Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) lacibacsi válasza Palafi (#1550) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi! Ezeket a hátsó súlyokat ismerem, de ezek inkább csak amolyan félkezes súlyzók... Legfeljebb 8-9 ezer literesre lehet húzni velük a kanalakat,mert utána már kevés a 2700-3000 kg súly. Az xml-jükben meg nincs egyértelműen átírható adat, hogy megnövelhetném mondjuk 15000 kg-ra...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1552) Pist@bácsi válasza lacibacsi (#1551) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

A tömeget nem az xml-ben lehet növelni, hanem Giants Editorban.
De most komolyan 25.000 literes kanál? Ez már nem irreális, hanem abszurd.
Ott a futószalag ha ekkora mennyiséget kell felszedni.

(#1553) apach válasza puhoska76 (#1536) üzenetére


apach
senior tag

Ezek milyenek?

1- ASUS ROG-STRIX-RX560-4G-EVO-GAMING RX560 4GB GDDR5 PCIE

2- ASUS RX550-4G videokártya 4GB GDDR5

3- VGA KÁRTYA - SAPPHIRE RADEON RX 550 4GB DDR5 PULSE LOW PROFILE VIDEÓKÁRTYA

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1554) Palafi válasza lacibacsi (#1551) üzenetére


Palafi
tag

Kipróbáltam, és nem emlékeztem rosszul. Sosnovka alap map alap gépekkel, hátsó súllyal, kanál kapacitás megnövelve (ez is a gyári, összefoglalóban leírt módon játékból kivett).

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#1555) lacibacsi válasza Palafi (#1554) üzenetére


lacibacsi
addikt

Aham. Akkor itt jön az, amit (#1552) Gab.68 írt, hogy map függő. Golden Hills-en az én Liebherr-em 11500-at már nem bír megemelni, mert orra esik ezekkel a súlyokkal is. Na nem gond, majd egyszer egy másik mapon....

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1556) apach válasza apach (#1553) üzenetére


apach
senior tag

Kinek milyen vga van most fs17 hez bent? nem tudok dönteni. :S :( Jah, és win 10 64 bit, dx12 ugyebár. a Gt730-am d3dx11 errorozott logban. Vagy valami ilyesmi volt. Ezért nem nagyon hajlok igazság szerint a 1050 felé. :S

GDDR5 128BIT PCIE (ROG-STRIX-RX560-O4G-EVO-GAMING) VIDEOKÁRTYA

VGA KÁRTYA - ASUS PHOENIX GEFORCE GTX 1050 TI VIDEOKÁRTYA 4GB GDDR5

Legerősebb game a sniper elite 3. Afrika.

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1557) pokers válasza apach (#1556) üzenetére


pokers
senior tag

Én mindenképp az nvidiát javasolnám. Nekem a nagyobbik, 1070-es tesója van, de az elmúlt másfél év alatt egyszer sem volt vele baj.
Az, hogy a régi gt730-as errorozott, valószínűleg már eleve valami nyűgje volt.
Plusz pont, hogy az nvidia driverek folyamatosan frissülnek, nincs velük baj. Míg amd-nél elég sokat olvasom a driver hibát.

(#1558) GrooveHero válasza apach (#1556) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szintén Nvidia, abból is egy ASUS STRIX GTX 1070, megy hiba nélkül[, nincs error/OFF] :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1559) Pist@bácsi válasza lacibacsi (#1555) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Editorban nyisd meg a súlyt.
Jelöld ki a teljes modellt a scenegraphban.
A jobb oldalon a rigid body fülön növeld meg a density-t.
Így növelheted a tömeget.

(#1560) puhoska76 válasza apach (#1556) üzenetére


puhoska76
tag

A GT 730 alapból nem igazán alkalmas játékra Nvidia kártyáknál az első szám a szériát jelenti a második szám a lényeg 5 és attól felfele jók játékra 5-ből is inkább a Ti jelölésűek.Szerintem is jobb az nvidia sokkal jobban odafigyelnek a frissítésekre mint az amd-nél.Én amd procival használok nvidia kártyákat gond nélkül,azért ajánlottam a gtx 780-at mert már kifoghatsz 45-55 ropi közt jókat.És hát őszintén megvalva az 1050-en nem nagy durranás érdemes szétnézni [link] Ezzel a kombóval nálam szépen recseg Fallout 4,Witcher 3.

