Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) dracox válasza komoramazsi (#6439) üzenetére


dracox
addikt

Az előző részek problémamentesen futottak?

(#6452) LedyGyuszi válasza gab.gergely (#6447) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

kezdek kifogyni a municióból sbc-khez, fogyóeszközökből...muszáj sajnos!
pedig gondolkoztzam, hogy TOTGS-ig kihúzom, de majd addig újra gyűjtök! :))

XONE: LedyGyusziHU

(#6453) etaclan1984 válasza lanikai (#6450) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én úgy olvastam 1 héttel :S

(#6454) peetie1 válasza etaclan1984 (#6453) üzenetére


peetie1
aktív tag

Frankó hogy pont tegnap taraztam be pár IF Otamendit... Már érzem hogy ezen is bukó lesz, nagy kereskedő vagyok 😁

(#6455) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Sziasztok!
Pár javaslatot szeretnék kérni chem lapokra vonatkozóan. Aubameyangon finisher van, 92-es Del Pieron hawk(cam pozícióban), Hamsikon hunter(szintén camon játszik), Matuidin engine és Marchision Engine (ők ketten a cdm-ek). Bonucci-anchor, Chiellini-shadow. Utóbbi kettőnél gondolkodom hogy mindkettő shadow vagy mindkettő anchor legyen-e... Javaslatokat várok melyiket cserélnétek. :)

(#6456) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Futó bolondok elleni taktika 4-3-3 (4)-ben tesztelve:
50 50 Organised
50-50-50 Organised
40-55-50 Organised
Bal CM: Stay back+ Conservatie
Jobb CM: Stay Back
CAM: Agressive
LB/RB : Stay back.
A lényeg pedig az hogy amikor kezdik a sprintet akkor az egyik CB-vel hátrálsz+ Ha nem szlalomozik nyomod a containt és leütközi.
Fut founder ellen (4 legenda a csapatban)
2013-mas 4-3-2-1 BPL ellen és hasonló accok ellen tesztelve.
Eléggé balanceos az egész.

(#6457) Lori82


Lori82
senior tag

Tegnap nagy reményekkel kinyitottam a GOLD 3 WL rewardot.Egy Mega + egy Premium gold players pack. Kaptam egy Joao Mariot.Gondoltam anyátok pics@ját akkor is adtok nekem valami normális lapot.Elkezdtem SBC-ket csinálni,mexikói,török,holland ligákból.Mindenféle pakkot nyitottam,beleöltem vagy 50 k-t és a legjobb nyitásom maradt a Joao Mario.Kösz EA ismételten.

(#6459) nyervi válasza ShiberMonkey (#6456) üzenetére


nyervi
aktív tag

no, ezt kipróbálom, köszi. úgyis ezt a formációt kezdtem próbálgatni :R

(#6460) neszkvik89


neszkvik89
csendes tag

Sziasztok,

Próbálkoztam már ezzel a kérdésemmel a FIFA redditen, fórumon, supportnál (reménytelenek...), de nem találok megoldást és ez eléggé elkeserít. Szóval a helyzet -

Már Early Access óta játszom (szept 21.), és kb. 2-3 héttel ezelőttig nem is volt semmi probléma online. Azóta viszont kb. a FUT online meccseim 75%-ában az történik, hogy a kezdőrúgás után max 10-20 mp-en belül DC-t kapok. (Mindig így, sosem x perc játékidő után, vagy a végén vagy bármi egyéb.) Leírom kiindulási pontnak, hogy milyen gépem van és mivel próbálkoztam már -

i7-es proci, azok közül is egy felső kategóriás darab
2x8 gb jó minőségű ram
egy 240 gb-os SSD-n van a játék, van rajta kb. 10-20 GB szabad hely még
gtx 1050ti videókártya, alig pár hónapos

Pesterzsébeten lakok, UPC kábeles net van, lefelé kb. 30 megabyte, felfelé meg talán ennek a negyede (legnagyobb csomag), nincs rá panaszom, minden más online játék hiba nélkül megy

- Avast helyett raktam fel NOD antivírust, majd mivel az sem segített, kikapcsoltam
- Windows tűzfal és minden egyéb kikapcsolva
- FIFA 18 repair megvolt, majd egy teljes törlés - újrainstallálás is
- adminként indítom a játékot
- próbáltam windowed és full-screen módban is, 60fps-re lockolva illetve korlát nélkül is
- a háttérben kb. semmi sem fut csak Chrome és mondjuk egy db twitch stream (nem töltök le aktívan)
- windows 10 amúgy, updatelve
- ipv6 alapból engedélyezve volt, letiltottam, nem segített
- az EA által ajánlott portokból mindet megnyitottam, leszámítva ezt a "10 000 - 20 000" tartományt, mivel 100-asával kissé időigényes lenne...
- flushdns és társai megvoltak, clean bootolás megvolt

