Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) ultimategerg


ultimategerg
csendes tag

Sziasztok!
Én is visszalépek az idei szezontól! Nem titok, hogy a történtek miatt döntöttem így. Nem szeretnék se cinikus lenni, se vitatkozni. Viszont ennek így jelenleg semmi köze az önfeledt szórakozáshoz. És nincs motiváció. Remélem a közvetítést azért lehet majd követni az SSTV jóvoltából. Köszönöm, hogy itt lehettem! További jó felkészülést és versenyzést mindenkinek!

(#1452) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

A Hotlaps szerinti körszámok amik be lesznek számolva a mostani Hotlaps körszámába

[ Szerkesztve ]

(#1453) Weyoun_aliga


Weyoun_aliga
csendes tag

Sziasztok!
Nekem ezt írja ki a sync: csatlakozási hiba! szerver nem elérhető! CODE:003
Tegnap még jó volt, semmit nem változtattam és most ez lett.
Most újratettem a játékot az oldalon talált végleges csomaggal, de ugyanezt produkálja.
Valami ötlet?

Amúgy feltűnt, hogy valamiért nálam két sync van, egy sima és egy sync14.exe.
Nem tudom, hogy mit kellene tennem.

Üdv: Weyoun

(#1454) kokoaliga


kokoaliga
tag

Estére feltöltök egy tökéletesen működő modot amit átadok a megbízott vezetőnek.

Koko

(#1455) kokoaliga válasza Weyoun_aliga (#1453) üzenetére


kokoaliga
tag

Endre nem kell törődni vele hogy 1.4 mert frissíti magát a szoftver.
Most írt rám a szerveres

Koko

(#1456) kokoaliga


kokoaliga
tag

Felraktam a saját működő modomat.
Ebben biztosan minden működik.
Ezt szedjétek le.
A-Liga mod

Koko

(#1457) Weyoun_aliga válasza kokoaliga (#1455) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Rendben.

(#1458) Weyoun_aliga válasza kokoaliga (#1456) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Oké, köszi!

(#1459) kokoaliga


kokoaliga
tag

Lali csinál egy videót a beállításokról

Koko

(#1460) DavidFlower


DavidFlower
csendes tag

Látom visszaraktak a ferkába. Nincs kedved egyesülni, mert Gergő is lelépett. Vagy a mi kocsinkban, vagy a tiedben. Vagy Pittel, én meg vissza Endre. Csak ez így szar. Se nekem se neked nincs team-ed.

Hali.igen ez így szar.Nekem mindkét megoldás jó.Kérdezd meg Endrét én meg Pitet hogy mit szeretnének, nehogy szájhúzás legyen.

Ha egyesülünk kénytelen piros kocsiba ülni
pár másodperce
ok akkor belinkelem forumba, és várjuk meg mit lép Pit, és Weyoun

(#1461) kokoaliga válasza DavidFlower (#1460) üzenetére


kokoaliga
tag

Szombatig döntsétek el!!

Koko

(#1462) kokoaliga


kokoaliga
tag

Mindenkinél működik rendesen a sync progi?
Szerveres srác kérdezi

Koko

(#1463) Weyoun_aliga válasza kokoaliga (#1462) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Nálam továbbra sem.
csatlakozási hiba! szerver nem elérhető! CODE:003

(#1464) kokoaliga válasza Weyoun_aliga (#1463) üzenetére


kokoaliga
tag

clanhome most írt hogy javítják a problémát

[ Szerkesztve ]

Koko

(#1465) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

a sinc nevezetű progit frissítsétek mikor a szerverre fel akartok jönni

(#1466) kokoaliga válasza Préri aliga (#1465) üzenetére


kokoaliga
tag

elindítjátok a progit és frissíti magát

Koko

(#1467) JuhaszAttila


JuhaszAttila
újonc

Sajnálom srácok, az utóbbi pár hét történései miatt teljesen elment a kedvem az egésztől, így ezt a szezont ki fogom hagyni.

(#1468) Weyoun_aliga


Weyoun_aliga
csendes tag

Az a baj, hogy meg se tudom nyitni a synct.
Sehogy se akar elindulni, pedig 2-3 nappal ezelőttig tökéletesen futott.

(#1469) Weyoun_aliga válasza JuhaszAttila (#1467) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Na ne csináld már! Ezt nem hiszem el.

