Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) tutikas


tutikas
tag

Nyáron búza aratás közben

(#1202) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

Üdv!

Fanatikusoknak és kísérletező kedvűeknek itt egy jó kis cukorrépa, ill. kukorica vetőgép, kiegészítve műtrágyaszóróval. Csatlakoztasd mind két eszközt a traktorodra, majd szállj ki, nyomd meg az F1-et és kezdődhet az állítgatás. A szetthez jár még egy csőkészlet is, amit ha jól emlékszem az "I" betűvel lehet felszerelni. F1 a barátod! Jó szórakozást! :)

Maschio Gaspardo Pack

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#1203) tembopapa


tembopapa
tag

Sziasztok, az alap amcsi pályán hol tudom gyűjteni a burgonyát és a cukorrépát, mert a silókban nem fogadja el és szállítószalagos bodega meg nincsen? Aki tudja lécci írja meg! Eladás az értelemszerű de amíg tárolom azt hol tehetem? Köszi előre is! :)

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1204) dimre70 válasza tembopapa (#1203) üzenetére


dimre70
tag

Ahol jónak látod leborítod, akár a mező szélére is, nincs már tárolóhoz kötés mint a 15-ben. Persze ha akarsz tárolót van rá mod. Felszedni mobil futószalaggal, vagy (mod) kanállal tudod, ill. spec. gépekkel.

[ Szerkesztve ]

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#1205) Fel válasza tembopapa (#1203) üzenetére


Fel
addikt

A farmodon megteheted fedett tárolóban, csak a felszedéséhez szükség lesz homlokrakodóra, vagy futószalagra. Betolatsz egy Neked tetsző helyre, és Ctrl + I-vel borítod a pótból.

A másik megoldás, hogy a vasútvonalak mentén lévő tárolóhelyekre hordod be. Egyszer ott van a két vonal találkozásánál a "Central Transportation Hub". Valamint a két vonalon is van ezen kívül egy-egy tároló, az egyik a "Maplefield Pool", a másik a "Goldcrest Pacific Grain" (nagy piros épületek). Mindegyik helyen 500-500 köbmétert tárolhatsz, plusz ideiglenesen hagyhatsz a vasúti kocsikban, összesen 300 köbmétert / szerelvény.

Viszont bárhová is teszed egyik esetben sem fog látszani a készlet a többi termény között az "Árak" menüben.
Nem tudom miért jó ez, de ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#1206) j.davidovics


j.davidovics
csendes tag

Sziasztok! Az lehetséges, hogy egy moddolt mapon(rattle snake) nem működnek a futószalagok, az alap sem, és egy moddolt sem. Nem tudom felszedni velük a silage-ot. Pedig alap pályán működik. Valahol ezt lehet ki-be kapcsolni?

(#1207) tembopapa válasza Fel (#1205) üzenetére


tembopapa
tag

Köszönöm a segítséget, akkor ez picit visszafejlődés a régebbi verzióhoz képest, lehet hogy a burgonya és a cukorrépa lekerül a palettámról? :K

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1208) tembopapa válasza dimre70 (#1204) üzenetére


tembopapa
tag

Neked is köszönöm! :K

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1209) tembopapa válasza Fel (#1205) üzenetére


tembopapa
tag

Szia, az egyik futószalagos kütyünél írja hogy becsomagolja és raklapozza a cukorrépát és a burgonyát, ezt érdemes szerinted és jelzi a készletnyilvántartásnál? :U

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1210) tembopapa


tembopapa
tag

A 17-es játéknak ezek szerint gyenge pontja a burgonya és cukorrépa tárolása és nyilvántartása, sztem ebben a témában ez visszalépés! Nem is a betárolás és felrakodás módja de az hogy dolgozom 2 fajta terménnyel és nem tudom hogy mennyi van a raktáromban, ez azért furcsa! Lehet hogy kiveszem őket a vetésforgómból? :o

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1211) ObiGabi válasza tembopapa (#1210) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Alternatív megoldásként ezt lehet használni burgonyához és cukorrépához. Nem szép, de csúnya :DDD
Ellenben megjelenik a készletben a letárolt mennyiség!

Root Crop Storage

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#1212) tembopapa válasza ObiGabi (#1211) üzenetére


tembopapa
tag

THX! :R

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1213) tembopapa


tembopapa
tag

Hali, feltettem az 1.5.1. patchot és lett cukornádam, mit lehet vele kezdeni vagy csak a platinium előjátéka? :Y

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1214) n0tr3adY81 válasza tembopapa (#1213) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Csak előre betették, jelenleg semmit nem tudsz kezdeni vele.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#1215) Zaja2


Zaja2
senior tag

Hali! Nem találtatok valamerre kiszivárgott képeket a farming 19-ről? :) :DD

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1216) tembopapa válasza n0tr3adY81 (#1214) üzenetére


tembopapa
tag

Köszi akkor jól gondoltam, nemsokára úgyis 14.-e és megjön a dobozos PE ! :DD

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1217) dimre70 válasza Zaja2 (#1215) üzenetére


dimre70
tag

Majd jövő nyáron érdeklődj, még ők se tudják milyen új skineket rakjanak a régi gépekre a FS19-ben.