[ Szerkesztve ]

(#1561) tutikas


tutikas
tag

Nekem GT610 videókari i5 proci 8gb ram megyeget vele de nem a max beállításon kb 60%on tudom futattni

(#1562) Mike 32 válasza puhoska76 (#1560) üzenetére


Mike 32
aktív tag

Nekem ASUS RX480 8G van és fulon viszi ráadásul 21:9es monitoron. Válaszolva a driver problémákra az ATInak azért vannak problémái mert késöbb tudja hozzá állitani a játékokhoz. Mivel az Nvidia bevásárólja magát a játékba mint ebbe is ,a LOGO ott van az indulásnál. Egyébként ez forditva is igaz csak az NV több játékot támogat ,de az látszik is az árán :Y
NEM AKAROK SE MEGBÁNTANI SENKIT ÉS NEM AKAROK VITÁT SEM CSAK LEIRTAM A VÉLEMÉNYEM :C
Tisztelettel

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1563) apach válasza Mike 32 (#1562) üzenetére


apach
senior tag

Semmi gond. :)) Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1564) apach válasza apach (#1556) üzenetére


apach
senior tag

Azért ezt a 2-öt kérdeztem igazából, mert "egyenlőre" max erre jut. Ha fs17 szépen megy vele, velük, épp elég. ETS2, Sniper Eilte 3 afrika, Need for speed (több verzió) Hot pursuit a legerősebb, Alien vs predator (valahol elsuvasztva), De igazából az fs, sniper és ETS2 van a gépre rakva. A CUDA/ Stream mit számít amúgy ezeknél, csak mert mindegyiknél látni. Atinál 800 feletti.Tinél 800 alatt van. báár, gpu gyorsabb atinál. Persze gondolom rájuk lestetek. :) Most amúgy egy R7 250 ddr5 1 giga 128 bitem megy. Olyan mapoknál van ugrálás fpsben, aminél sok az inkább mozgó fa. Legalább is így figyeltem meg. gépet majd később akarok egy erősebbet összedobni, i5-el, és 170 vagy 250-s lappal. 3000mhz körüli ramokkal. már legalább dvi-s monitorom van, és a vgakon is jobbára ez van. jobbára csak ddr3 cuccoknál találtam Dsub csatist. a 4 g ram meg azért van igazából, mert most is az 1 giga alap kérése az fsnek. :S

ez pl Ti-é.

Chip Típus:
GeForce GTX 1050 Ti
Chip Gyártó:
NVIDIA
Chip Kód:
GP107
GPU Órajel:
1290MHz - GPU Boost 1392MHz
Memória Órajel:
7008MHz
Memória Méret:
4GB
Memória Típus:
GDDR5
Memória Bit:
128bit
PCI Express verzió:
PCI Express 3.0
CUDA / Stream:
768
Hűtés:
Ventilátor
DVI:
1x DVI-D
HDMI:
1x
Display Port:
1x
Kártya Mérete:
2 slot

Strixnél oltári sok és hosszú leírás van, nem tolom be inkább mert vacs felfal egészbe. :DDD

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1565) apach válasza apach (#1564) üzenetére


apach
senior tag

Nah, döntve. :D Ő lesz az, ha minden jól megy.ASUS CERBERUS-GTX1050TI-O4G GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 OC PCIE

A 1564 írásomban levőnél, jobb GPU Órajel:
1290MHz - GPU Boost 1392MHz ennél a résznél. :) 1290 helyett 1300 feletti. De aki akar rá néz hivatalos oldalon. :) A linkre katt mint tudjuk. :D Ha meg nem fog jó lenni fs 17 vele, vagy inkább úgy írom, ha a 3 kiemeltebb gamem nem megy jól vele, akkor megeshet hogy csere lesz másra. :)

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1566) puhoska76 válasza apach (#1565) üzenetére


puhoska76
tag

Persze hogy elviszi ezeket a játékokat,asus vga jó választás sok szerencsét hozzá :C
Amúgy is amilyen rosszul van optimalizálva ez a játék.....

[ Szerkesztve ]

(#1567) vacs válasza apach (#1565) üzenetére


vacs
veterán

" 50-nél többet nem ér egyik 1050Ti sem.
Inkább vegyél aprón 970-et sokkal erősebb."

< ezt a 1050 topikban olvastam!

Annyira felmentek a vga árok, hogy most csak akkor szabad venni, ha mindenképpen szükséges!

Amúgy én is 1050Ti-re cserélném a jelenlegi GTS450 kártyám, de ilyen árak mellett inkább várok (alap grafikán még épp elviszi FS17-et)!

