Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) apach válasza Gurge (#1493) üzenetére


apach
senior tag

de mért guppinak írtad? :D

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1502) beluschi


beluschi
tag

Üdv a topictársaknak!

Talán tud valaki segíteni a problémámon. Megvan a játék két eredeti példányban, itthon feltettük két gépre, hogy a fiammal tudjunk együtt játszani. Mindkét gépról tudok új multi játékot indítani, de nem tudok utána a másik gépről csatlakozni hozzá. Mi lehet vajon a probléma? (A szerveren a mások által indított játékok neve előtt egy "földgömb" látható, míg a sajátunk előtt egy "ház". Arra gondolok, hogy ez esetleg valami helyi LAN hálózatra utalhat, de nincs a két gép között LAN kapcsolat konfigurálva, az egyik közvetlenül vezetéken kapcsolódik a szolgáltatói modemhez, míg a másik egy router közbeiktatásával WIFI-n)

Az esetleges segítő hozzászólásokat előre is köszönöm!

Homeworld forever

(#1503) guppi2


guppi2
tag

Heló srácok.
A kérdésem, hogy egy meglévő pót aminek az xml- jébe BULK van írva , hogyan lehet más terményt hozzáadni pl: concret , steel stb. ?
fillTypeCategories="bulk"

[ Szerkesztve ]

(#1504) guppi2


guppi2
tag

Még valami.
A kombájn vágóasztalát hogyan kell átírni , hogy fel lehessen tenni Big x -re?

Ez a Big x :
<attacherJoint jointType="cutterHarvester" index="0>10|0|0" jointPositionOffset="0 0 -1.75928" rotationNode="0>10|0" upperRotation="-10 0 0" lowerRotation="10 0 0" lowerTransLimit="0 0 0" lowerRotLimit="0 0 20" moveTime="2.5" lockDownRotLimit="true" upperDistanceToGround="1.7" lowerDistanceToGround="1.1">
<bottomArm rotationNode="0>10|1" referenceNode="0>10|1|0" />
<schema position="0 0" rotation="0" invertX="true" />

Ez meg a vágóasztal :
<inputAttacherJoint index="0>0" jointType="cutter" upperDistanceToGround="1.9" lowerDistanceToGround="1.2" ptoInputNode="0>3" upperRotationOffset="0" forceSelectionOnAttach="false"/>

Vagy a normál kombájn nem alkalmas fű vágásra?

[ Szerkesztve ]

(#1505) Fel


Fel
addikt

A legújabb kiegészítő bejelentve: ROPA DLC. Március 13-tól elérhető.
Háát... :U
A NawaRo MAUS még érdekes is lehet, de a többi erősen "láttuk már" kategória...

[ Szerkesztve ]

(#1506) light011 válasza Mike 32 (#1499) üzenetére


light011
újonc

Áh,értem!Ezer hála!

(#1507) GrooveHero válasza Fel (#1505) üzenetére


GrooveHero
addikt

A maus tényleg jó lehet, anno azt hiszem '13-ban (vagy '15-ben?)
volt mod, azzal szedtem fel a biogáz üzem betonfalai közül a megérett silót, a mellette lévő sorban állt a kamion, arra ment fel, hátra tolattam és már ment is bele a vályuba. Akkor még nem volt szállító szalagos módszer :N

Most már csak egy claas dlc-t várok. Talán a '19-ben majd :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1508) beluschi


beluschi
tag

A [1502] kérdésemhez kapcsolódva: Van olyan, aki mondjuk otthon, két gépen, nem LAN-on multizik a játékkal?

Homeworld forever

(#1509) zsolesz0803


zsolesz0803
tag

Sziasztok egyik mapból a másikba editorral átraktam egy termény leadó helyet, mivel azon a mapon nem volt! A probléma az hogy nemtudom leborítani a terményt mi lehet az oka tudja esetleg valaki köszi a segítséget előre is!