(#1470) ForgoIstvan


ForgoIstvan
csendes tag

Ez azért már durva és el kéne gondolkodni hogy valami nagyon nincs rendben! Ha a néppel megszavaztattok valamit és más lesz mint amit akarnak ne csodálkozzon senki hogy többen lelépnek. Nem akarok senkit megbántani de valami nagyon nincs rendben! Nem próbáltam még a módot amit most tettetek fel mivel nyaralok de figyelemmel kísérem az eseményeket és most egy olyan barátom hagyta itt a ligát akivel nagyon hosszú ideje egy csapatot alkotunk és igen dühös vagyok nagyon dühös!! És mivel napok óta csak azt látom hogy sorba mennek el az emberek sajnos én is elgondolkodok a folytatáson nem tudom hányan maradunk szezonkezdésig és a módot se teszteltem még tehát sok a kérdés számomra.A ligával semmi bajom nem volt idáig sőt. Egy ligába nem tapasztaltam hasonló hozzáállást pedig megfordultam párba mindenhol le vannak osztva a lapok csalás csalás hátán stb és ha szólni mersz repülsz stb ezt tapasztalatból írom. Azt kérném mindenkitől vezetőktől és azoktól a tagoktól akik kiléptek gondolják át a dolgokat és próbáljanak meg bölcsen dönteni. Születek rossz döntések ez tény!!!! De együtt egy csapatként adhatnánk még egy esélyt a dolognak és átbeszélhetnénk a folytatást. Ezt azoknak írom akik leléptek! Ennyit megérdemlünk, Ennyit megérdemel az A liga!!

(#1471) kokoaliga


kokoaliga
tag

Tisztelt A-Liga tagok.
Szeretnék pár mondatot hozzáfűzni az utóbbi hetek eseményeihez illetve kicsit az A-Liga történelmét ismertetném azokkal akik nemrégiben jöttek ide a ligába.
2011 nyarán találtam rá a ligára ami a porból próbálta feléleszteni Szarka Laci mert nem szerette volna azt a rengeteg munkát a kukába dobni amit bele ölt a ligába és a lapunk készítésébe.
Akkoriba kb 10-14 tag volt és ez egyre csak gyarapodott.
Tibike és Optimus csinálta az irányítást,többek között a mod feltöltését BT üléseket stb stb.
Úgy láttam,hogy segítségre van szükségük és felajánlottam a szolgálataimat,hogy az A-Liga egy igazán az ország legjobb ligája legyen.
Sokat dolgoztunk ezen és szerintem sikerült is ez a feladat.
Mindenki jól érezte magát a ligában és hetente vasárnaponként jókat versenyeztünk a szerveren.
Optimus a mód váltásnál keresett módokat és 1-2 hétig csak tesztelte őket éjjel nappal.
Nem volt szavazósdi mert az volt amit kapott a liga és az adminok jónak láttak.
Utána Tibike és Opti lemondott a vezetésről kisseb vita után és akkor úgy volt,hogy bezár a liga.
Szarka Laci felhívott és megkért rá,hogy vegyem kézbe a liga irányítását.
Csak úgy vállaltam,hogy ha én választhatom meg a segítőket.
Akkor lett Darai Robin és Neumann György (Inter) a segítőim.
Inter intézte a TV közvetítést (ezt neki köszönhetjük) Robinnal meg a modokat teszteltük és választottuk ki,hogy melyik lenne a megfelelő a ligának.