Remélem jól összezavartalak! :DDD

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#1568) apach válasza vacs (#1567) üzenetére


apach
senior tag

Hali. Dehogy zavartál össze. :D De már herotom van attól, hogy nem bírja R7250 el a játékot, mert épp veri a minimális igényt ram szinten. Így inkább ha többet is kell sajna fizessek, legalább játszhatok vele, velük rendesen. Már ha pl nincs hétközi túlóra, vagy szombati. Mostanság, kb hazaérek hét közben, és ko. Kb alszok ahogy épp ülök állok. :( Lenyúzzák sajna az embert fizikálisan. Bár, én idegelősebb is vagyok, így kapom a vizet fel hamar ha olyan van. Pl 2 ember helyett egyedül csinálom a melót. És 10-en pár nő tolja a cuccot rám. :S

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1569) guppi2


guppi2
tag

Sziasztok
Miért van az, hogy egy traktor a főmenü mod-ok között megjelenik, de a játék indításnál nem látni?
[link]
És mi a sz@r az a MMRC fájl meg mellette az exe?
Most akkor ezt hogyan teszem be a mod mappába?

(#1570) n0tr3adY81 válasza guppi2 (#1569) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Mert szar, hibás.

Ezért nem kéne ezekről az ótvar oldalakról tölteni, csak megbizható forrásból (farming-simulator.com, modhoster, fs-uk).
Az .exe meg 99%,hogy valami finomság hozzá, ami csupa hasznos dolgot telepit a gépedre (trojan, spyware, egyéb szabadon választott hasznos dolog, aminek semmi keresnivalója ott).

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#1571) guppi2 válasza n0tr3adY81 (#1570) üzenetére


guppi2
tag

Ok
Köszönöm szépen!

(#1572) Mike 32 válasza n0tr3adY81 (#1570) üzenetére


Mike 32
aktív tag

Nekem nem tudsz valami okosságot erre :[1477]

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1573) Fel


Fel
addikt

Farming Simulator 19 bejelentve: Farm like never before

"The ultimate farming simulation returns with a complete overhaul of its graphics engine, a harvest of new content, as well as great improvements to nearly every aspect of the game."

Egy (nagyon) rövidke CGI videó, nagy ígéret, és ennyi...
Gondolom a múltkori nagy sajtóeseményen nem csak ennyiről volt szó, úgyhogy csak tudunk meg majd többet is a napokban... :U

(#1574) Fel válasza Fel (#1573) üzenetére


Fel
addikt

Ezt kihagytam az előbb: Farm like never before! - Hivatalos oldalról a bejelentés.

3 környezet /melyekből az egyik 17 kiegéből ismert dél-amerikai lesz, és két teljesen új/.
Új növények, új tevékenységek, lovak, új márkák.
Ja.. és új engine!

[ Szerkesztve ]

(#1575) apach válasza Fel (#1574) üzenetére


apach
senior tag

hááát, királynak tűnik de vajon mi lesz belőle mégis az itt a kérdés....!

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1576) dimre70


dimre70
tag

FS 19 Reveal Trailer

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#1577) n0tr3adY81 válasza Mike 32 (#1572) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

de, úgy hivják : [tipCollision]

FS19 engine update, továbbra is Giants Engine-t fejlesztik :

The Sky is dynamic now. Real coulds (3d objects) that turn grey before it starts to rain, so you can predict the weather
Sun and Moon are there and moving
We added volumetric fog (it looks SO good)
We added:
Depth of Field
Color grading / Tone Mapping
High Dynamic Range Rendering
Bloom
Global Illumination (SSAO)
Dynamic Eye Adaptation
Light Scattering

[ Szerkesztve ]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#1578) Mike 32 válasza n0tr3adY81 (#1577) üzenetére


Mike 32
aktív tag

KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGET :R :R

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1579) FisherM.


FisherM.
újonc

Szép napot kívánok olyat szeretnék tőletek kérdezni hogy az miért van hogy ha el inditoma a farming simulator 2017-t akkor ezt a hibát hogy Error: Failed to complie shader és mindegyik után egy csomo szám van mit tudok ilyenkor tenni? Köszönöm előreis a választ:Halász Máté

[ Szerkesztve ]

(#1580) n0tr3adY81 válasza FisherM. (#1579) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

facebookon fsh csoportban már próbáltak segiteni neked 4 napja, adtak pár ötletet, hogy mit kellene megpróbálnod. attól, hogy segitséget kérsz mindenütt de semmit nem fogadsz meg vagy jelzel vissza hogy jó vagy nem, nem fog megoldódni a problémád.

