Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Szigma70 válasza etaclan1984 (#6049) üzenetére


Szigma70
addikt

Ebből a brazil CB meg is van :DD

Az Arsenálos kimondhatatlan nevüt már figyelgetem, de figyelnem kell a chemekre, mert unom a meccsenkénti megállítgatásokat, és csapatvariálgatást. A brazil gyereket lehet beteszem, mellé megvan Alves RB be, föléjük Matuidi helyett Fabinho, de akkor Alessandrininek nem lenne chemje.

Ezek a nagy dolgok :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6052) MdewC válasza etaclan1984 (#6049) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem kell Giroud. :)

Jó egyéni taktika kell. A csapat persze ok amit csináltál.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6053) kiserik válasza Szigma70 (#6041) üzenetére


kiserik
senior tag

Én max egy Varane-t építenék be, meg előre esetleg Mbappe/Lacazette (Gameiro nekem nem jött be). Illetve Sidibe-re Anchor lapot tennék.

Többieknek köszönöm az ajánlásokat, úgy néz ki Asensio fog beválni, Isco meg megy CM-be :D

[ Szerkesztve ]

(#6054) sz_abika válasza LedyGyuszi (#6050) üzenetére


sz_abika
addikt

VILÁG: VB - Selejtező - Osztályozó
11.11. 04:15
Új-Zéland - Peru

Valószínű emiatt futnak fel, legalábbis remélem jól gondolkodom.

Ugyanezen logika mellett a horvát-görög meccs miatt betárazok pár Marko Livajat: horvát , görög ligás ST kulcsfontosságú lehet ha kell a chem majd :K

PSN: xszabikax

(#6055) A guru


A guru
addikt

Ha már így alakult, hogy az EA elcseszte a novemberi hónapomat (októbert is) WL ügyileg, akkor valószínű kihagyom ezt a hónapot és csapatépítek, most így néz ki a dolog:[kép] Salah le lesz cserélve a hero lapjára amint kijön az új TOTW, egy Pogba vár beszerzésre, és ha marad elég zseton akkor egy Neuer/Courtois is tervben van. :))

[ Szerkesztve ]

(#6056) Mr.Rain válasza Szigma70 (#6051) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Mivel balon egy Martial és Bakayoko van, én a védelem baloldalát PL franciákkal, vagyis LB Mendyvel és CB Koschielnyvel oldanám meg. Még a chem is full lenne.

Illetve előre ha van coin, akkor Mbappe, Lacazette vagy skorpió Giroud. Ha nincs, akkor Defrel. Gameiro nekem sem jött be.

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#6057) Mr.Rain válasza A guru (#6055) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Kanteról mi a véleményed? Bakayokonál jobb 160 000 coinnal? :F

"Nincs megállás"

(#6058) A guru válasza Mr.Rain (#6057) üzenetére


A guru
addikt

Nem. Inkább csak más, ahelyett, hogy erős és magas, inkább gyors és talán jobban szerel.

(#6059) szcsaba95


szcsaba95
tag

Azok után, hogy számomra megdöbbentő könnyedséggel sikerült legyőznöm a heti featured squadot, ahol a szokásos Ronaldo, Ronaldinho duó 90 ovr rating stb volt, gondoltam egy tiszta bronz játékosokból felálló csapat már nem okozhat akkora gondot. Nos, dehogynem, tükörsimán kaptam ki 3-0ra, úgy, hogy a játékosaim, ha helyzetbe kerültek volna, inkább megfordultak és elkezdtek a másik irányba szaladni. :D Szóval soha squad battles.

