Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Tomcsi2012 válasza puhoska76 (#1750) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Szia !

Azt tudtam,hogy a xml fájtban van,csak nem tudtam,hogy hol kel modositani. Most át is irom és ki is probálom.

Még egyszer is köszi a segitség. :R

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#1752) Tomcsi2012 válasza puhoska76 (#1750) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Szia !

Müködik,nagyon szuper,több idö adodik más munkára is.Tudnád a tartályra is megoldást? anak is az a gond,hogy lassan engedi le az ür tartalmat,de lassan is tölti fel a tartályokat,tudnál ebben is megoldást nyulytani?,elöre is köszönöm.

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#1753) puhoska76 válasza Tomcsi2012 (#1752) üzenetére


puhoska76
tag

Ott is azt kell keresni mint a kombájn esetében.

(#1754) Tomcsi2012 válasza puhoska76 (#1753) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Szia !

Mig vártam megprobáltam azt az elvet alkalmazni,amit az elsönél alkalmaztam és össze jött.

Elöre is köszi segitséget.

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#1755) apach


apach
senior tag

Hali! Valaki Multiba OGF 2018-s mapra? :) Asszony is tolja velem. :) Elférne még minimum 1 ember. :D

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1756) apach


apach
senior tag

Bantikow mapom is van, ha arra jönne valaki inkább. :))

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1757) megaram


megaram
tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy a minap vettem egy FS17-et. Feltelepítettem, aztán telepítettem egyből a frissítést aztán kéri a CD kulcsot azt megadom és kész. Miután kilépek kéri a CD-t a meghajtóba mért kéri, illetve ki lehetne iktatni??? :Y :R

(#1758) gahen válasza megaram (#1757) üzenetére


gahen
tag

Az eredeti lemezes játék mindig kéri. Én pl.csináltam képfájlt és azt mountolom fel, így nem kell neki a fizikai lemez.

..,

(#1759) megaram válasza gahen (#1758) üzenetére


megaram
tag

Szia. Közben nekem is eszembe jutott és csináltam egy képfájlt, így már működik! De azért köszi! :R

(#1760) vacs válasza megaram (#1757) üzenetére


vacs
veterán

Az oldal tetején lévő összefoglalóban is benne van, hogy ...

"érdemes letiltani az optikai meghajtót (ha ritkán használod), így:
Vezérlőpult > Hardver és hang > Eszközkezelő, jobb klikk az optikai meghajtóra > Tiltás.
Vagy ha gyakran használod a meghajtódat, akkor érdemes a lemezről egy képfájlt (pl PowerISO / ImgBurn programmal) készíteni, és ezt egy virtuális meghajtóhoz hozzáadni.
Ezután már a játék úgy érzékeli mintha bent lenne a lemez a meghajtóban, így fizika lemez nélkül is elindul!"

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#1761) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Két monitor van a gépemre kötve és az a gondom, hogyha a másik monitorra kattintok, azaz a játék elveszti a fókuszt, akkor lemegy tálcára. Lehet valamit ez ellen tenni?

(#1762) n0tr3adY81 válasza Toncsi (#1761) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Nem teljesképernyős, hanem ablakos módban futtatod a játékot.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#1763) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Sziasztok. Sok térképet kipróbáltm már, és van egy pár ami kifejezetten tetszik is. Akkor lenne ez a játék is tökéletes, ha olyan lenne mint a Truck szimulátor. Át lehetne menni egyik országból a másikba és úgy lehetne kereskedni is. Így egy nagy globális játékot lehetne csinálni és több száz terménnyel lehetne foglalkozni.
Aki térkép készítássel foglalkozik ezen elgondolkozhatna :)

Szerintem megérné a fáradságot!

(#1764) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Ezt a modot keresem

(#1765) Zsolt1966 válasza Zsolt1966 (#1764) üzenetére


Zsolt1966
tag

Megtaláltam :C beépített

(#1766) tutikas


tutikas
tag

Sziasztok ha valakinek van fs15 pc játéka és megválna tőle megvenném ha reális árat mond köszi

(#1767) Fel válasza tutikas (#1766) üzenetére


Fel
addikt

Ha nem ragaszkodsz minden áron a 15-höz, akkor most a Steam-en a 17-et megkaphatod ~2400 Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#1768) height válasza Zsolt1966 (#1763) üzenetére


height
aktív tag

Ez egy igazán szép alkotás lenne ha valaki kivitelezné majd a jövőben, eddig az fs.el ilyenben nem lehetett gondolkodni, ott a 16xos mapp példája erre.

