Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) ultimategerg


ultimategerg
csendes tag

Ugysem fog mindenkinek megfelelni ez már világossá vált.

(#1352) Weyoun_aliga válasza kokoaliga (#1349) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Én támogatom a visszaállítást :).

(#1353) Weyoun_aliga


Weyoun_aliga
csendes tag

Nem tudtam felkészülni a mai tesztfutamra, így nem mernék nekivágni.
Mindenkinek jó tesztet kívánok!

(#1354) ultimategerg válasza Weyoun_aliga (#1352) üzenetére


ultimategerg
csendes tag

Szerintem is az volt a legjobb, csak akkor megint valakinek nem lesz jo, koko meg mar annyit melozott vele. De ez a fek meg motor ez szerintem csak annyin mulik hogy valaki hajlando felvenni a hűtőt vagy sem. Sajnos az aranyok meg a fokozatok modonként eltérnek, de ezt tudomásul kell venni.

(#1355) kokoaliga


kokoaliga
tag

A mai tesztfutam elmarad.
Figyeljétek a lapunkat a további fejlemények miatt.
Szezon kezdés 2014.08.24. 19:30.Ez már az első verseny időpontja lesz.
Hétfőtől Ausztrál pálya lesz fent a szerveren.
Hétfői napon tölthető a mód és a pálya.

[ Szerkesztve ]

Koko

(#1356) Pit07


Pit07
csendes tag

Valami nekem nem 100as a sync-el visszarakta a gyári festést és a modót eredetivé,pipával, anélkül.
Csak gondoltam szolók,de majd még tesztelem,csak nincs időm sok mindenre sajnos, a mai teszt futam-ra se jövők,sry.
Koko hagyd így a modot please,tökéletes lesz ez így,van egy kis taktikázás a motorral is, jó lesz ez!

[ Szerkesztve ]

Mclaren Mercedes

(#1357) Pit07


Pit07
csendes tag

Weyoum: köszöntelek a csapatban! :) ,bocs csak ídőm se volt nagyon írni,majd dumálunk valahol ha felveszel.
Üdv

Mclaren Mercedes

(#1358) kokoaliga


kokoaliga
tag

Azért írtam,hogy nem lesz tesztfutam és tölthető lesz a mod hétfőn mivel,nem ezzel fogunk menni!!!
ELEGEM LETT A SOK KRITIKÁBÓL ÉS DÖNTÖTTEM!!
Hétfőn felrakok egy módot és azzal megyünk.
Elég lesz a 2 hét a letesztelésre(megszokásra) és 24.-én azzal fogunk menni 1 szezont.

Koko

(#1359) ForgoLajos válasza kokoaliga (#1358) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Én csak egyet nem értek. Ezek a kritikák, miért most jönnek elő? miért nem az első Patch előtt, hogy akkor lehessen orvosolni egyszerre? miért kell Szerencsétlen Kokónak 5-ször belenyúlni? Másik dolog, meg mi ez a sok kritika? a Többség ezt a módot akarta, akkor most mi van? szavaztatok volna a total13-ra, vagy az ezt megelőző bármelyik más módra. :S Nem értem miért a szezonnyitó előtt kell szenvedni. most ha módot váltunk, festenem is kell megint, hogy TV szavatosak legyünk. nem könnyű feladat, és nem 2 perc!
És a TS szerveres megbeszélésen, csak Én nem voltam megelégedve. Ott is lehetett volna ezekről beszélni, ott mégis mindenkinek megfelelt. Én csak ezeket nem értem, hogy ez hogy lehet?

Na mindegy, ez csak egy Vélemény.

