Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) kokoaliga


kokoaliga
tag

Szerverdíj táblázat frissítve.
Köszönjük a befizetéseket.
:R :R :R

Koko

(#352) kokoaliga


kokoaliga
tag

A hétvégi jelszó él a szerveren amit emailba elküldtem mindenkinek aki befizette a pénzt.
Aki nem kapta meg,de befizette a díjat az kérje el egy admintól
Csak vasárnap leszek gépközelbe ezért raktam át a mai napon.
Sziasztok.

Koko

(#353) NagyGergely válasza DavidFlower (#349) üzenetére


NagyGergely
újonc

Dávid még lehet, hogy megkereslek Téged vagy akiktől már eddig is kaptam segítséget. Megnézem, hogy DRS-KERS nélkül mennyivel kerülök közelebb, mert ezeket nemigen sikerült bekalibrálnom, pedig jónéhány estét rászántam. Azért el nem tűnök, követni fogom az eseményeket.
Igen, a Ferrarit nem Montezemolo miatt kedvelem, de azért abban van valami (vagy ez is csak egy statisztika, amit nem én hamisítottam...), hogy azóta, amióta tilos az évközi teszt, nem nyert olyan pilóta aki ezután került be az F1-be. De hogy egy nagyon jó alapot ad és rengeteget lehet belőle tanulni ezt meg én személyesen is megerősítem. Mielőtt elmentem volna Pannónia-ringre, rfactorban gyakoroltam a peugeot wrc-vel "néhány" kört. Nagyon sokat segített.

(#354) Weyoun_aliga


Weyoun_aliga
csendes tag

Ledobott a szerverről, de nem megyek vissza, nehogy ledobja Robint is.
Köszi a tesztet Préri.

(#355) DavidFlower válasza Weyoun_aliga (#354) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Endre. Skypot majd kapcsold be ha gépnél vagy.

(#356) Pit07


Pit07
csendes tag

Préri tegnap ment email!

Mclaren Mercedes

(#357) Préri aliga válasza Pit07 (#356) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

ment az email vissza

(#358) Préri aliga válasza DavidFlower (#355) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Nincs mit Wey , remélhetőleg szombat este is fent leszek , és már jobb a neted is , remélhetőleg így is marad

(#359) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Ricsi , nem jelentkeztél még a versenyre , éjfélig megteheted.

(#360) riki aliga


riki aliga
csendes tag

kösz hogy szóltál :D majdnem elfelejtettem

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#361) Weyoun_aliga


Weyoun_aliga
csendes tag

Hali!
A starter programot honnan lehet letölteni?
Nem találom.

(#362) Préri aliga válasza Weyoun_aliga (#361) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

http://www.a-liga.hu/forma-1/fullhir.php?id=678
http://www20.zippyshare.com/v/58667343/file.html

[ Szerkesztve ]

(#363) riki aliga


riki aliga
csendes tag

az én starterem még mindig nem működik >< beindítom és lefagy az egész fájlkezelő tőle és az egér mutatja hogy valamit tölt de 5 perc után bedobja hogy az rfactor starter működése leállt > :W

[ Szerkesztve ]

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#364) Préri aliga válasza riki aliga (#363) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Ricsi a startebe csak belépsz azzal a névvel amivel szerepelsz a játékban és a jelszó az meg az amivel az a-liga oldalára regisztráltál majd bejelentkezés és leteszed tálcára , mert nem onnan kel a játékot elindítani.

(#365) riki aliga


riki aliga
csendes tag

de maga a starter nem akar elindulni
elindítom a startert és akkor megfagy az egész

[ Szerkesztve ]

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#366) aronkatona92


aronkatona92
csendes tag

kozvetites: [link]

(#367) kokoaliga


kokoaliga
tag

A versenynaptárba Török nagydíj van írva de sajnos ebben a pályacsomagban nincsen Török pálya ezért Bahreini nagydíj lesz megrendezve.A verseny 43 körös lesz.
Szerveren már az fut.

Koko

(#368) botlakote válasza kokoaliga (#367) üzenetére


botlakote
csendes tag

Milyen gumik lesznek?

(#369) kokoaliga válasza botlakote (#368) üzenetére


kokoaliga
tag

Robin megírja délután.
Szerintem sárga-fehér

Koko

(#370) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Sárga ( lágy ) és fehér ( közepes ) gumit kel használni.

(#371) DavidFlower válasza kokoaliga (#367) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

:W Az egyik kedvencem helyett még a magyarnál is undorítóbb pálya. Teljesen lelombozódtam.

(#372) kokoaliga válasza DavidFlower (#371) üzenetére


kokoaliga
tag

Csak annyit mondok,hogy én mondtam vegyük ki a DRS-t kb 3 hónappal ezelött.
Akkor lehetne a Török.