(#1510) tutikas válasza Shafi (#1494) üzenetére


tutikas
tag

Köszi szépen az infót :R :R :R

(#1511) tutikas válasza underdark (#1495) üzenetére


tutikas
tag

[link] nekem ez a verzió van fent szerintem ok-s

(#1512) apach válasza zsolesz0803 (#1509) üzenetére


apach
senior tag

sajna ez csak úgy nem egyszerűen megy. editorban kell valamiket még mellé alkotni, de sajna én nem tudom mit hogyan, csak írták nekem, hogy kell még editorban csinálni hozzá pár dolgot. Én is akartam alkotni egy mapon, így az eredeti leöntő triggert úgy és ott hagytam ahogy és ahol volt, csak a silót stb cseréltem le nagyobbra stb. Triggert meg hozzá állítottam, töltőt és leöntőt. Pontosabban írva a Bantikow mapon cseréltem le meg picit alakítottam a hozzá/rá vezető úttal.

Annyi, hogy majdnem mögötte, az a fa "épület" már nincs ott, mert nem volt jó, így töröltem róla, csak egy üres placc lett a helyén, elhelyezhető cuccoknak.

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1513) zsolesz0803 válasza apach (#1512) üzenetére


zsolesz0803
tag

értem köszi, hát feladtam én is inkább letöltöttem egy elhelyezhető terményleadó helyet mert nem tudtam vele mit kezdeni az xml -be is volt amit át kellett másolni azt is megcsináltam, de úgy se működött nem tudom leborítani a terményt !

(#1514) guppi2


guppi2
tag

Sziasztok
Ki tudja melyik érték szabályozza a pótkocsik xml - jében a raklapok, farönkök stb csúszását?

(#1515) apach válasza zsolesz0803 (#1513) üzenetére


apach
senior tag

nem is volt egyáltalán töltő és leöntő trigger a mapon? mert ha volt, betehetted volna ezt is akár a régi helyére ami nekem lett.

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1516) zsolesz0803 válasza apach (#1515) üzenetére


zsolesz0803
tag

egyáltalán nem volt rajta ez egy 4x map tettem rá pár nekem tetsző épületet és volt olyan is ami nem tetszett azt meg lepucoltam :D tehát be rendeztem úgy hogy nekem tetsző legyen! de így már megoldódott a termény eladás is egy elhelyezhető terményfelvásárló hellyel! Csak egy terménytároló siló volt ahol össze tudom gyűjteni magamnak a terményt !

[ Szerkesztve ]

(#1517) apach válasza zsolesz0803 (#1516) üzenetére


apach
senior tag

az szép bakker, mi a szart csinált rajt akkor a készítője. utálom is az ilyen szar mapokat. melyik ez amúgy?

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1518) guppi2


guppi2
tag

pleasant valley 17 mapon kitermeltem az összes sódert.
Hogyan tudom újratölteni a bányát?

(#1519) guppi2


guppi2
tag

Eléggé leült a fórum.

(#1520) apach válasza guppi2 (#1519) üzenetére


apach
senior tag

hát egy cseppet igen

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1521) BigStraw


BigStraw
senior tag

Valaki Xbox-on játszik?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1522) tutikas


tutikas
tag

hopp hopp

(#1523) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv Urak!

FS 2013-ban és 2015-ben is volt egy jó kis rendfelszedő pótkocsim, aminek egyrészt a kapacitása volt valami agyament (talán 200 ezer liter), másrészt nem kellett bejárni vele a fél világot, hogy tele legyen, mert egy perc alatt megtelt. Na, FS2017-hez keresek egy ilyen pótkocsit. Tudom, hogy csalás, de hát na... :B

Köszi.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1524) light011


light011
újonc

Sziasztok!
Tud valaki olyan üzemanyagtartályt ami tartályautóról utántölthető és működik is?
Próbáltam most jó pár modot,de vagy el kell vinni a tartályt a benzinkútra és csak ott tölthető újra vagy a tartálykocsival nem hajlandó együtt műdödni.