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1360) Préri aliga válasza ForgoLajos (#1359) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Megpróbáltuk a lehetetlent , hogy mindenkinek kifogástalanul menjen az FSONE ,de nem sikerült. Most ez nem jó most az , sajnos nehéz ez. Viszont ha valami be van állítva akkor az mindenkinél ugyan az. Még lehet dolgozni egy kicsit , hogy idejében elkezdjük a tervezett szezont. Ezen dolgozunk , remélem sikerülni fog minden. Az FSONE egy nagyszerű mód , viszont ahogy kivesszük akkor egyben nehéz is. Ezen próbálunk meg segíteni.

(#1361) u.z.


u.z.
csendes tag

Sziasztok!
A legutóbbi tesztfutamra sajnos nem tudtam menni.
A véleményem az, hogy a mod a javítgatások után ha nem is tökéletes, de határozottan jobb lett. Visszaállítani nem lenne célszerű. Plusz ugrana az a sok munka is, amit Koko végzett rajta.
Nem támogatom a visszaállítást az eredeti FS One-ra.
Ha egy másik mod lesz, amit a ligavezetés eldönt, akkor az lesz. Remélhetőleg a többségnek megfelel majd! :)
Peace!
-z-

[ Szerkesztve ]

(#1362) u.z.


u.z.
csendes tag

Bocsánat! Lalit és a remek festéseket kifelejtettem az előző hsz-ból.
Elnézést kérek! :)
-z-

(#1363) Weyoun_aliga válasza u.z. (#1361) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Nem szoktam ilyeneket írni,támadni meg ilyenek, de kicsit elszomorítottak a történések.
U.z, ugye tudod, hogy főleg miattad ugrunk majd egyet az ismeretlenbe?

(#1364) Weyoun_aliga


Weyoun_aliga
csendes tag

Mi lesz, ha az első versenyen valami komoly bug, vagy akármi más bosszantó dolog lesz?
Egy szó mint száz, továbbra is legyen Fsone.

(#1365) Weyoun_aliga válasza Pit07 (#1357) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Szia Pit! Köszi, hogy üdvözöltél. Biztos vagyok benne, hogy jól kifogunk jönni egymással.
Majd a szerveren találkozunk :).

Weyoun

(#1366) Weyoun_aliga válasza u.z. (#1361) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Szia U.z! Én értem, hogy jót akarsz és biztos vagyok benne, hogy te sem szeretnél másik módot.
De láthatod, hogy nem tesznek jót a ligának/ligatagoknak ezek, hogy most ilyen a gumi, most a fék.
Amikor már ennyire előrehaladott fázisában vannak a dolgok. Itt van már a nyakunkon a szezonkezdet.

(#1367) kokoaliga


kokoaliga
tag

Nem kell vádaskodni,hogy ki miatt történt az ami....
Én döntöttem úgy,hogy nem ez a mód lesz.
Foglalkozzon mindenki a felkészüléssel és a versenyzéssel és legfőképpen ne személyeskedjetek.

Koko

(#1368) ultimategerg


ultimategerg
csendes tag

Csak most így mi értelme volt ennek az egész szavazásos rendszernek meg az elmúlt másfél hónapnak, ha most kuka az egész? Szerintem legközelebb ne legyen szavazás, csak valaki döntse el az egészet azt kész! Vagy ha nem gond én megkímélném magam attól hogy részt vegyek bármilyen szavazásban. De ha még lehet egy utolsó kívánságom, mint a halálra ítélt rabnak akkor az az lenne hogy első körben légyszi a total fizikájához legalább ne nyúljatok! Se a gumihoz, se a motorhoz, semmihez!! Legyen legalább 1 tesztfutam(vagy rendes futam) az alappal! Hala!

(#1369) DavidFlower válasza kokoaliga (#1367) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

:) Hát ehhez mit lehet hozzáfűzni? Kértem, hogy 1 nap teszt után nem kéne belenyúlni. Neeeeem. Le se lettem szarva a felvetéssel. Mindenki írja az okosságokat. Patchek készülnek 2 nap után. Aztán meg amikor már mindenki a saját szája íze szerint kéreget, hogy még több fék meg nagyobb hűtés, akkor jön ez a nagyszerű lehetőség. Korrekt döntés. A vicckategóriába sem fér bele. "Én döntöttem így": He. Nem kapok szikrát.