#1. fs-t felpatchelni 1.5.3.1-re mint már mondtuk korábban is. (nem, crackeltre NEM fogunk linket adni)
#2. legújabb vga driver

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#1581) FisherM. válasza n0tr3adY81 (#1580) üzenetére


FisherM.
újonc

Most azt csináltam hogy fel raktam újra a patchet de ugy sem segített rajat! És egy új vga drivert honann tudok leszedni?

(#1582) puhoska76 válasza FisherM. (#1581) üzenetére


puhoska76
tag

Attól függ milyen kártyád van :[link]
vagy [link]

(#1583) puhoska76 válasza puhoska76 (#1582) üzenetére


puhoska76
tag

Esetleg valaki okosságot tud rá?Krone BigX gépezet ha melóst veszek fel rá mindig leengedi a tárolót és úgy melózik.....

(#1584) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv Urak!

Először is köszönöm a sok segítséget, amit itt és privátban kaptam. Most már kellően gyorsak, erősek és megfelelő kapacitásúak az eszközeim. (Na jó, többnyire azok...)

Viszont elkezdtem "szórakozni" mindenfélével és elakadtam egy egyszerűnek látszó dolognál. Letölthető mod-ok között vannak üvegházak, szőlő és gyümölcs ültetvények, meg mindenféle jóság. A szükséges anyagok (trágya, komposzt, víz, stb.) biztosítása nem gond, de elakadtam a raklapos témánál. Minden ilyen lerakható termelő egységnek szüksége van üres raklapra (empty pallet). Üres raklapot gyártani tudok, erre van három féle gyáram is. Termelnek is szépen, de ezeket a legyártott raklapokat hiába viszem el és pakolom le a szükséges helyre, azokat nem "eszi meg" egyik sem. Golden Hills map-on játszok. Esetleg valamit az xml-en kell módosítani?

Mit csinálok rosszul? A raklapgyárban legyártott üres raklap nem ugyanaz, amit ezek az egységek várnak? Vagy nincs esetleg simán vásárolható üres raklap mod? Őrület, hogy roskadoznak a narancsfáim és nem tudok enni belőle, mert nincs mire kipakolni... :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1585) puhoska76 válasza lacibacsi (#1584) üzenetére


puhoska76
tag

Sokan emberrel privátban társalgunk mert sajna van egy két önjelölt erénycsősz akit zavar ha valaki máskét játszik mint ők..............és privátban nem szól meg senki! Visszatérve a kérdésedre: Kivágott fából lesz deszka azt viszed a raklap gyárba és az ott készült raklapot el kellene fogadnia, hacsak nincs valami bug....Esetleg annyit tudsz tenni hogy megnézed hogy mennyi vizet vagy compostot tettél bele a narancsföldedre azt megkeresed a mentésed vehicles xml-jében és ott beírsz annyi raklapot amennyit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#1586) lacibacsi válasza puhoska76 (#1585) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az erénycsőszök privátban is megtalálnak. Mert ugye mi az, hogy nekem gyorsabb, erősebb, nagyobb kell? Meg hol a realitás. Nos, az ilyenekkel pont annyit kell foglalkozni, mint lábad alatt a porszemekkel...

Lehet, hogy map bug, mert több ilyen termelő egységgel próbálkoztam már, de egyik sem fogadja el... Ha így van, akkor szomorú leszek és nem kísérletezek vele. Annyi sz@rt csináltam már ezen a mapon, nincs kedvem újba fogni.

De az xml-ben megnézem a raklap témát... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1587) tutikas válasza lacibacsi (#1586) üzenetére


tutikas
tag

Szia én a pinecove mapon játszom ott úgy van hogy a legyártott raklapot előszőr át kell vinni valami cimkéző,osztályzó tárólóba és utánna lehet csak eladni vagy elvinni a az általad emlitett helyre nézd meg nincs e valami ilyesmi gyár egység nálad a pine mapon csak egy ilyen fészer szerűség

[ Szerkesztve ]

(#1588) lacibacsi válasza tutikas (#1587) üzenetére


lacibacsi
addikt

A mapon biztosan nincs ilyen, de kifejezetten empty pallett storage van letölthető mod-ként. Még nem próbáltam letárolni felhasználás előtt, legközelebb megnézem...

