Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Sziasztok. Új vagyok itt.
Hoztam nektek egy jó dolgot.
Nem kell többé vacakolni a szilázs erjesztésével.
[link]

Ez az ezköz egyszerre képes megcsinálni a szilázst és nem kell várni rá, ráadásul hígtrágyát is szolgáltat.
Érdemes kipróbálni én használom és kiváló!

(#1652) Fel


Fel
addikt

Tovább konzolosodik a Farming Simulator sorozat...

Farming Simulator - C64 Edition revealed in first trailer!

Teaser vidi

:))

[ Szerkesztve ]

(#1653) n0tr3adY81 válasza Fel (#1652) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Ez musthave ;] Valahol még a padlásom megvan a C64-em :D Kár hogy april's fool, de ötletes :C

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#1654) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Most kezdtem el a Sosnovka térképet nehéz fokozatban. Nagyon tetszik a térkép.
Az alap térképen már bőven van pénzem és minden gép szinte megvan. ez most egy kihívás a másikhoz képest.
15.000 font az induló :Y
és minden termék ára egyharmada. hát jó sokáig fog tartani.
Én csak két hete játszom ezzel a játékkal.

(#1655) gahen


gahen
tag

Nincs időm gépen játszani, de ma féláron meg tudtam venni az FS18-at, így bárhol tudok farmozni.

..,

(#1656) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Sziasztok. Sosnovka pályát csinálom, és észre vettem hogy ott a GPS a ferde pályákat nem szereti.
Viszont van ez a Courseplay nevü mod ami tökéletes erre a munkára is.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1657) guppi2


guppi2
tag

Kombájnoknál - felszedőgépeknél mi szabályozza azt , hogy mikor tele van a raktér akkor abbahagyja a betakarítást vagyis a munkát?
XML- parancssor? vagy más is kell hozzá?

(#1658) Zsolt1966 válasza forras2 (#1638) üzenetére


Zsolt1966
tag

Zil 133 autoload fához és mindent szállít. 80 a végsebessége
[link]

(#1659) serlok25


serlok25
csendes tag

Sziasztok.
Kérdés
Lehet e módosítani a ponsse fakitermelőt, úgy hogy fel tudja emelni a fát amit kivágott?
Ha valaki csinált már ilyet az kérem írjon.

(#1660) LaMazZz


LaMazZz
tag

Sziasztok!

A földek árát azt hol tudom átírni?

(#1661) Juhasz27


Juhasz27
tag

Hali!

Szeretném megvásárolni a játékot az eredeti oldalról (tehát nem a Mo.-i boltból és nem is Steam-ről).

Alapból magyar lesz, vagy ha nem, akkor mehet azt valahogy magyarosítani?

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#1662) Fel válasza Juhasz27 (#1661) üzenetére


Fel
addikt

Nekem is Giants webshopos verzió van, és tudja a magyar nyelvet.

(#1663) Juhasz27 válasza Fel (#1662) üzenetére


Juhasz27
tag

Köszönöm a gyors választ :R :R

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#1664) Wildgreen


Wildgreen
aktív tag

Sziasztok!!! Egy gyors kérdés! Ha lemezes játékra rátelepítem a dlc-t és ha azt egy másik gépre is feltelepítem akkor akkor rajta lesz a dlc?

(#1665) Wildgreen válasza Wildgreen (#1664) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Bocs hülye kérdés volt! Eredeti lemezt nem enged más gépre feltelepíteni!

(#1666) jzsolt79


jzsolt79
tag

Üdv,

Tud valaki kapásból olyan telepíthető járművet, ami a rendezett füvet, szalmát, szénát összeszedi saját tárolóba és onnan egy csövön szállító trélerre tudja tölteni? Mint egy kombájn, csak ez nem arat hanem gyüjt. Keresgéltem a modok között de k sok van átnézegetni mi mit tud és már fáj a szemem de még nem találtam :)

(#1667) jzsolt79 válasza jzsolt79 (#1666) üzenetére


jzsolt79
tag

Aha, ok, semmi, van olyan takarmánygyüjtő alapból a játékban... csak a szemem szúrta ki :D

(#1668) dimre70 válasza jzsolt79 (#1666) üzenetére


dimre70
tag

Egy tökéletes csomag számodra, arat, gyűjt, konfigurálhatod kedved szerint, a füvet is szereti. :D
[Claas Lexion 700 Stage IV MW Edition]

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#1669) apach válasza tembopapa (#1601) üzenetére


apach
senior tag

Helló, ez egy nem régi map, ha érdekel! Úgy látom, kb csak fát lehet, persze van pár föld is, de kb ha 5db.
KST MAP V2.4.7

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1670) jzsolt79 válasza dimre70 (#1668) üzenetére


jzsolt79
tag

Köszi!

