Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kokoaliga válasza Préri aliga (#500) üzenetére


kokoaliga
tag

Szerintem vegyél egy másik hangfal szettet.:)

Koko

(#502) riki aliga


riki aliga
csendes tag

nekem ugyanúgy hangzik...

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#503) DavidFlower válasza kokoaliga (#501) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

:C :C :C
Ez jó. Tiszta hülyék vagytok. :DD

(#504) Préri aliga válasza kokoaliga (#501) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Papi ....nehogy már ugyanaz a hang lenne , én megörülök ettől ami most van, még jó hogy van zárójelentésem : Státusz Fül : Mindkét oldali retroauricularis régió reakciómentes , kóros eltérés nincs. A planum mostoideum kopogtatásra nem érzékeny. Mindkét fülkagyló alakilag ép. Mindkét oldalon közepesen tág , váladékmentes hallójárat . Mindkét oldali dobhártya ép , szintben álló , gyöngyházfényű , a fénykúpreflex megtartott, A súgott beszéd hallása mindkét oldalon teljes. Spontán vestibularis tünet nincs. A Fistula-tünet negatív. :C :C :C
Tehát a hallásommal nincs semmi baj. esetleg nem lehetne az új pech -be beletenni az előző hangot is??? :R :R :R :R

(#505) kokoaliga válasza Préri aliga (#504) üzenetére


kokoaliga
tag

Rájöttem mi a baj nálad Préri.
Szilágyi Pisti nem igényelte a Force kocsiban a hang cserét.
Ülj bele a Redbe és az lesz a hang.

Koko

(#506) ForgoLajos


ForgoLajos
csendes tag

Van egy kis gondom, Még meg kell fessem a Ferrarit, és a Saubert. De ezen kívül emlékszem még, hogy valakinek igértem. vagy csak segítséget, de nem tudom kinek.PLS Jelentkezz minnél hamarabb, mert ma megcsinálom a fent leirt kocsikat, és nem szeretném kihagyni senki kocsiját aki igényli.

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#507) Préri aliga válasza ForgoLajos (#506) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Lali ...mi is kértünk festést ForceIndia 2014 est és a cég logót a szárnyra köszi

(#508) proof88 válasza ForgoLajos (#506) üzenetére


proof88
addikt

nekem nem kell saubert festened. max a másikat a Ricsinek. én az enyémet megfestem majd.

(#509) ForgoLajos


ForgoLajos
csendes tag

EZAZ!! PRÉRI!! :)))) Ti voltatok akire nem emlékeztem. :DD
Proof, Azt tudtam, hogy neked nem kell. Szerintem Beszéljétek át Ricsivel, jobb lenne ha egyforma lenne a 2 autó, max a rajtszám, és a név térjen el, illetve többen is eltérhet, de jó lenne azért Design-re megegyeznének. Megcsinálnád Ricsi kocsiját is olyanra mint a Tied? Ha persze jó neki! :)

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#510) DavidFlower válasza proof88 (#508) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Ezen is jót nevettem. :) :C

(#511) DavidFlower


DavidFlower
csendes tag

Endre már két napja küldöm skypon a festésünket. Nekem tetszik nagyon. Remélem neked is. Lali egy császárkirály! :DD

(#512) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Na , nem tudtam nyugodni és csak megcsináltam a hangot olyanra amit megszoktam :C :C :C

(#513) riki aliga


riki aliga
csendes tag

nekem mindegy hogy milyen az autó szóval proof akkor megcsinálhatja

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#514) ForgoLajos


ForgoLajos
csendes tag

Préri, mindjárt kész a kocsitok, Átvételre fáradj kérlek a skype-ra, 20:35-re :)

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#515) proof88 válasza riki aliga (#513) üzenetére


proof88
addikt

Hello, te vagy Ricsi? Csak hogy tiszta legyen nekem. :D

(#516) riki aliga


riki aliga
csendes tag

:K

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#517) JColee


JColee
őstag

Valaki használ rajtam kívül win8.1-et? Rfactorral valami gáz van, nem indul. :(

(#518) riki aliga


riki aliga
csendes tag

azon nem is fog

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#519) riki aliga


riki aliga
csendes tag

már az rfe pluginok miatt amik tudtommal még nem kompatiblisak windows 8-cal
én nekem is újra kellett raknom 7-re

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#520) ForgoLajos


ForgoLajos
csendes tag

Ha valaki van itt most, és tudna szólni Robinnak, és Lippai Úrnak, hogy keressenek fel SKYPE-on azt megköszönném!!