(#1525) puhoska76 válasza lacibacsi (#1523) üzenetére


puhoska76
tag

Kapacitást át tudod írni viszont az hogy milyen gyorsan teljen meg az már a map -tól függ.

(#1526) Palafi válasza puhoska76 (#1525) üzenetére


Palafi
tag

Át lehet írni a felszedés mennyiségét is, de sajnos most nem tudom megkeresni az átírandó részt.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#1527) Palafi válasza Palafi (#1526) üzenetére


Palafi
tag

Addig is itt ez a gép: Strautmann Tera Vitesse
Letöltési link a videó alatt. Ez most a kétszeresét szedi fel a normál mennyiségnek, de a <forageWagon fillScale="2.0"> átírásával lehet növelni.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#1528) Zaja2


Zaja2
senior tag

Sziasztok! Próbálnék modot konvertálni Giants Editor 7.1.0 segítségével,de amikor beillesztem a 15-ös modot és ki akarom bontani,akkor folyton hibát észlel. Valaki tudja miért?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1529) apach válasza Zaja2 (#1528) üzenetére


apach
senior tag

és milyen hibát?

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1530) lacibacsi válasza Palafi (#1527) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na, ez tökéletes eszköz! :R :R Extrém esetben át lehet írni az értéket akár 100-ra is, de akkor elég leereszteni a felszedőt és már tele is van a kocsi... ;]

Viszont mod készítője válogatja, hogy ki milyen módszerrel építi fel a mod-ját, mert az idézett sor nem található meg minden rendfelszedő pótkocsiban. Azokban több sort kell(ene) átírni a cél érdekében... :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1531) Zaja2 válasza apach (#1529) üzenetére


Zaja2
senior tag

Ez a mezei Appcrash

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1532) apach válasza Zaja2 (#1531) üzenetére


apach
senior tag

Bocsi de a kisebbik ablakot nem tudom kiolvasni. :S Esetleg képmegosztóra nagyobb képet feltenni, és linkjét adnád. :)

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1533) Zaja2 válasza apach (#1532) üzenetére


Zaja2
senior tag

Jobb klikk ->Kép megnyitása új lapon és ott megkapod eredeti méretben. :)
De egyébként a régi pc-vel is ugyan ezt csinálta. próbáltam régebbi verziójú GE-al de azok is sorra lefulladtak unpackingnál. Pedig csak ezt az egy k@va modot szeretném betenni a 17-be de még ezt se engedi.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1534) apach válasza Zaja2 (#1533) üzenetére


apach
senior tag

Okés. :) hááát, fura, pedig elvileg meg kéne nyissa. :S Gondolom nem először alkotsz hasonlót. Így nem Te ronthattál el valamit. de ilyennel még viszont, én nem találkoztam. :S De viszont, a moddescnél állt be elég keményen, lehet azzal lesz valami gixer.

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1535) apach


apach
senior tag

szerintetek jó lehet ez a vga az fs17hez? ASUS PH-RX550-4G RX 550 4GB GDDR5 Phoenix PCIE

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#1536) puhoska76 válasza apach (#1535) üzenetére


puhoska76
tag

Nem egy kifejezetten játékra való kártya.....ár-érték arányban sokkal jobbak vannak nála.Persze ha nem mindenfélekép kell új akkor kifoghatsz egy két brutál jó karit ennyi pénzért.Ez a kari kb a régi GTX 460 szint de lehet hogy gyengébb.(HP-n ki lehet fogni egy két jó árú gtx 780-at azzal nem jársz rosszul)

[ Szerkesztve ]

(#1537) Fel


Fel
addikt

Giants-ék kezdik megszellőztetni az első infókat az FS '19-ről: [link]
Egyelőre még a sajtónak, de utána a nagy nyílvánosságnak is.

Kíváncsian várom milyen fejlesztés lesz..
Bár gyanítom, most inkább az új márkákról (tartalom) fognak inkább hírezni.