(#1671) jzsolt79


jzsolt79
tag

a 17 és a 19 mennyire kompatibilisek egymással? Mentés, használt modok... Ha igen, érdemes váltani rá?

(#1672) Shafi válasza jzsolt79 (#1671) üzenetére


Shafi
újonc

Zsolt!
Az FS19 Október-november-ben jelenik meg.
Addig nem tudsz váltani :9
Ugyanakkor a kompatibilitás szinte biztos, hogy nem lesz megfelelő. Ugyanezt az utat jártuk be a 15-17 esetén.

(#1673) jzsolt79 válasza Shafi (#1672) üzenetére


jzsolt79
tag

Jah... hát kénytelen leszek várni akkor :D

(#1674) jzsolt79


jzsolt79
tag

Hát ezt feltettem rá fszán :D útban volt na... :)

(#1675) dimre70 válasza jzsolt79 (#1666) üzenetére


dimre70
tag

Tényleg sok mod van, szánj rá egy fél napot a keresgélésre, talán szórakoztató is lesz, szemkímélő modbemutatók rendszerezve (német, de a lényeget látni fogod).

SimuPlanet

Snooki Snu

Vagy naponta friss game play-ek
Burning-Gamers.de

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#1676) underdark


underdark
aktív tag

Hali
Azt hogy lehet megcsinálni, hogy alap gép parkkal kezdjem a játékot?
Van egy map ami tetszik, de szerintem MP-re van tervezve, mert mindenféle gép van bent alapból és ez nekem nem tetszik :D
Köszi

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1677) jzsolt79 válasza dimre70 (#1675) üzenetére


jzsolt79
tag

Ez már megoldódott, de köszönöm :)

Viszont hogyan tudok olyan helyre tárgyat tenni, ahova nem tudok? Úgy játszom ezt a játékot, hogy minél realisztikusabb legyen, nem használók platóra magától felpattanó raklapokat se pedig azok aztán tényleg az agyamra mennek :) Létre hoztam egy kis szélerőmű farmot, de az utolsó darabot nem engedi a helyére tenni, mindössze ennyi salást szeretnék alkalmazni.

(#1678) Shafi válasza underdark (#1676) üzenetére


Shafi
újonc

A térképhez tartozó defaultVehicle.xml file tartalmazza az alapból rendelkezésedre álló gépeket.
Ezt szerkesztve tudod megadni mivel induljon a map.

(#1679) underdark válasza Shafi (#1678) üzenetére


underdark
aktív tag

Köszi már sikerült

Más:
Egy amatőr kérdés:
Ezt a képernyőt hogy kell értelmezni? Ekével/Talajlazitóval végigpróbáltam, de nem változott semmi. Vagy ilyenkor van felszántva és majd más lesz a színe?

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1680) BigStraw válasza underdark (#1679) üzenetére


BigStraw
senior tag

Pedig ezt ekével kellene megoldani. Esetleg nézd meg, hogy mennyire van állítva az időszakos szántás. Lehet ott valami bezavarodott.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1681) guppi2 válasza underdark (#1679) üzenetére


guppi2
tag

Eredeti a játék?
Seasons mód be van rakva?

(#1682) apach válasza underdark (#1679) üzenetére


apach
senior tag

Esetleg trágya? Lehet az hiányzik róla? Mert általában a szilárd trágyát, tehenek alól pl, szántás előtt szokás ha nem tévedek.

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1683) apach


apach
senior tag

Nah, és egy érdekes kérdés. :) Volt már valakinek olyan mapja, letöltött, amin az fps, szö szerint, 200 felettre ugrott, a 150-t pedig gyakorlatilag, fixen tartotta? :D Asus cerberus 1050 Ti OC-m van. :) Alap beállításokkal a game verzió van, úgy is hagytam mindent. :) Sosem volt ilyen mapom. csak guvadtak a szemeim most egyik nap, mikor teszteltem egy mapot, és megláttam hogy átlag 160-170 fps volt. :) yutubon láttam eddig csak ilyet, egyik videóban. :)

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1684) underdark


underdark
aktív tag

Eredeti játék
Nincs bent semmi, ez új játék indítás után van. Vagy ilyenkor minden föld meg van szántva? Ha nincs felszántva milyen színnel jelzi?
Időszakos szántásnál csak egy Nem és igen lehetőség van

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1685) Fel válasza underdark (#1684) üzenetére


Fel
addikt

Pirossal. Tehát a képeden a földek nincsenek felszántva.

A játék alap eszközei közül ekékkel kell nekiesni a szántásnak. Nem kell hozzá semmi hókusz-pókusz, előre trágyázás stb. Csak traktor + eke.
A későbbi DLC-k hoztak olyan altalaj lazítókat (Kuhn, Agrisem, Stara), amelyekkel ugyanúgy megkapod a szántásért járó +10% terméshozamot.

Egy képet dobhatnál, hogy mivel is próbálkozol.