(#1370) aronkatona92


aronkatona92
csendes tag

Pfffffff......
Pár ember képtelen felrakni a hűtést és ezért mod csere. 20 kör után megmondjátok, hogy ezzel van baj azzal van baj. Egy új modhoz több száz kör kell, mivel ez szimulátor és nem codemaster arcade talicska. Amikor ott voltunk TS-en, akit érdekelt az ott volt, akkor megbeszéltük, hogy rakják feljebb azt a rohadt hűtést és nincs gond ezzel, de ez túl bonyolult volt. Most csapjunk bele 2HÉTTEL!!! a szezonkezdés előtt egy új modba. Nem számít, hogy lehet lesznek emberek akik örülnek majd 60körnek egy új moddal és fogalmuk nem lesz semmiről, de ez nem számít, mert van aki 20kör alapján ugyis megmondja, hogy ez a szar az a szar. nagy grat...

(#1371) ForgoLajos válasza DavidFlower (#1369) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Félre értitek. Nem az a baj, hogy mindenkinek gondja volt a móddal. Leginkább az a gond, hogy azon a bizonyos TS megbeszélésen, amikor mindenkinek lett volna lehetőssége elmondani hogy mi a gond, akkor a 16 ligatagból, csak 8-an voltunk, és abból is csak Én voltam aki szídta a módot, mindenki más istenítette. Jó az Én érveim nem építőjellegűek voltak, de akkor is....
Ezután Kokó mosolyogva hátradőlt, hogy sikerült megint alkotnia egy jó módot szeretett ligánknak, erre jönnek a háborgó Hsz-ek. mintha teliszarnánk Kokó munkáját! (és itt most ne említsük meg az Én munkám, ami össze nem hasonlítható a Kokóéval) Na itt kezdődik a gond. Előtte miért nem is volt letesztelve? Miért alkotott mindenki pozitív véleményt , ha nem is tesztelte? Ha nem volt elég idő tesztelni, lehetett volna jelezni, hogy kicsit várjunk még a TS megbeszéléssel. Rugalmasak vagyunk, ezt mindenki tudja, és ha gond van, bármit megoldunk együtt, csak tudjunk ezekről a gondokról.

Szóval a lényeg. Szerintem nem kéne még kukába dobni az FSone módot, (bármennyire is nem tetszett nekem, ezt akarom mondani) csak lehet tolni kéne 1 szezonnal, hogy tökéletesre lehessen fejleszteni, és hogy mindenki felkészüljön, hogy ez egy összetettebb mód. Most lehet úgy tűnik, hogy a kezdő magyaráz, de azért mert nem vezetek rutinosan, még vágom a lényeget. Sajnos erre nem volt felkészülve a liga, hogy az eddigi gumispórolós, egyébként nyomom a gázt módból, átlépjen egy olyan módba, ahol nem tekerjük 12-re a teljesítményt, mert kopik a motor, de figyeljünk a tankolásra is, hogy összhangba kerüljenek a gumikopással, és a rajthoz tökéletes Pole pozíciót pont annyi kör megtételével érjük el, hogy ne borítsa a versenytaktikát. És akkor arról már nem is beszélve, hogy az utolsó etapra feltekerhetem a teljesítményt, egy kicsit többet fog enni, de gyorsabb lesz, így a motor épp kihúzza a végéig. Na ez lett volna a taktikám. Kezdő versenyző vagyok, de a kedvetekért Én is megpróbáltam annak ellenére, hogy utálom FSone-t. Nem feladtam. és most kicsit sajnálom is, hogy nem az lesz, de ez van. Viszont ha javasolhatom, szabadidőtökben tesztelgessétek az FSone-t is, és csinálgassuk a Patcheket, hogy a következő szezonra, tökéletesen megfeleljen mindenkinek. Üdv,

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1372) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Az újonnan érkezőknek itt van , hogy hová kel utalni a szeró díjat :12096712-01194269-00100001
A közlemény rovatba mindenképp tüntesd fel a NICKNEVEDET, amivel az oldalon regisztráltál!

