniball Immobile, meg pár walk out, KDB, Eriksen stb, nem estem hanyatt sőt, döbbenet, 50 ulti pakk, egy normál játékos kb egy egész életben nem nyit ennyit. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#26432) K.J válasza Digestive (#26430) üzenetére


K.J
senior tag

Fúú! Jó az a lap! Nálam bejött, draftban volt szerencsém próbálni. Eszméletlen torony a középpályán és eszelős gólokat is szerzett. Ha jól emlékszem, akkor egy artist chem volt rajta.

Várjuk a véleményedet/tesztet!

Más:
Vettem egy raklap Savicot, erre SB rewardból 2x kinyitom :)

[ Szerkesztve ]

(#26433) dvtkfan válasza dejvid8 (#26429) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Nekem meg pont most szart be az xbox-om, nehogy ki tudjam szedni a játékosokat... :W :W :W

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#26434) sz_abika válasza Digestive (#26430) üzenetére


sz_abika
addikt


Hát lassuk is bizony az estet :C

PSN: xszabikax

(#26435) Kristof_94 válasza Digestive (#26430) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na majd írj, hogy milyen a doktor úr! :D

(#26436) MdewC válasza gabesz82 (#26424) üzenetére


MdewC
nagyúr

Instrukciókat használsz? :)

Mi a taktika?

Szigma: az tavaly volt. Totál más volt a game. Jó lap, tagadhatatlan, de a vicc, hogy egy Felipe Anderson hozza ugyan azt. Vagy jobbat. Sajna. :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#26437) MdewC válasza Szigma70 (#26427) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tavaly imádtam, egész évben ki se tudtam tenni a csapatból. Persze próbát megérhet, jól néz ki, csak az árához képest sztem van benne bőven kompromisszum. Ebben a kategóriában középső Nedved jobb választás lehet.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#26438) Szigma70 válasza MdewC (#26437) üzenetére


Szigma70
addikt

Na igen, ez nem biztos, hogy megér 1-1.3 miliót, de a baby megérne egy próbát. Az is igaz, higy tavaly nem volt értelemes alternatívája, idén van. Pavel, Socrates, stb.
Sok a jó lap. Bőség zavara

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#26439) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Ez a Bonaventra megérhet 50k-t? Annyit kellene ráköltenem

PSN: OldSlowhand74

(#26440) Lori82 válasza Mrdevil (#26413) üzenetére


Lori82
senior tag

Nekem sincs sok időm,de érdemes megpróbálni szerintem. Kurva szarul ment a DR, egyfolytában kikaptam meg döntetlent játszottam,gondoltam hanyagolom,jó lesz nekem a rank 2 is. Van egy Serie A csapatom,azt csak az SB-ben használom,gondoltam megpróbálom Emre Cant. 9 győzelem kell a lapjához. Vettem egy-két gyors silver német csatárt és elkezdtem 4-3-3(4) felállásban(mindig 4-3-3(2) játszom WL+DR-ben is). 50 perc alatt 7 meccset nyertem!! Kurva jó volt. :) Általában én rúgtam az első gólt,az ellenfelek meg megállították a mecset és kiléptek. :) Holnap még valahogy összehozok 2 wint és lehet, rámegyek Talicskára is :D

(#26441) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Srácok! Hogy tudnám elkerülni az idegenbeli meccseket? A sorsolásnál mire figyeljek? Elegem van már a sorozatban 3. laggos idegenbeli meccsből. :D

(#26442) Stylerr válasza Kristof_94 (#26441) üzenetére


Stylerr
addikt

Mikor bedob a meccsbe, és azt látod, hogy "Waiting for opponent" akkor te vagy a hazaiban.

(#26443) toxicjew


toxicjew
addikt

Fut birthday alkalmával mire lehet számítani? Érdemes lesz meghagyni rá a rewardokat?

(#26444) gabesz82 válasza MdewC (#26436) üzenetére


gabesz82
senior tag

Persze hogy használok, a két cdm stay back, és még így is elkajtat Fabinho néha. Két szélső CAM get into the box, középső CAM stay central, ST meg Get in. Működik is a dolog úgy érzem, persze a saját szintemen és hasonló kaliberű csapatok ellen.

Taktikát megnézem otthon mert pontosan nem rémlik mik vannak állítva, de az fix, hogy nem drop back a védekezés alapból. :)

PSN: Morfologus82

(#26445) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok

Ha......

Venni egy CR-t, vagy kirakni Prime Maximus Socratest? KB. egál coinba nekem

De csak egy gondolat, bár.....

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#26446) Stylerr válasza Szigma70 (#26445) üzenetére


Stylerr
addikt

Cr! Legjobb csatár a játékban még mindig!

(#26447) toxicjew válasza Szigma70 (#26445) üzenetére


toxicjew
addikt

Én biztos Socratest raknám ki, jobban is néz ki a lap, agyon is dicsérik, meg hát mégis csak icon. :K (ja és bameg, hogy ennyi coinod van ;] )

(#26448) gabesz82 válasza toxicjew (#26447) üzenetére


gabesz82
senior tag

Nem azt írta, hogy ennyi coinja van, hanem hogy ugyanannyiba kerülne neki kirakni Socratest mint megvenni CR-t :) Egyébként én is Socrates-re szavazok, annak ellenére, hogy CR tényleg a legjobb ST a játékban.

PSN: Morfologus82

(#26449) A guru válasza Szigma70 (#26445) üzenetére


A guru
addikt

CR, egyértelműen. Socra túl lomha és nincs 5* skill ami miatt nincs scoop turn futás közben, emiatt pedig az életbe nem gyorsul fel szegény.

(#26450) Zimmi91 válasza A guru (#26449) üzenetére


Zimmi91
addikt

+1 CR, túl OP ;]

" Just remember Manchester is RED! "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.