Koko

(#373) DavidFlower válasza kokoaliga (#372) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Emlékszel milyen jót csatáztunk? :) A francba. Ezt nagyon sajnálom. De hát ízlések és pofonok. Ez van. Zahííííír áj de rühellem.

(#374) kokoaliga válasza DavidFlower (#373) üzenetére


kokoaliga
tag

Mostanában nem fogok csatázni mert nagyon kilukadtam.

Koko

(#375) DavidFlower válasza kokoaliga (#374) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Kilukadtál? Mié lukadtál ki László? Úgy látszik itt az a-ligában minden Laci ezzel jön egyszer, hogy " likukadt".

(#376) DavidFlower


DavidFlower
csendes tag

Nem lehet minden héten Monaco, meg Interlagos., meg Spa. :DD

(#377) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Na de uraim ....én még nem lukadtam ki.....mondjuk inkább úgy , hogy szombat este volt egy lassú defektem. :Y :Y :DD :DD

(#378) JColee


JColee
őstag

Üdv,
szeretnék csatlakozni a csapathoz. Anno Cilával a phf1-ben versenyeztünk, ő ajánlotta ezt a ligát még ősszel, de akkor sajnos túlságosan elfoglalt voltam. Jelenleg nincs teendőm, kiprobálnám magamat nálatok.

(#379) kokoaliga válasza JColee (#378) üzenetére


kokoaliga
tag

Cila meghalt és koko testében reinkarnálódott. :D
Ment privi

Koko

(#380) Weyoun_aliga válasza DavidFlower (#371) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Én meg a Törököt utálom, szívből örülök, hogy nem lesz.
A Hungaroringet kedvelem és Bahreinnel sincsen semmi gondom :DD .

(#381) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

jön az inter is , küldtem neki a bankszámla számot :C :C

[ Szerkesztve ]

(#382) kokoaliga válasza Préri aliga (#381) üzenetére


kokoaliga
tag

Inter akkor is befizeti a szerverdíjat ha nem jön. :D
Jól járunk vele. ;]

Koko

(#383) Préri aliga válasza kokoaliga (#382) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

valami történt vele , mert nagyon tesztel :C :C :C :DD

(#384) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

már láttam az időmérő után is , hogy a Forgó Pisti nincs benne a 4 mp-be , Pityu szerinted??? :W

(#385) ForgoIstvan válasza Préri aliga (#384) üzenetére


ForgoIstvan
csendes tag

Az időmérő cikkbe leírtam miért. Hotlapson 4. voltam az a mérvadó nem?

(#386) Préri aliga válasza ForgoIstvan (#385) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

a 4 mp az vonatkozik az IM re is , bár erre még nem volt példa , egyszer a Botla majdnem kicsúszott. Van aki ezzel is taktikázik , hogy honnan induljon , mert volt rá példa , hogy nem mentek IM et és a simeseket verte a víz , hogy miért nem mennek ki , közben meg sokan hátulról akartak indulni. hát ők meg ezt nem tudták.

(#387) ForgoIstvan válasza Préri aliga (#386) üzenetére


ForgoIstvan
csendes tag

Nem tudtam hogy i.m re is vonatkozik. Ha tudom odafigyelek. Legközelebb nem lesz ilyen sorry!

(#388) DavidFlower válasza Préri aliga (#386) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Tisztelt Ligatársak.
A 4 secces szabályt önhatalmúlag megnöveltem 6 seccre de azoknak 150 kört kell megtenni a tesztek alatt a szerveren.
Indok: egyes emberek nincsenek tekintettel a gyengébb versenyzőkre hogy benne legyenek a 4 secbe.
Köszönjük!
[ Szerkesztve ]

Préri ezt Koko írta korrábi hsz-ben.

(#389) kokoaliga válasza DavidFlower (#388) üzenetére


kokoaliga
tag

Bocsi de nem javítottuk ki csak megbeszéltük a BT-n,hogy visszatesszük a 4-et.
A szingapuri esetekből okulva amikor is Kimin átszáguldott az egyik társunk aki nem volt 4 seccen belül.
De szerintem ezen kár rágódni és példálozni Dávid.

Koko

(#390) DavidFlower válasza kokoaliga (#389) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Én még csak nem is tudtam, hogy időmérőn is kell a 4 sec. :B De ez a z én hibám. Amúgy a hotslapon tényleg 6 seces tudatban voltam. :U De ha már itt tartunk neked meg kár mindenen megsértődni, és egyből lekezelően írni vissza, mint egy 5 évesnek.