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#1218) Zaja2 válasza dimre70 (#1217) üzenetére


Zaja2
senior tag

Azért kiváncsi leszek,milyen újítások lesznek benne. Na meg arra is,hogy mennyit javul a fizikája. Én Pl. csak fakitermelést játszom benne. Sok bosszantó dologgal találkoztam már a majdnem 1 éves "munkaviszonyom" alatt :D :DD

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1219) FrezeR válasza Zaja2 (#1218) üzenetére


FrezeR
senior tag

Amit erre a részre kitaláltak a modderek azokat láthatod majd a 19-ben :D

(#1220) Varoz válasza FrezeR (#1219) üzenetére


Varoz
őstag

és szénné lesz megint optimalizálva, hogy P4-en is elfusson! ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1221) Fel


Fel
addikt

FS '17 Platinum DLC teljes arzenál egy képen: [link]

(#1222) Varoz válasza Fel (#1221) üzenetére


Varoz
őstag

Hibás a link, "403 Forbidden".

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1223) Fel válasza Varoz (#1222) üzenetére


Fel
addikt

A link jó, csak valamiért nem mindig nyílik meg..

Itt megnézhető: [link]

Érdekes, hogy az ültetők kivételével, az összes eszköz vontatott (és az ültetők is csak félig függesztettek).
Jópofa, hogy lesz egy egysoros, vontatott cukornád-betakarító.
A Stara ST Max 150/180 engem nagyon emlékeztet a Landini Legend-re.. Bár nem hiszem, hogy lenne kapcsolat az ARGO és a Stara között.

[ Szerkesztve ]

(#1224) Varoz válasza Fel (#1223) üzenetére


Varoz
őstag

A Giants fórumból megy, de az általad berakott nem. :F

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1225) puhoska76 válasza Varoz (#1224) üzenetére


puhoska76
tag

Ave nem tud valaki működő euro raklapot 3-at kipróbáltam de nem jelenik meg szükségem lenne rá előre is köszi.

(#1226) ObiGabi válasza puhoska76 (#1225) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Üdv!

Valamelyik biztos jó :)

Raklap1, Raklap2, Raklap3

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#1227) puhoska76 válasza ObiGabi (#1226) üzenetére


puhoska76
tag

Igen a feszítő öves működik csak melegházat nembírom működésre birni...azért köszönöm!
Ha valaki játszik ezen segíthetne mert én elakadtam...
http://www.fs17.co/farming-simulator-2017/maps-and-objects/maps/canadian-ultimate-7

[ Szerkesztve ]

(#1228) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

Csak semmi cicó :D

Fanatikus

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#1229) Palafi válasza puhoska76 (#1227) üzenetére


Palafi
tag

Szia!

Próbáld ki Canadian Ultimate 8, hátha már működik vele. A most mentett állásba bemásolod az új map-ot, átírod a nevét az előzőre, kipróbálod. Ha működik, vagy kezdesz új játékot az újjal, vagy folytatod így. Igaz nem biztos, hogy tökéletesen fog menni minden. Nálam a régi mentéssel az új térképen a fű nem volt nyírható.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#1230) puhoska76 válasza Palafi (#1229) üzenetére


puhoska76
tag

Tesztelem köszi!! :R :R :R :R

(#1231) puhoska76


puhoska76
tag

Sajnos ugyan az a gondom itt is nem veszi észre a raklapot...

(#1232) puhoska76


puhoska76
tag

Pedig euro raklapot kér szerintem...nem tudom .. :(

(#1233) pokers válasza puhoska76 (#1232) üzenetére


pokers
senior tag

Itt valószínűleg olyan raklapot (palette) kér, amit a mapon valahol, valamelyik üzemben tudsz legyártani. A raklap előállításához pedig alapanyag kell, amit a fűrészmalom állít elő. A fűrészmalomba pedig a kivágott, legallyazott fát tudod leadni.
Nem írtad ez melyik map, de pl az LS Great County mapon így működik az üvegház.

(#1234) puhoska76 válasza pokers (#1233) üzenetére


puhoska76
tag

Canadian ultimate 7-8 map .Lehet hogy igazad van hiszen rengeteg féle termény meg egyéb funkció van ezen a mapon (zöldségmosók,sajtkészítés stb) körbemegyek..hátha

[ Szerkesztve ]

(#1235) Palafi válasza puhoska76 (#1234) üzenetére


Palafi
tag

Itt van, amit keresel:

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#1236) puhoska76 válasza Palafi (#1235) üzenetére


puhoska76
tag

Nagyon szépen köszönöm mindenki segítségét most már működik a dolog nélkületek lehet sosem jöttem volna rá :R :R :R :R :R :R Fákat kell vágni majd fűrész üzembe vinni ahová még faaprítékot is vinni kell mert gőzgépek vannak :DD, majd a léceket oda ahová mutattad és ott elkészül a raklap amit már elfogad a melegház és már termelődik is rá a sok zöldség gyümölcs.Mégegyszer köszönöm.
De annyi munka van ezen a mapon hogy keresnem kell valakit egyedül nem bírom. :C

[ Szerkesztve ]

(#1237) Palafi válasza puhoska76 (#1236) üzenetére


Palafi
tag

Sok sikert hozzá! :C

Ha jól láttam, a fűrészüzem mellett is tudsz raklapokat készíteni (ha több kell).