Ha kérdezik:
BANK: Raiffeisen Bank
KEDVEZMÉNYEZETT: Szarka László
(Ha túl sok fix jelentkező lesz, akkor azoknak, akik lemaradnak természetesen visszautaljuk az összeget!)
700 forintot kel elutalni , köszönjük

(#1373) DavidFlower válasza ForgoLajos (#1371) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Lali! Nem írtam HSZ-ben, hogy még ne változtassatok semmit, mert nem lehet véleményt alkotni ennyi kör után? Kaptam rá választ? Annyit, hogy kapjam be, vagy mittudomén? Szombaton elmentem grillezni. Vasárnap családi program, és mire visszajövök. 24 óra telt el, és ott tartunk, hogy kidobjuk a kukába az fsone-t, mert páran össze-vissza irogatnak. Még egyszer megkérdem: kérte valaki, hogy két nap után bele legyen nyúlva? Hozzáteszem, hogy jó lett a patch, és nem is ezzel van a gond, mert tök jó lett a fék, meg stb. Tesztelgessem szabad időmben? :) Minek, hogy következő szezonban is azzal menjünk 1 hónap szavazgatás, meg tesztelés után amit valaki megálmodott amikor kipattant az álom a szeméből. Nem kéne ennyire ostoba fajankónak nézni. Most tényleg ennyi volt az fsone? Mi a pi..ának volt ez az egész hercehurca akkor? Tényleg én vagyok egyedül megint, akinek nem tetszik ez a módszer? "Döntöttem."

(#1374) ultimategerg


ultimategerg
csendes tag

Itt volt hetekig vagy 5 mod. Én mindegyikkel mentem becsületesen. De mindenki más is tesztelhette orrvérzésig. A végén pedig volt egy szavazás(két fordulós ráadásul). Mindenki arra szavazott AMIVEL MENNI AKART. TELJESEN TISZTA ÜGY VOLT. Még csak az sem hogy nagyon megosztott lett volna a dolog, mert elég egyhangú, döntő fölény történt. Én már csak azt nem értem hogy MIÉRT NEM AZT KAPTAM AMIRE SZAVAZTAM??? Ezt mondja meg nékem valaki!

(#1375) botlakote válasza kokoaliga (#1367) üzenetére


botlakote
csendes tag

Sziasztok!

Nem kötekedésből mondom, de én ezzel a móddal nem fogok menni, amíg úgy bólogatok benne mint egy kiskutya kalaptartón. Lehet ezzel valamit kezdeni? Kipróbálta ezt valaki belső nézetből?

(#1376) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Ajaj .....Dév sok boldog születés napot :)) :C

(#1377) Préri aliga válasza botlakote (#1375) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Én is belső nézetből megyek de nekem nem bólogat ......lehet állítani a fejmozgást

(#1378) botlakote válasza Préri aliga (#1377) üzenetére


botlakote
csendes tag

Akkor mondja meg valaki hogy pontosan hol, mert ez így katasztrófa.

