Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) nyervi válasza peetie1 (#6947) üzenetére


nyervi
aktív tag

jó hogy mondod, mert az RB-re már úgysem is maradt ujjam. így legalább tudom, hogy nem is kell :DD én gyáva mód csak profin próbálkoztam, de majd ha belelendülök, kipróbálom a legendaryt is, hátha. de így legalább mind a 4 meccset nyertem és nem szopatott szerte-szét. pedig azért igyekezett, pár 11 befigyelt ellenem :C

(#6952) MdewC válasza Z'Z" (#6943) üzenetére


MdewC
nagyúr

Épp most váltok, ha rendben van akkor küldöm. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6953) RetroFighter válasza MdewC (#6952) üzenetére


RetroFighter
tag

Szerintetek pénteken ki kapja a POTM SBC-t? Sané vagy De Bruyne? :)

(#6954) Z'Z" válasza RetroFighter (#6953) üzenetére


Z'Z"
őstag

KDB

(#6955) Stylerr válasza RetroFighter (#6953) üzenetére


Stylerr
addikt

Sané.

(#6956) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha jót akartok kerüljétek el a fifában a lengyeleket. Szétlaggolják a meccseket és ezzel már a FIFA 16-ban is találkoztam... Vagy laggolnak vagy csalnak. Hányinger... :W

(#6957) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Na úgy döntöttem nem várok tovább, megveszem a csapatot. Két keretre szűkítettem a lehetőségeket. Egy PL és egy Calcio A.

Drágábbra nem telik, így ezek közül választok.

Mit gondoltok? Calciot játékban nem ismerem, a való életben szimpatikusakat raktam bele.

Ti melyikkel vágnátok neki?

"Nincs megállás"

(#6958) pe3mario válasza Stylerr (#6955) üzenetére


pe3mario
junior tag

Szerintem pedig De Bruyne ! Bár nem tudom, hogy Sané megkapná-e a kék kártyájára ezt a fajta frissítést, nekem nagyon jól jönne, de szerintem De Bruyne fontosabb gólokat szerzett.

(#6959) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Aki be tud epiteni Portugalt a csapataba es szuksege van cmre/camra annak ajanlom figyelmebe if Manuel Fernandest. Szerintem ritka jo kartya lett.

(#6960) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek új liga sbc mikor várható?

A másik meg, ugye már sokszor említettem, hogy nekem a Newcastle és Shearer a nagy kedvenc, ezért pályázom is a prime lapjára, ami nyilván baromi drága lesz SBC-ben is, kiindulva az eddigiekből. Ha most eltekintünk attól, hogy kedvenc, szerintetek érdemes lenne megcsinálni? Nem hátráltatná nagyon a WF és skill moves? :U

[ Szerkesztve ]

(#6961) MdewC válasza Z'Z" (#6943) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az a helyzet hogy hétvégén teszteltem egy taktikát a Weekend ligában amit jónak éreztem viszont kipróbáltam a High pressuret és nem volt rossz, ezért most egy hibrid beállítást tesztelek.

Az a kemény hogy eddig a védelmi vonalam vissza volt húzva, viszont nagyon tetszik így feltolt védekezéssel. Úgyhogy majd kiderül. Finom hangolok egy két nap kell mire kiderül.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6962) dtrms válasza pe3mario (#6958) üzenetére


dtrms
aktív tag

Én nem merném már megtippelni se.

Sané:
-pontok alapján több van neki: 3gól / 3gólpassz
-most kapott egy olyan kártyát ami fejlődik, tehát van egy speckó kártyája is és fejlődik is (a potm konkrétan elértéktelenedne, ha meg is veheted....minek csinálnád meg ha van tradable verziód!?...)
-ha KDB lenne, akkor időben kiadhatták volna a potm-ot (piac miatt talán nem)

KDB:
-kevesebb pont: 3gól
-pontban oké, hogy kevesebb, de nagyon sokat számított a mezőnyjátéka
-kdb-nek van egy if lapja, aminél drágábban kéne kijöjjön a potm lap, így olyan 6-800 körül. Akkor viszont kelleni fog bele kdb, de akkor az ő ára maxon fog menni, ami megint nem opció. (videósok mondták)