Viszont most hogy az eddig látottak alapján a glants komolyan vette gamet, és a mód készítőket is, talán most lesz az általad felvetett téma kivitelezésére is lehetőség, és vállalkozó modder is, ami nem mellesleg egy nagyon hasznos projektje lenne az fs.nek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1769) vacs válasza tutikas (#1766) üzenetére


vacs
veterán

FS15 miatt fRooStzzZ-nak írj (akár privátban)!

(^)(>.<)(^)

(#1770) tutikas válasza Fel (#1767) üzenetére


tutikas
tag

Köszi meg van mind a 2 a barátomnak szeretném az fs15-öst multizni szeretnénk nekem az jobban bejött mint a 17-es de még meg gondolom

(#1771) tutikas válasza vacs (#1769) üzenetére


tutikas
tag

Ok köszi

(#1772) apach válasza gahen (#1758) üzenetére


apach
senior tag

Én is pl így csinálom már régóta. :) iso-t csinálok a lemezből, aztán kész. :)

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1773) Emberkeman81


Emberkeman81
aktív tag

Hali!

FS17-hez keresnék orrekét. Régebben már volt nekem de nem találom a gépemen. És nem tudom hogy keressem a neten. Vagy esetleg valami bitang nagy eke is jó lenne. Illetve még ez a 3 tengelyes traki is jól jönne. Tudja valaki hogy ez melyik lehet? Valaki segítsen ki ez ügyben. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1777) vacs válasza Emberkeman81 (#1773) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Kuhn-nak van front ekéje, két linket találtam, de nem próbáltam!
[link1]
[link2]

(^)(>.<)(^)

(#1778) Emberkeman81 válasza vacs (#1777) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Köszönöm szépen, megnézem!

(#1780) Emberkeman81 válasza guppi2 (#1779) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Köszönöm!

(#1781) Emberkeman81


Emberkeman81
aktív tag

Hali!

Giants editorban kész mapból hogy lehet kész terület részt törölni? Milyen beállítások kellenek a Terrain Editingben? Bármit állítgatok nem tűnik el az eredeti föld, csak a füves rész alakul át, jelen esetben gravelre (ez is kellene nekem).

Köszönöm!

(#1782) Bensher


Bensher
újonc

Sziasztok,

Segítsetek nekem, kérlek!
Aratás után az összeszedett szalmát ha egy kupacba öntöm, csak egy bizonyos magasságig engedi felhalmozni. Lehet ezt valahol módosítani, hogy bármilyen magasra össze hordhassam? :D
Tudom nem rendeltetés szerűen használom, de most ilyet szeretnék vele... :)
Előre is köszönöm ha tud bárki erre megoldást.

(#1783) guppi2


guppi2
tag

Sziasztok
GRLE convertert honnan lehet letölteni?
Vagy tudtok valami mást helyette?
GDN-ből a tipColInfoLayer.grle átalakításához PNG fájlba.

(#1786) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

A lényeg hogy itt szeretném látni a változó árakat, ha megoldható, ha nem megy akkor marad a kis ablak

[ Szerkesztve ]

(#1787) n0tr3adY81


n0tr3adY81
aktív tag

#1781:
Foliage Layer painting, RMB - Remove, foliageLayer : terrainDetail.

#1782:
map.i3d-ben van;
<DetailLayer name="terrainDetailHeight".... maxHeight="4"/>

#1783:
gdn.giants-software.com-on regelsz, ott van a Downloads részen. windows parancssorból tudod a legkönnyebben használni, szintaxist le tudod kérdezni

#1784
gyári map01, vagy map02.xml-ből nézd át a "Selling Points" kommentes szekciót.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#1788) voolvoo válasza apach (#1755) üzenetére


voolvoo
újonc

Helló csatlakoznék ha lehet :D

(#1789) Bensher válasza n0tr3adY81 (#1787) üzenetére


Bensher
újonc

#1787: Nagyon köszönöm, kimondhatatlan nevű barátom! :)
Igaz, ír valami CRC64 hibaüzenetet a progi, de elindul és működik is. :)
Köszönöm szépen a segítséget!
üdv

(#1790) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Sziasztok. Van ez a konténer ami meg is van a boltomban viszont semmilyen csatolóval nem lehet felvenni.
Próbáltam egyébb teherautókat is de semmi nem veszi fel nektek ez hogy működik?