(#1379) DavidFlower válasza Préri aliga (#1376) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Köszi Prérifarkas! :)

(#1380) ForgoLajos válasza DavidFlower (#1373) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Dave, igazad van, és akkor is igazad volt, nem is ezzel van a baj. Hanem azzal, hogy amikor nyílt fórumon kellett volna megvitatni a mód hibáit, hiányosságait, akkor senki nem volt kellő képen felkészült. Pont azért mert nem fogadták meg a véleményed, javaslatod. Az, hogy hamar kikerültek Patchek, szerintem nem gond, mert ami már az elején orvosolható volt, azt Patchelte le, meg jobbára a festéseket Patchelte. Tudod. Gumi melegedés, és visszahűlés. Addig nem tudsz érdemlegesen tesztelni egy módot, amíg kicsúszol a forró gumik miatt, azt hittem ez egyértelmű. Ezért volt egy Patch, hogy le tudjátok tesztelni rendesen. Ezzel mi a gond? Sztem semmi. Másik, nem Én "Döntöttem", de nem mondom, hogy nem örülök. Teljesen érthető volt a felháborodás. Horváth Dávid is megkeresett, hogy ez a total13 mód, nem jó, mert nem csúszik ki a kocsi, meg nem elég szimulátoros. És hogy ez tetszik nekem? Na akkor itt is leírom. Engem is meglepett a módváltás. Én is sokat készültem az FSone-al, és sok munkám is volt benne. a Total13-om, nem tetszik. Csak az a Total mód tetszik, amibe Kokó belenyúlt. És evidens, hogyha Total13 lett volna megszavazva, abba is lettek volna Patchek, de érthető módon, most nem fog hozzányúlni. Nekem meg muszáj a festéseken módosítanom, a TV miatt, úgyhogy Én duplán dolgozok a módok miatt. Persze szerencsére Ricsi besegít, úgyhogy nem leszek egyedül.

Kár is ezen feleslegesen vitázni. így alakult. Ha mindenképp FSone-t akartok, akkor Kokót kell meggyőzzétek.

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1381) ultimategerg válasza ForgoLajos (#1380) üzenetére


ultimategerg
csendes tag

"Az, hogy hamar kikerültek Patchek, szerintem nem gond, mert ami már az elején orvosolható volt, azt Patchelte le, meg jobbára a festéseket Patchelte. Tudod. Gumi melegedés, és visszahűlés. Addig nem tudsz érdemlegesen tesztelni egy módot, amíg kicsúszol a forró gumik miatt, azt hittem ez egyértelmű."

Ezzel csak az a baj Lali hogy az előtt megtörtént ez a módosítás hogy bárki véleményt nyilvánított volna a modrol közvetlenül a szavazás lezárta után. Kvázi el lett cseszve a gumi(nem értem hogy miért!!!). Csak azt bánom hogy akkor nem írtam le hogy csináljátok vissza!!!! Én nem erre szavaztam!!!!!!!!!! Ha ilyen lett volna nem is szavazok az Fsonera. Ezért nem értem mi értelme volt szavazni, ha utána nem azt kapod amire szavaztál(mert bele van nyúlva a fizikába), pláne ha utána le is van cserélve...

(#1382) ForgoLajos válasza ultimategerg (#1381) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Gergő, Nem értem miért is volt jó az a fizika? 5 kör után 150 fokos volt a gumi, és csúszott a kocsi. Nem tudott szinte senki lefutni 1 etapot kicsúszás, vagy törés nélkül. Kellett a Patch, hogy egyáltalán le tudjátok tesztelni a módot. De ez csak az Én véleményem volt, mindenkinek megvan a saját véleménye. Ez van.
De mondom, nekem mindegy, mert alapból nem tetszett az FSone mód. csak az bosszant, hogy sok munkám ment kárba, és az , hogy felépítettem egy taktikát, amivel végig tudok menni, és most hiába gyakorolgattam.

Na de zárjuk rövidre. Ha nem tetszenek a történtek, tegyetek érte, vagy ellene, Vitassátok meg Kokóval a dolgot. Akár itt, akár hozzunk össze egy fórumot, TS-en, ahol meg lehet beszélni, kinek mi a gondja, és stb....... De ezek a lehetőségeket, nektek kell megragadni, nem nekem.