Talán felsoroltam mindent nagyjából és most itt tartok, hogy nem tudok online fifázni, anélkül pedig eléggé halott számomra a FUT :(

Ha valaki meg tudja mondani nekem, mivel tudnám ezt a problémát orvosolni azt indokolatlan mennyiségű sörrel/csokival díjaznám. :D

(#6462) SzakalyAti válasza neszkvik89 (#6460) üzenetére


SzakalyAti
tag

Nálam meg az van xbox one-on, hogy lenyomok 2-3 online meccset, minden jó, megy a játék. Viszont a 4. Meccstől belassul a játék, késik az irányítás, nem értem. Mivel lehet gond? Már komolyan azt mondom rossz az xboxom, vagy a net behal közben? :S

(#6464) gabesz82 válasza SzakalyAti (#6462) üzenetére


gabesz82
senior tag

Én PC-n vagyok, de random módon nálam is előfordul ez, 4-5 meccs teljesen jól megy, aztán 1-2 meccs felezett tempóval és borzasztó input laggal, aztán 2-3 meccs megint jó, stb-stb. Szerintem ez az ellenféltől függ inkább úgy gondolom.

PSN: Morfologus82

(#6465) ShiberMonkey válasza nyervi (#6459) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Remélem nálad is beválik :) Én Calcios csapattal játszom és eléggé jól lehet velük érvényesülni így :) De még tökéletesebbre akarom fejleszteni úgyhogy ha van észrevételed szívesen meghallgatnàm :)

(#6467) Geradossz válasza LedyGyuszi (#6463) üzenetére


Geradossz
aktív tag

1000% hogy nem lesz az a 3 nagy meccs benne, max kettő, de lehet, hogy egy elég vissza nézni az előző hetieket és azt, hogy milyen meccsek voltak amik nem kerültek bele.

(#6468) LedyGyuszi válasza Geradossz (#6467) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

merek fogadni! :))
a derbyk mindig előbb kerülnek bele, mint a szimpla rangadók! ;)

XONE: LedyGyusziHU

(#6469) Tom456 válasza Geradossz (#6467) üzenetére


Tom456
tag

A Atletico-Real tuti benne lesz a másik kettő kérdéses.

Xbox Live / PS Network: GT0Mi95

(#6470) Geradossz válasza LedyGyuszi (#6468) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Mondom nézzétek vissza, mik nem kerültek be korábban én max kettőt mondok a nagycsapatokból, amúgy nagycsapatokból bevásárolni felesleges az áruk ritkán megy fel. De majd meglátjuk. Én Már bevásároltam AEK, Salzburg és Gent mecsből meg még lehet a rómából fogok, bár abbol nem sokat. Meglátjuk. Előző héten egyik tippem se jött be de igyis kerestem egy 10 ezret kb. Kár h nem jön ma a PL of the month.

(#6472) LedyGyuszi válasza Geradossz (#6470) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

visszanéztem, továbbra is a neves derbyk (pl. egy Man.City-Arsenal, Bayern- Lipcse nem az) kerülnek be elsősorban! van amikor több az "aranycsapatos" derby van amikor kevesebb... Most pont 3 is összejött...

Nyilván kaszálni a "ritka lapos" rangadókkal lehet és nem az arany laposakkal, ebben egyetértek veled!
Görög rangadós volt már, Salzburg-Sturm nem derby...

De persze ezek csak az én javaslataim, gondolataim... :K

Én a lengyel, mexikói, kolumbiai csatára készülök.

Meglátjuk... :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#6474) komoramazsi válasza dracox (#6451) üzenetére


komoramazsi
tag

Igen !

Lehet hogy a frissítés óta csinálja , mert először nem produkálta ezt !

(#6475) MM01


MM01
tag

Sziasztok
Ps4-en jatszok, karrier modban, es az a gondom, hogy nem indul el a meccs. Az elejen a gyakorlas meg megy, de nem tudok tovabb lepni. Ilyenkor mi a teendo?