Sok szempontot kellett néznünk,hogy mindenkinek jó legyen.
Persze olyan módot nem lehet „csinálni” ami mindenkinek jó lesz!!
Lementünk jó pár szezont azóta és bizton állíthatom,hogy mindenki nagyon de nagyon jól érezte magát itt az A-Ligában.
Teljesen családias volt a hangulat és az „erősebb” segítette a gyengébb versenyzőket.
A régiek tudják,hogy hól szakadt meg ez fonal de az egy másik történet.
Foglalkozzunk a mával mert ez csak egy kicsi nosztalgia volt és azért írtam le,hogy aki nem ismeri az előéletünket az is tisztában legyen a miértel.
Haragszom magamra meg az adminokra,hogy szavazás alá tettük/tettem a módokat.
Gondoltam azért szavaztatom meg,hogy ne az adminokon és persze rajtam legyen a teher ha valakinek nem jó valami.(szidjátok magatokat,hogy erre szavaztatok):
MIÉRTEK:
Miért lett lecserélve az FsOne 09?
Sajnos az ember magából indul ki mindig,hogy ha én tudom illetve ha nekem jól megy valami akkor a másiknak is biztosan jó lesz és tudni fogja ugyanúgy ahogy én.
Persze ezt tudjuk,hogy ez nem így van.
Az FS mod egy szimulátoros mód és a szó szoros értelmében teljesen az.
Nagyon sok mindenre kell figyelni,tesztelni és nagyon sok kört kell menni ahoz,hogy eredményeket érjen el a versenyző.
Nem tudom ki mit csinál az életben és,hogy van e családja és éppen ezért a saját nevemben tudok szólni.
Nem kapok pénzt ezért a szórakozásért és van munkám és családom is akikkel nem szeretném ha rossz lenne a kapcsolatom mert éjjel nappal csak tesztelek.
Mert ez a mód ezt igényli mint fentebb írtam is.
Éppen ezért gondoltuk mi adminok,hogy ez alkalmatlan lesz ennek a ligának.Nem vagyunk profik és ez egy eléggé erős mód lett volna a ligának.
Persze nem mindenkinek mert valaki egésznap ráér és csak a szimezéssel foglalkozik.
Az A-Liga mindig is azt hirdette magáról,hogy szórakozni vágyók társasága!!
Ennek így is kell maradni!!
A Tagok,hogy elmennek??
Ezzel nem lehet mit csinálni mert mindenkinek a saját döntése.
Nem küldünk el senkit hacsaknem olyan dolgot csinál ami tiltott.
Nekem nagyon furcsa az is,hogy amióta bedobtuk ezt a sync progit,azóta vannak az elvándorlások.
Remélem nem függ össze a progi használattal.
Elhihetitek,hogy nem szemétkedésből találunk ki ilyen progikat mint pl:starter,rFcontrol és a sync
Ahogy Forgó Pisti is írta a szimes világban a ligákban megy a mismákolás.
NA ITT EZ NEM MEGENGEDETT!
Ez ellen harcolunk mi adminok,hogy ne egy program nyerjen hanem a versenyző.
A verseny szezonunk elindul vasárnap este fél 8-kor és annyian leszünk…..10-12-100
Részletkérdés.
Aki szórakozni akar az itt marad.
Nem szeretném ha többen távoznának a ligából mivel ha 6-7 alá esik a létszám akkor felfüggesztjük az A-Liga működését.
Remélem ez nem következik be.
Remélem nem voltam hosszú és mindenki megérti,hogy miért is lett az ami.
Sziasztok.