(#391) kokoaliga válasza DavidFlower (#390) üzenetére


kokoaliga
tag

Szerintem nem volt lekezelő az írásom de mindegy.
Nem láttál még lekezelően írni szerencsére. :D

Koko

(#392) Préri aliga válasza DavidFlower (#388) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Dév. Az im-en is 4 sec. kel és azért , mert emlékezz , hogy azzal taktikáztak ,hogy nem mentek mért kört és így a rajtrács végéről akartak indulni és a harsányi-ék ki voltak akadva hogy itt ül közvetít és a fél mezőny meg bent kuksol a box-ban akkor meg miért kel neki az időmérőt is közvetíteni.

(#393) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Ha már itt tartunk , jó hogy a közvetítésekről beszélünk , a Simesek kérték , hogy ha egy mód van rá ne adjuk fel a versenyt mert nem csak 4-5 autót szeretne közvetíteni. Ez persze nem azt jelenti , hogy most ezek után a pályán a szárny és kerék nélküli autók kolbászoljanak mert az veszélyes ( A pályára való visszatérésnél körültekintően kel vissza térni, mert feltartás illetve balesetokozásért is büntetés jár) , ha nem arra hogy be megy a box-ba és betolat , meg ott lép ki. Én megértem a versenyzőket hogy jobb helyezést akarnak elérni de nem csak a dobogóért lehet jó versenyeket vívni , hanem a pontszerzésért is és a hat nyolcadik helyért is. Volt is rá példa , hogy ezeket az eseményeket közvetítették mert ott is csata folyik , nem csak a dobogóért. :R :R :R

(#394) Pit07 válasza Préri aliga (#393) üzenetére


Pit07
csendes tag

Erre van egy tuti megoldás -1 pont,ha csak úgy kilép és aki végig megy meg mindenki kapjon +1pontot még ha 14.lesz akkor is, van egy ilyen megoldás is,tehát aki elindul és végig megy biztos pontszerző és ez jó motiváció azoknak is akik nem tudnak egyenlőre a 10.helyen befutni,és a pontversenybe tudnak kapaszkodni kicsit.

Mclaren Mercedes

(#395) Préri aliga válasza Pit07 (#394) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Pit , miket látok én ......Uraim ezeket nézte egyáltalán a régi ligatársakon kívül valaki??? vagy egyáltalán tudja hol kel keresni az oldalon??? itt egy link [link] Papi csak tudnám , hogy a Tibike miért állt meg a célvonal előtt??? :Y :W :W :W :D :D

[ Szerkesztve ]

(#396) Pit07 válasza Préri aliga (#395) üzenetére


Pit07
csendes tag

Én tudom :) :)

Mclaren Mercedes

(#397) kokoaliga válasza Préri aliga (#395) üzenetére


kokoaliga
tag

Én nem tudom csak találgatok.
1,Előre engedte az öregebbet. :D
2,Kifogyott a benya. :DDD
3,Jobb voltam nála. :U
4,Átakarta engedni a 3.helyet nekem. ;]

Koko

(#398) DavidFlower válasza Préri aliga (#395) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Huhh azé má mennyit fejlődtünk. Itt legalább 5 olyan felnyársalás volt, mint Kimi meghágása Singaporban. De nem?

(#399) Préri aliga válasza DavidFlower (#398) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Hát igaz amit mondasz Dév , szerintem sokat fejlődtünk , igaz mikor idejöttem akkor 40% volt a törés , most 60% ez is közrejátszik no meg valahogy most már sokkal higgadtabbak lettünk és próbálunk jobban oda figyelni egymásra. No meg nem utolsó sorban jobb módokkal megyünk , gondolok itt a gumikopásra és a szetapolásra a csapat szellemre. Én megnéztem már az összes videót mert érdekelt a Ligának a múltja és a szellemisége , no meg a régi öreg Ligatársak versenyzési stílusa. Én ezek tükrében is hozok olyan döntéseket , hogy a régi szellem megmaradjon a Liga történetében és a jövőjében. Megpróbálok én is és az összes Admin olyan feltételeket és döntéseket hozni , hogy sok jó emlék maradjon meg mindenkiben , mert gondolom és hiszem hogy ha valamelyik volt ligatárs megnézné a videókat nagyon sok kellemes emlék fűzné az A-Ligához és talán vissza is csábulna. HAJRÁ A-LIGA és nem utolsó sorba Köszönet SZ.L-nek

(#400) ForgoLajos


ForgoLajos
csendes tag

Szerintem ha be is vezetjük, csak a következő szezontól, mert itt vagyok például Én, aki versenyen olyan lassan megyek, hogy a 4. körben már le is köröz az aki előttem megy. Olyankor szoktam kilépni sérülés nélkül, ha már a 10. helyezettől is kapok 2 kört. Nem azért mert nincs kedvem, csak nem akarok véletlen se beleavatkozni egy rosszul sikerült félreállással az élmezőny harcába. Ezért javasolnám, ha be is vezetjük, azt csak a következő szezonban.

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.