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1383) ultimategerg válasza ForgoLajos (#1382) üzenetére


ultimategerg
csendes tag

Lehet nem fogalmaztam elég egyértelműen, de most ez olyan már lassan mintha csak én éltem volna meg a történéseket. Pedig aki követte a dolgokat az képben lehetne...
Koko megosztotta a modokat. Mindenki kipróbálta, és megvolt a szavazás. Először hogy melyik a legjobb 2, utána meg hogy melyik nyerjen. Nyert az FSONE. Már mindenki kipróbálhatta, letesztelhette. Itt még szó nem volt problémákról(max azoknak akiknek eleve nem tetszett a mód, de az más kérdés). De a magam nevében beszélek, mert én normálisan kipróbáltam az összes modot. És az FSONE jött be úgy ahogy volt. Semmilyen bajom nem volt vele, se a gumival sem semmivel. AZÉRT SZAVAZTAM AZ FSONE-ra!!! A gumi rossz fizikája utána volt miután Koko elkezdte "masszírozni" a fizikát, és ez már teljesen más lett mint amivel mentünk (mint amivel a szavazás ideje alatt mentünk). Írta is itt a forumban(#1237-es komment). Még meg is kérdeztem tőle hogy ilyenkor miket változtattok meg a modon, ő pedig válaszolt is(#1284, és 1286-os kommentek). Itt még szó nem volt a gumi szétsüléséről. Miért kellett egyáltalán belenyúlni a fizikába úgy hogy a mod döntő fölénnyel nyert és még nem is voltak terítéken a hibái(pláne annak fényében hogy a gumit sikerült elrontani)??
Tehát ne állítsuk be úgy ezt az egészet hogy kellett a patch ahhoz hogy letesztelhető legyen. A patch ahhoz kellett már hogy helyre hozza az elrontott gumifizikát. Nem akarok amugy ezen vitatkozni, csak tényekről beszélek. Lehet itt humbukolni, vagy ferdíteni, vagy nem észrevenni, de akkor is ez történt, ezek a tények. És nem akarok senkit megbántani, de ha valami számomra nem kerek vagy nem korrekt, akkor nem az ennyi!!

(#1384) u.z.


u.z.
csendes tag

Sziasztok!
Sajnos olyan modot nem igen lehet találni, amelyik mindenkinek egyformán bejön, megfelel. Különbözőek vagyunk (ez így természetes), különbözőek a vezetési stílusok, otthon a vezérlők, a gépek stb... Kokoék ezen próbáltak javítani, csiszolni, hogy egy kicsit közelebb kerüljenek egymáshoz a mezőny versenyzői. Maximális elismerés nekik az erőfeszítéseikért! Nem jött úgy össze, ahogy szerettük volna. Ez van. Ebben senki sem hibáztatható. És abban sem, hogy kissé kaotikus lett ennek a FSOne modnak a kálváriája. Koko egy huszárvágással oldotta meg végül a problémát. Vannak (és lesznek is) olyan helyzetek, amikor a vezetőnek meg kell hozni egy ilyen határozott döntést, ami (esetleg önkényesnek tűnhet néhány ember szemében) és nem túl népszerű, de még mindig jobb, mintha totyogunk tovább az ingoványban és csiszolgatunk a végtelenségig.
Sajnálom, hogy sok munka ment bele a javítgatásba, ami egyértelműen pozitív irányba vitte el a több sebből vérző fizikát, de még sem váltotta be igazán mindenkinél a hozzáfűzött reményeket.
(Nem tetszett az eredeti fizika. Volt rá valamennyi idő és lehetőség, hogy teszteljük úgy is. Nem lett rögtön patchelve, aminek hatására érezhetőbb, vezethetőbb lett az autó. Az hogy a gumi 'elment' nagyon sajnálatos és nem kívánt mellékhatás lett...)
De talán ezen nem kellene már rágódni, hanem előre tekinteni és arra koncentrálni, hogy sikeresen elinduljon és tolhassuk már az új szezont! Ha Total13 moddal, akkor azzal, ha F-1 Diavlo 91-gyel, akkor azzal, ha Polgár Peti modjával, akkor azzal...
:)
*** Hajrá A-liga! ***