Koko

(#1472) DavidFlower válasza ForgoIstvan (#1470) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Ezt lájkoltam Pisti. Laci ezt mondtam telefonon pár napja. Gondolom nem veszed rossz néven, hogy ezt írom, de pont arról van szó amivel érveltem neked. Megértem amit mondtál. Pár ember többször megforogna egy futamon, de így meg beigazolódik amit mondtam. Többen mennek el, mint amennyinek nem tetszik a fsone. Tényleg kellene beszélni, mert még a végén 8-an maradunk a nyitányra. Nem gondolom, hogy csak azokat kellene okolni akik elmentek. Illetve a legfrissebb letöltéssel sem működik a kers drs. Hiába mentem el a pluginom, amit én szeretnék látni, akkor is marad a betöltött. A drs-em későn záródik, úgy 2-3 seccel. Ebből galiba lesz. Vasárnap elvileg futam, de 5 embernek ha rendesen megy a mod, a kukában pedig ott hever egy megválasztott, letesztelt, ugyan nehéz, de még le is festett stabil mod.

(#1473) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Sziasztok.
Így 2 hónap kihagyás után ismét beléptem ide a fórumra. Úgy érzem az elmúlt hetek történései miatt nem versenyzek tovább szlogen nagyon közkedvelt lett. Próbáltam utána járni mi is lehet ennek az oka. Szóval volt egy mod választás amiben az Fsone 2009-et választottátok. Utána volt itt liga fórum, TS megbeszélés ahol mindenki némasági fogadalmat tett vagy el sem ment amikor a MOD hibáiról, esetleges javításokról lehetett volna beszélni. Utána mindenkinek volt valami ami rossz volt a Modban készült egy csomó Patch. Ezután sem volt elégedett a többség. Majd 2 ember kiválása után illetve Koko belefáradása után ( úgy 2 hónap munka után ez se jó, meg az se jó) újra számolta a szavazatokat és a 2 ember szavazata nélküli eredmény alapján a másik Mod lett a végleges, melyet megbeszélt az adminokkal. Na most próbálom keresni, hogy hol lehet az a mérhetetlen nagy esemény ami miatt az elmúlt időszakok történései miatt nem versenyzek tovább szlogen oly annyira közkedvelt lett. De biztosan csak én nem látom.
Biztosan nehéz kihívás lett volna egyes embereknek ugyan azzal a HDV fájlal menni mint mindenki másnak és vissza esve arra a szintre amelyet a tavalyi szezon elején és a korábbi években tudott. Vagy esetleg megsértődni azon hogy nem az általa szavazott mod nyert. Bár pont én beszélek aki eddig akármelyik modra szavazott soha nem az nyert és még mindig el - el indulok egy egy versenyen.
Attila ha már most megszűnt a motivációd akkor javaslom válassz más fajta játékot. Ez csak jó tanács. Mert kell vagy 4-5 év mire nyersz valamit és akkor áll fenn a veszély, hogy már nincs ami motiváljon vagy nincs olyan cél amit még ne értél volna el. Személy szerint javaslom aki csak veszekedni, politizálni, okoskodni jár ide, az ne is jöjjön vissza vagy menjen el. Aki meg versenyezni akar az töltse le a modot amelyiket lehet, és 2 hetente Vasárnap 19.30-kor lépjen be a szerverre.

Scuderia Ferrari

(#1474) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Akinek pedig nem tetszik, hogy vannak változások az menjen másik ligába, ahol kitesznek egy modot, hogy ezzel menjetek. Ha ég a gumi akkor ég, ha kitör a hátulja akkor kitör.Ha valami szar akkor úgy marad. Nincs választásod, nincs vélemény kérés. Akkor menni kell ilyen helyre, ott leszarják neked mi a jó, éppen ezért veszekedni sem tudsz senkivel, meg a szádat is csak otthon húzhatod.

Scuderia Ferrari

(#1475) DavidFlower


DavidFlower
csendes tag

Dávid! Ezt, hogy csináltad a hotslapra? :C 1 ezred? Besz@rás. Mivel lehet elérni, hogy a drs akkor záródjon amikor deaktiválom, meg a pluginomat miért nem menti el. Én próbálok alkalmazkodni a kialakult ez a mod az a mod felálláshoz, még ha nem is értek egyet bizonyos dolgokkal, és még szóvá is teszem, de ma szívesen teszteltem volna, és mégsem tudtam, mert hol ez nem jó, hol az. Javaslom, hogy jövőre ne legyen szavazás hirdetve, olyan meg, hogy kinek kell több fék, meg tapadás végképp ne. Idén volt, és ez lett belőle. Ha volt akkor lehetett volna a megszavazott, de tekintsünk akkor előre. Ha nem tetszik valami ezután is megmondom. Max le lehet tojni, de én megnyugszom tőle. :O A gépet nincs kedvem újratelepíteni. "Please! Please! Please help me!" /Lennon-McCartney/

(#1476) kokoaliga válasza DavidFlower (#1475) üzenetére


kokoaliga
tag

Úgy hogy vág és szélesít.
Már törölni kellett:)

Koko

(#1477) kokoaliga


kokoaliga
tag

Akinek gondja van a sync használatával az vegye fel a kapcsolatot a szerver üzemeltetővel:
skype:clanhome_rfactor
Az ő kérése.
Köszi a segítséget.

