Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) A guru válasza Thom95 (#6849) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem add el, nem fog ennél feljebb menni az ára valószínűleg soha. Black friday után itt a karácsony nem sokkal szóval ha lassan is, de lejjebb fognak menni az árak.

(#6852) Meghivott


Meghivott
addikt

Lloris, Isco, Glik esett ma. Nem rossz.

(#6853) marcess


marcess
senior tag

Miről maradtam le :O

(#6854) nyervi válasza pe3mario (#6818) üzenetére


nyervi
aktív tag

el is küldött a ....ba! velem együtt :DD

(#6855) Digestive


Digestive
addikt

Kérnék egy kis segítséget! Most vettem 1hónap Liveot és mégsem enged be az online draftba? Mit csináljak? Köszi

(#6856) p0ty


p0ty
aktív tag

valaki írna véleményt erről a csapatról? a chemeket ne nézzétek mert olyan felállás lesz ahol 10es mindenkinek csak meccsnél állítanám át erre a felállásra hogy megmaradjon mindenkinek a 10es chem
https://www.futbin.com//18/squad/1397301

(#6857) A guru válasza p0ty (#6856) üzenetére


A guru
addikt

Iniesta szerintem kérdéses. Egyébként jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#6858) p0ty válasza A guru (#6857) üzenetére


p0ty
aktív tag

Iniestát azért tettem bele mert nálam a sima kártyája nagyon bevált nagyon jól mozog és osztja a labdát szóval muszáj if-re cserélnem

(#6859) nyervi válasza A guru (#6857) üzenetére


nyervi
aktív tag

Iniesta nem rossz, a sima lapját használom

(#6860) LedyGyuszi válasza Digestive (#6855) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

minden másba beenged? van megfelelő mennyiségű coinod?

XONE: LedyGyusziHU

(#6861) sz_abika válasza Meghivott (#6852) üzenetére


sz_abika
addikt

Nálad ezen meg se kell lepődni :)
Én még várok reggelig mmel, nincs spurs jatekosom az 500+ tömegből...

PSN: xszabikax

(#6862) Meghivott válasza sz_abika (#6861) üzenetére


Meghivott
addikt

Mostanában nem is jött szinte semmi ;)

Lloris 3 meccset bírt nálam. Konkrétan minden lövés, ami kapura jött, az gól volt. Iszonyú
70K+ban ment el, így nem nagy fájdalom :N

(#6863) Digestive válasza LedyGyuszi (#6860) üzenetére


Digestive
addikt

Nem. Mindegyik online elemnél ugyanaz!

(#6864) LedyGyuszi válasza Digestive (#6863) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

akkor sztem trial kódot vettél, amivel online nem megy...

XONE: LedyGyusziHU

(#6865) Digestive válasza LedyGyuszi (#6864) üzenetére


Digestive
addikt

Megpróbáltam belépni az online draftba. Kiírta h nincs hozzáférésem és szeretném e használni? Innen a live gold vásárlást dobta fel, ahol 1 havi 2500 huf csomagot választottam és fizettem. Meg is jött az email azonnal, de ha megpróbálok belépni akkor ugyanez következik.

(#6866) LedyGyuszi válasza Digestive (#6865) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

hmmm... kód jött vagy micsoda?
újraindítás?

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#6867) Digestive válasza LedyGyuszi (#6866) üzenetére


Digestive
addikt

A wifiről lecsatlakoztam és utána jó lett.

(#6868) pe3mario válasza nyervi (#6854) üzenetére


pe3mario
junior tag

Ment is a válasz Mikehoz és a felsz*pójához! :D

(#6869) eM'82


eM'82
addikt

SB-ben próbáltam ki a Legacy Defendinget. (PC, patch után). Sima 3-0 win WClass szinten (ennyit tudok idegbaj nélkül ált. hozni), 18 kontra 5 kapuralövés. Vagy placebo, vagy tényleg működik. Halál nyugodtan hoztam ki a labdákat. Sokszor indokolatlanul passzolt a gép a 16osnál, mintha a WC fokozat kicsit így erőtlen lett volna. Pedig volt ott Son, Antonio, Begovic... Aztán persze lehet, hogy holnaptól megint bekeményít.

Gold Upgrade Plus dobott egy "zöld" (passz, hogy mi a mozaikszava) Payet-t. Nem pont ő rá vártam, de legalább ilyen lapom is van már + elég nagy gólt akasztott ezen a meccsen.