(#1385) DavidFlower válasza u.z. (#1384) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Teszteltem amennyire időm engedte. Valenciában egyre jobban éreztem a modot. Erre olyanok akik mentek vagy 50 kört elintézik ezt a huszárvágást! Amúgy nem a vezetőség döntött, hanem a vezető. K...rvára nem mindegy. És rohadtul idegesít, hogy már megint itt tartunk. Aztán lehet szépíteni a dolgokat. Még jó, hogy bosszantja az embert ha energiát fektetett bele, hogy megszokja. Gyorsan össze lesz csapva minden a nyitányra, de csak egyedül jártatom a pofám, és megint én vagyok aki azt mondja, hogy szopassatok mást. Versenyezzünk! Jóvan. Versenyezzünk, de akkor remélem nem kezd el itt mindenki nyekeregni, hogy így szar a mod, úgy szar a mod.

(#1386) JuhaszAttila


JuhaszAttila
újonc

Azt hiszem itt az ideje, hogy én is véleményt nyilvánítsak. Gergővel és Dáviddal teljes mértékben egyetértek. Ezen felül én személy szerint nagyon sportszerűtlen húzásnak tartom, hogy 2 héttel a szezonkezdet előtt, egy olyan modot kell ránk eröltetni, amiről eddig szó sem volt. A szavazás, és így a demokrácia semmissé vált. Ezen kívűl, akik panaszkodtak az FSON09-re, azok a gyengébb pilóták voltak. Koko szerintem nem gondoltál bele, hogy ezzel még nagyobb hátrányba hoztad őket, mert nekik szerintem több idő kell egy mod adaptálásához, így még annyira se lesznek az élmezőnyhöz képest, mint ahol álltak a már valamennyire kitapasztalt moddal.
Ami engem illet a fizikával meg voltam elégedve, mert élvezetes volt vezetni. Lehet hogy a féktávot máshogy kellett belőni, vagy hogy tolta az elejét, de könyörgöm ehhez nem lehet alkalmazkodni? Én amondó vagyok, hogy vagy a legfrissebb, vagy az eredeti FSONE-t vissza kéne hozni, mert így sok probléma lesz a kapkodások miatt.

(#1387) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Én vetek véget a vitának , ha vitának lehet ezt a sok áradatot ami Koko és az Adminok fele áradt. Vissza teszem az FSONE 09 et a szerverre és lehet tesztelni. nem fogunk benne semmit sem változtatni. Köszönjük a véleményeteket , nagyon hasznos tanácsokkal látatok el bennünket, úgy a gumikopás mint a gumimelegedés, a motor teljesítmény és a fékekkel kapcsolatban. HAJRÁ A-LIGA.

(#1388) ForgoIstvan


ForgoIstvan
csendes tag

Jééézusom mi van itt?!!!

(#1389) riki aliga


riki aliga
csendes tag

De ha nem tetszik nektek a patchelt Fsone akkor miért nem mondtátok ezt például ts-en amikor beszéltünk. Akkor nem hallottam túl sok negatív panaszt, főleg nem hallottam olyat, hogy nektek az eredeti fizika kell. Abban egyeztünk meg ts-en, hogy a sérülés javításán kell még finomhangolni. Én ezt nem értem. :F

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#1390) u.z. válasza Préri aliga (#1387) üzenetére


u.z.
csendes tag

Szeretném megkérdezni, hogy a legutóbbi állapota kerül vissza az FS modnak, vagy a ratyi eredeti?

(#1391) u.z. válasza riki aliga (#1389) üzenetére


u.z.
csendes tag

Nem valószínű, hogy a ligatagok többségének nem tetszett a patchelt változat.
Inkább az lehet, hogy akiknek nem tetszett, most jobban hallatják a hangjukat, ezért tűnnek többnek. :)
Érdemes lenne megkérdezni azokat is, akik csendben a háttérben maradtak!

