Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Tomcsi780


Tomcsi780
csendes tag

Tomcsi780
(újonc)

Sziasztok srácok egy szakmai kérdés.ff2013-ban ha letöltöttem egy modot automatikusan a mods mappába tette, most nem, másolnom kell jobbról balra :O tudna valaki ebben segíteni? Valamint érdekelne hogy létezik e fs2015 kézikönyv leírás pdf, stb Magyar nyelven.Én csak idegen nyelven találtam! Ha valaki segítene előre is köszönöm. :R Tudom hogy ez nem az a fórum de a2015 - ös egy kicsit lapos!

(#1852) vacs válasza Tomcsi780 (#1851) üzenetére


vacs
veterán

Mi abban a nehéz, hogy a letöltött modot bemásold a Dokumentumok\My Games\FarmingSimulator2013\mods mappába?

(^)(>.<)(^)

(#1853) Zsolt1966 válasza Tomcsi780 (#1851) üzenetére


Zsolt1966
tag

Total Commander

(#1854) Bogica válasza Bogica (#1850) üzenetére


Bogica
újonc

Szóval, mindent kipróbáltam... de továbbra sem működik. Annyit elértem, hogy pár gomb már működik a játékban, de csak azután, hogy egy USB hub-ba dugtam a kontroller 2 USB-ét és így 1 USB-n megy be a gépbe... Most már jelentem feladtam. Megvettem a 19-es farm szimulátort és azzal gyönyörűen működik. :W :W :W Nagyon köszönöm, hogy segítettél.

[ Szerkesztve ]

(#1855) Tutikás


Tutikás
újonc


Sziasztok tudom ez a 17 forum de a 15re már hiába ír az ember szóval olyan gondom van hogy van a mapo alma körte stb gyümölcs de hely ahol lehetne adni az nincs csak gyárak ahol joghurt,meg alcoholt csinálnak belőle de én szeretném eladni is ezért a kikötő és a fogadó triggerbe szépen be is tettem meg is jelenik az autókból is szépen ki lehet önteni csak éppen pénzt nem kapok érte mert 0euró van mindenhol pedig a giantsban a priceMultipliersben is adtam meg értékeket valakinek v.mi ötlete köszönöm

(#1856) Varoz válasza vacs (#1852) üzenetére


Varoz
őstag

A saját kommentjét se tudta normálisan bemásolni ide, akkor szerinted? ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1857) vacs válasza Varoz (#1856) üzenetére


vacs
veterán

Az ember mindig bizakodik ... :))

(^)(>.<)(^)

(#1858) vacs


vacs
veterán

Helló.

Valaki meg tudná mondani, hogy ez a bála tároló hogyan működik? :))

(^)(>.<)(^)

(#1859) pokers válasza vacs (#1858) üzenetére


pokers
senior tag

Helló,

Legf@szább bálatároló, amit valaha készítettek FS-be :K Ezt kellett volna 19-be is alapból berakni.

Egyébként 1xűen működik. A tároló és az előtte a földön lévő "keret" között letéve a bálákat, egyből beteszi a tárolóba.
Kiszedni pedig a krétás táblánál valamilyen billentyűre felugró választóablakból lehet. Ekkor a kiválasztott bálatípust és mennyiséget kirakja a "keretbe".

Ha jól emléxek. De már egy ideje a 19-et próbálgatom :)

(#1860) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Xboxosok örülhetnek. Bekerül a Gamepassba az alapjáték.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1861) vacs válasza pokers (#1859) üzenetére


vacs
veterán

Köszi Poki, közben jött az asszony és megoldotta helyettem ... :D

(^)(>.<)(^)

(#1862) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Van egy régi HP laptopom(HD Graphics vga-val). Tavaly nagy nehézségek árán, de valahogy sikerült működésre bírnom rajta a Farming Simulator 17 játékot, viszont sajns nem emlékszem, hogy mit csináltam. Most egy csomó videót, fórumot végignéztem. Állítottam a game.xml-ben a renderer-t D3D_10-re, OPENGL_15-re de egyikkel sem működik. Mindig ezt a hibaüzenetet kapom:

shader model 3.0 is required

Nincsen ötletetek, hogy hogyan tudnék ismét életet lehelni a játékba?Egy kissrác játszana vele :)

Köszönöm

(#1863) tutikas válasza smallmer (#1862) üzenetére


tutikas
tag

Szia mintha én is jártam volna így nem biztos de azt hiszem a directx programot kell telepíteni

(#1864) y300fire


y300fire
tag

Üdvözlet!

Honnan tudom hogy milyen verzió van feltelepítve a gépemre? Nem találom a beállításokban...