Egyébként a vehicles.xml-ben simán át lehet írni a pallet mennyiségét, csak hát a kézzel felülírt adatok már tényleg csalás szagúak...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1589) guppi2


guppi2
tag

Sziasztok
Szeretnék multizni , egyenlőre csak kipróbálni.
Hol találok multis játékot?
Hova kell jelentkezni?

(#1590) apach válasza guppi2 (#1589) üzenetére


apach
senior tag

Hali. :) Ha valaki indít vagy akiknek van, bevesznek. legtöbbet jelszóval levédik, vagy, nem biztos, hogy van X modod és így, nem tudsz csatlakozni a védetlen játékhoz.

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1591) dimre70 válasza lacibacsi (#1584) üzenetére


dimre70
tag

Esetleg külön "speciális" raklap kell, nem a "gyári", amit a mod-nál feltüntettek, emlékeim szerint régebben így működött, bár elég régen játszottam.

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#1592) guppi2


guppi2
tag

Sziasztok
A telefon mikrofonját ha előre vagy hátra bedugom a gépbe, akkor miért csak nagyon halkan hallom magam amint beszélek?
Hogyan lehet felerősíteni, hogy skypolni is lehessen?

[ Szerkesztve ]

(#1593) guppi2


guppi2
tag

Úgy látszik, ez nem nyerő.
Akkor lehet kell másik mikrofon.

(#1594) guppi2


guppi2
tag

Eső utáni dagonya:



(#1595) apach válasza guppi2 (#1594) üzenetére


apach
senior tag

Nem rossz. :) De az se, hogy mindjárt kezemben a GTX 1050TI OC karim. :D Oszt indul a szerelés. :) Ebben a pillanatban marcangolom meg a szatyrot. :D

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1596) puhoska76 válasza apach (#1595) üzenetére


puhoska76
tag

Tapasztalatokat kérünk mit tud a kari!!!

(#1598) vacs válasza #41687552 (#1597) üzenetére


vacs
veterán

Warez témakör miatt a hozzászólásod töröltem!

(^)(>.<)(^)

(#1599) apach válasza puhoska76 (#1596) üzenetére


apach
senior tag

Hááát, k..a halk, ez biztos. :D FS17t rátettem legkeményebb beállításra egy gyors próba alatt berakása után, de egyenlőre idő hiány miatt nem tudtam komolyabban tesztelni. :) De, 90-95%ban 60 max FPS volt. Forgolódás közben volt 1 alkalommal, hogy leesett keményen 10 környékére egyik mapomnál, amivel azért próbáltam meg, mert tudtam hogy a GT 730 vagy 760-am rotyogott vele. Vagyis lefagyott és X lett a játék. Mapra már nem lépett be, csak addig, amikor kiírja hogy belépés vagy mi is az. A zöld sávba. Rányomtam és KO lett vele. Ezzel már semmi ilyen, és, fura, de mint ha gyorsabb lenne a gépem is teljesen. Tehát, forgolódáskor volt ugrabugra nála, de lehet azért, mert auto-n van a monitor beállításnál egyenlőre, de majd a VGA ra ráállítom. Viszont, utána visszaállt a 60 fps, és elfordulás, majd vissza ugyan abba az irányba forduláskor már nem ugrott egyáltalán. Ez azért érdekes, mert elvileg ugyan úgy ugrania kellett volna le az fpsnek. De 40 alá nem igen láttam esni. Alaplapi a tápellátása, ennyiből lehet gyengébb esetleg, de a kis rövid gyors teszt alatt királyul működött. Max beállításon a játék. Vagyis, szerintem igazából a map zavaros ilyenkor. Fa textúra vagy stb. Távolra nézéskor volt az eddigieknél is inkább az fps esés, de ennél nem emlékszem hogy volt ilyen. Szerintem, kb max hétvégén ha jobban le tudom tesztelni. Most hogy megy a gép, csak 16 fokos. 104% GPU. memory clock Minimum speed 810mhz. GPU clock jelenleg hogy ránéztem a tuning progiban, 604 MHZ volt.
Vram usage, max 30%on megy. ez a gaming mod beállítása gyárin. Van a progiban Game booster.

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1600) n0tr3adY81


n0tr3adY81
aktív tag

Bedobom már ide is.. 1 hónap huzavona után végre kiengedte a Giants ;]

AgroBear HD 8400 kultivátor

Dobjatok rá 5 csillagot ha tetszik ;)

[ Szerkesztve ]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.