Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) sz_abika válasza Yodamest (#6244) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem találkozunk, mert a sztorinak a morális mondandója az hogy kikaptam és nincs erőm neki funi ennek mégegyszer. 4-in-a-row nekem közel megoldhatatlannak tűnt mindig is , egyszerűbb div1ben elevickélni.

PSN: xszabikax

(#6252) s0p0q0r válasza Szigma70 (#6248) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Én mindig 4-2-3-1-et vagy 4-2-2-2-t játszom, előbbiben 3, utóbbiban a 2 CAM free roammal támadásnál olyan, mintha +2 vagy 3 csatárod lenne csak false 9 pozícióban, főleg, ha megvan a CAMeknek a megfelelő pace.A két CDM-nem elég csak annyit mondani, hogy stay backoljanak while épp attack van és lehozzák a védekezés részét is a dolognak. :) Két kedvenc alakzatom.

[ Szerkesztve ]

(#6253) Szigma70 válasza Yodamest (#6250) üzenetére


Szigma70
addikt

Bocsi 442

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6254) Bazsi1987 válasza Geradossz (#6249) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Jaja azt 😊 eddig nagyon bevált otthonról küldök képet a csapatrol 😊

(#6255) Geradossz válasza Bazsi1987 (#6254) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Ha pcn jatszol jatszhatunk 1-2 meccset ha van kedved. Privibe megirom majd otthonrol az originnevem ha akarsz felveszel most kerulok haza.

(#6256) Yodamest válasza sz_abika (#6251) üzenetére


Yodamest
addikt

jah basszus azt hittem ez egy sikerstory és nyerted az utolsót is... ha div 1 ben vagy akkor márpedig tényleg nem nehéz bejutni WL-re. Én mindig betudok jutni habár én is jelenleg div 2-3 vagyok. Ráadául csak 1X kell bejutnod így, mert utána a gold3 szinttel már automatikus lesz a következő bejutásod is. Nekem is most csak azért kellett lejátszanom a meccseket, mert lusta voltam és nem játszottam a mult heti WL-ben egy meccset sem.

(#6257) LedyGyuszi válasza Stylerr (#6229) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem feltétlenül felesleges... még vmi sbc-re jó lehet... :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#6258) Bazsi1987 válasza Yodamest (#6256) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ps-en tolom de jó lett volna tolni pár mecset! aki gondolja vegyen fel ps id:Lampec nem vagyok pro nagyon sokat kihagytam de kezd alakulni 😊 ja és a csapat amit ígértem

(#6259) Geradossz válasza Bazsi1987 (#6258) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Akkor nem is írok privátot:D Egy sandro megy baloldalra,a kár manoles helyére még valaki és jó is. Ha lichti jó fölös florenzire cserélni.

(#6260) Stylerr válasza LedyGyuszi (#6257) üzenetére


Stylerr
addikt

Az igaz. Bár nem számít totw lapnak, így nehezebb lesz felhasználni.

(#6261) LedyGyuszi válasza Stylerr (#6260) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

tavaly is volt olyan sbc, ahol be lehetett váltani az award lapokat, liga sbc-kért kapott lapokat :K
sőt, ez külön kritérium volt a totw lapok mellett!

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#6262) Bazsi1987 válasza Geradossz (#6259) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Bonucci vagy chielini a jobb?

(#6263) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

olasz fanokat kérdem, hogy az olaszoknál mennyire esélyes bonucci és berardeschi pénteki szereplése?

XONE: LedyGyusziHU

(#6264) MdewC válasza Bazsi1987 (#6262) üzenetére


MdewC
nagyúr

Chiellini. 100%.

LedyGy: ezt még az edző sem tudja. Bonu esélyes.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6265) LedyGyuszi válasza MdewC (#6264) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

thx :R
azért a biztonság kedvéért vettem 1-1 otw lapot, hátha bonu ver egyet 25-ről vagy bólint egyet... :DDD

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#6266) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Black Fridayt ki akarom használni és következő csapatok egyikét szeretném megvalósítani. Szerintetek melyiket lenne érdemes? Illetve van-e valami javaslat még ami a játékosokat illeti?

French:

Prem:

Kb 500-550 ezer coinom lesz megvalósítani valamelyiket.

