Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- hcl: Amúgy mi a terv?
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- arabus: Sokkal rosszabb mint gondoltam,készletes 256Gb memória ára az 10400euró jelenleg
- droidic: [Memory Leak] Az agy defragmentálása
-
LOGOUT
Aki engedély nélkül készít, alakít át fegyvert, az a “Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény 325. §-ába ütköző lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntettet követ el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
e.vid
senior tag
válasz
Varga Csaba
#600
üzenetére
„Időveszteség? Mikor, kinek? Miért? Mennyi?”
A csőretöltés folyamata némi időveszteséggel jár, ami ugyan gyakorlással csökkenthető de akkor is jelentkezik.
„ ilyesmit senkinek sem javasolnék. (elnézést a P22 tulajoktól, mert elég jó fegyverük van a többihez képest, de akkor is ez az igazság)”
Miért nem javasolnád? Vannak gáz-riasztók, amik csőretöltve, fesztelenítve, biztosítva (némelyik kibiztosítva is) biztonsággal viselhető. Valóban, a P22 elég jónak nevezhető de inkább csak az Umarex által gyártott fegyverek között… A Röhm és a Weihrauch gáz-riasztók minőségben, megbízhatóságban jóval a többi gp felett állnak.
„Egy IPSC versenyző elmodhatná neked…”
Önvédelemre gáz-riasztót vásárlók nagyobbik része nem IPSC versenyző…
„Az önvédelemre revolvert dolog, a gázpisztolyok esetében nem a töltve viselhetőségben csúcsosodik ki, hanem a gázlőszerek nyomáskülönbségére visszavezethető töltés akadályokban az öntöltő modelleknél.”
Valóban nem a töltve viselhetőség miatt javasolt elsősorban a revorver, hanem mert megbízhatóbb működés érhető el vele a gáztöltények miatt, mint egy öntöltővel.
„Ja és ha esetleg mielőtt arra utalnál, hogy egy kézzel nem lehet a fegyvert felhúzni, hát ez sem igaz, mert akár egy nadrágszíj vagy egyéb szilárdabb ruhafelület alkalmas arra, hogy az irányzékot beleakasztva csőretöltsük a fegyvert végszükség esetén.”
Nem akartam erre hivatkozni (ismerem a módját), noha ezt valószínűleg egy olyan valaki, aki nem volt még fegyvervizsgán, lőkiképzésen, de szeretne egy gp-t önvédelemre, az ezt nem biztos, hogy tudni fogja. És ugye „végszükség esetén” bármilyen kevés idő is számíthat.
„Te hordjad a flintádat csőretöltve, ha neked úgy tetszik, a te bőröd bánja..”
Igen, én csőretöltve hordom (a fegyver miatt tehetem is), de szerintem, lehet, hogy akkor bánnám, ha nem így tennék…
„De mások számára inkább ne reklámozd..”
Nem reklámozok én semmit, noha szerintem rosszabb az, ahogy te IPSC versenyzői képességekkel megáldottnak hiszed a gáz-riasztót vásárlókat, és a cső alá töltést hangsúlyozod ki, egy emberi élet kioltására alkalmatlan fegyvernél…
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S25 Edge 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H610M i5 12600KF 32GB DDR5 500GB SSD RX 9060 XT 16GB Zalman T4 Plus CM 650W
- Számlás!Windows 10 Pro 11 Pro,Windows 10 Home 11 Home, Office 2016,2019,2021 ,Vírusirtok,Mac
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