[ Szerkesztve ]

(#1538) Zaja2 válasza Fel (#1537) üzenetére


Zaja2
senior tag

Remélem fizikában sokat fejlődik a játék :)

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1539) guppi2


guppi2
tag

Sziasztok
dynamic hoses gépeket használok , de sajnos vetőgépet nem találtam .
Tudtok ilyen vetőgépet ?
Vagy olyan helyet , ahol ilyeneket találok ?

(#1540) Mike 32


Mike 32
aktív tag

Halli Skacok
A második tél az keménylet :D





A sorompó amivel 2 napig szendvettem hogy jó legyen :Y


Kis korcsolyázás a jégen :C

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1541) Mike 32 válasza guppi2 (#1539) üzenetére


Mike 32
aktív tag

Egy kérdés ez mit is takar dynamic hoses ??
Választ elöre is THX :R

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1542) guppi2 válasza Mike 32 (#1541) üzenetére


guppi2
tag

Dinamikus kábelek- csövek .
Ilyennel ellátott gépeket próbálok összeszedni.
Egy példa :
[link]
Ha rákeresel biztos találsz.

(#1543) Mike 32 válasza guppi2 (#1542) üzenetére


Mike 32
aktív tag

Köszönöm a gyors választ ilyen nekem is van csak az potkocsi

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1544) guppi2 válasza Mike 32 (#1543) üzenetére


guppi2
tag

Remélem az új játékban a gépek már alapból tudni fogják ezt a funkciót!
Amúgy milyen térképet szerkesztesz ?
Letölthető lesz ?
Remélem nem 500000 lesz rajt csak a tárolókapacitás. Mert az olyan mapokat kár letölteni.
Bár át lehet írni őket, de akkor megint maga vesződik vele az ember. Igaz csak átmeneti tárolásra valók . De akkor is.
Ott van például a Kaukázus nevű , ami szerintem elég jó. Csak a tárolókapacitása a béka feneke alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#1545) Mike 32 válasza guppi2 (#1544) üzenetére


Mike 32
aktív tag

Pontosan a Kavkaz sem 500as hanem lehet böviteni ,de az enyém is 2 millás .Nagyobb nem kell akinek ez teli lesz az biza sunnyog :D probálom minél élethübre csinálni és ugy is játszok. A season moddal meg legnehezebben soha nem lesz teli.Pont ez miatt csinálta 4xes mappot mert ha az összes föld az enyém volt akkor sem termet annyi hogy elég lett volna 1 évadra.

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1546) guppi2 válasza Mike 32 (#1545) üzenetére


guppi2
tag

Azt mondod lehet bővíteni?!
Hogyan?
A PV 17 -et is lehet?

(#1547) Mike 32 válasza guppi2 (#1546) üzenetére


Mike 32
aktív tag

Biztos hogy lehet ,de nem tudom most hirtelen hogy hol .Rég játszottam már vele az volt az elsö map amin kezdtem a 17-t .Valaki biztos hogy tudja hogy hol kell. :R

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#1548) guppi2


guppi2
tag

Tudja valaki , hogy a Krone BigX XML-ben melyik sort kell átállítani , hogy ne csak akkor lehessen elindítani a csépelést amikor a cső ki van hajtva?

(#1549) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!

Tudnátok linkelni olyan traktor + homlokrakó + multifuit kanál kombót, ami biztonsággal (és orraesés nélkül) tud legalább 25.000 litert emelni a nehezebb terményekből is? Kezd tele lenni a hócipőm a milliós siló ötezrenkénti kipakolásából...

Több helyen található egy CAT 994F V 1.0 nevű mod, de azzal olyan körülményes a felszedés, hogy előbb fordulok a kis traktorral ötöt, mint hogy ennek megtelik a 25 ezres kanala...

Köszi

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1550) Palafi válasza lacibacsi (#1549) üzenetére


Palafi
tag

Hátsó súly

[lKanálL]

Ha jól emlékszem a Liebherr tudta így a leg többet felemelni. Kanál kapacitásával tudsz játszani, hogy meddig bírja.

[ Szerkesztve ]

A dzsungelben minden ehető. Te is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.