Koko

(#1478) Pit07 válasza DavidFlower (#1460) üzenetére


Pit07
csendes tag

Dávid,mint láthatod elég régen írtam a fórumra,egyéb okok miatt,de a lényeg hogy most már maradok a mclaren-be, Vagy Weyoun-al vagy egyedül vagy bárkivel,nekem 8
Volt 2x is eltörölve az fsone,amivel nem értettem egyet,de mivel nem tudtam ott lenni a megbeszélésen vasárnap és elég inaktív vagyok,így joggal támadnak az admin társaim,hogy mért kérdőjelezem meg a döntésüket joggal,de én se örülők hogy az fsone el lett törölve,mert ha egy ligába ennyi segítség van engedélyezve akkor lehetne használni akinek szüksége van rá,de persze nem csak erről volt szó de a nehézségileg a "profi" jelzőt kapta vezetésileg,de mindegy is, elfogadom a döntésüket,igazából,egy két dolog szarul esett közbe,de nem akarok ebbe belemenni,ne vegyétek sértésnek,mert ugyan úgy magamat is vágom. Ez van,el kell fogadni és igaza van Koko-nak aki elmegy azzal nem lehet mit tenni,saját döntése ezért nem szabad nekünk leállni, bár szerintem szavazás alapján a többség akaratát kellett volna támogatni,de ez tényleg szubjektív dolog,majd máskor jobban sikerül,mindig tanul valamit az ember,de remélem hogy a 4 vagy 5élmenő akik eddig kiszálltak,(amit nagyon sajnálok) azok akik a mod és egyéb dolgok miatt remélem majd visszajönnek és versenyzünk egy jót,mert az lenne a jó ha 30an lennénk mert csak ez számít, és az adrenalin fröcs,én nekem se volt nagy örömömre hogy egy újabb csodálatos TOTAL moddal kell menni,de így döntöttek az admin-társaim és tudomásul vettem,mert ezt kell tenni,mást nem nagyon tehetsz,persze nem sok ez a felkészülési idő,de nem így terveztük,én is bosszankodok miatta. Én most le vagyok sérülve,mert nagyon fáj a bal lábam az megsérült a hét elején focizás közbe nyaraláson és remélem minél hamarabb tudok tesztelni vasárnapra,de nem hagyom cserbe az A-ligát és indulok a Szezonban.
A mod nekem se akar működni az Rfhighvoltage tekintetében van hogy lefagy az rF meg leesik az FPS-em ha megy,de maximum nem lesz DRS,kers-em, nem érdekel,amúgy se támogattam sose :)
Viszont Koko az tök jó hogy csak a zónába lehet teszteken is nyitni,így nem kerül hátrányba az aki nem ép úgy tudja használni,ahogy az ideális.(szabadedzés,IM)
Remélem nincs harag,hogy ezt leírtam,majd változik a helyzet és akkor több háttérmunkába tudok részt venni,mert mióta kineveztetek adminná egy nagy semmi.

U.I: A festések,patch-ek +meló-t sajnálom hogy a kukába végezték,de nagyon!
U.I.2: Festést kéne csinálnom a futamig?

Mclaren Mercedes

(#1479) Weyoun_aliga válasza DavidFlower (#1460) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Sziasztok!
Mindenképpen hozzuk össze valahogy. Legyen csapattársa mindenkinek.

(#1480) kokoaliga


kokoaliga
tag

Asztalos Józsi és Virág Dávid autója változott

Koko

(#1481) ForgoLajos válasza Pit07 (#1478) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Hát Srácok, Nem vagytok semmik!!!
Innen látszik, ki az aki szórakozni szeretne, és ki az aki csak kötekedik, meg szenved. Most komolyan. FSone lett választva, mégse léptem le, mégse hagyom el a ligát sértődötten. Annak ellenére sem, hogy tudjátok, Én vagyok a leggyengébb pilóta, és ez igen nehéz mód, mégis megpróbáltam.

Amikor meg könnyebb móddal megyünk, sokan inkább lelépnek? minthogy szórakozzanak? Gratulálok.
Röviden, Köszönöm a segítséget a festésekkel illetően mindenkinek aki segített. Pit, igen sajna kell egy új festés. Már csak a Tied kellene a Patch-hez. Péntek este szeretném feltölteni a csapatokat és a kocsikat, így arra kérek mindenkit, most tisztázzuk le ki kivel, és melyik csapatban van.