(#6870) Stylerr válasza eM'82 (#6869) üzenetére


Stylerr
addikt

Hát egyértelmű hogy könyebb, kb nem is kell foglalkoznod a védekezéssel. :)

(#6871) s0p0q0r válasza Stylerr (#6870) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Azert ennyire nem rem egyszeru legendaryn szerintem. Ha megis akkor mondjatok par tippet legyszi. Sima passzgomb+teammate contain nyomvatartasaval rengeteget ki oszt a gep neked, ha nem gondolkodsz tobbet a vedekezesen.

[ Szerkesztve ]

(#6872) Iski16


Iski16
újonc

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy megvettem a Fifa18-at, de telepítés után elindítom betölt egy fekete képernyőt majd kidob. Valakinek van valami tippje mit tehetnék?

(#6873) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Segítenének ezt még undorítóbbá tenni?
[link]

Keretet nem mondom, mert jelenleg 100k van és még a linken található 4 francia sincs meg, szóval majd szépen lassan. Az OTW lapokban van kb. 300k de azokban még reménykedem, hiába vesztettem rajtuk 240 ezret...

(#6874) nyervi válasza pe3mario (#6868) üzenetére


nyervi
aktív tag

mer' szájon akarod kenni, azé' ilyen :DD
értelmi fogyatékos a csávó szerintem ;]

(#6875) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Dembelé középpályára, valamint az új Bakayoko alias Renato Sanchez :D
Védelembe ha van pénzed lehetne egy Bailly-Koscielny páros ha nincs akkor Smalling-Sanchez.

(#6876) dracox válasza Stylerr (#6870) üzenetére


dracox
addikt

Príma könnyítés offline, de nekem nagyon szokatlan hogy a gép rárohan automata az ellenfélre.
Utána mentem Online-ra aztán tudat alatt nyomkodtam néha ugyanúgy a passzt, hogy elvegye..

(#6877) gab.gergely


gab.gergely
tag

L.Gyula ( :D ) kolléga nyitásain felbiuzdulva tegnap én is feltéptem a csomagokat.
10 Premium gold PL, 3 Prime Player, néhány Prime Electrum meg Jumbo Premium GP, two players pakkok
és némi szemét,több mint 500k coin értékben(addig számoltam). Összesen kb 30 pakk.
A legdrágább egy Fernandinho, 2-3 db '83'-as, de ezek mind olcsóbbak, az utolsó előtti pakkból(SIMA electrum
players pakk!!) esett egy Benatia, pedig a bakancsom már készült a monitorba, igaz ez nem kellett volna
visszafogjon, mert csak az SBC-k miatt drágább Dinho-nál. Majdnem bőgtem :D, de csak majdnem.
Azért kiváncsi lennék, ha pontból nyitnék ennyit, miket kapnék.

[ Szerkesztve ]

(#6878) dracox válasza gab.gergely (#6877) üzenetére


dracox
addikt

Szép fogások... :C
Pontból is kb. ugyanúgy dobhatta volna azokat a szemeteket.. :(

(#6879) sz_abika válasza gab.gergely (#6877) üzenetére


sz_abika
addikt

Nálam is van vagy ennyi pakk, de én készülök közbe elkölteni a maradék 300 fifapontomat hogy átverjem a rendszert :DDD

PSN: xszabikax

(#6880) gab.gergely válasza sz_abika (#6879) üzenetére


gab.gergely
tag

'zannya, ez nekem eszembe se jutott volna :D Nagyon cseles, majd írd meg, hogy sikerült.

(#6881) etaclan1984 válasza gab.gergely (#6877) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én tavaly november elejétől totyig (február vége) elraktam minden packom hogy majd akkor nyitom ki. Februárba már száraz kenyéren és vízen éltem, alig volt valaki a clubomban. Több mint 1 milliónyi packot nyitottam és egy untradeable if willian esett (kb 300ezret ért akkor). Azon kívül senki, de tényleg. Egy 10ezres játékos sem! Ott megfogadtam hogy soha többet nem rakosgatom el, azonnal nyitok mindent :D

(#6882) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Sziasztok! Regota szemezek if Goretzkaval. Ahogy nezem ugyanaz, mint Nainggolan. Picit gyengebb shooting gal, cserebe jobb pace. Altalaban 40-50k-val olcsobb Goretzka. Mit gondolok?