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#521) JColee válasza riki aliga (#519) üzenetére


JColee
őstag

Valóban, pluginok nélkül működik. Franc essen ebbe a szar oprendszerbe, hihetetlen szar. És most nem a modern felületről beszélek, hanem az explorer random újraindulásáról, a lassú működésről, és most meg erről. hihetetlen. Most már nem telepítem újra, majd hétvégén lesz rá időm.
Köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#522) ForgoLajos


ForgoLajos
csendes tag

Elkészültek az új festések. Már aki kért :) Most ezúton szeretném a 4 csapat engedélyét kérni, hogy nyilvánosságra hozzam (képekben bemutatva) az autóitok festését.
Ide vagy privátba jelezzetek (Ferrari, McLaren, Force India és Williams)

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#523) DavidFlower válasza ForgoLajos (#522) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Ha a sityakom is kész, akkor külön grat. Endrét nem érem el. Nem válaszolt. Részemről megoszthatod. Bár sztem neki is tetszik, mert egyeztettük a képeket.

(#524) Weyoun_aliga válasza DavidFlower (#511) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Email címemre küldjed légyszíves -> dudasendre@index.hu

(#525) kokoaliga


kokoaliga
tag

Ami hotlapsot belinkeltem azt mentsétek el a kedvencek közé és nem kell keresgélni.
Ennyi.

Koko

(#526) botlakote válasza ForgoLajos (#522) üzenetére


botlakote
csendes tag

ok

(#527) DavidFlower válasza kokoaliga (#525) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

ok

(#528) DavidFlower


DavidFlower
csendes tag

Küldtem Endre.

(#529) botlakote válasza ForgoLajos (#522) üzenetére


botlakote
csendes tag

Szia! Nagyon jók lettek az autók! Nagyon szépen köszönjük! Egy kérésünk lenne még, hogy mind a két autóra rá kellene még tenni egy számot.
Az én automra a 46-s számot mint a motoGP-ből .

link: https://www.google.hu/search?q=46+motogp&rlz=1C1EODB_enHU563HU563&espv=210&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=x07-UuPECcbyygPYrICQDA&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1713&bih=793#facrc=_&imgdii=_&imgrc=Pa_LAXfQjqcO2M%253A%3BDh9HxwG8d5I-9M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.motorcycleshop.ie%252Fekmps%252Fshops%252Fmotorcycleshop%252Fresources%252FDesign%252Frossi.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.motorcycleshop.ie%252Fmoto-gp-merchandise-and-casual-15-c.asp%3B640%3B389

A prérinek meg a 09 - es számot szintén a motogp ből

Link:https://www.google.hu/search?q=motogp&espv=210&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=yU7-Upa7GdCCyQOv7IDQCg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1360&bih=667#q=09&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=mIqoxdbDYK-HIM%253A%3B5t1Fb5QMJOISXM%3Bhttp%253A%252F%252Fworldsoccertalk.com%252Fwp-content%252Fuploads%252F2008%252F04%252Ffifa-09.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fworldsoccertalk.com%252F2008%252F04%252F02%252Ffifa-09-ea-sports%252F%3B200%3B150

Ezeket a számokat a az első kerék mögé és a beömlőnyílás elé a sahara felirattal egy magasságba kellene ha lehet.

Mindent tiszteletünk és köszönetünk!

(#530) Weyoun_aliga válasza DavidFlower (#528) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Én ezt a .dds kiterjesztést nem tudom megnyitni.
Amúgy biztos jó lett.

Várom a végleges módot, hogy tudjak tesztelni.

(#531) ForgoIstvan


ForgoIstvan
csendes tag

Csak nekem tűnt fel hogy a medium gumit kb úgy fogyasztja a mostani gumifizika mint az előző módba a s.softot?

(#532) Robin -aliga válasza ForgoLajos (#522) üzenetére


Robin -aliga
csendes tag

Nyugodtan bemutathatod a Ferrarit Lajos :) Én is kíváncsi vagyok már rá :) Szerintem Petinek is meg fog felelni, ha esetleg lesz valami amit még szeretne akkor majd egyeztettek.

Scuderia Ferrari

(#533) proof88


proof88
addikt

Ricsi, konkrétan melyik pilótával vagy?

(#534) DavidFlower


DavidFlower
csendes tag

Endre. Másold be a 03-as autóba a 03 fájlt. Majd indítsd el a játékot, és ott a Boxban ahol forog körbe az autó, meg tudod tekinteni. Amúgy szoftverbázison is van sztem dds jpg konverter. De az első pontban leírtak a legegyszerűbb. Vagy neked még fennt sincs a mod?

(#535) riki aliga válasza proof88 (#533) üzenetére


riki aliga
csendes tag

Pérez

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#536) kokoaliga


kokoaliga
tag

Készítettem egy új gumifizikát és tesztelőket keresnék akik letesztelnék a kopást,melegedést és a tapadást.
Piros,sárga és a fehér gumikat kellene tesztelni,hogy jók lettek e.
A mai napon ha sikerülne letesztelni akkor véglegesíteném holnapra a modot.

Koko

(#537) Weyoun_aliga válasza DavidFlower (#534) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Új oprendszerem van és nem telepítettem fel a módot.
Megvárom a végleges változatot.

(#538) kokoaliga


kokoaliga
tag

aki nem küldi el a festését holnap délelött 10-ig az a tavalyi festéssel fog menni.