Ha sehogy sem akar működni, akkor érdemes lehet a kötelező szántásra vonatkozó beállítást megváltoztatni, menteni, kilépni, újratölteni.
Ha ez sem, akkor a mentett állás törlése, új indítása, esetleg..

(#1686) Mike 32


Mike 32
aktív tag

Olyat keresnék hogy grle Coverter ha valakinek meg van és megosztaná azt meg köszönném.El felejtettem a Gains jelszómat és nem birom a hivatalos oldalról leszedni.
:R

ide

[ Szerkesztve ]

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1687) Wildgreen


Wildgreen
aktív tag

Sziasztok!! Hogy tudom a mappon meghackalni a siló bunkert hogy ne kelljen annyit silózni? Úgy értem hogy bele írni mennyi siló legyen a bunkerba! Annyit tudok hogy savegame és ott a vehicles file-ban kell valamit beírni!

(#1688) vacs válasza Wildgreen (#1687) üzenetére


vacs
veterán

savegame editor-al, de először egy új mentésen próbáld ki, nehogy tönkre tegye az aktuálisat! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#1689) Wildgreen válasza vacs (#1688) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Köszönöm a gyors választ!!! :R

(#1690) Mike 32 válasza Mike 32 (#1686) üzenetére


Mike 32
aktív tag

Nekem esetleg valaki ??
GRLE Convertert keresem :R :R

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1691) underdark


underdark
aktív tag

Lassan itt az E3 és az infók
Ti mit vártok ettől a résztől?

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1692) BigStraw válasza underdark (#1691) üzenetére


BigStraw
senior tag

Én szeretném, ha több interakció lenne a gépekkel. például: fények kapcsolása belülről, kivülről eszközök fel/le kapcsolása stb. Meg hát a belső világítás ami szvsz sokat hozzáadna. Összetettebb időjárási viszonyok, sár, hó. És, hogy ez hasson ki jobban a játékmenetre.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1693) Fel válasza underdark (#1691) üzenetére


Fel
addikt

Az E3-n olyan sok mindent nem szoktak megszellőztetni. Lesz bemutatkozó videó [link] holnap délben, élőben. Biztosan látványos lesz, de kb. ennyi.. Majd a Gamescon-on, augusztusban. Az a hazai pálya a Giants-nek, és közelebb is van az októberi (?) megjelenéshez. Bővebb infókat ott szoktak kiadni a készülő játékokról / DLC-kről.

(#1694) Fel válasza Fel (#1693) üzenetére


Fel
addikt

Lement a nagy "leleplező videó". Nem volt hosszú, de...
- Lesz John Deere (!!)
- Lesznek lovak
- Lesz gyapot
- Lesz John Deere!!

ui.: mondtam már, hogy lesz John Deere!!? :))

[ Szerkesztve ]

(#1695) vacs válasza Fel (#1694) üzenetére


vacs
veterán

Kattints a képre!

(^)(>.<)(^)

(#1696) alok válasza Fel (#1694) üzenetére


alok
csendes tag

Ja. A John Deere-t majdnem elfelejtetted ;-) És a kutyát? :-)

(#1697) underdark válasza alok (#1696) üzenetére


underdark
aktív tag

az a neve a kutyának, JD

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1698) Mike 32


Mike 32
aktív tag

Most megint kiadtak egy agyonrenderelt és részletekben gazdag videot ,de ennek se lesz semmi köze a játék képéhez.Még mindig a 15öt túpirozzák csak ugy mint a 17el majd bele tesznek valamit a mod fejlesztök közül és kész .Én nem várok csodát töle. A garfika semmit nem változót a 15 és a 17 között söt rosszabb let és erösebb gépet követel. a 15ben a játék élvezetes volt 25-30 FPSel is a 17ben már a 60 FPS kell hogy ne kezdjen el szaggatva menni. Akkor hol itt a fejlödés ?

Ez csak az én magán véleményem senkit nem akarok meg bántani. Ne értsétek félre szeret a játékot és szerkeztem is ,de a modderek nélkül már rég halott lenne az FS ugy kb a 11-töl

:R :R

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1699) Pist@bácsi válasza Mike 32 (#1698) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Ugyanez járt a fejemben, hogy minek ilyen csicsa trailer ha a játék a közelében sem lesz. A régi motort foltozgatják. Sajnos még mindig megtehetik, továbbra sem beszélhetünk konkurenciáról.
Ettől függetlenül biztos én is meg fogom venni, csak tudnám miért...

(#1700) dimre70 válasza Pist@bácsi (#1699) üzenetére


dimre70
tag

A mézesmadzag mindig gusztusos, de most új motor lesz a játék alatt, negatív és pozitív kritikát majd ha kipróbáltuk. Az új motor velejárója a még ismeretlen hibák felfedezése, Giants részéről az orvoslása lesz.
Elemzés, és találgatás a videóról németül.
Analizálás

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.