[ Szerkesztve ]

(#6883) gab.gergely válasza etaclan1984 (#6881) üzenetére


gab.gergely
tag

Van benne valami, az electrumokból jópár Alka-s játékos esett, ha azokat idejében nyitom, sokkal többet értek volna. Most a portugál liga megy jól, gondoltam a premium goldokból úgyis sok nonrare esik, adtam is el párat(2k felett is). Amiben kezdek biztos lenni, hogy még egy Jumbo Premium is többet ér a premium players-nél a több rare lap miatt, sztem abból nyitottam az erősebbek nagy részét.

(#6886) LedyGyuszi válasza gab.gergely (#6877) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

még gyűjtögetned kellett volna! :P
egyébként a vicc az, hogy az értékesebb lapokat nálam az értéktelenebb pakkok dobták.
amiktől meg várta volna az ember, azok lófüttyök voltak... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#6887) Lori82 válasza gab.gergely (#6883) üzenetére


Lori82
senior tag

Na nekem a Jumbo Premium pakkból nem jön semmi.Szerintem abból nyitottam a legtöbbet,de a legjobb nyitásom egy Borja Valero,a többi 80-as vagy az alatti.

(#6888) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Valakinek van ötlete hogy a Sarri féle Napolit hogy lehetne összerakni ? Ezalatt értem a custom tacticket és a felállást (talán a 4-3-3 flat van hozzá a legközelebb)
Tudom hogy nem lesz annyira sikeres mert Raul Albiol meg Hysaj és Reina nem éppen a szíve csücske a játéknak, de nincs szívem őket kihagyni :D. Kíváncsi vagyok hogy nektek van-e valami ötletetek :)

(#6889) sz_abika válasza ShiberMonkey (#6888) üzenetére


sz_abika
addikt

(#6890) sz_abika


sz_abika
addikt

Ezeket a shopper botokat lehetetlen megverni :(
Már 3mp alatt megvan egy oldal frissítés -> buy now-> oké klikk de ez édes kevés.

PSN: xszabikax

(#6891) Garsza


Garsza
veterán

MdewC
Használod Dybalát? mennyire zavaró a 3* WF?
Vagy más is aki használja.

(#6892) pe3mario


pe3mario
junior tag

Kikandikált egy PTG Sané. Kérdésem a következő.: bármilyen informot kap a srác, azt megkapja a kék lap is, vagy majd csak a VB-n nyújtott teljesítménye alapján fog frissülni a kártya ?

(#6893) etaclan1984 válasza pe3mario (#6892) üzenetére


etaclan1984
őstag

Grat ! Bármilyen IF, Hero, MOTM lapja után megkapod az upgradet !

(#6894) akooos


akooos
veterán

Arsenal-Spurs MM SBC-ből esett egy Kroos:DD Megörültem, hogy meggazdagszik, erre 130 a max amit lehet érte kapni. :(

(#6895) pe3mario válasza etaclan1984 (#6893) üzenetére


pe3mario
junior tag

Köszi!!
Akkor őrült nagy mázlim van. :D Egy a bibi, hogy nincs 4* skill moves, de amúgy azt mondják OP.
Fájhat a fejem, hogy a kedvencemnek nem rúgott kettőt-hármat a múlthéten. Reméljük lesz jó meccse.
Amúgy tényleg elhozott valaki tegnap egy Agüerot 55k-ért ? :D

(#6896) Expendable válasza Kristof_94 (#6873) üzenetére


Expendable
aktív tag

Ez szerintem elég undorító, csak kár, hogy béna vagyok hozzá :)
1
2

(#6899) pe3mario


pe3mario
junior tag

Gyerekek, valaki árulja el, hogy mi ez az őrült nagy black friday.
Mármint nekünk, akik nyitogatják majd a csomagokat, jelent bármit is ?
Gondolok itt pl arra, hogy jönnek majd az ultimate packok és esetlegesen nem 2500 fifa pontért fog menni, hanem 2000-ért ? Vagy szimplán annyi az egész, hogy csak több nyitogatás jön, ezért mindenki elad mindent, hogy megtehesse ?

(#6900) Meghivott válasza sz_abika (#6890) üzenetére


Meghivott
addikt

Ez nem így van. Vettem 50K-ért Dybalat még az elején. És puszta kézzel ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.