Koko

(#539) proof88 válasza kokoaliga (#538) üzenetére


proof88
addikt

Már elkezdtem csinálni a festést, csak tegnap derült ki hogy sürgős meló miatt hétvégéznem kell, szal ma is és holnap is itt bent leszek a cégnél. Szóval kb utolsó pillanatban fogom elküldeni, de ma este előtte még egyeztetek Ricsivel, megmutatom neki a festést, hogy neki jó lesz-e.

A festéssel kapcsolatban lenne néhány kérdésem viszont:
1. - kötelező-e feltüntetni rajta a játékban használt nevemet (SzaboAdam) ?
2. - ráraktam az oldaldobozra, hogy PR00F88. Ezt mindenképpen szeretném rajta hagyni a kocsin, akkor is ha a játékban beállított nevet is rá kell rakni a kocsira. Ezért volt az 1. kérdés, hogy az muszáj-e.
3. - A játékban a kocsihoz rendelt számot (Saubernél 14 és 15) kötelező-e feltüntetni a kocsin, vagy más szám is ráfesthető-e?
4. - Márkajelzések mennyire lehetnek rajta a kocsin? Valahol olvastam hogy a TV-közvetítés miatt le kell venni ezeket a kocsiról.

(#540) DavidFlower válasza Weyoun_aliga (#537) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Endre ez a mod a patchel már végleges. Majd a festéseket berakod. Nem biztos, hogy lesz egy komplett összerakott mod egyben, úgyhogy sztem telepíts!

(#541) kokoaliga válasza DavidFlower (#540) üzenetére


kokoaliga
tag

De lesz egy összerakott mod amit holnap 10-kor fogok feltölteni.

Koko

(#542) kokoaliga válasza proof88 (#539) üzenetére


kokoaliga
tag

Ádám keressél majd meg és válaszolok minden kérdésedre.

Koko

(#543) JuhaszAttila


JuhaszAttila
újonc

Letöltöttem a gumipatch-et és a szerver eltérést jelzett egy fájl-nál: F1T2012physics
Megnéztem és a patch-ből kimaradt ez a fájl. Megkaphatnám valahogy? köszi

[ Szerkesztve ]

(#544) riki aliga válasza proof88 (#539) üzenetére


riki aliga
csendes tag

richardszecsi@gmail.com itt elérsz proof

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#545) JuhaszAttila


JuhaszAttila
újonc

Azóta fel lett töltve újra és működik. Vegye úgy mindenki hogy nem szóltam :)

(#546) kokoaliga válasza JuhaszAttila (#545) üzenetére


kokoaliga
tag

Úgy vesszük. :D

Koko

(#547) lacika000


lacika000
csendes tag

Hát srácok ott elöl,szerintem nem is ugyanazzal a moddal megyünk.kiboritó ez a hátrány :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :F

lacika000

(#548) proof88


proof88
addikt

van ez a jelenség, amit már más is észrevett a kocsi festésnél ... miszerint bizonyos logókat leszedve, a logó egy halovány változata megmarad a kocsin valamiért ... még nem jöttem rá az okára, de az feltűnt hogy a Caterham-nél alapból látszik ez (hátsó szárny oldallapjai). Nem a DDS alfa-csatornájában marad benne valami, azt is megnéztem. Akkor látszik a legjobban, amikor olyan szögből nézed a kocsit, hogy a leginkább tükrözi a fényt a felület.

(#549) proof88 válasza proof88 (#548) üzenetére


proof88
addikt

A lényeg annyi volt, hogy ki kell bontani a .mas fájlt, és abban is van 1-2 textúra. Azokon is kellett módosítani. Most már nincsenek egyáltalán haloványan se eredeti logók.
A hátsó szárny nyitható részét viszont sikerült véletlenül eltüntetnem, jól meg van bonyolítva, pffff ... mindenesetre helyreraktam.
Nem tartom teljesen késznek a festést, de tekintettel arra hogy 3 óra van és már elegem van belőle, ebben az állapotban marad. :D
Cila, reggel küldöm!

(#550) kokoaliga


kokoaliga
tag

Beszéltem az SSTV vezetőjével és kifogásolta a Ferrari festését.
Hivatalos állásfoglalás a következő:
Admiral írta:

"Az a probléma az eredeti festésekkel, hogy beleköthetnek pont most kaptunk egy levelet a Hell - től, hogy távolítsuk el a logójukat minden honnan mert jogtalanul, engedély nélkül használjuk ha nem tesszük meg haladéktalanul akkor jogi útra viszik az ügyet. Nos erre semmi szükségünk nincs.
Ezért lenne jó ha nem lenne olyan kocsi a mezőnyben amire első ránézésre meg tudják állapítani, hogy mondjuk Ferrari
tudom, hogy az embert nem érdekli mert az esetleges milliós büntetést nem rajta verik le
szóval nem játék ez már.Maradhat a piros alap szív a Ferrarinál de tegyenek már rá valami mást mint az eredetin van
de ezt már elmondtuk egy párszor"

Megkérem a Ferrari pilótáit,hogy ezek szerint festessék át a kocsit.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Koko

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.