Köszönet továbbá még Prérinek az aktív liga vezetésért, és Kokónak a sok éves munkájáért, hogy fent maradhatott ez a remek liga, ami bár most küszköd a belső harcok miatt, úgy vélem ez is fog majd jó irányba változni. Mostmár elértük hogy Ne Sauberrel, meg Ferrarikkal menjünk, és na Alonso vagy Vettel legyél, hanem saját csapatban, saját magad képviseld, elértük, hogy HD-s legyen minden közvetítés, elértük, hogy csaló progik ne tudjanak közbeszólni a versenyeken. Tehát sok mindenben javultunk, sok mindenben fejlődtünk, és Jó irányban haladunk. 1 hibánk volt csak , hogy 1 újítást bevezettünk. Bevezettük, hogy a ligatagok is beleszólhassanak a módválasztásba. Félre ne értsetek, nem lenézem a társainkat, sőt, sztem van rajtam kívül megfelelőbb ember aki el tudja dönteni melyik a jó mód. a lényeg, hogy nem lehet mindenkinek kedvezni. Véleményem, Sértődés helyett, inditsátok tisztalappal a szezont! Gyertek, versenyezzetek, élvezzétek a Total13-as módot, mintha nem lett volna FSone. És ha ezek után sem érzitek jól magatokat, mérlegeljetek! de ne a harag vezérelje döntésetek!
U.I.: MOST KÉREM MINDEN LIGATAGOT? AKI ÚGY ÉRZI TUTI INDUL A SZEZONBAN, ÍRJA MEG, MELYIK CSAPATBAN VAN, TELJES NÉVVEL, ÉS KI A TÁRSA! KÖSZÖNÖM

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1482) ForgoIstvan


ForgoIstvan
csendes tag

Sziasztok itthon vagyok! Ma megkezdem a felkészülést akár milyen mód is legyen! Remélem zökkenőmentesen tudom telepíteni és használni! Mivel én is egyedül maradtam tegyetek be bárhová aki szeretne a cs t lenni ha nem akar senki megyek egyedül lesz@rom. Meglátjuk hogy hányan maradunk és hányan jönnek futamra ez dönti el hogy folytatom e mondjuk ha kevesen leszünk úgy is bezár a liga. Remélem nem így alakul! Puszcsa!

(#1483) ForgoIstvan


ForgoIstvan
csendes tag

Valaki gyorsba leírhatná nekem mit is kell letölteni és tenni nem nagyon vagyok képbe! Persze ha nem nagy kérés.

(#1484) JuhaszAttila


JuhaszAttila
újonc

Robin én majdnem 6 éve szimulátorozom komoly siker nélkül, és párszor előfordult hogy néhány hónapra félretettem az rFactor-t ez nem azt jelenti, hogy soha többé nem akarok játszani. Szerintem ilyen időszakok a legtöbb ember életében eljönnek. Azt meg ne higyje senki, hogy az elkövetkező hónapokban csak lógatni fogom a lábam. Csiszolni fogom a technikámat, másfajta tapasztalatokat fogok szerezni, hogy jobb esélyekkel induljak neki a mostani utáni szezonban.

(#1485) Pit07 válasza ForgoLajos (#1481) üzenetére


Pit07
csendes tag

Oké Lali ahogy tudom küldöm,holnap remélhetőleg készen lesz.
Weyoun: annyit akarok kérdezni,hogy akarsz e számot a kocsira és ha igen melyiket?

Mclaren Mercedes

(#1486) Weyoun_aliga válasza Pit07 (#1485) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

Szia Pit! Nekem jó az alap számozás. Mondjuk például, ha a tiéd 9 akkor nekem jó lesz a 10es.
Amúgy holnap, vagy szombaton tesztelhetnénk, ha a lábad rendbe jön. Jobbulást neki :).

(#1487) ForgoIstvan


ForgoIstvan
csendes tag

ha nem nagy kérés valaki írja már le hogy kell beállítani a kes drs t. Elfelejtettem és nem megy. Volt anno egy videó azt ki lehetne rakni ide?

(#1488) Weyoun_aliga válasza ForgoIstvan (#1487) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

TSre fel tudsz jönni? Segítek, csak gyere gyorsan.

(#1489) Pit07 válasza Weyoun_aliga (#1486) üzenetére


Pit07
csendes tag

Köszi szépen Weyoun, majd igyekszem ígérem :)
Az enyém a 21es akkor 22es vagy kaphatod a 10es-t nekem mindegy.

Mclaren Mercedes

(#1490) ForgoLajos válasza ForgoIstvan (#1487) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

DRS KERS beállítás.
a Videó sajna nincs már meg, de leírom nagy vonalakban, képekkel.
rF_HighVoltage beállítása. High Voltage kell ahhoz, hogy fizikailag teljesüljenek az előnyök, kinyiljon a szárny stb. Elinditod a progit, ahol kijön egy kicsi program.