Monreal:
-egy kiszivárgott képen őt láttam, habár én ezt esélytelennek érzem

(#6963) Meghivott


Meghivott
addikt

Patch óta 20 meccs.
17 vereség.
5 formációt próbáltam kínomban.
(korábban minden WL minimum gold, DIV3-ig emlékeim szerint majd mindet divet nyertem)
Most szívem szerint azonnal adnám el Chiellinit, mikor 1 meccsen 3 gólt kapok abból, hogy leteszi a labdát a csatár elé.
Aztán beugrott, hogy ismerős ez (zsinórban 1-2 div zuhanás) valahonnan ;)
Van, ami nem változik

[ Szerkesztve ]

(#6964) Kristof_94 válasza Meghivott (#6963) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én átálltam pár napja 4321-re: Son - IF Zaha - Oxlade -- Herrera, Fernandinho, Lallana -- Rose, Rojo, Keane, Aurier és Begovic. Azóta kb. 2-3 vereségem lehetett! Agresszió és pressure 80-ig húzva... :D

(#6965) pe3mario válasza dtrms (#6962) üzenetére


pe3mario
junior tag

Igazából megválaszoltad. Tényleg, Sané kizárt, mert nyitottak rendesen belőle új karit és miért csinálná meg az ember SBC-ben, ha meg is veheti. Tuti KDB a befutó.
Jah de várj, hát baromira nem az EA-sport dönti el nem ? A premier league szövetség adja a díjat és azáltal csinálja meg az EA a kártyát! :D

[ Szerkesztve ]

(#6966) Szigma70 válasza Meghivott (#6963) üzenetére


Szigma70
addikt

Én jövőre meg se veszem a 19et.

Csak bedobok a kandallóba egy 20ezrest, aztán játszok tovább a 18al

:DD

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6967) Pacos


Pacos
tag

Erre senki nem tud semmit vagy hidden vagyok? Gondolom nem csak nekem van ilyen...

Ja a megadott link az nem létezik :D

[ Szerkesztve ]

Amikor szétszedtem még működött!

(#6968) Kristof_94 válasza Pacos (#6967) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

PC-n online játék közben nem szabad letenni a játékot a tálcára, ablakot váltani, mert kidob. Ez elvileg egy csalásvédelem lenne, de semmit nem ér, mert a csalások nem így működnek. :C

(#6969) MdewC válasza Szigma70 (#6966) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez jó! :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6970) Pacos válasza Kristof_94 (#6968) üzenetére


Pacos
tag

Köszi! :) Ezt én is tudom amit írsz, de nálam ezt magától csinálja és már sajnos nem egyszer. Játszom egyszer csak ablakra vált és persze 0-3 oda. Ilyet is csinált már valakinél vagy ez csak nálam van? :)

Amikor szétszedtem még működött!

(#6971) gabesz82


gabesz82
senior tag

A gól közben kilépő köcsögöket érdemes jelenteni?

PSN: Morfologus82

(#6972) gabesz82 válasza Meghivott (#6963) üzenetére


gabesz82
senior tag

Nálam csak 13ból 9 bukó...

PSN: Morfologus82

(#6973) Mr.Rain válasza Mr.Rain (#6957) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Erre esetleg? :R

"Nincs megállás"

(#6974) Garsza válasza Pacos (#6967) üzenetére


Garsza
veterán

Kapcsold ki az Origin értesítéseket. Azok hajlamosak tálcára rakni a játékot.

(#6975) Meghivott válasza gabesz82 (#6972) üzenetére


Meghivott
addikt

433(4) formációval maradtam DIV5-ben a mélyrepülést követően.
Sose használtam.
Legalább labdáztam kicsit Douglas Costával. Nagyon jó az a tempó és az 5* skill.
Már akartam írni korábban, Lacazette szerintem messze CF-ben (jelen felállásban CAM-ban is, érdekes módon) a legjobb.

(#6976) Stylerr


Stylerr
addikt

Ezen a 2 csapaton gondolkodom. Segítsetek, hogy ti melyiket választanátok!
Ez a jelenlegi csapatom.
Ezen pedig gondolkozom, hogy megépítsem-e a jelenlegi helyett.