PSN ID: szcsabi95

(#6060) grimmjow67


grimmjow67
tag

én most chemistry lapokkal kereskedem, 3 nap alatt összejött 200 k

am most előszór sikerült kvalifikálni magam Wl-be már 6 lehetőséget elrontottam, 7. be döntő 4-4
tizikkel 4-3 ra nyertem :D

(#6061) #51177472


#51177472
törölt tag

Sziasztok,

Bale-t érdemes lehet most megvenni? Október végén még 475 körül ment, azt előtte tartotta is, most drasztikusan csökkent, 385ért lehet venni kb.
Nagy bukás lenne, várjak még vele inkább? v minek köszönhető ez a nagy csökkenés?

(#6062) Aguinaga válasza Yodamest (#5379) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ajánlásodra Bacuhajt meg is vettem SerieA csapatba, elég faszán tolja a gyerek, kösz a tippet.

PSN: OldSlowhand74

(#6063) p0ty


p0ty
aktív tag

csodás érzés mikor látod hogy csillan a pack majd lejön a board és portugál LW aztán nem Real logo hanem Lazio és a várva várt Ronaldo helyett csak egy Nani jön :(

(#6064) #16514048 válasza #51177472 (#6061) üzenetére


#16514048
törölt tag

Várj vele a Black Friday-ig.

(#6065) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

A black friday miatt mentek le az árak? Mbappét 116 000- ért vettem, erre most mindjárt beesik 100 ezer alá. Lloris ára rohamosan csökken és szinte minden gold lapé.

Miért? :)

"Nincs megállás"

(#6066) p0ty


p0ty
aktív tag

3-4-1-2 felállást használ valaki? ha igen mennyire eredményes vele?

(#6067) kiserik


kiserik
senior tag

Ez most hülyén fog hangzani, de valaki tanítson már meg legyen szíves futni. Egyszerűen mindenkinél lassabb vagyok. Védőt nem tudok lefutni, az én védőimet meg úgy futják le, mint a szél. A kp-n is rendre lefutnak labdával ilyen Tolisso félékkel is. Mindenki úgy közlekedik a pályán, mint ha fel lenne gyorsítva én meg csak kocogok hozzájuk képest. Offline nincs probléma, SB-ben gurítok 5-6-ot legendary-n, de online most valami katasztrófa. Div 4-ből úgy zúgtam ki, mint a huzat, pedig korábbról volt 8 pontom. 5 meccsből tudtam hozni 1 pontot.

(#6068) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Tudom mi a fekete péntek 😁 de a fifán belül mi történik akkor milyen akciók lesznek?😊

(#6069) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Premier ligában jártas kollégáktól kérdezném, hogy az alábbi csapatról mi a véleményetek?

Főleg a védelemre lennék kíváncsi, mert a többi adott.
Bakayoko nekem nem vált be, nálam Schneiderlin jobban teljesít.
Son Untradeable, de LM poszton nálam jobb mint Martial, mert ő inkább LW, LF poszton jó, legalábbis nálam.
Egyébként ezt a csapatot csak SB-ben használnám.

(#6070) pe3mario válasza Z'Z" (#6069) üzenetére


pe3mario
junior tag

Támadó középpályára Lallana deadeye lappal, vagy Dele Alli szintén DE lappal.
Kapuba pedig ha olcsó és jó kapust szeretnél, Bego vagy Butland. Megszerezhető áron pedig Schmeichel a legjobb választás.

(#6071) pe3mario válasza Mr.Rain (#6057) üzenetére


pe3mario
junior tag

A kettő együtt a legjobb. :D Mindkettőt használom és szinte áthatolhatatlan.

(#6072) Z'Z" válasza pe3mario (#6070) üzenetére


Z'Z"
őstag

Köszi!
CB-k szerinted milyenek?

[ Szerkesztve ]

(#6073) sz_abika


sz_abika
addikt

Ha tolok egy opponent selectes meccset, a featured squadot nem tolhatom már le?

PSN: xszabikax

(#6074) MdewC válasza Mr.Rain (#6065) üzenetére


MdewC
nagyúr

Vége a WL-nek, ma nyitják az SB pakkokat és közeleg a fekete péntek előtti reccs.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6075) Z'Z" válasza sz_abika (#6073) üzenetére


Z'Z"
őstag

Told le mind a négyet, utána azt is le tudod játszani.
Nekem a múltkorinál volt így.

