Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#708) mashroom


mashroom
csendes újonc

Nemtudom hogy vagytok vele de szerintem az elmúlt évek legrosszabb fifája van kilátásban. A grafika visszafele fejlődik, a mozgás 15 óta ugyanaz, egy kicsit sem közelíti meg egy normális ember mozgását, a játékosok testfelépítése egyszerűen nevetséges az eredetihez képest, persze különbségek akadnak Insigne törpe, Zlatan magas, Zouma vastag, de ez elég kevés. talán a lövések tényleg fejlődőben vannak, de mi ez ahhoz képest hogy évente kérnek el 20k-t egy alig frissülő játékért...ami változtatásokat eszközölnek azok maximum egy kis updatenek felelnek meg. Tudom hogy ez egy demo, viszont a 15-16-17 demoja 80% ban megegyezett az eredeti játékkal. Sok év után most először én nem fogom megvenni. Mindig vártam a csodát de nem jött, de talán a 15 volt a legközelebb hozzá mert akkor kaptunk valami újat, azóta tulajdonképpen mindig ugyan az...Ha a Pes-t és a Fifa-t összegyúrnák talán kapnánk egy tényleg kimaxolt játékot. Számomra dühítő a felhasználók hülyének nézése, mert ez már konkrétan az. Azzal akarnak eladni egy ÚJ játékot hogy lehet gyors cseréket csinálni? :DD vicc kategória...mondom én aki imádtam a fifat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.