Itt az Options-ra katt, és itt fogod belőni melyik gombra mit csináljon.

Ezen belül a Keyboard/Joystick fülre kell menni.
Ott minden sorban a lenyíló választható listából, keres meg a saját kormányod. Nekem most azért üres, mert nincs bedugva a kormányom. utána ahol nekem zöld és bele van irva, hogy button, ott neked most piros. arra katt 2, és add meg a gombot.
EZT TARTSD BE:
Kers On/Off saját magad álltal elképzelt gomb.
DRS Active saját magad álltal elképzelt gomb.
DRS Deactive EZ LEGYEN A FÉKPEDÁL!
DRS Deactive 2 ez ugyan az a gomb legyen mint DRS Active

Ezzel megvagyunk. Most működni is fog. DE MINDIG RENDSZERGAZDAKÉNT INDITSD EL!!
Viszont hogy lássuk is, hogy mennyi KERS maradt, és hogy épp nyitva van a szárny, azt a kilóméter óra melletti piros CSikot, vagy Zöld DRS feliratot, azt már itt kell beállítani:C:\Games\rFactor\Plugins\rfDynHUD\editor\rfdynhud_editor_launcher.exe
felső Menüsorban a képen látható menüt keressétek.

ott a lentebbi képnek megfelelően állítsd be. persze a KERS és DRS gombok, az előzőekben beállított 2 gomb kell legyen. Itt nem kell a féket külön, mert ez automatikusan tudja, hogy féknél becsukódik.

[ Szerkesztve ]

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1491) ForgoLajos válasza ForgoLajos (#1490) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Remélem mindenkinek segítettem ezzel. Ha ezen felül gondok lennének, pl nem indul el nem működik, vagy csak nem látszik, akkor ezeket kell tudni még:
JAVA 6 kell a pluginnak, így ha neked frissítve van a JAVA (mert miért ne lenne) akkor rakd fel a régebbit. Ezt megtalálod a letöltött játékban itt: C:\Games\rFactor\rFVirtual2013F1Manager\PluginsrFVirtual
itt minden megvan ami kell. Ugyan ez vonatkozik a NET keretrendszeredre is. rakd fel, ami a játékban van.
Nem teszi tönkre a géped, csak amikor érzékeli, és szól, hogy van JAVA frissités elérhető, akkor a DRS érdekében hanyagold a frissítést. ez a 2 dolog fontos. JA! és minden progit mindig RENDSZERGAZDAKÉNT inditsd!!!! Ha ezen túl sem megy, akkor cserélj gépet, vagy rendszert, vagy kezd előröl az egészet, mert ebben nem lehet hiba.

Üdv, remélem minél többen jöttök majd és élvezitek a Total13-at. Én biztos azt fogom tenni, még ha utolsó is leszek.!! :D:D

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1492) ForgoIstvan válasza ForgoLajos (#1491) üzenetére


ForgoIstvan
csendes tag

Köszi szépen működik minden ahogy kell :))

(#1493) DavidFlower válasza ForgoLajos (#1491) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Lali Skype

(#1494) ForgoLajos válasza DavidFlower (#1493) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

22:25 kor sikerült olvassam Dave. Sajna már csak holnap leszek SKYPEn is, majd keressük egymást, üdv,

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1495) Pit07


Pit07
csendes tag

Laller ment email,hogy holnap összerakhasd a patch-et :)

Mclaren Mercedes

(#1496) ForgoLajos válasza Pit07 (#1495) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Köszi, megvan, Szép lett :D

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1497) DavidFlower válasza ForgoLajos (#1496) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Lali! Skypon vagyok.
Megcsörögnél ha ráérsz?

(#1498) kokoaliga


kokoaliga
tag

Clanhome frissítette a sync progit

Koko

(#1499) TurcsiZoltan


TurcsiZoltan
újonc

sziasztok! olyan kérdésem lenne, hogy az IM illetve a verseny után hova kell írnom a nyilatkozatot? Bocsi ha hülye a kérdés :)

(#1500) Préri aliga válasza TurcsiZoltan (#1499) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

csak a fix tagok indulhatnak a versenyen. fix tag = szerverdíj . mivel tudomásom szerint még nem utaltál így csak a teszteken tudsz csak felmenni a szerverre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.