(#6076) lanikai válasza sz_abika (#6073) üzenetére


lanikai
aktív tag

lépj ki meg vissza

(#6036) Francesco003
érdekes. az a "gond", hogy nálam Ghoulam van a balon, aki -Alex Sandron kívül az összes calcios balbekket próbáltam- nálam kimagasló, de kevés a pace, így a jobbon nem fér el még egy lassabb hátvéd :)

[ Szerkesztve ]

(#6077) Mr.Rain válasza MdewC (#6074) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Vagyis meg kellene szabadulni a drágább játékosoktól? Te is eladod őket?

"Nincs megállás"

(#6078) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Mivel kereskedjek szerintetek? 0-24 ben raerek a heten, mert korhazban vagyok. Ma osszeszedtem 250 algeria, nigeria ghana es egyiptom playert,ha nem emelkedne az aruk akkor is max 20 k buko, mert nagyon minimum aron vettem oket. Hagytam 10 helyet a transfermarketen azon kene valamit forgatni.

[ Szerkesztve ]

(#6079) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Meg ne csinálja valaki a Schmeichel SBC-t, hulladék egy lap... Egy kapus sem bakizott még ennyit és ilyeneket, mint ő!

(#6080) sz_abika válasza lanikai (#6076) üzenetére


sz_abika
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#6081) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A 7végén terveztem bevásárolni Casemirot és társait, de ahogy olvastam a fórumot lehet, hogy várnom kellene a black friday-ig? Fognak annyit csökkeni az árak, hogy jelentős különbség legyen az 50 és 100k közötti játékosok között?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6082) Geradossz válasza Kristof_94 (#6079) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Ellenem is tobbszor bena volt, kb 20 fokos szogbe a kapuval a 16 osrol drivenshottal kotenyt lottem neki xd megvan videon is

(#6083) lanikai válasza LendvaiFeri1 (#6081) üzenetére


lanikai
aktív tag

általában 20-25%-ot esik a játékosok ára. én max a nagyobb beruházásokkal várnék, szerintem egy 80-100k alatti játékos bőven kitermeli azt a különbséget, amennyivel olcsóbban vehetnéd meg 3 hét múlva

[ Szerkesztve ]

(#6084) MdewC válasza Mr.Rain (#6077) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát, ha nem most hétvégén kellett volna, da ha vki ilyet tervez, akkor még talán most hétvégén még megteheti. Talán.

Magam részéről tuti nem, egy csapatom van és szeretnék velük játszani, nem baromkodok. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6085) Z'Z" válasza LendvaiFeri1 (#6081) üzenetére


Z'Z"
őstag

Kíváncsiságból megnéztem pár játékost a tavalyi évből:
FIFA 17 PLAYERS
Black Friday november 25-re esett, de a legnagyobb áresés pont ellőtte volt, 21-én hétfőn.
Ez pl. Modric:

[ Szerkesztve ]

(#6086) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

De akkor ezek szerint már a BF-es promo csomagok előtt beesnek az árak? És mi van a csomagok megjelenése után?

(#6087) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Ezen a ponton lefagy a fifa nálam sokadik próbálkozásra is, ötlet?

(#6088) Stylerr válasza s0p0q0r (#6087) üzenetére


Stylerr
addikt

Lépj be, ne nyomj ott semmit, várd amíg betölt. 2 hete ez volt nálam is.

(#6089) Z'Z" válasza Kristof_94 (#6086) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ha a tavalyi évet nézzük, akkor kisebb ingadozásokkal ugyan, de jön egy jelentős áremelkedés, egészen a TOTY megjelenéséig.
Persze idén valamennyire az SB is közbeszólhat.