Előre is köszönöm a hozzászólásokat! :R

(#6267) lanikai válasza sz_abika (#6251) üzenetére


lanikai
aktív tag

ez a játék egyik nagy gondja jelenleg. mivel a selejtezőn bárki részt vehet, így nem elég, hogy 4 meccset kell nyerned zsinórban, azt a 4 meccset 99%, hogy nem hasonló szinten lévő (mind overall, mind skill) játékos ellen kell behúzni. online divisiont alig játszanak az emberek, nem éri meg, sokan meg "gyakorlás" szempontjából nekiülnek a selejtezőnek, akkor is, ha már bent vannak (a reward is megéri, és a kapcsolat is egyértelműen jobb, mint sima divben, azonnal van ellenfél jó latencyvel, nem kell 20-30 perceket vadászni, mint div/draft alatt)

(#6268) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Ennyire jó lenne a 4-2-2-2 amire mondják páran? 😊 Érdemes rá feküdni?😊

(#6269) sz_abika válasza Bazsi1987 (#6268) üzenetére


sz_abika
addikt

Nagyon passzív, én azzal nyitottam és toltam 1 hónapig, de ilyen szűkös 1-2 gólt lehet belőle rúgni.

PSN: xszabikax

(#6270) dtrms


dtrms
aktív tag

Erre az SB-re kéne egy szimuláció gomb amúgy...

A mai játékmenetemet konkrétan annyira befolyásolta a gép, hogy még csak futni se én futottam teljes mértékben. Volt hogy épp hozzáértem a gombhoz de úgy vette mintha ráfeküdtem volna és fordítva. Mindegyik meccsem hosszabbítás lett. Ha 3-0ra vezettem akkor 80ik perc után feljött a gép 3-3-ra.
A legszebb, hogy kap a gép egy 11-est. Jó irányba ugrottam és még a magasság is meg volt ....csak hát a kapusom úgy gondolta, hogy ezt most kéz nélkül védi és inkább nem nyújtja ki. Az oldalára vágódott a kapusom, mint egy darab bábu :D

Mindegyik meccsemet megnyertem!!! DE idegőrlő így játszani, hogy szinte alig van beleszólásom a játékmenetbe. (legendary mindegyik meccs)

(#6271) #16514048 válasza Datsyuk (#6266) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én az elsőre szavazok, valami hasonlót szeretnék összerakni én is, de Fekir helyett szerintem jobb lenne egy jobban védekező játékos arra a posztra (mondjuk Tolisso), meg Griezmann helyett is lehet mást használnék.
Alessandrini mindenképp maradjon, hihetetlen milyen jó az a lap.

(#6268) Bazsi1987:
Egy ideig azzal toltam én is, nem rossz, de az én stílusomhoz nem illik annyira. Nagyon a szélen játszik a két CAM, én viszont jobban szeretem középen felvinni a labdát. Nekem kell előre az a háromszög, ami a 4312-nél és 41212(2)-nél megvan.

(#6272) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Seria a-ba kit tegyek cam-be? Dyaballa sajnos nincs keret 😣

(#6273) etaclan1984 válasza dtrms (#6270) üzenetére


etaclan1984
őstag

SB legendary már röhejesen kiismerhető! Amikor az első 15 percben 2 kapufát rúgok és a csatárom 5 méterről mellé rúgja tudom hogy lassan jön a gép gólja. Aztán persze a következő 9 előre lőtt labdát nem tudom megszerezni. Szépen lassan 95%os passz pontosságával meg is öli az időt, lesz még kb 2 értelmes támadásom. De persze akkor is minden mellé fog menni.
Aztán ott a másik amikor 20.percben már 0-2 oda és ő 2 méterről kihagyja. Na ott tudom hogy szeretné ha kicsit lenne játékélményem és enged kiegyenlíteni hogy aztán a 90.percben rúgjam be a győztes gólt. Nekem legalábbis ez a 2 koreográfia a napi 4 meccsből legalább 3ban megtalálható.

(#6274) MdewC válasza LedyGyuszi (#6265) üzenetére


MdewC
nagyúr

Baj nem lehet belőle. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6275) #16514048 válasza Bazsi1987 (#6272) üzenetére


#16514048
törölt tag

Scream Perisic.

(#6276) Datsyuk válasza etaclan1984 (#6273) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

+1

Kifelejtetted a szerelsz de nála marad a labda, másik emberrel szereled de ismét hozzá pattant illetve két emberem egymásnak rohan a tizenhatosnál szituációt. Na én akkor tudom, hogy most jön valami.

Lehet ez csak nálam van, de a bíró néha egyszerűen akadályoz.Pont a lábam alatt lófrál....többször megakasztott így támadást nálam, vagy éppen védekezésem totál elcsúszott.