(#6977) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#6960) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Erre valaki? :D

Stylerr: Nekem a második jobban bejön, az elsőbe meg inkább vennék egy Mbappe-t!

[ Szerkesztve ]

(#6978) dtrms válasza pe3mario (#6965) üzenetére


dtrms
aktív tag

Ez így van. De mielőtt az EA kiadta a mostani PTG lapokat, azelőtt lezárult a szavazás, szóval ők már akkor tudták ki lesz a POTM.

(#6980) #16514048 válasza Stylerr (#6976) üzenetére


#16514048
törölt tag

Son ilyen drága konzolon? PC-n már most láttam 250-ért is.

Nem tudom milyen lehet a játékban az IF lapja, viszont én biztos nem válnék meg Alessandrini-től miatta. Meg szerintem Tolisso is jobb, mint Lallana.
Dembélé-t még nem nagyon próbáltam, csak 1-2 alkalommal csereként, egyelőre nem nyűgözött le. Lehet megtartanám azt a csapatot és helyette néznék valaki mást, szerencsére van választék francia csatárokból. Személy szerint Lacazette-re szavaznék.

(#6981) Kristof_94 válasza Garsza (#6979) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kereskedéssel! :D

(#6982) Pacos válasza Garsza (#6974) üzenetére


Pacos
tag

Köszi! Ez olyan jól hangzó megoldásnak tűnik ;)

Amikor szétszedtem még működött!

(#6983) peetie1 válasza pe3mario (#6965) üzenetére


peetie1
aktív tag

Szerintem a POTM-ot nem kapja meg sem az OTW sem a PTG lap.
EA oldalról:
"If you have a Ones to Watch item in your club, its ratings will automatically match that of the players latest Team of the Week, Man of the Match, European Team of the Tournament, Hero or Record Breaker In-Forms."

(#6984) #51177472


#51177472
törölt tag

Hat en alig hiszem el, 60 perce kuszkodtunk, rugtam egy szep hosszu golt Bale-el, aztan a gyerek kovi kezdorugasbol gol, de ugy, hogy en labdaba se ertem. 69-be meg egy Bale gol, a kovetkezo kezdorugasabol is ugy golig vitte, h ismet bele se ertem. 87. be rugtam meg egyet Benzemaval, es eljott az a pont amikor majdnem a kontrollert dobtam ( pedig megfogadtam h ha megveszem ujra a fifat nem ragelek) de a gyerek 89.be ismet golt rugott anelkul h bele ertem volna.

Csak engem jatszottak ki nagyon, vagy mas is tapasztalta ezt?
Mert ilyen 10 meccsbol 6-7x elofordul, h a golom utan amig 70. perce szenvedtunk es 0-0, rugok egyet, o kezdorugasbol egyenlit.
Mert ez igy eleg komolytalan .. :W

[ Szerkesztve ]

(#6985) Stylerr válasza #16514048 (#6980) üzenetére


Stylerr
addikt

Sonban az 5* WF nagyon csábító, Laca 3*, és sajnos a balja gyenge is nagyon ahogy Dembelének is.
Alessandri viszont tényleg nagyon brutál, Mbappé lehetne Dembelé helyett esetleg.

(#6986) Ragnar17


Ragnar17
tag

Sziasztok!
Építettem elméletben két keretet, már csak a kérdés,hogy melyiket lenne érdemesebb megépíteni?
[link]
Ez volt az első ötletem, csak nem szeretek sima arany lapokba sok pénz ölni, mert hamar értéküket veszíthetik.

Ezért létrehoztam ezt, ahol Mertens lenne a fő, akiben zseton lenne: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6987) Z'Z" válasza Mr.Rain (#6957) üzenetére


Z'Z"
őstag

Calcio A!
Igazából ez a csapat is tökéletes, de azért lenne pár javaslatom.
Pl. Khedira helyett De Rossi shadow lappal, szerintem jobban adja.
Véleményem szerint Chiellini túl drága jelenleg és vannak nála olcsóbb, jobb lapok. (Ezért a hszrt. MdewC kolléga leszedi a fejem.) :D Én Benatia totw lapját raknám be, de előtte próbáld ki a simát.
Barzaglira kell a + phy és pace, ezért anchort javaslok rá.
Ha ő nem válna be, akkor Manolast vedd meg.
Igázából Alexre se költenék most, mert Lukaku és IF
Ghoulam is bőven jó arra a posztra.
Buffont csak ajánlani tudom, mert nálam nagyon jól védett.