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#1238) tembopapa


tembopapa
tag

Üdv a csapatnak, az rendben van hogy az alap amcsi pályán megveszem a boltban a vetőmagos raklapot,felteszem a villással a pick-upra és le is spaniferezem de nincs valamilyen pótos amit megrakhatnék ezekkel a cumókkal persze legyen rajta több spani is! Különben marad az egyesével hordás! :U

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1239) dimre70 válasza tembopapa (#1238) üzenetére


dimre70
tag

PL: Joskin Wago Pack

Játékon belül is megtalálod a módosításoknál.

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#1240) ObiGabi válasza tembopapa (#1238) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Üdv!

Nem feltétlen kell mod, ott van a bálázó cuccok között egy Fliegl pót, amire sok mindent pakolhatsz és le is tudod rögzíteni.

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#1241) Sittes73


Sittes73
csendes tag

Üdv !

Egy ingyen DLC
[link]

Letöltés:
[link]
Kód: 143208267411

Jó játékot !

[ Szerkesztve ]

(#1242) tembopapa válasza dimre70 (#1239) üzenetére


tembopapa
tag

Köszi neked! :R

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1243) tembopapa válasza ObiGabi (#1240) üzenetére


tembopapa
tag

Neked is köszi! :R

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1244) tembopapa válasza Sittes73 (#1241) üzenetére


tembopapa
tag

Üdv, ez egy map? :)

AMD Phenom 9550 Quad-Core, 3,2GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1050

(#1245) Fel válasza tembopapa (#1244) üzenetére


Fel
addikt

Is.
Van benne egy térkép. Csehországi terület, gugli térkép alapján modellezve.
Ezen kívül több Horsch eszköz / gép.
A kettő között az az összefüggés, hogy a Horsch-nak a modellezett területen van kutató / fejlesztő központja.
Gondolom valamiféle támogatással rakták össze a csomagot.

(#1246) Sittes73 válasza Sittes73 (#1241) üzenetére


Sittes73
csendes tag

A DLC-ben lévő gépek:

Horsch Pronto 9DC
Horsch Maestro 12SW
Horsch Leeb PT 350
Horsch Tiger 6 DT
Horsch Joker 12 RT
Horsch Cruiser 12 XL
Horsch EVO 12.375
Horsch Maestro 16.75 SW
Horsch Fertilizer Spreader 10.000
Horsch Slurry Tank 21.000 Tracks
Horsch Injector 12
Horsch Drag Hose 36
Horsch Slurry Tender 21.000
Horsch Titan 34 UW
Horsch Shuttle 8.000
Horsch Seed Tender 10T

A DLC-ben lévő map:

Knezmost - AgroVation

(#1247) n0tr3adY81 válasza Fel (#1245) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Picit pontositok.. A '17es modcontest része volt a Hórs Szpesöl.
A csehországi(?) kisérleti telepüket kellett mapként elkésziteni, elég szép nyereményekkel, a nyertes pedig a VertexDezign volt.

kiirás

[ Szerkesztve ]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#1248) puhoska76


puhoska76
tag

Valaki esetleg látott már olyat hogy traktorra ráakasztottam egy nagy pótot és elkezdett remegni..Mit kell átállítani hogy nagyobb legyen a terhelhetősége?Motor erőt capacitást tudom állítani de ha nagy a súly a pótkocsin vagy teherautón akkor remeg-pattog...

[ Szerkesztve ]

(#1249) n0tr3adY81 válasza puhoska76 (#1248) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Nem teljesen egyértelmű.. Felakasztod a pótot és az kezd el remegni, vagy a traktor? Bár igazából mindegy is, 90% hogy egy rosszul méretezett collision okozza a póton. Esetleg konzolban a gsVehicleAnalyze segíthet még.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#1250) puhoska76 válasza n0tr3adY81 (#1249) üzenetére


puhoska76
tag

Egyszerübben fogalmazva ha túl sokat emelek egy potkocsi ürtartalmán töltéskor elkezd remegni az egész.És nemtudom hogy hol lehetne átirni hogy ne csinálja.Pl van pótkocsim ami 600000L bír elvinni és simán húzható meg minden de van egy volvo dömperem azt 39000L-es, felemeltem 100000L-re és már remeg .azt szeretném megtudni hogy hol lehet ezt finomítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.