(#6277) MdewC válasza Datsyuk (#6266) üzenetére


MdewC
nagyúr

Egyiket se.

Gyűjts még egy picit és mehet ez: Tipp.

IG pedig megcseréled Martialt és Alessandrinit, meg Bakayokot és Tolissot. Griz pedig OP.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6278) LedyGyuszi válasza Datsyuk (#6276) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

a legszebb az, amikor a bíró ugyanolyan színű dresszt visel (legtöbbször piros), mint az egyik csapat... :DDD
(nálam legalábbis nagyon sűrűn előfordul)

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#6279) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Ismét egy gyenge totw szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#6280) LedyGyuszi válasza getdizzy (#6279) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Hummels?Origi?Röhej...Ennyi erővel simán kaphatta volna James is (már nem először)...Viccegylet!!!

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#6281) dtrms válasza getdizzy (#6279) üzenetére


dtrms
aktív tag

Én az alsó sornak nagyon is örülök, az otw lapok miatt.
VISZONT....ilyenkor mi történik Salah-val? ST lesz az OTW lapom is? És ha kap újabb if-et RW-ben, akkor megint vissza? :D

(#6282) getdizzy válasza dtrms (#6281) üzenetére


getdizzy
aktív tag

ne örülj neki :D
Az OTW lapjai nem fognak upgradet kapni ezáltal mert a pozíció módosult :)

(#6283) LedyGyuszi válasza getdizzy (#6282) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem úgy volt, hogy idén így is megkapják az upgradet?

XONE: LedyGyusziHU

(#6285) #51177472


#51177472
törölt tag

Sziasztok,
Eladtam ramost 199.000 ert, elotte 1.000 coinom volt, majd utana csak a kepen lathato 189 ezrem lett. Eltunt 10.000 coin, azota sem frissult. Es ez nem ez az elso eset, korabban azt hittem en szamoltam el vmit, de ez eleg egyertelmu. Mas tapasztalt ilyet, ez egy hiba amirol tudunk, vagy mi ez?
Esetleg "adozunk" a jatekosok utan a 18ban?

[ Szerkesztve ]

(#6287) dtrms válasza #51177472 (#6285) üzenetére


dtrms
aktív tag

Aha, 5%....de írja is. És minden évben így volt.

(#6288) ferni válasza #51177472 (#6285) üzenetére


ferni
őstag

5% adó van minden eladás után már kb azóta amióta van Ultimate Team.

(#6289) LendvaiFeri1 válasza #51177472 (#6285) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

5%-ot levesz az EA.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6290) #51177472


#51177472
törölt tag

Bocsi a hulye kerdesert. :B

(#6291) s0p0q0r válasza Bazsi1987 (#6272) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Dybalat egylabas es a vegletekig igen tularazott szerintem. Hamsik nalam az 5/5labaval kirobbanthatatlan, nincs olyan szog ahonnan ne talalnank be akar longshottal, akar driven vagy finesse. Nagyon OP. ☺

[ Szerkesztve ]

(#6292) sz_abika válasza getdizzy (#6279) üzenetére


sz_abika
addikt

Az az LM Sansone ígéretes LALigás... Egy hunter lappal az 99/99 gyakorlatilag. Kár hogy a baloldalam az már Calcios lett újra :/

PSN: xszabikax

(#6295) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Szerintem nem kapja meg a pozíció váltást, és a szokásossal ellentétben nem is a fekete OTW lapja volt ott a hivatalos TOTW képen

Bár majd este 7-kor úgyis minden kiderül :D

(#6296) A guru


A guru
addikt

Srácok nem hiszitek el. Megkaptam a rewardokat amiket a “csalás” miatt elvettek!! :))

(#6297) MdewC


MdewC
nagyúr

A statokat megkapják, a pozi módosítást nem az OTW lapok!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6298) nyervi válasza #51177472 (#6285) üzenetére


nyervi
aktív tag

igen, adózunk. már 17-ben is így volt. egyébként Ramost elég olcsón mérted, kár hogy nem láttam :)) ;]

(#6299) A guru válasza MdewC (#6297) üzenetére


A guru
addikt

Hálisten, Salah maradjon nekem csak jobb szélen.

(#6300) lanikai válasza s0p0q0r (#6291) üzenetére


lanikai
aktív tag

mit játszik nálad a szlovák, CM vagy CAM?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.