[ Szerkesztve ]

(#1392) ultimategerg válasza riki aliga (#1389) üzenetére


ultimategerg
csendes tag

Részemről ez azért nem hangzott el mert ha már annyit dolgoztatok vele nem foglak fejbe vágni titeket azzal hogy állítsátok vissza az eredetit. Illetve a fanyalgók mint pl. U. z. hatha nagyobb örömüket lelik ebben a modban. De persze ez utóbbit nyilván nem kellett volna egyáltalán szem előtt tartani...

[ Szerkesztve ]

(#1393) ultimategerg válasza u.z. (#1390) üzenetére


ultimategerg
csendes tag

Talán ezen már nem kellene rágódni Zoli, hanem előre tekinteni, es arra koncentrallni hogy elinduljon az uj szezon! Hajra A-liga!

(#1394) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Holnap azaz 2014.08.13 tol lehet szinkronizálni a módot. Tesztelni kel sokat , hogy megismerjük a fizikát. van rá majdnem 2 hét. Teljesen mindegy szerintem hogy milyen pachel megy, mert amik készültek nem mindenkinek felelt meg. A tesztelés során úgy is kifogja adni mit hova kel állítani. Azon most úgy sem változtat semmi , hogy milyen, vagyis melyik pach van.

(#1395) riki aliga válasza ultimategerg (#1392) üzenetére


riki aliga
csendes tag

Vádaskodással nem jutunk előrébb. Ha mindenki akkor fogalmazza meg a kritikáját amikor kellett volna, most nem tartanánk ott ahol tartunk.

Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de nagyon közel áll hozzá.

(#1396) ultimategerg válasza riki aliga (#1395) üzenetére


ultimategerg
csendes tag

Nem tudom kit hallottal vadaskodni, de engem biztos nem. Én könnyen belátható tényeket irtam le. Pont azt nem szeretem ha valaki azokat ferdíti. Illetve kérdéseket tettem fel. De nem akarok mar belemenni. Abba hogy miert tartunk itt meg pláne nem. Olvasson mindenki aztan tegye ahova akarja...

(#1397) ForgoLajos válasza ultimategerg (#1396) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Itt csak annyi a gond, hogy a Patchelt változat ennek nem tetszik, az eredeti meg a másiknak nem tetszik. Ha ezen is különbségek alakulnak ki, akkor javaslom, hogy ebből is legyen szavazás.

HOLNAP ESTIG, mindenki irja le egyértelműen, nem kell fűszerezni!!!!
IDE A FÓRUMBA! jól összeszámolható!!!Holnap azaz 2014.08.14. este 20:00 ig! Ami ez után jön, érvénytelen. ha 1 percet is csúszik a szavazás. asszem ez így korrekt.
Az már tuti hogy FSone lesz
Szavazásra bocsátottválaszok:

LEGYEN PATCH
NE LEGYEN PATCH

Ennyi szerepeljen csak. És akkor mindenkinek köteles lesz elfogadni a módot, mint ahogy a többség szava dönt. Én is elfogadtam a többség szavát, ezt sztem mindenki megteheti.

Ezzel szerintem léezártnak tekinthetjük a vitát, és azt is kijelenthetjük, hogy az Admin csoport, teljes mértékben megpróbálja/megpróbálta kielégíteni a ligatársak igényét.

Korrekt?? Akkor SZAVAZZON mindenki!!!!!

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1398) ForgoLajos válasza ForgoLajos (#1397) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

LEGYEN PATCH

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1399) Weyoun_aliga


Weyoun_aliga
csendes tag

NE LEGYEN PATCH

(#1400) Weyoun_aliga


Weyoun_aliga
csendes tag

Feltelepítettem az fsonét és leszinkronizáltam a syncvel. De fekete kép és nem tölt be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.