(#6477) Geradossz válasza LedyGyuszi (#6472) üzenetére


Geradossz
aktív tag

5. héten Liverpool-MU - Inter-Milan Athletico-Barca csak az Athletico Barca került be, és volt még Juve-Lazio, Lyon Monaco, Roma-Napoli tehát ebből 1 és bekerült 2 kisebb, meg a Dortmund - Leipzig, És a többinél is Spurs- Liverpool, CSKA- Zenit, Galata Fener és ehhez hasonlo m,eccsek maradtak ki kisebb meccsek rovására. Napoli-Inter, Valencia-Sevilla, Evertonm-Arsenal. A Sevilla- Leganes meg a Zürich-Basel biztos nagyobb rangadó, mint mondjuk a Milan-Juve és a Genoa-Sampdoria és nagyobb, mint a City-Arsenal. Ennyi nagy meccs nem fog bekerülni, az EA célja, hogy fogyjon a COIN ezt úgy érheti el ha kis csapatokat rak be, felmegy az áruk. Mindenki veszi és teszi bele a rengeteg coint az sbcbe. Nem hülyék ők sem. Az, meg, hogy volt görög... Norvég is kellett már kétszer, és volt több olyan csapat, ami kétszer volt.

[ Szerkesztve ]

(#6478) LedyGyuszi válasza Geradossz (#6477) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Látom még mindig nincs fogalmad arról, hogy mi a különbség egy névvel ellátott derby és egy sima "helyezések" miatti rangadó között...

Pl.Genoa-Samp és a zürich-basel is tradíciónális, neves rangadó, míg a milan-juve sima top csapatos...

Azt meg továbbra is kétlem, hogy a pana-olympiakos és a mostani görög válogatotz sbc után megint egy görög legyen...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#6479) Geradossz válasza LedyGyuszi (#6478) üzenetére


Geradossz
aktív tag

A milán juve legalább annyira rangadó, mint azok akiket te most vársz. És rengeteg Zürich-Basel szintű helyett került be kisebb.- Mindegy véleményem szerint két topcsapatosnál többet sose fog berakni az EA ahogy eddig sem tette inkább arra ment, hogy minél kisebb legyen minél több coin fogyjon. A Sevilla Legenes meg tényleg akkora rangadó volt, hogy benne kellett legyen. Nem lehet ezen elmenni.

[ Szerkesztve ]

(#6480) dtrms válasza LedyGyuszi (#6472) üzenetére


dtrms
aktív tag

Szerintem se fog 3 nagy nevű derbi belekerülni.
Főleg úgy, hogy van a mexikói, ami első helyért megy és "történelmi jelentőségű". Illetve lengyel országban ugyan ez...első helyért "történelmi" meccs. A görög meccs is nagyon nagy nevűnek mondható.
Az Al Hilal - Urawa meg valamilyen döntő, és még egy olyan SBC se volt idén amibe kellettek volna ilyenek.
Az osztrák és török ligában is első helyért megy a meccs.

Szóval szerintem az is benne van, hogy csak egy nagy nevű derbi kerül be.

Mindegyik kihagyására van indok: (szóval én max 2 nagy nevűre tippelnék)
Az Arsenal-Spurs szerintem nem lesz benne, mert nem rég volt Spurs-ös MM.
Madridi is volt már idén....habár szerintem ezt nem hagyják ki főleg úgy, hogy ugyan annyi pont stb.
A római derbi nem tudom mennyire számít óriás derbinek, feltételezem nagyon, de az elmúlt 2 hétben mindig volt olaszhoz köthető SBC.

Szerk.:
Görög szerintem se valószínű amúgy így megnézve. Nemrég volt a csapatos és most meg a válogatottas görög SBC.

Szerk2.:
Amúgy sima első helyért menő meccset a jelenlegi rangadókat figyelembe véve én se várok. Itt most a Salzburgra gondolok. Szimpla 6 pontos meccs. Illetve a török is ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#6481) LedyGyuszi válasza Geradossz (#6479) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Csak a tisztánlátás végett:
Pl.
Bayern- Dortmund = der klassiker
Barca-real = el classico

Milan-Juve = ? (Nincs ilyen elnevezése tudtommal)

A sevilla- leganes meg sztem páratlan, még maga az ea sem.tudja miért volt, mert a leganesnek a legnagYobb riválisa a getafe...

XONE: LedyGyusziHU

(#6482) #16514048 válasza Geradossz (#6479) üzenetére


#16514048
törölt tag

"A milán juve legalább annyira rangadó, mint azok akiket te most vársz."

Igen, de az nem derbi.
Azt próbálja mondani, hogy a derbiket helyezik előtérbe a sima rangadók helyett, és mivel most 3 nagy derbi is lesz, így szerinte benne lesz mind. Nagy rangadók maradtak maradtak ki, nagy derbik nem igazán.