[ Szerkesztve ]

(#6090) s0p0q0r válasza Stylerr (#6088) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Próbáltam, de semmi... viszont akkor nem is érdemes SB-zni, ha már az első 4et sem tudom ma lejátszani.. :(

(#6091) s0p0q0r válasza grimmjow67 (#6060) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

hogyan lehet chemistry lapokkal ilyen hasznot hajtani? :D

(#6092) vatafakk válasza Z'Z" (#6089) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Mivel idén már mindenki akkora investor lett hogy a black friday crashről beszél az összes fórumon, ezért szerintem idén is előtte pár nappal lesznek a legalacsonyabbak az árak-

Mindenki elad mert fél hogy még lejjebb mennek az árak és előtte meg akar szabadulni a játékosoktól, de venni senki sem mer majd, mert arra vár hogy zuhanjon be még jobban a piac.

(#6093) LedyGyuszi válasza sz_abika (#6054) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ezt tudom, de általában az ezüst csapatok árai mennek fel, azoké nem nagyon, ahol vannak arany lapok...

(#6085) Z'Z":
te sztem kevered a minimum árral! az esés már előtte megvolt! :K
legalábbis a mellékelt grafikonod szerint...

XONE: LedyGyusziHU

(#6094) eM'82 válasza s0p0q0r (#6090) üzenetére


eM'82
addikt

nekem is ez volt múltkor.
játszd le az első "OPPONENT SELECT" fülön lévő ellenfél ellen. Utána már mennie kell a Featured squad-nak is.

MÁS:
Aki Legendary-n tolja vagy Ultimate-en a Squad Battles-t az megírhatná, hogy milyen formációval, taktikával tolja. Kíváncsi lennék, hogy mi a titka :). Nyílván a játéktudás is, de hátha van emellé még valami használható tippetek is, a gólszerzésre.

(#6095) #16514048


#16514048
törölt tag

Az mitől lehet, hogy a wl kvalifikáción olyan mintha csak nálam lenne lag, az ellenfélnél pedig nem?
Úgy értem, hogy néha megáll 1-2 másodpercre a kép, és utána nem onnan folytatódik, hanem olyan mintha a játék ment volna tovább, csak a kép állt volna meg. A lag után gyorsított felvételben látom a kimaradt részt, és utána megy minden normálisan.

Érdekes módon csak a wl meccseken tapasztaltam ezt, div-ben nem ilyen. De így nem lehet játszani...
Ti is tapasztaltatok már ilyet?

(#6096) Z'Z" válasza LedyGyuszi (#6093) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ja, igen! :B
Kezd lemerülni a duracell, főleg hajnali négytől. :DDD

(#6097) MdewC


MdewC
nagyúr

BLACK FRIDAY TIPPEK NICK TRADING

Az egyik legjobb kereskedő, aki fent van a youtube-on, érdemes figyelni.

MÁS:

Srácok!

Picit frissítettem a topik összefoglalót, kérlek jelezzétek, ha van olyan hasznos és értelmes írás, amit érdemesnek találtok, hogy betegyük. Köszi.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6098) #16514048 válasza MdewC (#6097) üzenetére


#16514048
törölt tag

+1 Nick-re, én is őt szoktam nézni, twitch-en is érdemes követni.

[ Szerkesztve ]

(#6099) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Meguntam az angolt kicsit váltani akarok szerintetek melyik a jobb? vagy

(#6100) underdark válasza eM'82 (#6094) üzenetére


underdark
aktív tag

4411, próbátam már sok fele felállást, de egy ideje már ez van, ezzel jönnek a meccsek többnyire
CF kulcs a formációban, nálam egy technikás középpályás van ott, jól tudjon lőni és passzolni, False 9 beállitáson van Ozil/Cazorla/Sanson
bpl és francia csapatom van
érdekes angol csapatban védekezőbb CM kettős van Gana-Schneiderlin
franciában meg támadóbb kicsit Cyprien-Tolisso és mindkettő életképes😀

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.