Ott a rengeteg acél a vonaton és nem tudom tovább szállítani mert ez az eszköz kellene hozzá.

1787: köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#1791) vacs válasza Bensher (#1789) üzenetére


vacs
veterán

"Nagyon köszönöm, kimondhatatlan nevű barátom"

Ja ebbe van valami, Notready szereti egyedi módon írni a nevét! :D

(^)(>.<)(^)

(#1792) n0tr3adY81 válasza vacs (#1791) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

idestova kb 15 éve igy irom ;]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#1793) Zsolt1966 válasza Zsolt1966 (#1790) üzenetére


Zsolt1966
tag

Két napig kerestem de a Google a barűtom, és megtaláltam a megoldást. AR Trailer /truck system ez megoldotta konténer szállítását.

(#1794) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Több föld körül is vannak nagyon nagy fák, amik nekem útban vannak!
Kézi fűrésszel kivágom, de utána nem tudok vele mit kezdeni, mert elszállítani nem tudom, rakodóval megfogni nem tudom, ha valami nagy vontatóra felügyeskedem, pár méter után leesik. Traktorral szépen eltologatom valami üres helyre, de ez nagyon macera. Nincs esetleg valami olyan mód, amivel ezeket a nagy fákat a traktor után tudom akasztani? Tehát valami kötél, vagy ilyesmi. Úgy sokkal egyszerűbb lenne elszállítani hasztalan területre, hamár feldolgozni nem tudom!

:R

(#1795) Fel válasza forras2 (#1794) üzenetére


Fel
addikt

Tajfun EGV 80 AHK - a legjobb eszköz erre a célra.
A tölgy, nyár, atb. fákat darabold fel miután kidöntötted, úgy már valamelyest kezelhetőbbek.

Létezik még egy instant faírtó, a bosszantó fák megregulázására: BRUCKS UN. Ezzel akármekkora fát felapríthatsz egy pillanat alatt...

[ Szerkesztve ]

(#1796) forras2 válasza Fel (#1795) üzenetére


forras2
őstag

Ez lesz az, köszönöm :R

(#1797) tembopapa válasza tutikas (#1770) üzenetére


tembopapa
tag

Szia,nekem eladó az FS15 és mindkét kiegészítője - CD Galaxys, kódos!

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1798) apach válasza voolvoo (#1788) üzenetére


apach
senior tag

Hali!
Most a 4 nap alatt lesz game. be fogok ülni az tuti. :) mostanság nem igen volt időm fellesni ide, úgyhogy bocs most írok. de gatyót felkötni, mert nem szeretem a gyári modokat. :S :) Úgyhogy lesz néhány adag ;)

Igaz, már írtam privit korábban. :) Ha érdekel, írj mielőbb. (ui. egyik munkatársam is valszínű beszáll következő hónapban. :) nem gondoltam hogy melóba bárki is ismeri és tolta korábbi verzión is. :D Pedig CoD os stb úgy tudtam. :D

Jah, am nyugi, asszony gépe nem szereti a sok modot. :) nem lesz sok. :)

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1799) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Sziasztok. Egy ujabb problémába ütköztem. szokásos Pleasent valley farm. A gyapju és leander aratás nem megy semmilyen eszközzel.
A gyapjuhoz letöltöttem: JOHN DEERE 7760 & HEADER minden változatát amit találtam. Arratni ugyan arat de nem jelenik meg a mennyiség és nem csinál bálákat sem.
A leanderhez a kronedisc 620 vágóasztal van előírva és hozzá a krone gép, de nem arat.

Valakinek van működő verziója?

1 millát költöttem a semmire. jó ezt be lehet irni így nincs veszteség, csak működne a dolog.

Köszönöm.

(#1800) guppi2 válasza Zsolt1966 (#1799) üzenetére


guppi2
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.