(#1865) vacs válasza y300fire (#1864) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Elindítod a játékot és a főképernyő bal felső sarkában írja! :K

(^)(>.<)(^)

(#1866) Mike 32


Mike 32
aktív tag

Halli Esetleg tudja valaki hogy melyik mod okozza ezt a jelenséget ??? :R

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1867) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Sziasztok!

Hogy tudom a boltból elszállítani a raklapokat? Nem találok rá megfelelő pótkocsit. Homlokrakodóval kell rátenni a pótkocsira? Köszi!

(#1868) vacs válasza _kovi_ (#1867) üzenetére


vacs
veterán

Igen, homlokrakodóval kell.
Szállításhoz ajánlom a Bales Autoload Pack-ot, ennek a pótkocsijára hevederekkel rá tudod rögzíteni, így nem fog leesni! :K

(^)(>.<)(^)

(#1869) _kovi_ válasza vacs (#1868) üzenetére


_kovi_
aktív tag

Köszi! :R

Bemásoltam a profilom alá a mod mappába egyben a zip-et és nem jelenik meg a játékban.. :F

(#1870) _kovi_ válasza vacs (#1868) üzenetére


_kovi_
aktív tag

Megvan, bocsiiii :B

(#1871) vacs válasza _kovi_ (#1870) üzenetére


vacs
veterán

Megbocsájtok :))

(^)(>.<)(^)

(#1872) popey37


popey37
addikt

sziasztok, a 15-ös topicba is irtam de ide is irok, bocsi.
az FS15 kellene, mert eltörtem a lemezét véletlenül.
akinek van és felesleges, szivesen megvenném. előre is köszi.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#1873) QUNarmy válasza BigStraw (#1041) üzenetére


QUNarmy
csendes tag

Helló
Látom xboxone on jatszottal a farming17-el
Nem tudod jogy lehet magyarositani? Online vettem xbox storen keresztul

(#1874) vacs


vacs
veterán

Kéne kis segítség! :))

A Valley Crest Farm map-on a képek alapján van sár a földes utakon.

Nálam viszont nincs sár! :U

Mi lehet a hiba? :B

(^)(>.<)(^)

(#1875) apach


apach
senior tag

Üdv. Sajna rég jártam erre. Van 2019 fórumtopik itt?

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1876) vacs válasza apach (#1875) üzenetére


vacs
veterán

Szevasz.

Természetesen van 19-es topik, jó rég járhattál erre, ha már a keresőt sem tudod használni... :))

(^)(>.<)(^)

(#1877) Tegla80 válasza vacs (#1876) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Az lenne a kerdesem,h ezek kozul melyik a jobb(minden benne van) vetel?
Megvennem,de nemtom eldonteni melyik a full-full verza a platinum vagy a premium kiadas?
Koszi

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#1878) Tegla80 válasza Tegla80 (#1877) üzenetére


Tegla80
addikt

Megoldottam es megvettem kozben.......a premium a megoldas,mert az tartalmazza a platinum kiadast is.

Sony® & PlayStation®

(#1880) Zaja2


Zaja2
senior tag

Hali!
Letöltöttem [ezt] a modot,és nem engedi megvenni a store-ban. Rákattintok a vásárlásra,megerősítem,és csak pörög a homokóra. Ugyan ez bérléskor is.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1881) vacs válasza Zaja2 (#1880) üzenetére


vacs
veterán

Ez FS19-hez van! :K

(^)(>.<)(^)

(#1882) Zaja2 válasza vacs (#1881) üzenetére


Zaja2
senior tag

Akkor csak rossz kategóriába rakták. Na mindegy akkor...

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1883) thomcat


thomcat
újonc

sziasztok Lenne egy kérdésem. Ha füvet gyűjtök össze és még a felszedőben nincs 4000 liter akkor engedi változtatni ha másikat szeretnék pl.- szénát szedni ( mint a bálázó) viszont 4000 felet ez nem lehetséges Alatta bármikor bármennyiszer. Ezen hol kell változtatni vagy hogyan lehet hogy amíg van hely addig bármikor bármit felszedjen. Vagy ez kötődik a bálázóhoz de hogyan? Pl. ennél a gépnél van ez így: https://fs-games.com/mod.php?id=11660&&page=1 de érdekes pont annyi mint egy kocka bálánál a tartalom...

(#1884) reset


reset
senior tag

Hali!
A W11 alatt nem akar futni az FS17. Néztem a vírusirtó és a tűzfal beállításait, a program futtatását többféle módban, újra húztam a VGA-drivert, de semmi...Az indítási parancsot veszi, de mielőtt betöltene, kilép az asztalra...(az FS19 megy rendesen). Mi lehet a gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.