Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-02-23 09:55:40

LOGOUT.hu

Aki engedély nélkül készít, alakít át fegyvert, az a “Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény 325. §-ába ütköző lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntettet követ el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239) {woodoo}


{woodoo}
újonc

Re All! olvasgattam az edigi irásokat gondoltam én is irok!
1 hete betörtek hozzánk méghozzá pokember módra a nyitott ablakon
aztán kinyitottak minden kijárati ajtót ha menekülniuk kell akkor ne legyen gáz (miközben az egész család aludt!) de elbaszták mert bementek 1 olyan szobába ahol öseim aludtak és felkapcsolták a villanyt erre anyám felkelt és 1X azt hitte halucinál de utánna ment az illetö felment az én szobámba anyám utánna kiabált ''fiam te szórakozol'' persze nme én voltam és csak annyit hallot hogy legyetek csendben aztán vissza ment a szobába nem mert felmenni azt mondta azért mert félt hogy kés van náluk vag lelökik a lépcsön én meg nyugottan szunyókáltam a szobámban ahol éppen X személy nézegete milyen aranyosan alszok én és a barátnőm és elemnet valószinüleg ki a szobám erkéjére és onnan a ház mögé szomszéd kerteke le lényeg hogy másnap tudtam meg mi van és téleg ott voltak mert néhány dolgot levertek papir dobozokat!

Na akkor térek a Topic témára : apám magas besztásokban dolgozik 1 erdészeti cégnél meg xyz lötér igazgatója ebből kifójólag tele vagyunk fegyverekkel persze engedélyel tartott fegyverekkel köztük van 1 9mm parabellum is fél automata de a lényeg hogy semmire nme mentünk vele mivel apámon kivül senki nme nyulhat hozzá a fegyverekhez és mivel anyám nme keltette fel mondván hogy apám ''hülye'' nme hitte volna el....stb ezért hiába volt fegyver szart sem ért!

Akkor az én véleményem és tuti csak fegyverrel mentem volna fel akár van rá engedélyem akár nincs (apám révén ismerem a fegyver használatának a sorendjét ha önvédelemről van szó!) De az én szikla szilárd véleményem az hogy a fegyver nme azért van hogy kioltsuk a másik ember életét hanem hogy elretentsük a szándékától tehát lehet ha késük van vagy puszta kezük akkor szerintem a fegyver szimpla látványa is menekülésre készteteheti öket!!!! ha mégsem akor figyelmeztető lővés a falba vagy oda amit nme sajnálsz de még véletlenül sem feléjük! szentem ennek már hatásosnak kell lennie!! ja és nme feltétlenül kell éles fegyvernek lennie lehet az eredeti akármi csak hatástalanitva!! Szerintem a lényeg az ELRETENTÉS!! és nme az hogy kire kell lőni vagy kire nme!! Üdv {woodoo}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.