(#6483) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Szerintem a Milan-Juve azért maradt ki múltkor mert elképesztően betáraztak belőle az emberek. Emlékezhettek ti is, itt is voltak páran. Tuti megnézik előtte a piac forgalmát és az alapján IS dönthetnek. Tavaly azért elég sokszor volt hogy 3 nagy derbit beraktak ha úgy jött ki.
Az EA nem a silver packokat akarja eladni.

[ Szerkesztve ]

(#6485) nyervi válasza ShiberMonkey (#6465) üzenetére


nyervi
aktív tag

ehh, csak annyi az észrevételem, hogy a futóbolondok ellen még így is meg vagyok lőve :) igaz, a védekezésemen van mit csiszolnom még. de amit a védekezésről mondtál, az tényleg bejön néha. csak pont ezek ellen nem. viszont megint tanultam valamit ezzel, máshol tudom alkalmazni, úgyhogy tényleg köszi.
basszus az utolsó meccsen, amit játszottam annyira koncentráltam a hátvéddel való hátrálásra, hogy közben 3-an felborultak és nem az ellenfél játékosai közöl :DD :DD , de ez az én hibám. gyakorolni kell.

(#6486) p0ty


p0ty
aktív tag

EA katalógusban hogy lehet pontot szerezni ? mert nekem elég régóta nem növekszik csak +5el amiért belépek de mondjuk csak SB-t tolok hétköznaponta

(#6488) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Casemiro shadow, vagy powerhouse lappal legyen 41212(2)-ben?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6489) grimmjow67


grimmjow67
tag

Valaki segitene? 4-3-3 at akarnék valahogy összerakni, úgy hogy a két szélső martial és bale. A két cb meg varane ramos chiellini barzagli bonucci közül valamelyik 2

(#6490) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#6488) üzenetére


MdewC
nagyúr

Shadow!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6491) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

[link]

Aduriz --> Benzema

Asensio --> Isco

Digne --> F. Luis

Saul --> Modric

Nacho --> Varane

~100k van rá, ti ki cserélnétek le? Modric kivételével lenne zseton 2 játékosra is.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6492) ShiberMonkey válasza nyervi (#6485) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Sajnálom nagyon, én most WL-ben 1 győzelemmel állok, a másikat meg úgy veszítettem el hogy 87. Perc mané szöglet fejes Bonucci mellett. Utána 90. Percben lőttem egy kapufát a kipattanót beadtam fejesre amit Ederson kihúzott a gólvonalról ( össze is esett ) ezután Belotti 1 méterről kapufát fejelt. Utána tizikkel vereség. Szerinted ? :D hogy lehet levédekezni egy Mané fejest ? :D

(#6493) Stylerr válasza LendvaiFeri1 (#6491) üzenetére


Stylerr
addikt

Aduriz-> Benzema
Nacho-> Varane, de inkább Mascht cserélném a helyedben, akár Laportera, Umtitre, Gimenezre.

[ Szerkesztve ]

(#6494) ShiberMonkey válasza nyervi (#6485) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

A védelem új instrukciója:
30-60-54 eléggé kompakt ez is. Nekem működik ez is :) remélem ez jó lesz :)

(#6495) nyervi válasza LendvaiFeri1 (#6491) üzenetére


nyervi
aktív tag

Adurizt mindenképp cserélném, nálam nagyon nem vált be mikor az elején még csak ő volt. Asensio jó, de Isco jobb. Modric meg szerintem kihagyhatatlan : :))

(#6496) LendvaiFeri1 válasza Stylerr (#6493) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Megvan Benzema és Umtiti. Maradt még 47k. Ki jöhetne még? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6497) nyervi válasza ShiberMonkey (#6494) üzenetére


nyervi
aktív tag

szerintem nekem BPL fóbiám van, mert más csapatok ellen eléggé bejött a dolog. bár belőlük nem volt túl sok :)
de mindenképp kipróbálom.köszi :R

(#6498) necroshine


necroshine
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg az alábbi Laligas csapattal rendelkezem.

300k-ból kikkel lenne érdemes erősíteni? Esetleg Ramos, Griezmann, Marcelo? Köszi előre is.

(#6499) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

19:15 körül várok mindenkit szeretettel, PACK OPENING:
https://mixer.com/LedyGyusziHU
:R

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#6500) gab.gergely válasza LedyGyuszi (#6499) üzenetére


gab.gergely
tag

Már bekészítettem a fröccsömet :D Csak attól tartok, ha nagyon jól sikerül, követni foglak.(de ne törődj vele, ránts csak ki egy cuki Céert, ömöljön a kojin!)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.