[ Szerkesztve ]

(#6988) noodle93


noodle93
csendes tag

Sziasztok, találkoztatok olyannal esetleg hogy a ps4 1tb slim + FIFA 18 bundleban a játék csak cseh nyelven elérhető?

(#6989) dracox válasza #51177472 (#6984) üzenetére


dracox
addikt

Nálam is előfordult, hogy a gyerek a meccs 2. percében már gólöröm figurát csinált Morata-val. Esélyem sem volt labdába érni. :N

(#6990) gabesz82 válasza #51177472 (#6984) üzenetére


gabesz82
senior tag

Kick off glitch/boost... sajnos ez már a 17-ben is megvolt és attól, hogy átálltak 1 emberes kezdőkörre, semmit nem változott, mert kb. (a játék órája szerint) a középkezdéstől 1-2 percig (vagy inkább az első támadásig) nagyon-nagyon nehéz labdába érni védekező félként. Utána visszaáll a játék, ez igazából nem is glitch az EA részéről, teljesen szándékosan van benne...

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#6991) peetie1 válasza Stylerr (#6985) üzenetére


peetie1
aktív tag

Az a baj, az 1 csatáros játékhoz lehet, hogy Son is kevés lesz, mert nem fejel olyan jól. (nekem nagyon sok szöglet gólom van a fejesekből) Én Moratát használom ebben a felállásban, elég jó, csak a WF neki is 3* :(

(#6992) Genji


Genji
őstag

Na gyerekek, az idei market crash elmarad vagy már volt és nem figyeltem? :DDD
Mikor költsem el a kevéske összespórolt pénzmagot?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#6993) pe3mario


pe3mario
junior tag

A tegnapi PTG Sané mellé ma esett egy PTG Marquinhos ! Ilyen az én formám, hogy egyiket sem tudom eladni. :D

(#6994) MdewC válasza Stylerr (#6985) üzenetére


MdewC
nagyúr

Francia Dembele 5* wf! ;)

ZZ: khm khm! :D

Hero Benatiat szeretném én is megvenni, nagyon jó lapnak tűnik, statra hozza 1-2 ikon szintjét. Barzara nem kell fizika, a strengh ki van maxolva, egyedül a stamnia alacsony, de azon nem segít a plusz phy, shadow kell rá. Ugyan így Benatiara is. Chiello pedig megéri az árát, ez tuti.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6995) Z'Z" válasza Genji (#6992) üzenetére


Z'Z"
őstag

Hétfőig várj vele. :K

(#6996) Kristof_94 válasza Stylerr (#6985) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hogy szeretnéd Dembelét Mbappe helyett minimális chemistry veszteséggel?
Amúgy Alessandrini gyakorlatilag mindenben jobb, kár hogy mostanában nem kap majd informot.

(#6997) Lori82


Lori82
senior tag

Tegnap bízva egy TOTW játékosban 7 után kinyitottam 2 premier players gold pakkot,egy Rare pakkot és egy prime players pakkot.Jött belőle egy 82-es Porto CB . K@rva jó :((( :((( A többi 80 vagy alatti . Vicc

(#6998) Garsza


Garsza
veterán

A Game of Nations ból kaptam én is egy zöld Bakayokot. Van esélye IF lapra a közeljövőben? Érdemes tartogatnom? Azt látom hogy rendszeresen játszik, viszont nem túl gólerős játékos.

(#6999) Lori82 válasza Pacos (#6970) üzenetére


Lori82
senior tag

Nálam is csinálja néha.Tegnap pl az Nvidia új driver értesítése miatt buktam el egy meccset..

(#7000) MdewC válasza Lori82 (#6997) üzenetére


MdewC
nagyúr

2 pakkból várni a csodát? Bocsi de vmikor 200-ból se jön semmi. Ez persze vicc, de 2 pakktól kár csodát várni. Na majd este az én 3 pakkom... Az már vmi. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.